DUE ESSE Biele ruže v kvetináči z juty, 15 cm
9,72 €

Ozdobte svoj domov či kanceláriu krásne spracovanými umelými kvetmi Marex-Trade Biele ruže v kvetináči z juty, 15 cm. Tieto dekoratívne biele ruže budú stále čerstvé a kvitnúce a vďaka ich podarenému prevedeniu si nikto nevšimne, že nie sú pravé. Ruže sú umiestnené v štýlovom jutovom obale, vďaka ktorému sa budú v interiéri dokonale vynímať.

DUE ESSE Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 1
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 1 oživí váš interiér a naviac je k nerozoznaniu od živých rastlín. Túto dekoráciu môžete použiť prakticky v celej domácnosti, rozveselí každý kút vášho domova.

DUE ESSE Chladiaca cestovná termo taška 24 l
23,25 € 21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná termotaška od značky Marex Trade s vnútornou tepelnou izoláciou z hliníkovej fólie dokáže udržať potraviny studené či teplé. Výborne sa hodí k bazénu na uchovanie studených nápojov či do kempu s naloženým mäsom na grilovačku.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - cukríky
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - kolotoč
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - princezná
3,90 €

Detská kozmetická taštička pre malé princezné, alebo princa všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Plážová ružová taška Onshore PVC motív sovy
13,59 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška od značky Marex Trade vyrobená z PVC spĺňa všetky požiadavky na nosenie k vode i do mesta. Pohodlné uchá zaručujú príjemné nosenie na ramene aj v rukách. Možno ju úplne uzavrieť zipsom. Vďaka materiálu PVC je možné ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Plážová taška lamy, džíns
11,61 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška od značky Marex Trade s motívom lamičiek a džínsovým pruhom spĺňa všetky požiadavky na nosenie k vode i do mesta. Pohodlné uchá zaručujú príjemné nosenie na ramene aj v rukách. Možno ju úplne uzavrieť zipsom. Vďaka podielu PVC je možné ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Plážová taška Plameniak
10,68 € 9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška od značky Marex Trade s motívom plameniaka spĺňa všetky požiadavky na nosenie k vode i do mesta. Pohodlné uši zaručujú príjemné nosenie na ramene aj v rukách. Možno ju úplne uzavrieť zipsom. Vďaka podielu PVC ju je možné jednoducho umyť.

DUE ESSE Plážová taška s farebnými listami a pleteným dnom
13,59 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taškakvetinovým vzorom značky Marex Trade má skvelé vlastnosti, vďaka ktorým sa hodí na dovolenku k moru, k bazénu alebo do mesta. Taška je vyrobená z 35% polyesteru a z 65% bavlny.

DUE ESSE Plážová taška s farebnými pruhmi B
13,59 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška má skvelé vlastnosti, vďaka ktorým sa hodí na dovolenku k moru, bazénu alebo do mesta. Taška je vyrobená z 35% polyesteru a z 65% bavlny.

DUE ESSE Saténová plážová taška
12,81 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plážová taška od značky Marex Trade so saténovým povrchom spĺňa všetky požiadavky na nosenie k vode i do mesta. Pohodlné uchá zaručujú príjemné nosenie na ramene aj v rukách. Možno ju úplne uzavrieť zipsom. Vďaka podielu PVC je možné ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Termo taška 2v1 free-go 28 l
24,45 € 22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladiaca termo taška Free-go 2v1 od značky Marex Trade je možné rozdeliť na dve. Vnútorná chladiaca taška disponuje viacvrstvovou termo vložkou a dokonale tesniacim zipsom. Vonkajšia taška zaručuje bezpečné prevážanie aj pri plnom naložení vďaka pevným popruhom a švom.

DUE ESSE Termo taška free-go 9 l
13,59 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná termotaška Free-go od značky Marex Trade s vnútornou tepelnou izoláciou z hliníkovej fólie s hrúbkou 5 mm dokáže udržať potraviny dlhšie studené či teplé. Výborne sa hodí k bazénu na uchovanie studených nápojov či do kempu s naloženým mäsom na grilovačku.

DUE ESSE Termo taška Free-go, listy
12,81 € 11,70 €

Cestovná termotaška Free-go s motívom listov od značky Marex Trade s vnútornou tepelnou izoláciou z hliníkovej fólie dokáže udržať potraviny dlhšie studené či teplé. Výborne sa hodí k bazénu na uchovanie studených nápojov či do kempu s naloženým mäsom na grilovačku.

DUE ESSE Adventný kalendár s kapsičkami 84 x 22 cm, Santa-18%
9,60 € 7,83 €

Výpredaj

Adventný látkový kalendár Santa s kapsičkami je štýlovou dekoráciou nielen do detskej izby. Každé vrecko je označené číslom od 1 do 24, do kapsičiek je možné vložiť cukríky, čokolády, hračky alebo mince, nielen deti budú mať ohromnú radosť. Rozmery kalendára sú 84 × 22 cm.

DUE ESSE Dekorácia hojdací drevený sob 22 cm-47%
6,88 € 3,58 €

Výpredaj

Vianočná dekorácia v tvare hojdacieho soba v prevedení z prírodného dreva. DUE ESSE Dekorácia hojdací drevený sob 22 cm navodí vianočnú atmosféru.

DUE ESSE Dekorácia Santa s vrecom darčekov 21 cm-16%
11,50 € 9,58 €

Výpredaj

Keramická dekorácia Santa s vrecom darčekov dokonale doplní sviatočnú atmosféru. Vianočná dekorácia značky Due Esse s výškou 21 cm rozžiari úsmev nielen všetkým deťom, ale aj dospelým.

DUE ESSE Dekorácia stojaca bábika 40 cm hnedá-16%
11,50 € 9,58 €

Výpredaj

Dekorácia stojaca bábika, vysoká 40 cm, v hnedej farbe bude krásnou dekoráciou v každej miestnosti vášho domova cez vianočné sviatky alebo v priebehu celej zimy.

DUE ESSE Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 2
3,80 €

Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 2 oživia váš interiér a naviac je k nerozoznaniu od živých rastlín. Túto dekoráciu môžete použiť prakticky v celej domácnosti, rozveselí každý kút vášho domova.

DUE ESSE Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 4
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dekoratívny sukulent v jute 10 cm, tvar č. 4 oživí váš interiér a naviac je k nerozoznaniu od živých rastlín. Túto dekoráciu môžete použiť prakticky v celej domácnosti, rozveselí každý kút vášho domova.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava KURČA, 5 dielna
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská súprava ** s motívom kurčaťa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale **neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava LEV, 5 dielna
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská súprava s motívom leva od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava LIENKA, 5 dielna
26,40 €

Jedálenská súprava s motívom lienky od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava MEDVEĎ, 5 dielna
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská súprava ** s motívom medveďa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale **neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Detská jedálenská súprava PRASA, 5 dielna
26,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská súprava s motívom prasaťa od značky Due Esse je vyrobená z bambusových vlákien. Nájdete v nej pohár, misku, dvojdielny tanier, vidličku a lyžicu. Všetko je možné umývať v umývačke riadu, ale neodporúča sa používať v mikrovlnnej rúre.

DUE ESSE Dochucovací set 4d sklo, zátišie pole
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štvordielny dochucovací set značky Marex Trade je praktickým doplnkom pre prestreté tabule. Set obsahuje 2× sklenenú nádobku 270 ml, soľničku a koreničku.

DUE ESSE Dochucovací set 4d sklo, zátišie záhradka reštaurácia
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Štvordielna dochucovacia sada Marex Trade s motívom zátišia dedinskej záhradky navodí príjemnú atmosféru vášmu stolovaniu. Sklenený set obsahuje dve sklenené nádobky s objemom 270 ml, ktoré je možné využiť napríklad na olej či ocot. Ďalej obsahuje soľničku a koreničku pre ľahké dochucovanie pokrmov.

DUE ESSE Drevený box na čaj TROPIC, 4 priehradky
12,45 € 11,30 €

Krabička na uchovanie čajov od značky Due Esse je rozdelená na 4 priehradky, do ktorých môžete ukladať čajové vrecúška i kávové kapsule. Box na čaj TROPIC je vyrobený z dreva a skla a je zdobený tropickým motívom, preto ho možno využiť aj ako dekoráciu.

DUE ESSE Fotorámček na foto 13 x 18 cm, strieborný
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Fotorámček na foto je v striebornej farbe s rozmermi 18 × 23 cm a pre foto 13 × 18 cm. Fotorámček je v modernom dizajne a hodí sa do akéhokoľvek interiéru.

DUE ESSE Kryt vianočného stojana Ø 100 cm, dekor 1-17%
10,70 € 8,83 €

Posledný kus za túto cenu!

Kryt vianočného stojana v červenej farbe s priemerom 100 cm. Zakryje stojan na stromček, ale aj zútulní priestor, čo je v období Vianoc veľmi žiaduce.

DUE ESSE Mini komoda TROPIC sa 3 zásuvkami 34 x 15,5 cm
16,80 €

Krásna miniatúrna komoda od značky Due Esse sa bude vynímať vystavená na stole či poličke. Ukryte v nej poklady, ako sú šperky, mince či kľúče. Komoda TROPIC je vyrobená prevažne z dreva a je zdobená tropickým motívom.

DUE ESSE Mísa na ovoce 25 cm, černá
17,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá stylová mísa na ovoce značky Due-Esse je vyrobena z černého ocelového drátu o průměru 25 cm vytvoří moderní dekoraci ve vaší domácnosti. Mísa je vespod vybavena 3 protiskluzovými měkčenými body.

DUE ESSE Mísa na ovoce 30 cm, černá
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchá stylová mísa na ovoce značky Due-Esse je vyrobena z černého ocelového drátu o průměru 30 cm vytvoří moderní dekoraci ve vaší domácnosti. Mísa je vespod vybavena 3 protiskluzovými měkčenými body.

DUE ESSE Nástenné hodiny tehly efekt drevo olúpaný modrý lak Ø 30 cm
14,69 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajn hodín môže všeličo vypovedať o vašej povahe. Zvoľte si nástenné hodiny od značky Marex Trade s tehlovým efektom, ktoré sú vhodné ako do moderných priestorov, tak aj pre dobové interiéry. Hodiny vyrobené z plastu poháňa kvalitný quartzový strojček.