Dr. Schutz PU - čistič 0,75 l
7,32 €

CC – PU – čistič 0,75 l – ideálny čistiaci prípravok pre čistenie po pokládke a pre denné čistenie všetkých podlahovín s výrobnou PU / PUR úpravou povrchu alebo s ochranným PU-náterom. Vysoká čistiaca schopnosť. Rozpúšťa účinne nečistoty a tuky. Možno používať v čistiacich autoMatoch.

Dr. Schutz Spraymax - čistič tvrdých povrchov vo spray - 1 l
8,89 €

CC – Spraymax – čistič tvrdých povrchov vo spray – 1 l – k životnému prostrediu ohľaduplný sprejový čistič pre všetky tvrdé povrchy (PVC, linoleum, parkety, laminát) v spojení so sprejovým mopom Spraymop od Bony, Leifheit atď. Ideálny tiež pre čistenie po pokládke. Profi prostriedok.

Dr. Schutz Prípravok na čistenie laminátu 0,75 l
8,36 €

CC – Prípravok na čistenie laminátu 0,75 l – šetrný neutrálny čistiaci prípravok pre bežné čistenie všetkých laminátových podlahovín a všetkých laminátových povrchov. Odsúhlasený na všetky Click-lamináty. Profi prostriedok pre podlahárov.

Dr. Schutz Profi - Základný čistič 5 l
45,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Profi – Základný čistič – pre profesionálne základné čistenie všetkých PVC-podlahovín. Nie je vhodný pre linoleum a kaučuk. Vysoko alkalický. Veľmi dobrá rozpúšťacia sila na metalické polymérovej disperzie a tiež na prestarnuté alebo navrstvené ochranné nátery. Pre profesionálne použitie v objekte.

Dr. Schutz koncentrát na čistenie kobercov 0,75 l do stroje
20,60 €

CC – Koncentrát na čistenie kobercov 0,75 l -!Nová receptúra! Vhodný aj pre vlnu !! Pre mokré hĺbkové extRakčné čistenie všetkých kobercov a čalúnenia zo syntetických vlákien a vlny. Možnosť použitia do všetkých extRaktorov. S integrovaným rozpúšťačom škvŕn a odpeňovačom.

Dr. Schutz Fleck & Weg odstraňovač škvŕn z kobercov 0,4 l
14,60 €

CC – Fleck & Weg odstraňovač škvŕn z kobercov 0,4 l – odstraňuje vodou rozpustné aj nerozpustné škvrny z kobercov zo syntetických vlákien. Pôsobí aktívnym kyslíkom Taktiež proti farebne intenzívnym škvrnám ako červené víno, káva, čaj a pod. Odstraňuje ryhy od gumy, gumových podpätkov, fixiek a pod…

Dr. Schutz Inolit - aktívny prášok - čistič 1 kg
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

CC – Inolit aktívny prášok 1 kg – firmou Villeroy & Boch doporučený základný čistič pre odstránenie cementového závoja pri dlažbe a keramiky, pre vonkajšie aj vnútorné bazény, záhradné fontány, betónové a kamenné podlahy, sanitárnu keramiku.

Dr. Schutz Starostlivosť o kameň 0,75 l
6,80 €

Dr. Schutz STarostlivosť o kameň – tento prípravok nájde svoje uplatnenie pri ošetrení a bežnom čistenie všetkých podlahovín z prírodného a umelého kameňa. Povrch zostane protišmykový, odpudzuje nečistoty a dostane hodvábne Matný lesk. Jedná sa o profesionálne prípravok pre podlahárov.

Dr. Schutz Základný čistiaci prípravok R 5 l
37,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Základný čistiaci prípravok R – sa používa pre základné čistenie a pre čistenie po pokládke u prírodného linolea, PVC, vinyl, dlažba, kameň a kaučukových podlahovín. Odstraňuje odolné nečistoty, staré vrstvy ošetrovacích prostriedkov, zbytky lepidiel a pod.

Dr. Schutz čistič na parkety a korok 0,75 l
7,86 €

CC – Čistič na parkety a korok 0,75 l – čistiaci prípravok bez rozpúšťadiel pre čistenie po pokládke a pravidelné bežné čistenie všetkých lakovaných drevených a korkových podláh. Profi prostriedok pre podlahárov.

Dr. Schutz čistič na parkety a korok 5 l
40,80 €

CC – Čistič na parkety a korok 5 l – čistiaci prípravok bez rozpúšťadiel pre čistenie po pokládke a pravidelné bežné čistenie všetkých lakovaných drevených a korkových podláh. Profi prostriedok pre podlahárov.

Dr. Schutz dezinfekčné prostriedok 5 l C koncentrát
117 €

Posledný kus za túto cenu!

Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok – plošný dezinfekčný čistič pre plošnú dezinfekciu vytieraním v zdravotníckom prostredí. Tekutý koncentrát na báze kVartérnych amóniových zlúčenín. Má baktericídne, fungicídne a virucidné účinok.

Dr. Schutz Elatex - univerzálny odstraňovač škvŕn 0,2 l
9,67 €

CC – Elatex – univerzálny odstraňovač škvŕn – univerzálny odstraňovač škvŕn pre odstraňovanie rýh od gumových podpätkov a tvrdošijných škvŕn, ako napr. Zvyšky lepidiel, farby a pod. Vhodné ako na pevné povrchy Tak koberce a látky. Profi prostriedok.

Dr. Schutz Fleckenspray R - profesionálny odstraňovač škvŕn 0,2 l
9,67 €

CC – Fleckenspray R – profesionálny odstraňovač škvŕn 0,2 l – profesionál medzi odstraňovačmi škvŕn. Receptúra na báze vysoko účinných aktívnych látok odstraňuje tvrdošijné nečistoty ako žuvačka, olej, tuky, asfalt, lepidlá, farby a pod. Profi prostriedok.

Dr. Schutz Fleckschutz - impregnácia koža a textilu 0,4 l
15,70 €

CC – Fleckschutz – impregnácia kože a textilu – impregnácia pre dlhodobú ochranu proti škvrnám. Tekutiny vyperlí a môžu byť ľahšie odsaté savým handričkou. Je vhodný pre kožu a textílie, koberce alebo sedacie súpravy. Profi prostriedok. Spotreba cca 40 ml / m2 každý nástrek

Dr. Schutz Fresh - Up 2v1 čistič a pohlcovač pachov 0,5 l
11 €

Posledný kus za túto cenu!

CC – Fresh – Up 2v1 čistič a pohlcovač pachov 0,5 l – stará sa o čerstvú vôňu vďaka novej Fresh-Up formulu. Nepríjemné pachy na kobercoch a čalúnení budú úplne absOrbované. Rozpúšťa nečistoty a škvrny, preto je ideálnym predčistič pri suchom aj mokrom extRakčnom čistení.

Dr. Schutz Lesk na parkety a korok 0,75 l
9,41 €

CC – Lesk na parkety a korok 0,75 l – pre ošetrenie všetkých lakovaných drevených a korkových podláh. Ošetruje a chráni nové parkety a korok hodvábne lesklým ochranným filmom, starým parketám a korku prepožičiava opäť nový lesk. Profi prostriedok pre podlahárov. Stupeň lesku: 40–45.

Dr. Schutz Mat - 3000PU ošetrovací a oživovacie prostriedok - 0,75 l
9,93 €

CC – Mat – 3000PU 0,75 l – polyuretánové-polymérna disperzia pre ošetrovanie elastických podlahovín v objekte v prípade, že nie je možné použiť niektorú CC-Tvrdú ochrannú vrstvu alebo CC-PU-ochrannú vrstvu. Je ideálny pre rýchle oživovanie podlahovín s výrobnou PU-úpravou povrchu.

Dr. Schutz Mat na parkety a korok (DIN 18032) 0,75 l
10,70 €

CC-Mat na parkety a korok 0,75 l – pre ošetrenie všetkých lakovaných drevených a korkových podláh. Ošetruje a chráni nové parkety a korok Matným ochranným filmom, starým parketám a korku prepožičiava opäť nový vzhľad. Profi prostriedok pre podlahárov. Stupeň lesku: 20–25.

Dr. Schutz Mydlo na drevo 5 l
32,50 €

CC – Mydlo na drevo 5 l – čistí a ošetruje jedným pracovným postupom olejované a voskované drevené alebo korkové podlahy. Výnimočná čistiaca sila na prírodnej mydlovej báze pri súčasne šetrnej pH-hodnote. Hodvábne Matná receptúra. Profi prostriedok pre podlahárov.

Dr. Schutz PU - čistič 10 l
62,40 €

CC – PU – čistič 10 l – ideálny čistiaci prípravok pre čistenie po pokládke a pre denné čistenie všetkých podlahovín s výrobnou PU / PUR úpravou povrchu alebo s ochranným PU-náterom. Vysoká čistiaca schopnosť. Rozpúšťa účinne nečistoty a tuky. Možno používať v čistiacich autoMatoch.

Dr. Schutz Secura - tvrdá ochranná vrstva (mat) 5 l
97,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tvrdá ochranná vrstva Secura – metalicky zosieťovaná disperzie s vysokou odolnosťou a hodvábne Matnou optikou. Spĺňa požiadavky normy DIN 18032 pre športové odlahy. Vhodná tiež pre sanáciu ochranného náteru metódou High-Speed. Stupeň lesku 14 – 19.

Dr. Schutz Univerzálny čistič K 0,75 l
9,15 €

CC – Univerzálny čistič K 0,75 l – čistí všetky vodeodolné povrchy v kuchyni, kúpeľni, toaletách, prírodnú kožu i koženku, kovové diely, okná, sklo, zrkadlá, markízy, žalúzie, záhradný nábytok. Umýva riad a sklo, čistí všetko v aute vo vnútri a vonku.