Dove Tekuté mydlo Care & Protect - náhradná náplň 500 ml

Dove Tekuté mydlo Care & Protect - náhradná náplň 500 ml

3,50 €

Čistiace tekuté mydlo jemne stará o vaše ruky a zároveň vďaka antibakteriálnej zložke kyseliny mliečnej účinne odstraňuje baktérie. Obsahuje 1/4 hydratačného krému pre jemné a hebké ruky bez vysúšania a je vhodné pre každodenné použitie. Zanechá vaše ruky čisté a chránené pred vonkajšími vplyvmi.

Partner: Vivantis

Značka Dove bola uvedená na náš trh v roku 1995 a ponúka telovú či kúpeľovú kozmetiku, výrobky pre starostlivosť o vlasy aj deodoranty.

Kozmetiku Dove vďaka jej jemnosti a hydratačným vlastnostiam volia predovšetkým ženy, dáva im dobrý pocit z toho, ako vyzerajú. Aj preto patrí k obľúbeným darčekom, keď chceme sebe alebo inému človeku urobiť radosť.

Tímy expertov, ktorý kozmetické prípravky Dove vyvíjajú, si kladú za cieľ ponúknuť riešenie aj ľuďom, ktorí trpia kožnými problémami. Už niekoľko desaťročí sa preto aktívne zaujímajú o názory kožných lekárov na tieto prípravky. Produkty Dove už boli testované radom dermatológov.

Dove aj pre mužov

Mnoho výrobkov pánskej kúpeľovej kozmetiky pokožku vysušuje a navyše býva tento efekt často mylne chápaný ako dôkaz ich efektívnosti. Dove vyvinul novú, vysoko kvalitnú pánsku kozmetickú produktovú radu, ktorá mužom zaručí nielen účinné osvieženie, ale aj zdravú pokožku.