Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Dove Jemné tekuté mydlo 250ml Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml
Dove Jemné tekuté mydlo 250ml

Jemné tekuté mydlo Dove sa stará o vaše ruky vďaka neutrálnemu pH. Vaše ruky sú po umytí čisté a chránené pred vonkajšími vplyvmi. Mydlo obsahuje z jednej štvrtiny hydratačný krém, čím si vaša pokožka zanecháva hydratáciu a nevysušuje sa ani po opakovanom umývaní.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml
Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml

Náhradná náplň do jemného tekutého mydla Dove efektívne odstraňuje špinu a baktérie z rúk a súčasne pokožku dlhodobo hydratuje. Vyživujúca starostlivosť o ruky s unikátnou +5 hydratačnou zmesou z hydratačných prírodných olejov a živín. Zloženie je z 99 % biologicky odbúrateľné a dermatologicky testované.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml
Dove Jemné tekuté mydlo náhradná náplň 500ml

Náhradná náplň pre jemné tekuté mydlo Dove sa stará o vaše ruky vďaka neutrálnemu pH. Vaše ruky sú po umytí čisté a chránené pred vonkajšími vplyvmi. Mydlo obsahuje z jednej štvrtiny hydratačný krém, čím si vaša pokožka zanecháva hydratáciu a nevysušuje sa ani po opakovanom umývaní.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ZLACŇUJEME ZLACNENÉ
Dove Restoring Kokos a Mandle Sprchový gél 400 ml Dove Care by Nature Awakening sprchový gél so zeleným čajom matcha a kvetom sakury na hydratáciu pokožky 400 ml
Dove Restoring Kokos a Mandle Sprchový gél 400 ml

Sprchový gél Dove Restoring Kokos a Mandle 400 ml pre ženy hydratuje, zjemňuje a vyživuje pokožku. Obsahuje kokosový olej a mandľové mlieko. Vhodné na suchú pokožku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Deeply Nourishing Hydratačný sprchový gél 750ml Dove Care by Nature Awakening sprchový gél so zeleným čajom matcha a kvetom sakury na hydratáciu pokožky 400 ml
Dove Deeply Nourishing Hydratačný sprchový gél 750ml

Sprchový gél Dove Deeply Nourishing 750 ml poskytuje pokožke starostlivosť a hydratáciu a zanechá ju jemnú. Obsahuje šetrné prírodné čistiace zložky a z jednej štvrtiny ho tvorí hydratačné mlieko.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Care by Nature Awakening sprchový gél so zeleným čajom matcha a kvetom sakury na hydratáciu pokožky 400 ml Dove Care by Nature Awakening sprchový gél so zeleným čajom matcha a kvetom sakury na hydratáciu pokožky 400 ml
Dove Care by Nature Awakening sprchový gél so zeleným čajom matcha a kvetom sakury na hydratáciu pokožky 400 ml

Sprchový gél Dove Care by Nature Awakening obohatený o zelený čaj matcha a kvety sakury nielen že prevonia kúpeľňu a pokožku omamujúcu drevito-kvetinovú vôňu, ale tiež sa stará o pokožku celého tela a energizuje myseľ. Zloženie z 92 % prírodného pôvodu je biologicky odbúrateľné a fľaša je zhotovená zo 100 % recyklovaného plastu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort sprchový gél na telo, tvár a vlasy pre mužov 400 ml Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort sprchový gél na telo, tvár a vlasy pre mužov 400 ml
Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort sprchový gél na telo, tvár a vlasy pre mužov 400 ml

Sprchový gél Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort 400 ml poskytuje maximálnu starostlivosť pre pokožku namáhanú športom a pohybom. Pomáha udržiavať zdravý vzhľad pokožky a chráni ju pred vysušením.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Darčeková sada telovej starostlivosti s kozmetickou taškou Glowing Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort sprchový gél na telo, tvár a vlasy pre mužov 400 ml
Dove Darčeková sada telovej starostlivosti s kozmetickou taškou Glowing

Súprava obsahuje:

Rozjasňujúci sprchový gél Nourish ing Secret s ( Body Wash Glowing Ritual) 250 ml Rozjasňujúce telové mlieko Nourish ing Secret s (Glowing Ritual Body Lotion) 225 ml Antiperspirant v spreji Invisible Care Floral Touch 150 ml Kozmetická taška.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove Lotosový kvet a ryžová voda tekuté mydlo náhradná náplň 500ml Dove Men+Care SportCare Endurance+Comfort sprchový gél na telo, tvár a vlasy pre mužov 400 ml
Dove Lotosový kvet a ryžová voda tekuté mydlo náhradná náplň 500ml

Náhradná náplň do tekutého mydla Dove Lotosový kvet a ryžová voda efektívne odstraňuje špinu a baktérie z rúk a súčasne pokožku dlhodobo hydratuje. Vyživujúca starostlivosť o ruky s unikátnou +5 hydratačnou zmesou z hydratačných prírodných olejov a živín. Zloženie je z 99 % biologicky odbúrateľné a dermatologicky testované.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky Baby (Head To Toe Wash Rich Moisture ) (Objem 400 ml) Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky Baby (Head To Toe Wash Rich Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky Baby (Head To Toe Wash Rich Moisture ) (Objem 400 ml)

Doprajte svojmu bábätku tú najlepšiu starostlivosť. Umývací gél na telo aj vlásky vyživuje pokožku dieťaťa a udržuje prirodzenú vlhkosť pokožky.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
ZLACŇUJEME ZLACNENÉ
Dove Bambucké maslo a vanilka tekuté mydlo náhradná náplň 500ml Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky Baby (Head To Toe Wash Rich Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove Bambucké maslo a vanilka tekuté mydlo náhradná náplň 500ml

Náhradná náplň do tekutého mydla Bambucké maslo a vanilka efektívne odstraňuje špinu a baktérie z rúk a súčasne pokožku dlhodobo hydratuje. Vyživujúca starostlivosť o ruky s unikátnou +5 hydratačnou zmesou z hydratačných prírodných olejov a živín. Zloženie je z 99 % biologicky odbúrateľné a dermatologicky testované.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Men+Care Sport Active Fresh sprchový gél pre mužov 400 ml Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky Baby (Head To Toe Wash Rich Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove Men+Care Sport Active Fresh sprchový gél pre mužov 400 ml

Sprchový gél Dove Men+Care Sport Active Fresh 400 ml poskytuje ochranu pre pokožku namáhanú športom a pohybom. Obsahuje vitamín C, ktorý preukázateľne chráni a vyživuje kožné bunky po intenzívnom športe.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Tekuté mydlo Pivonka náhradná náplň 500 ml Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent)
Dove Tekuté mydlo Pivonka náhradná náplň 500 ml

Náhradná náplň do tekutého mydla Dove Pivonka efektívne odstraňuje špinu a baktérie z rúk a súčasne pokožku dlhodobo hydratuje. Vyživujúca starostlivosť o ruky s unikátnou +5 hydratačnou zmesou z hydratačných prírodných olejov a živín. Zloženie je z 99 % biologicky odbúrateľné a dermatologicky testované.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent) Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent)
Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent)

Pokiaľ hľadáte antiperspirant v spreji, ktorý kombinuje ochranu so starostlivosťou, už nehľadajte. Náš antiperspirant v spreji Dove Uhorka&Zelený čaj obsahuje totiž ¼ hydratačného krému a 100% prírodný ošetrujúci olej, ktoré zanechajú pokožku v podpazuší jemnú a hladkú na dotyk.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove Tuhý antiperspirant Invisible Dry 40 ml Dove Antiperspirant v spreji Go Fresh s vôňou uhorky a zeleného čaju (Cucumber & Green Tea Scent)
Dove Tuhý antiperspirant Invisible Dry 40 ml

Tuhý dezodorant Invisible Dry od značky Dove vám prináša až 48-hodinovú ochranu proti potu a nepríjemnému pachu. Má navyše špeciálne zloženie, ktoré pomáha chrániť proti škvrnám na farebnom oblečení. Obsahuje 1/4 hydratačného krému, vďaka ktorému bude vaša pokožka v podpazuší hebká a jemná.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove Uhorka a zelený čaj Tekuté mydlo náhradná náplň 750 ml Dove Vyživujúce sprchový gél Silk Glow (Nourishing Shower Gel)
Dove Uhorka a zelený čaj Tekuté mydlo náhradná náplň 750 ml

Náhradná náplň do tekutého mydla Dove Uhorka a zelený čaj efektívne odstraňuje špinu a baktérie z rúk a súčasne pokožku dlhodobo hydratuje. Vyživujúca starostlivosť o ruky s unikátnou +5 hydratačnou zmesou z hydratačných prírodných olejov a živín. Zloženie je z 99% biologicky odbúrateľné a dermatologicky testované.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove Darčeková sada kúpeľovej starostlivosti Original Dove Vyživujúce sprchový gél Silk Glow (Nourishing Shower Gel)
Dove Darčeková sada kúpeľovej starostlivosti Original

Súprava obsahuje:

Vyživujúci sprchový gél Deeply Nourish ing ( Nourish ing Shower Gél) 250 ml Krémová tableta ( Beauty Cream Bar) 100 g.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove Vyživujúce sprchový gél Silk Glow (Nourishing Shower Gel) Dove Vyživujúce sprchový gél Silk Glow (Nourishing Shower Gel)
Dove Vyživujúce sprchový gél Silk Glow (Nourishing Shower Gel)

Dove Silk Glow vyživujúce sprchový gél zanecháva vašu pokožku jemnejšiu a hebkejšie už po jednom použití. Starostlivosť o vašu pokožku ešte nikdy nebola tak príjemná. Sprchový gél Dove Silk Glow navyše obsahuje jedinečnú technológiu Nutrium MoistureTM pre krásnu a vyživenú pokožku.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove antiperspirant v spreji go fresh acai berry 50ml Dove Sprchový gél pre zrelú pokožku Pro Age ( Body Wash) 450 ml
Dove antiperspirant v spreji go fresh acai berry 50ml

Dove Go Fresh Antiperspirant Acai Berries and Water Lily je kombináciou ovocnej a osviežujúcej vône s dlhotrvajúcou a upokojujúcou ochranou. Každý z nás očakáva od svojho antiperspirantu to najlepšie. Antiperspirant Dove Go Fresh Acai Berry & Waterlily kombinuje sviežu vôňu a ošetrujúce zloženie s o

môžete mať 02.10 - 03.10

Dove Antiperspirant v spreji Clean Touch 200 ml Dove Sprchový gél pre zrelú pokožku Pro Age ( Body Wash) 450 ml
Dove Antiperspirant v spreji Clean Touch 200 ml

Antiperspirant v spreji Clean Touch poskytuje dokonalú ochranu proti poteniu po celých 48 hodín. Vďaka zloženiu bez alkoholu obohatené o vitamín B3 je vhodný aj k použitiu po holení, kedy pokožku upokojí a obnoví jej rovnováhu.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
Dove Sprchový gél pre zrelú pokožku Pro Age ( Body Wash) 450 ml Dove Sprchový gél pre zrelú pokožku Pro Age ( Body Wash) 450 ml
Dove Sprchový gél pre zrelú pokožku Pro Age ( Body Wash) 450 ml

Sprchový gél pre zrelú pokožku je bez sulfátov. Obsahuje hydratačné zložky prirodzené pre pokožku, ktoré obnovujú prirodzenú mieru jej hydratácie a zároveň bude vaša pokožka jemnejšia a hladšia na dotyk hneď po prvom osprchovaní.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis
ZLACŇUJEME ZLACNENÉ
Dove Original Vianočný balíček pre ženu Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky baby (Head To Toe Wash Sensitive Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove Original Vianočný balíček pre ženu

Original balíček pre ženu od značky Dove bude krásnym darčekom plným jemnosti a starostlivosti pre pokožku. Sprchový gél Dove Deeply Nourishing premení aj tú najsuchšiu pokožku počas jedinej sprchy a zanechá ju jemnejšiu a hladšiu. Vôňa antiperspirantu s jemnými sviežimi tónmi dodá rutine starostlivosti o telo nádych pohodlia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Dove mydlo krémové 100 g Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky baby (Head To Toe Wash Sensitive Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove mydlo krémové 100 g

Dove mydlo krémové 100 g

môžete mať 09.10 - 12.10

Partner: fratelli.sk
Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky baby (Head To Toe Wash Sensitive Moisture ) (Objem 400 ml) Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky baby (Head To Toe Wash Sensitive Moisture ) (Objem 400 ml)
Dove Umývací gél pre deti na telo i vlásky baby (Head To Toe Wash Sensitive Moisture ) (Objem 400 ml)

Jemný sprchový gél stará o citlivú pokožku detí. Dodáva pokožke hydratáciu a živiny a zanechá ju jemnú a príjemne prevoňanú.

môžete mať 29.09 - 02.10

Partner: Vivantis

Značka Dove bola uvedená na náš trh v roku 1995 a ponúka telovú či kúpeľovú kozmetiku, výrobky pre starostlivosť o vlasy aj deodoranty.

Kozmetiku Dove vďaka jej jemnosti a hydratačným vlastnostiam volia predovšetkým ženy, dáva im dobrý pocit z toho, ako vyzerajú. Aj preto patrí k obľúbeným darčekom, keď chceme sebe alebo inému človeku urobiť radosť.

Tímy expertov, ktorý kozmetické prípravky Dove vyvíjajú, si kladú za cieľ ponúknuť riešenie aj ľuďom, ktorí trpia kožnými problémami. Už niekoľko desaťročí sa preto aktívne zaujímajú o názory kožných lekárov na tieto prípravky. Produkty Dove už boli testované radom dermatológov.

Dove aj pre mužov

Mnoho výrobkov pánskej kúpeľovej kozmetiky pokožku vysušuje a navyše býva tento efekt často mylne chápaný ako dôkaz ich efektívnosti. Dove vyvinul novú, vysoko kvalitnú pánsku kozmetickú produktovú radu, ktorá mužom zaručí nielen účinné osvieženie, ale aj zdravú pokožku.