Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý
13,59 € 10 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá
27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá je vhodná i do práčky.

Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý
16,72 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený
11,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový
11,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený
13,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Sofa etno hnedá
23,30 €

Pelech pre psov z vodeodolnej látky sa stane obľúbeným miestom pre odpočinok vášho maznáčika. Mäkký obojstranný vankúš z polyesterového vlákna zaisťuje maximálne pohodlie. Dog Fantasy Sofa etno hnedé je vhodné pre každého psíka a je možné ho prať v práčke.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová
31,11 € 22,40 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová je vhodný pre každého psíka.

Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-ružový
11,64 € 7,60 €

Nadýchaný oválny vankúš pre psy určite zaujme svojim dizajnom. Je ozvláštnený netradičnými origami vzormi, ktoré sú natlačené na látke. Mäkkosť zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-ružový je vhodný pre všetkých psíkov.

Dog Fantasy Vankúš piktogram mix sivý
11,64 € 7,60 €

Pohodlný prešívaný vankúš pre psy má odolný poťah so zaujímavým vzorom piktogramov. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Vankúš piktogram mix sivý je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá
27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá je vhodná i do práčky.

Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový
16,72 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový je vhodný pro každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý
16,72 € 12,50 €

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý je vhodný pre každého psa.

Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový
16,72 € 14,70 €

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový je vhodný pre každého psa.

Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená
25,27 € 22,40 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená je vhodný pre každého psíka.

Dog Fantasy Vankúš Basic červený
10,08 € 9,60 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic červený možno prať v práčke.

Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý
10,08 € 7 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý možno prať v práčke.

Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený
11,64 € 7,60 €

Nadýchaný oválny vankúš pre psy určite zaujme svojim dizajnom. Je ozvláštnený netradičnými origami vzormi, ktoré sú natlačené na látke. Mäkkosť zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený je vhodný pre všetkých psíkov.

Dog Fantasy Vankúš piktogram mix ružový
11,64 € 7,60 €

Pohodlný prešívaný vankúš pre psy má odolný poťah so zaujímavým vzorom piktogramov. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Vankúš piktogram mix ružový je možné prať v práčke.

Dog Fantasy Obojok LED nylonový červený
7,36 € 6,20 €

Svietiaci nylonový obojok pre bezpečné prechádzky za šera aj za tmy. USB dobíjanie a 3 svietiace programy v červenej farbe.

Dog Fantasy Obojok LED nylonový ružový
7,36 € 6,20 €

Svietiaci nylonový obojok pre bezpečné prechádzky za šera aj za tmy. USB dobíjanie a 3 svietiace programy v ružovej farbe.

Dog Fantasy Hračka farebná 2 knôty + 2 tenisáky 35 cm
2,70 €

Kombinované preťahovadlo2 tenisákmi pre zachovanie zdravého chrupu vášho štvornohého miláčika. Zloženie z prírodnej bavlny má za následok dobrú ťahovú pevnosť, ktorá sa osvedčí nielen u spoločného hrania, ale aj pri hryzení. Dog Fantasy Hračka farebná 2 knôty + 2 tenisáky 35 cm zabaví vášho chlpáča po značnú časť dňa.

Dog Fantasy Hračka lev 17 cm
2,70 €

Preťahovacia hračka v tvare leva je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka lev 17 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Hračka mrkva 20 cm
1,92 € 1,90 €

Preťahovacia hračka v tvare mrkvy je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka mrkva 20 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Hračka slon 40 cm
9,70 €

Preťahovacia hračka v tvare slona je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka slon 40 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Hračka srdce 11 cm
1,92 € 1,90 €

Preťahovacia hračka v tvare srdca je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka srdce 11 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Hračka žirafa 16 cm
3,10 €

Preťahovacia hračka v tvare žirafy je ideálna pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená zo spletených bavlnených vlákien. V prípade poškodenia ju vymeňte za novú. Dog Fantasy Hračka žirafa 16 cm je skvelá aj na hádzanie.

Dog Fantasy Lopta bavlnená oranžovo-biela 12,5 cm
3,10 €

Interaktívna hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Lopta bavlnená oranžovo-biela 12,5 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Miska nerezová

Dog Fantasy Miska nerezová

Hodnotenie: 4,5
0,63 € 0,60 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

Dog Fantasy Miska nerezová s gumou
1,34 € 1,30 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika. Guma na okraji spodného dielu misky zabezpečí, že mu nebude kĺzať.

Dog Fantasy Miska nerezová skrutkovacia
1,53 € 1,50 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika. Skrutkovací mechanizmus umožňuje misku ľahko a pevne pripevniť ku klietke.

Dog Fantasy Miska nerezová ťažká
1,34 € 1,30 €

Miska z odolného nerezového materiálu určená predovšetkým pre psov. Miska Dog Fantasy je vhodná na krmivo a tekutiny pre vášho štvornohého maznáčika.

Dog Fantasy Preťahovadlo chobotnica zeleno-biela 45 cm
4,67 € 4,60 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo chobotnica zeleno-biela 45 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo činka 25 cm
3,90 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo činka 25 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo farebná lopta 2 knôty 40 cm
3,90 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo farebná lopta 2 knôty 40 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo farebná lopta 3 knôty 50 cm
3,10 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo farebná lopta 3 knôty 50 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.

Dog Fantasy Preťahovadlo farebné + lopta 2 knôty 33 cm
3,50 €

Preťahovacia hračka je ideálnou zábavou pre psov. Hryzením si masírujú ďasná a čistia zuby. Je vyrobená z netoxickej a trvanlivej bavlny, ktorá disponuje dobrou pevnosťou v ťahu. Dog Fantasy Přetahovadlo farebné + lopta 2 knôty 33 cm pomáha posilňovať žuvacie svalstvo.