Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý
13,59 €

10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tmavomodrý má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá
27,10 €

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic svetlosivá je vhodná i do práčky.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý
16,72 €

15 €

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes sivý je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený
11,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom červený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový
11,60 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom tyrkysový má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený
13,50 €

Pelech pre psov s vodeodolným povrchom je praktický a pohodlný vďaka svojim polyesterovým mäkkým vláknam. Nezachytáva chlpy a údržba je tak veľmi jednoduchá. Dog Fantasy Pelech ovál s vankúšom zelený má snímací poťah, ktorý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Sofa etno hnedá
23,20 €

Pelech pre psov z vodeodolnej látky sa stane obľúbeným miestom pre odpočinok vášho maznáčika. Mäkký obojstranný vankúš z polyesterového vlákna zaisťuje maximálne pohodlie. Dog Fantasy Sofa etno hnedé je vhodné pre každého psíka a je možné ho prať v práčke.


Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová
42,79 €

27,40 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-ružová je vhodný pre každého psíka.


Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-ružový
11,64 €

10,10 €

Nadýchaný oválny vankúš pre psy určite zaujme svojim dizajnom. Je ozvláštnený netradičnými origami vzormi, ktoré sú natlačené na látke. Mäkkosť zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-ružový je vhodný pre všetkých psíkov.


Dog Fantasy Vankúš piktogram mix sivý
11,64 €

7,60 €

Pohodlný prešívaný vankúš pre psy má odolný poťah so zaujímavým vzorom piktogramov. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Vankúš piktogram mix sivý je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá
27,10 €

Útulná kukaňa pre psov s odnímateľným vankúšom je veľmi príjemná na dotyk a čoskoro sa stane obľúbeným miestom vášho psíka. Mäkkosť celého prístrešku zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Kukaňa Basic tmavomodrá je vhodná i do práčky.


Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový
16,72 €

15 €

Pelech pre psov sa vzorom origami má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál origami pes tyrkysový je vhodný pro každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý
16,72 €

14,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix hnedý je vhodný pre každého psa.


Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový
16,72 €

14,60 €

Pelech pre psov so vzorom piktogramov má vyberateľný prateľný vankúš, ktorý je prešívaný. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Pelech ovál piktogram mix ružový je vhodný pre každého psa.


Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená
25,27 €

19 €

Mäkký pelech pre psov má odolný poťah, ktorý je možné prať v práčke. Polstrované boky pelechu dodávajú na pohodlnosti a váš maznáčik si nový doplnok iste rýchlo obľúbi. Dog Fantasy Sofa origami pes mix čierno-zelená je vhodný pre každého psíka.


Dog Fantasy Vankúš Basic červený
11,64 €

8,60 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic červený možno prať v práčke.


Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý
16,70 €

12,60 €

Vankúš pre psy je možné používať samostatne aj do oválnych pelechov. Je prešívaný a vďaka výplni z polyesterového vlákna veľmi mäkký, čo zaručuje pohodlie vášmu miláčikovi. Dog Fantasy Vankúš Basic tmavomodrý možno prať v práčke.


Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený
11,64 €

10,10 €

Nadýchaný oválny vankúš pre psy určite zaujme svojim dizajnom. Je ozvláštnený netradičnými origami vzormi, ktoré sú natlačené na látke. Mäkkosť zaisťuje polyesterové vlákno. Dog Fantasy Vankúš origami pes mix čierno-zelený je vhodný pre všetkých psíkov.


Dog Fantasy Vankúš piktogram mix ružový
11,64 €

10,10 €

Pohodlný prešívaný vankúš pre psy má odolný poťah so zaujímavým vzorom piktogramov. Vnútorná výplň je mäkká vďaka obsiahnutým polyesterovým vláknam a zaisťuje tak maximálne pohodlie pre vášho maznáčika. Dog Fantasy Vankúš piktogram mix ružový je možné prať v práčke.


Dog Fantasy Obojok LED nylonový červený
8,10 €
7,70 €

Svietiaci nylonový obojok pre bezpečné prechádzky za šera aj za tmy. USB dobíjanie a 3 svietiace programy v červenej farbe.


Dog Fantasy Obojok LED nylonový ružový
8,10 €
7,70 €

Svietiaci nylonový obojok pre bezpečné prechádzky za šera aj za tmy. USB dobíjanie a 3 svietiace programy v ružovej farbe.