Donwei Odstrihávač nožnice / cvakačky DW-TC9000PK
12 €

Nožnice cvakačky DeLuxe s dlhou životnosťou. ostrie je vyrobené s karbónovej ocele, extra ostré a pevné. Súčasťou je priľnavý remienok na zavesenie na krk. nožnice máte jednoducho stále pri sebe.

Donwei Rezacia podložka DW-12124
3,11 €

Podložka na patchwork 5 vrstvová. Najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po řezu.Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meracie sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov.

Donwei Rezacie koliesko žinilky DW-SC028A-PK
16 €

Kruhový rezač má veľmi pohodlnú mäkčenou rukoväť umožňujúci komfortné strihanie ako pre ľavákov tak pre pravákov. Nechýba poistka k zablokovaniu zasunuté alebo vysunuté čepele. Možno použiť pre pravú aj ľavú ruku. Priemer kolieska 28mm.

Donwei Rezacia podložka DW-71123
6,26 €

Podložka na patchwork 4 vrstvová. Odľahčená najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po reze. Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov.

Donwei Rezacie koliesko DW-RC045B
7,99 €

Rezacie koliesko na patchwork, kruhový rezač. Nenahraditeľný pomocník pri presnom rezaní látok. Obsahuje kruhový rotačný rezač s priemerom 45 mm. Čepeľ je ostrejší než britva a je vybavená posuvnou bezpečnosťou ochranou. Rotačný rezač zvládne presne rezať aj niekoľko vrstiev látky naraz.

Donwei Rezacie koliesko DW-RC018B
4,35 €

Rezacie koliesko na patchwork. Nenahraditeľný pomocník pri presnom rezaní látok. Obsahuje kruhový rotačný rezač o priemere 18 mm. Čepeľ je ostrejší než britva a je vybavená posuvnou bezpečnosťou ochranou. Rotačný rezač zvládne presne rezať aj niekoľko vrstiev látky naraz.

Donwei Rastrové pravítko 1515
4,85 €

Pravítko s veľkosťou 15×15 cm; sila 3 mm sa hodí pre meranie a presný rez štvorcov, trojuholníkov a väčších kusov. Hodí sa aj na kontrolu presnej veľkosti půlčtvercových trojuholníkov. Má metrické merítko. Naznačené uhly 30, 45, 60 °.

Donwei Rastrové pravítko 1530-2
9,76 €

Pravítko s veľkosťou 15×30 cm; sila 3 mm sa hodí pre meranie a presný rez štvorcov, trojuholníkov a väčších kusov. Hodí sa aj na kontrolu presnej veľkosti půlčtvercových trojuholníkov. Má metrické merítko. Naznačené uhly 30, 45, 60 °.

Donwei Držiak pravítka DW-S3501 P
2,40 €

Špeciálny úchyt pre pravítka s ktorými pracujete pri patchworku a quilting. Jednoducho môžete zdvíhať pravítko bez polámaniu nechtov.

Donwei Držiak pravítka DW-S3502 P
3,30 €

Špeciálny úchyt pre pravítka s ktorými pracujete pri patchworku a quilting. Jednoducho môžete zdvíhať pravítko bez polámaniu nechtov.

Donwei Rastrové pravítko 0550-2
12 €

Pravítko s veľkosťou 5×50 CM. Na rezanie pruhov a veľkých kusov v spojení s rezacie podložkou. Odolné proti poškriabaniu.

Donwei Rastrové pravítko E1212-YW
12 €

Rastrové pravítko so žltým rastrom s veľkosťou 12×12 palcov (asi 30 x30cm) sa hodí pre meranie a presný rez štvorcov, trojuholníkov a väčších kusov. Hodí sa aj na kontrolu presnej veľkosti půlčtvercových trojuholníkov. Má meradlo v palcoch. Číslovanie z ľava do prava, alebo opačne.

Donwei Rastrové pravítko ET608 YW
9,95 €

Pravítko trojuholník s veľkosťou 9.1 / 4 „x8“ (235×203 mm) sa hodí pre meranie a presný rez štvorcov, trojuholníkov a väčších kusov. Hodí sa aj na kontrolu presnej veľkosti půlčtvercových trojuholníkov. Má meradlo v palcoch. Číslovanie z ľava do prava, alebo opačne. Naznačené uhly 60 °.

Donwei Rastrové pravítko M1660 BK
15 €

Pravítko je v 16×60cm. Na rezanie pruhov a veľkých kusov v spojení s rezacie podložkou s veľkosťou 45×60 cm alebo 60×90 cm. Umožňuje rezať látku naraz po celej šírke.

Donwei Rastrové pravítko M1660 YW
15 €

Pravítko je v 16×60cm. Na rezanie pruhov a veľkých kusov v spojení s rezacie podložkou s veľkosťou 45×60 cm alebo 60×90 cm. Umožňuje rezať látku naraz po celej šírke.

Donwei Rezacia podložka DW-12123
6,97 €

Podložka na patchwork 5 vrstvová. Najkvalitnejšie rezacie podložka na našom trhu. Samosvorná funkcia uzavrie povrch podložky po reze. Podložka je navrhnutá predovšetkým pre rezanie látok pomocou rezacieho kolieska, ale aj skalpelov. Má presnú meracie sieť, navrhnutú pre pravákov aj ľavákov.

Donwei Rezacie koliesko DW-RC028A
9,51 €

Rezacie koliesko na patchwork. Kruhový rezač má veľmi pohodlnú mäkčenou rukoväť umožňujúci komfortné strihanie ako pre ľavákov tak pre pravákov. Nechýba poistka k zablokovaniu zasunuté alebo vysunuté čepele. Možno použiť pre pravú aj ľavú ruku. Priemer kolieska 28mm.

Donwei Rezacie koliesko DW-RC045A
11 €

Rezacie koliesko na patchwork.Kruhový rezač má veľmi pohodlnú mäkčenou rukoväť umožňujúci komfortné strihanie ako pre ľavákov tak pre pravákov. Nechýba poistka k zablokovaniu zasunuté alebo vysunuté čepele. Možno použiť pre pravú aj ľavú ruku. Priemer kolieska 45mm.

Donwei Rezacie koliesko DW-RC060
11 €

Rezacie koliesko na patchwork. Kruhový rezač má veľmi pohodlnú mäkčenou rukoväť umožňujúci komfortné strihanie ako pre ľavákov tak pre pravákov. Nechýba poistka k zablokovaniu zasunuté alebo vysunuté čepele. Možno použiť pre pravú aj ľavú ruku. Priemer kolieska 60mm.