Dog Fantasy Sofa etno hnedá-17%
50,58 € 41,70 €

Pelech pre psov z vodeodolnej látky sa stane obľúbeným miestom pre odpočinok vášho maznáčika. Mäkký obojstranný vankúš z polyesterového vlákna zaisťuje maximálne pohodlie. Dog Fantasy Sofa etno hnedé je vhodné pre každého psíka a je možné ho prať v práčke.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová
31,11 € 27,90 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová je vhodný pre každého psíka.

Dog Fantasy Podložky 50 ks

Dog Fantasy Podložky 50 ks

Hodnotenie: 4,6
12,90 €

Vysoko absorpčné podložky disponujú vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Dog Fantasy Podložka Lavender 50 ks
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko absorpčné podložky disponujú levanduľovou vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka Lavender 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Dog Fantasy Podložka Orange 50 ks
12,70 €

Vysoko absorpčné podložky disponujú pomarančovou vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka Orange 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Dog Fantasy Preťahovadlo tenisák hádzacia 34 cm
2,70 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo tenisák hádzacia 34 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo osmička farebná 25 cm
3,49 € 3,10 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo strečovej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo osmička farebná 25 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená
25,27 € 21,90 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená je vhodný pre každého psíka.

Dog Fantasy Uzol bavlnený farebný 5 knôtov 95 cm
6,20 €

**Hrací uzol **pre potreby zachovania zdravého chrupu vášho štvornohého miláčika. Hodí sa ako k samotnému preťahovaní, tak aj k aportovaniu na kratšie vzdialenosti. Zloženie z **prírodnej bavlny **má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorá sa osvedčí aj pri hryzení. Dog Fantasy Uzol bavlnený farebný 5 knôtov 95 cm zabaví vášho nezbedníka na dlhé hodiny.

Dog Fantasy Preťahovadlo chobotnica zeleno-biela 45 cm
4,80 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo chobotnica zeleno-biela 45 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený-18%
11,64 € 9,50 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Preťahovadlo Juta madlo + 2 lopty 60 cm
8,30 €

Preťahovacia hračka **je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si **masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá je **biologicky rozložiteľná **a recyklovateľná. Dog Fantasy Preťahovadlo Juta madlo + 2 lopty 60 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový-19%
11,64 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Preťahovadlo osmička farebná bavlna + uzol 22 cm
2,31 € 2,20 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo osmička farebná bavlna + uzol 22 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Miska nerezová ťažká
3,20 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

Dog Fantasy Preťahovadlo Juta tenisák hádzací 34 cm
2,71 € 2,50 €

Preťahovacia hračka **je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si **masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá je **biologicky rozložiteľná **a recyklovateľná. Dog Fantasy Preťahovadlo Juta tenisák hádzací 34 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo činka 25 cm
4,10 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo činka 25 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Vankúš Basic červený
10,08 € 9 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic červený možno prať v práčke.

Dog Fantasy Preťahovadlo pešek 37 cm
2,90 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo pešek 37 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Obojok LED nylonový ružový
7,36 € 6,90 €

Svietiaci nylonový obojok pre bezpečné prechádzky za šera aj za tmy. USB dobíjanie a 3 svietiace programy v ružovej farbe.

Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá
27,22 € 23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá je vhodná i do práčky.

Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá
27,22 € 25,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá je vhodná i do práčky.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený
15,54 € 13,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý
10,08 € 9 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý možno prať v práčke.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý
13,59 € 12,10 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Preťahovadlo madlo + lopta 37 cm
7,60 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo madlo + lopta 37 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený-32%
11,64 € 7,90 €

Nadýchaný oválny vankúš pre psy určite zaujme svojim dizajnom. Je ozvláštnený netradičnými origami vzormi, ktoré sú natlačené na látke. Mäkkosť zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený je vhodný pre všetkých psíkov.

Dog Fantasy Miska nerezová s gumou
3,80 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika. Guma na okraji spodného dielu misky zabezpečí, že mu nebude kĺzať.

Dog Fantasy Miska nerezová

Dog Fantasy Miska nerezová

Hodnotenie: 4,4
2,80 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

Dog Fantasy drôtená kefa, drevo
3,80 €

Jednostranná kefa disponuje kvalitnou drevenou rukoväťou a je opatrená jemnými drôtenými štetinami. Pravidelné vyčesávanie zaisťuje čistú a lesklú srsť. Odstraňuje prach, odumretú srsť a podsadu. Dog Fantasy drôtená kefa, drevo je ideálnym doplnkom pre všetky plemená psov.

Dog Fantasy Hračka slon 40 cm
9,74 € 8,50 €

Preťahovacia hračka v tvare slona je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka slon 40 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Hračka Latex slepice kvokající mix barev 19 cm
3,80 €

Slepice se zvukem je ideální hračkou pro vašeho psího kamaráda. Je vyrobena z latexu. Dog Fantasy Hračka Latex slepice kvokající mix barev 19 cm je velmi měkká a vhodná i pro štěňata či psy s ostrými zuby. Dostupné ve více variantách dle skladové dostupnosti.

Dog Fantasy Preťahovadlo Juta 2 tenisáky 28 cm
5 €

Preťahovacia hračka **je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si **masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z prírodnej juty, ktorá je **biologicky rozložiteľná **a recyklovateľná. Dog Fantasy Preťahovadlo Juta 2 tenisáky 28 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.