Dremel Dremel Lepiaca pištoľ 930
7x

Dremel Dremel Lepiaca pištoľ 930

17,90 €
16,10 €

Ďalšia ponuka za 23 €

Dvojteplotná lepiaca pištoľ Dremel 930, ktorá je vhodná pre presné lepenie. Pri nastavení na nízku teplotu je náradie ideálne pre rad kreatívnych kutilských projektov, ako napr. albumu s výstrižkami, dekorácie, farebné lepenie na sklo atď.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Dremel 2000-6 VersaTip Plynový horák-spájkovačka
8x

Dremel 2000-6 VersaTip Plynový horák-spájkovačka

47,02 €
34 €

Ďalšie ponuky od 41,20 €

Jedno náradie pre šesť rôznych aplikácií: spájkovanie, tavenie, rezanie za tepla, zmršťovanie, vypaľovanie vzorov do dreva alebo do kože (pyrografia) a odstraňovanie farby

Dremel sa venuje a vždy bude venovať návrhu a výrobe vysokorýchlostného rotačného náradia najvyššej kvality. Je to sľub, ktorý už dodržujeme viac než 80 rokov a dodržíme ho ďalších 80 rokov.

Všetko začalo v roku 1932 predstavením prvého viacúčelového náradia zakladateľom firmy A.J. Dremelom. Odvtedy sme na trhy v Európe priniesli mnoho inovačných noviniek.

Dremel svojim zákazníkom dodáva špičkové výrobky pre rôzne oblasti použitia a takisto pre sektor hobby. Od obrábania dreva až po gravírovanie do skla, alebo od reštaurovania nábytku po reštaurovanie historických vozidiel, Dremel je vždy na vašej strane so svojimi šikovnými a pohodlnými výrobkami a riešeniami.

Dremel v priebehu rokov rozšíril paletu na celý systém príslušenstva a doplnkov k náradiu. Vyvinuli sme multifunkčné náradie (sieťové alebo akumulátorové), ale aj iné náradie, ako lepiacu pištoľ Dremel Glue Gun a viac než 150 druhov príslušenstva a doplnkov. Všetky tieto výrobky sú zárukou, že vždy nájdete to správne náradie pre váš projekt alebo aplikáciu.

Dremel je známy svojimi inováciami a štandardnou vysokou kvalitou, funkčnosťou a ergonómiou.