Dunhill Desire Silver - EDT 100 ml
1x

Dunhill Desire Silver - EDT

22,40 €
22 € 0,22 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Desire Silver – to je pánska vôňa, ktorú značka Dunhill predstavila ako novinku v roku 2015. Táto citrusovo-drevitá vôňa je plná sviežosti a vodných tónov. Skvele sa hodí nielen pre horúce letné dni, ale využijete ju takmer po celý rok. Nechajte sa uniesť jej vycibrenými tóny!.

Partner: Vivantis
Dunhill Icon - EDP 100 ml

Dunhill Icon - EDP

37,40 € 0,37 €/ml

Aromatická, drevitá vôňa pre mužov, ktorá prebudí vášeň v každej žene – to je Icon od značky Dunhill. V úvode sa predstaví bergamot, neroli, čierne korenie a petitgrain.

Partner: Vivantis
Dunhill Icon Absolute - EDP 100 ml

Dunhill Icon Absolute - EDP

44,30 €
40,90 € 0,41 €/ml

V roku 2015 predstavila značka Dunhill ďalšie pánsku vôňu, pre ktorú vybrala názov Icon Absolute. Táto korenisto-drevitá vôňa pre mužov v sebe ukrýva v úvode zmes čierneho korenia a bergamotu.

Partner: Vivantis
Dunhill Custom - EDT 100 ml

Dunhill Custom - EDT

26,80 € 0,27 €/ml

Dunhill Custom je rýdzim odrazom svojbytného štýlu značky Dunhill potvrdeným storočnou skúseností pri výrobe luxusného tovaru. Spoločným znakom je mužnosť, kultivovanosť a triezvy luxus s dotykom tradície. Výnimočnosť všetkých produktov Dunhill spočíva vždy v detaile.

Partner: Vivantis
Dunhill Driven Black - EDP 60 ml

Dunhill Driven Black - EDP

29,40 €
28 € 0,47 €/ml
Novinka

Parfémovaná voda Driven od Alfreda Dunhill a, uvedená na trh v roku 2021, je klasifikovaná ako vôňa pre mužov. Aromatická kompozícia začína tónmi bergamotu, červeného jablka, limetky a slivky. Srdce odhaľuje tóny kardamómu, škorice, ruže a jazmínu.

Partner: Vivantis
Dunhill Dunhill - EDT 75 ml
1x

Dunhill - EDT

24,20 €
21,30 € 0,28 €/ml

Vôňa Dunhill je vôňa mužnosti a pevného charakteru. Neobyčajná, svieža a teple drevitá. Táto vôňa oslovuje muža, ktorý je samostatný a má nezávislé uvažovanie. Muža, ktorý nevidí žiadny rozpor medzi ležérnym štýlom a výraznou mužnosťou.

Partner: Vivantis
Dunhill Amalfi Citrus - EDP 100 ml

Dunhill Amalfi Citrus - EDP

57 € 0,57 €/ml
Novinka

Táto nadčasová nová vôňa z kolekcie Signature evokuje starosvetskú mystiku a prírodnú krásu, ktorá definuje pobrežie Amalfi a otvára sa talianskou citrusovou zmesou. Tóny korenistého kardamómu a pižma dávajú vôni hrejivosť a vetiver dodáva vôni zemitosť.

Partner: Vivantis
Dunhill Arabian Desert - EDP 100 ml

Dunhill Arabian Desert - EDP

57 € 0,57 €/ml
Novinka

Arabian desert je vynikajúca vôňa pre mužov, ktorí vedia čo chcú. Táto vôňa vás obklopí ambrovou kompozíciou. Vôňa začína tónmi šafranu, ružového korenia a bergamotu. Srdce pulzuje vďaka ružiam a jazmínu. Nakoniec sa ukáže oud, kadidlo a jantár. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Partner: Vivantis
Dunhill Black - EDT 100 ml

Dunhill Black - EDT

18,60 € 0,19 €/ml

Dunhill Black predstavuje tóny čerstvej žihľavy, priesvitný jazmín, levanduľu v kombinácii s akordom semišu a príjemné drevo Guaiac v dokonalej harmónii s cédrom. Žihľavy vás ale môžu spáliť, ak s nimi nejednáte opatrne. Na druhú stranu semiš je hebký a poddajný.

Partner: Vivantis
Dunhill Century Blue - EDP 135 ml

Dunhill Century Blue - EDP

29 € 0,21 €/ml

Parfumovaná voda Century Blue britskej značky Alfred Dunhill je drevito-fougère vôňa vytvorená špeciálne pre cieľavedomých, charizmatických mužov, ktorí sú zvyknutí dosiahnuť svoje ciele, nech sa deje čokoľvek. Úvodné tóny obsahujú bergamot, mandarínku a čierne korenie.

Partner: Vivantis
Dunhill Century - EDP 75 ml

Dunhill Century - EDP

29 €
25,10 € 0,33 €/ml
Novinka

Century je parfumovaná voda pre mužov. Bohatý začiatok šťavnatých ovocných tónov mandarínky, grapefruitu a bergamotu osvieži pokožku a myseľ a pripraví vás na vonnú a dymovú vôňu srdca. Pikantný kardamóm, neroli a voňavé olibanum premenia kompozíciu na výtvor budúcnosti.

Partner: Vivantis
Dunhill D - EDT 100 ml

Dunhill D - EDT

18,50 €
18 € 0,18 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Pánska vôňa Dunhill D bola predstavená v roku 1996. Mužné zloženie sa otvára ovocnými tónmi, ktoré dopĺňa dotyk korenia. Jemné tóny kvetov sa pozvoľna mieša s nádychom hrejivého dreva a sladkú vanilkou. Zloženie obohacuje vôňa ambry, cédru a dubového machu. .

Partner: Vivantis