DreamWave Bubble Pods
43,16 €

35 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s výdržou batérie až 12 hodín v závislosti na hlasitosti. DreamWave Bubble Pods je s krytím IPX5 odolný proti vode, piesku a ďalším nečistotám – bez obáv ho tak môžete vziať na výlet alebo na pláž. Malá a ľahká konštrukcia s krúžok umožňuje zavesenie na batoh, opasok alebo kočík.


DreamWave Tremor

DreamWave Tremor

Hodnotenie: 5
283,81 €

234 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrátový Bluetooth reproduktor v masivním provedení, odolným vodě, písku i sněhu. DreamWave Termor vám nabije telefon a sám vydrží až 20 hodin přehrávat hudbu. Přiloženým audiokabelem 3,5mm jack lze připojit další zařízení, čímž jeho schopnosti zdaleka nekončí.


DreamWave Elemental
188,45 €

156 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový reproduktor odolný proti vode, piesku a snehu. DreamWave Survivor so zabudovanou LED lampou so svietivosťou 110 lumenov dokáže vyslať kužeľ núdzového signálu na diaľku až 130 m. To všetko vo výkonnom 30W reproduktore s výdržou batérie až 16 hodín prehrávania hudby.


DreamWave Explorer
133,45 €

112 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s krytím IPX5 odolným proti vode, piesku aj snehu. DreamWave Explorer je vybavený výkonným 15W výstupom s kapacitou batérie 6000 mAh, ktorá vystačí až na 20 hodín prehrávania. Súčasťou balenia je držiak na cyklistické riadidlá pre pohodlný hands-free príjem hovorov.


DreamWave Harmony II
133,45 €

112 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s prvotriednym zvukom aj pre tých najnáročnejších audiofilov. DreamWave Harmony II prehráva hudbu presne tak, ako to jej autor zamýšľal. S výkonným 16W výstupom a výdržou batérie až 20 h hrá hlasnejšie a dlhšie než jeho konkurencia. Reproduktor je možné pripojiť k iným zariadeniam pomocou priloženého audiokábla.


DreamWave RockStar
745,55 €

637 €
+ doprava zadarmo

Prenosný bezdrôtový zvukový systém kombinujúci zosilňovač a prehrávač pre viac nástrojov. DreamWave RockStar je splneným snom všetkých milovníkov hudby. Vďaka Bluetooth pripojeniu dokáže prehrávať nahrávky z vášho mobilného zariadenia a s výdržou batérie až 12 h reprodukuje živé vystúpenia, kedy umožňuje pripojenie niekoľkých hudobných nástrojov súčasne.


DreamWave Survivor
270,91 €

234 €
+ doprava zadarmo

Bezdrôtový reproduktor so štartovacími káblami pre prípad, že vám začne štrajkovať auto – zvládne až 7,0l V8 motor. DreamWave Survivor má tiež zabudované LED svietidlo so svietivosťou 110 lumenov – kužeľ núdzového signálu tak môžete vysielať na diaľku až 130 m. To všetko vo výkonnom 30W reproduktore s výdržou batérie až 16 hodín prehrávania hudby.