Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
DreamWorks Spirit domov Lucky DreamWorks Posteľná bielizeň 135x200 cm Harry Potter - Hogwart
DreamWorks Spirit domov Lucky

Buďte súčasťou všetkého toho priateľstva, statočnosti a dobrodružstvo s animovaným filmom Spirit od DreamWorks! Herný set Lucky 's Train Home obsahuje bábiku Smejko (približne 7 palcov / 17,78 cm) v rozkošných dlhých šatách na jej ceste vlakom domov! Vlak má kolieska, ktoré sa otáčajú, otvára sa

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: VISO TRADE
DreamWorks Posteľná bielizeň 135x200 cm Harry Potter - Hogwart DreamWorks Posteľná bielizeň 135x200 cm Harry Potter - Hogwart
DreamWorks Posteľná bielizeň 135x200 cm Harry Potter - Hogwart

Krásne vyzerajúca posteľná bielizeň s potlačou erbu Školy čarov a kúziel, ktorá určite poteší všetkých milovníkov mladého čarodejníka Harryho Pottera. Obojstranná posteľná súprava má klasický rozmer pre jednolôžko. Súčasťou balenia je obliečka na vankúš aj obliečka na prikrývku.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Dievčenské tričko veľ. 86/92 - Peppa Pig DreamWorks Posteľná bielizeň 135x200 cm Harry Potter - Hogwart
DreamWorks Dievčenské tričko veľ. 86/92 - Peppa Pig

Dievčenské tričko s obľúbenou rozprávkovou postavičkou Prasiatko Peppa určite poteší každé dievčatko. Príjemný bavlnený materiál, potlačený obrázok.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Tvarovaný 3D vankúš Harry Potter farebný - ERB Hogwards DreamWorks Tvarovaný 3D vankúš Harry Potter farebný - ERB Hogwards
DreamWorks Tvarovaný 3D vankúš Harry Potter farebný - ERB Hogwards

Tvarovaný vankúš s motívom Harryho Pottera bude krásnym doplnkom k posteľnej bielizni s rovnakým motívom a zútulní miestnosť. Vankúšik je vhodný ako narodeninový alebo vianočný darček pre všetkých malých aj väčších obdivovateľov nebojácneho čarodejníka Harryho.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Detský 3D batoh DC Comics - Batman DreamWorks Tvarovaný 3D vankúš Harry Potter farebný - ERB Hogwards
DreamWorks Detský 3D batoh DC Comics - Batman

Krásny licencovaný batoh z kolekcie DC Comics s 3D motívom, ktorý vystupuje nad povrch. Je priestranná, s polstrovanými širokými popruhmi s nastaviteľnými popruhmi, ktoré sa nezarezávajú do ramienok. V hornej časti je popruh na jednoduché prenášanie. Batoh má zapínanie na zips.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Plážová osuška 140x70 cm - Trolls/Hello happy DreamWorks Tvarovaný 3D vankúš Harry Potter farebný - ERB Hogwards
DreamWorks Plážová osuška 140x70 cm - Trolls/Hello happy

Farebný uterák vhodný pre všetky malé dievčatká, ktoré majú rady rozprávku Trollovia. Je príjemná, mäkká a má sýte farby, ktoré vydržia aj po mnohých praniach. Rýchlo schne, je ideálna k moru, do bazéna alebo na pláž.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Darčeková sada ceruziek s gumou 8 ks - Trollovia DreamWorks Darčeková sada ceruziek s gumou 8 ks - Trollovia
DreamWorks Darčeková sada ceruziek s gumou 8 ks - Trollovia

Licencované, vysokokvalitné ceruzky s obľúbenými postavičkami. Každá ceruzka má vlastnú gumu s motívom hrdinu trolla. Deti to určite ocenia a navyše budú mať s čím písať v škole alebo doma. Balenie obsahuje celkom 16 kusov.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Detské licencované slúchadlá - Trolls DreamWorks Darčeková sada ceruziek s gumou 8 ks - Trollovia
DreamWorks Detské licencované slúchadlá - Trolls

Krásne dievčenské slúchadlá z limitovanej edície Trolls sú veľmi ľahké a prenosné, deti si ich môžu vziať kamkoľvek. Majú maximálnu ochranu hlasitosti, ktorá zaručuje, že sa nepoškodí sluch detí.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Písacia súprava pre deti - Troll DreamWorks Darčeková sada ceruziek s gumou 8 ks - Trollovia
DreamWorks Písacia súprava pre deti - Troll

Licencovaná sada písacích potrieb DreamWorks Troll je vhodná pre predškolákov a malých školákov. Sada obsahuje zošit, pravítko, ceruzku, pero, gumu a orezávátko. Všetko v praktickom vrecku na zips.

môžete mať 02.10 - 03.10

DreamWorks Posteľná bielizeň DreamWorks 100x135 cm - Ako si vycvičiť draka DreamWorks Posteľná bielizeň DreamWorks 100x135 cm - Ako si vycvičiť draka
DreamWorks Posteľná bielizeň DreamWorks 100x135 cm - Ako si vycvičiť draka

Krásna posteľná bielizeň do postieľky s rozprávkovým motívom Ako si vycvičiť draka. Na prednej strane obliečky na prikrývku je obrázok troch drakov. Zvyšok tlače je inšpirovaný grafikou zo skrytého sveta, ktorý Štikút a Astrid hľadali v tomto pokračovaní príbehov o dračom raji obývanom Vikingami.

môžete mať 02.10 - 03.10