Doomoo Rest Easy - Podložka Small
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Rest Easy – Podložka Small v rozmere 33×29×9 cm má za úlohu držať dieťa v prirodzenej, pohodlnej a bezpečnej polohe. Vhodné od narodenia.

Doomoo Supreme Sleep - Podložka Large
37,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Supreme Sleep – Podložka Large pomáha dieťaťu pohodlne ležať na chrbte, je tvorená elastickou penou s pamäťou. Vhodné od narodenia.

Doomoo Supreme Sleep - Podložka Small
25,90 €

Delta Baby Supreme Sleep – Podložka Small pomáha dieťaťu pohodlne ležať na chrbte, je tvorená elastickou penou s pamäťou. Vhodné od narodenia.

Doomoo Cosy care prebaľovacia podložka
46,39 € 45,90 €

Doomoo Cosy Care je mäkká a bezpečná prebaľovacia podložka. Má bezpečnostný pás, mäkké, stojaté okraje a ďalšie mäkké podložky. Extra podložka má jednu stranu z nepriepustného materiálu a jednu stranu zo super mäkkej bavlny.

Doomoo Dream Deka 75x100 cm bavlna
27,60 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Doomoo Dream 75×100 cm bavlna krásna, ultra mäkká a priliehavá obojstranná deka pre zabalenie vášho dieťaťa. Ideálna na domana cesty.

Doomoo Buddy

Doomoo Buddy

Hodnotenie: 4
63,99 € 59,90 €

Buddy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťaťu pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Doomoo Rest Easy - Podložka Large
27,40 €

Delta Baby Rest Easy – Podložka Large v rozmere 59×39×10 cm má za úlohu držať dieťa v prirodzenej, pohodlnej a bezpečnej polohe. Vhodné od narodenia.

Doomoo Seat sedadlo

Doomoo Seat sedadlo

Hodnotenie: 5
106,30 €

Posledný kus za túto cenu!

**DOOMOO Seat **je **multifunkčný ležadlo **fazuľového tvaru, ktoré je prispôsobiteľné veku a rozvoju dieťaťa a je ho tak možné použiť **pre bábätká od narodenia **(vďaka bezpečnostným pásom) až po deti do **váhy 30 **kg.

Doomoo Absoplus poťah matraca
36,40 €

Delta Baby absolút Plus poťah matraca chráni matrac proti znečisteniu. Vysoko absorpčný, zároveň udržuje suchý povrch a je priedušný.

Doomoo Podstavec Doomoo Swing-48%
37,20 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Podstavec Doomoo Swing je príslušenstvo pre ležadlo Doomoo Seat. Umožňuje sedátko Doomoo Seat použiť ako kolísku pre najmenších.

Doomoo Softy

Doomoo Softy

Hodnotenie: 5
39,22 € 36 €

Softy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča. Ovinutím okolo pása rodiča je ideálny pre použitie počas dojčenia či kŕmenia dieťatka z fľaše. Dieťa môže ležať alebo sedieť v pohodlí vzhľadom k jeho veku. Tento vankúš pomáha mamičkám a deťom relaxovať tak, aby cítili úľavu a užívali si skutočný pocit úplnej pohody.

Doomoo Multi Sleep podložka
26,90 € 25,50 €

Doomoo Multi Sleep podložka pre polohovanie s ergonomickým vankúšikom pod hlavičku. Perfektné riešenie pre pohodlné držanie dieťaťa na chrbte, s hlavou na ergonomickom vankúši, aby sa zabránilo riziku plochej hlavy.

Doomoo Comfy bath podložka do vane
25 €

Comfy Bath je rastúca podložka do vane. Najprv poslúži ako mäkká podložka, kedy na ňu bábätko položíme. Pre už sediace deti podložka pomôže nájsť a udržať rovnováhu. S prispôsobiteľnou podložkou do vane sa doba kúpeľa stáva zábavou a skutočným potešením ako pre dieťa, tak pre rodičov.

Doomoo Comfybig

Doomoo Comfybig

Hodnotenie: 5
44,90 €

Comfybig multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťa pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.