Dodo Toys Puzzle Mapa Sveta 100 dielikov
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle v podobe mapy sveta ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale aj zoznámenie s kontinentmi a oceánmi, ktoré sa na našej prekrásnej planéte nachádzajú. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Puzzle Mapa Sveta obsahuje 100 dielikov.

Dodo Toys Puzzle Vesmír 100 dielikov
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle Vesmír ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale aj zoznámenie s našou slnečnou sústavou a jej planétami. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Puzzle Mapa Európy obsahuje 100 dielikov.

Dodo Toys Puzzle Mapa Európy 100 dielikov
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle v podobe mapy Európy ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale aj zoznámenie sa s naším kontinentom a moriami, ktoré Európu obklopujú. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Puzzle Mapa Európy obsahuje 100 dielikov.

Dodo Toys Puzzle 4v1 Moje povolanie
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle 4v1 ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale zoznámi deti s kľúčovými povolaniami. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Vhodné od 3 rokov.

Dodo Toys Puzzle 4v1 Ročné obdobia
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle 4v1 ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale zoznámi deti so štyrmi ročnými obdobiami. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Vhodné od 3 rokov.

Dodo Toys Puzzle 4v1 Môj deň
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle 4v1 ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale zoznámi deti s rôznymi aktivitami celého dňa. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Vhodné od 3 rokov.

Dodo Toys Puzzle 4v1 Transport
11 € 10,70 €

Novinka

Krásne detské puzzle 4v1 ponúkne deťom nielen veľa zábavy pri skladaní, ale zoznámi deti s rôznymi druhmi prepravy. Deti si navyše skladaním trénujú svoje zručnosti a zlepšujú kreativitu a trpezlivosť. Vhodné od 3 rokov.