Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová veľ. XS
20x

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová

25,27 €
22,23 €
Posledný kus za túto cenu!

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová je vhodný pre každého psíka.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená veľ. XS
19x

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená

25,27 €
23,04 €
Výpredaj

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená je vhodný pre každého psíka.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Hračka Strong kost gumová s provazem červená 13,9 cm
1x

Dog Fantasy Hračka Strong kost gumová s provazem 13,9 cm

8,70 €
Výpredaj

Kost je při hraní šetrná k zubům a dásním. Je vyrobena z odolné gumy a zabaví vašeho pejska na dlouhé hodiny. Je opatřena provazem, díky kterému je vhodná na přetahování. Dog Fantasy Hračka Strong kost gumová s provazem 13,9 cm plave na vodě.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Sofa etno hnedé veľ. M
32x

Dog Fantasy Sofa etno hnedá

38,90 €
37,90 €

Pelech pre psov z vodeodolnej látky sa stane obľúbeným miestom pre odpočinok vášho maznáčika. Mäkký obojstranný vankúš z polyesterového vlákna zaisťuje maximálne pohodlie. Dog Fantasy Sofa etno hnedé je vhodné pre každého psíka a je možné ho prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý veľ. M
48x

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý

15,54 €
15,26 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
-46%
Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený veľ. S
19x

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený

26 €
13,93 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený veľ. M
19x

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený

15,54 €
14,94 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Podložky 50 ks
40x

Dog Fantasy Podložky 50 ks

14,62 €

Vysoko absorpčné podložky disponujú vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý veľ. XS
27x

Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý

10 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý možno prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový veľ. M
15x

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový

33,08 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Podložka Orange 50 ks
65x

Dog Fantasy Podložka Orange 50 ks

13,80 €

Vysoko absorpčné podložky disponujú pomarančovou vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka Orange 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Tovar od predajcu MALL
Dog Fantasy Podložka Lavender 50 ks
50x

Dog Fantasy Podložka Lavender 50 ks

13,30 €

Vysoko absorpčné podložky disponujú levanduľovou vôňou, ktorá motivuje miláčikov k vykonaniu potreby. Sú ideálne pre šteňatá, choré a staré psy. Dog Fantasy Podložka Lavender 50 ks je možné použiť vnútri aj vonku.

Tovar od predajcu MALL