Doomoo Buddy

Doomoo Buddy

Hodnotenie: 4
63,99 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Buddy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťaťu pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Doomoo Supreme Sleep - Podložka Large
37,40 €

Delta Baby Supreme Sleep – Podložka Large pomáhá dítěti pohodlně ležet na zádech, je tvořena elastickou pěnou s pamětí. Vhodné od narození.

Doomoo Cosy care prebaľovacia podložka
46,39 € 45,90 €

Doomoo Cosy Care je mäkká a bezpečná prebaľovacia podložka. Má bezpečnostný pás, mäkké, stojaté okraje a ďalšie mäkké podložky. Extra podložka má jednu stranu z nepriepustného materiálu a jednu stranu zo super mäkkej bavlny.

Doomoo Comfybig

Doomoo Comfybig

Hodnotenie: 5
44,90 €

Comfybig multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťa pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Doomoo Comfy bath podložka do vane
25 €

Comfy Bath je rastúca podložka do vane. Najprv poslúži ako mäkká podložka, kedy na ňu bábätko položíme. Pre už sediace deti podložka pomôže nájsť a udržať rovnováhu. S prispôsobiteľnou podložkou do vane sa doba kúpeľa stáva zábavou a skutočným potešením ako pre dieťa, tak pre rodičov.

Doomoo Multi Sleep podložka
26,90 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Doomoo Multi Sleep podložka pre polohovanie s ergonomickým vankúšikom pod hlavičku. Perfektné riešenie pre pohodlné držanie dieťaťa na chrbte, s hlavou na ergonomickom vankúši, aby sa zabránilo riziku plochej hlavy.

Doomoo Rest Easy - Podložka Small
21,90 €

Delta Baby Rest Easy – Podložka Small v rozměru 33×29×9 cm má za úkol držet dítě v přirozené, pohodlné a bezpečné poloze. Vhodné od narození.

Doomoo Supreme Sleep - Podložka Small
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Supreme Sleep – Podložka Small pomáhá dítěti pohodlně ležet na zádech, je tvořena elastickou pěnou s pamětí. Vhodné od narození.

Doomoo Seat sedadlo
106,30 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

**DOOMOO Seat **je **multifunkčný ležadlo **fazuľového tvaru, ktoré je prispôsobiteľné veku a rozvoju dieťaťa a je ho tak možné použiť **pre bábätká od narodenia **(vďaka bezpečnostným pásom) až po deti do **váhy 30 **kg.

Doomoo Podstavec Doomoo Swing
37,20 € 33,90 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Podstavec Doomoo Swing je príslušenstvo pre ležadlo Doomoo Seat. Umožňuje sedátko Doomoo Seat použiť ako kolísku pre najmenších.

Doomoo Softy

Doomoo Softy

Hodnotenie: 5
39,22 € 36 €

Softy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča. Ovinutím okolo pása rodiča je ideálny pre použitie počas dojčenia či kŕmenia dieťatka z fľaše. Dieťa môže ležať alebo sedieť v pohodlí vzhľadom k jeho veku. Tento vankúš pomáha mamičkám a deťom relaxovať tak, aby cítili úľavu a užívali si skutočný pocit úplnej pohody.

Doomoo Doomoo Belly podperný vankúšik
27,04 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Počas tehotenstva sa môžu dostaviť v mnohých prípadoch s pridanou váhou dieťatka a pri nepohodlných odpočinkových polohách ustavičné bolesti chrbta. Doomoo Belly je špeciálne navrhnutý tak, aby tvoril u žien počas tehotenstva podporu.

Doomoo Absoplus poťah matraca
36,40 €

Delta Baby absolút Plus poťah matraca chráni matrac proti znečisteniu. Vysoko absorpčný, zároveň udržuje suchý povrch a je priedušný.

Doomoo Rest Easy - Podložka Large
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Rest Easy – Podložka Large v rozměru 59×39×10 cm má za úkol držet dítě v přirozené, pohodlné a bezpečné poloze. Vhodné od narození.