DJI Mini 2 (CP.MA.00000312.01)
475 € 468,60 €

Vysoko kvalitný dron s príslušenstvom. DJI Mini 2 vyhotovuje 12Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 30 fps. Na jedno nabitie lieta až 31 minút. Poskytne vám rad inteligentných režimov, odolnosť proti vetru úrovne 5, 4K video a Quick Shots. Automaticky sa vráti späť pri nízkom stave batérie a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI OSMO Pocket-28%

DJI OSMO Pocket

Hodnotenie: 4,7
378,43 € 270,20 €

DJI OSMO Pocket je vreckový stabilizátor so vstavanou kamerou, ktorý kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zariadení. Je vybavený kamerou vyhlasujúcou fotografické snímky v rozlíšení 12 MPx a video v rozlíšení 4K/60 fps. Vstavaná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhľad z kamery a umožňuje všetky nastavenia kamery a závesu.

DJI RS 2, čierna
790,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Prepracovaný stabilizátorergonomickou rukoväťou vydrží až 12 hodín na jedno nabitie. DJI RS 2 sa môže pochváliť nosnosťou 4,5 kg pri vlastnej hmotnosti len 1 kg, širokú kompatibilitou a zabudovaným akumulátorom. Vďaka neobmedzenej osi otáčania a jednoduchej inštalácii sa vám s týmto stabilizátorom bude fotiť jedna radosť.

DJI RSC 2 čierna
451,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prepracovaný stabilizátorergonomickou rukoväťou vydrží až 12 hodín na jedno nabitie. DJI RSC 2 sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, širokou kompatibilitou a zabudovaným akumulátorom. Vďaka neobmedzenej osi otáčania a jednoduchej inštalácii sa vám s týmto stabilizátorom bude fotiť jedna radosť.

DJI FPV Combo

DJI FPV Combo

Hodnotenie: 5
1 366 € 1 349 €

Novinka

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný dron s príslušenstvom vrátane FPV okuliarov a ovládača. DJI FPV Combo váži necelých 800 g, lieta rýchlosťou až 140 km/h, na jedno nabitie vydrží až 20 minút a má dosah 10 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 4K videá a je vybavený stabilizáciou obrazu RockSteady. Má núdzovú brzdu, pri nízkej batérii sa vracia domov a dokáže detekovať prekážky.

DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
1 049 €

Vysoko kvalitný dron s kompletným príslušenstvom (brašna, náhradná batéria, ND filtre, 6 vrtúľ a i.). DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Osmo Pocket - Rozširujúca sada príslušenstva
108,49 €

Rozširujúca sada príslušenstva je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Rozširujúca sada príslušenstva obsahuje držiak na príslušenstvo, bezdrôtový modul a modul na ovládanie. Nechýba ani 32 GB microSD pamäťová karta.

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EÚ
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová záruka pre dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletné výmeny dronu – kryje aj škody spôsobené kontaktom s vodou.

DJI Osmo Pocket - Redukcia USB-C
9,60 €

Redukcia pre prepojenie kamery so smartphonom je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Redukcia USB-C umožňuje prepojenie smartphonu s operačným systémom Android a konektorom USB-C s vašou akčnou kamerou.

DJI Mavic Mini Fly More Combo (DJIM0240C)-24%
499 € 379 €

Akcia

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom vrátane batohu. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI Mavic Mini (DJIM0240)-25%

DJI Mavic Mini (DJIM0240)

Hodnotenie: 4,6
399 € 299 €

Akcia

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI Care Refresh (Mavic Mini) EÚ
41,40 €

Prémiová záruka pre dron DJI Mavic Mini na 1 rok – až 2 kompletné výmeny dronu – kryje aj škody spôsobené kontaktom s vodou.

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2

Hodnotenie: 4,4
849 €

Vysoko kvalitný dron s príslušenstvom. DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hodnotenie: 5
1 524 €

  • Kompaktný dron so skladacou konštrukciou. Maximálna rýchlosť až 72 km/h, maximálny letový čas 31 minút a letová výška 6000 m n. M. Anti-kolízne senzory do všetkých smerov. – Veľmi tichý let Jedno palcový CMOS čip s objektívom Hasselblad 28 mm, nastaviteľnou clonou F2,8-F11 a rozlíšením 20 Mpix. – Vylepšený systém OcuSync 2.0.
DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Hodnotenie: 5
1 999 € 1 859 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mnoho ďalšími funkciami.

DJI Mavic Air, Onyx Black
859 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátora, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovú dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Pocket - Držiak príslušenstva
32,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický držiak pomôže vašu kameru DJI Osmo Pocket doplniť o všetko potrebné pre nadobudnutie tých najlepších akčných záberov. DJI Osmo Pocket – Držiak príslušenstva umožňuje pripojenie rôznych doplnkov vrátane stabilizátora napríklad k prilbe.

DJI Osmo Pocket - Sada ND filtrov
61 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Pocket – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI Ronin SC Pro Combo

DJI Ronin SC Pro Combo

Hodnotenie: 5
379 €

Prepracovaný stabilizátorergonomickou rukoväťou vydrží až 11 hodín na jedno nabitie. DJI Ronin SC Pro Combo sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, širokou kompatibilitou a zabudovaným akumulátorom. Vďaka neobmedzenej osi otáčania a jednoduchej inštalácii sa vám s týmto stabilizátorom bude fotiť jedna radosť.

DJI Mavic Air Fly More Combo, Arctic White
1 055 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátora, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovú dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Pocket - Teleskopická tyč
75 € 69 €

Šikovná teleskopická tyč rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Teleskopická tyč umožňuje ovládanie stabilizovaného závesu. Je opatrená intuitívnymi tlačidlami na rukoväti a 1/4 "závitom pre pripevnenie ku statívu. Vďaka premennej dĺžke pomáha zhotovovať množstvo atraktívnych záberov.

DJI Ryža Tello Iron Man Edition - RC kvadrokoptéra - zánovné-37%
151,27 € 93,80 €

Zánovné

Malý a ľahký dron s dlhou výdržou. DJI RYZE Tello Iron Man Edition – RC kvadrokoptéra je vybavená HD kamerou s elektronickou stabilizáciou obrazu, fotí snímky s rozlíšením 5 Mpx a točí HD videá. Dron vie 8 druhov premetov, pristáva bezpečne, aj keď s ním stratíte spojenie, a je programovateľný, možno ho tak učiť nové veci.

DJI Mini 2 Fly More Combo (CP.MA.00000307.01)
620 € 612,80 €

Vysoko kvalitný dron s kompletným príslušenstvom (brašna, náhradné batérie, 6 vrtuľou a i.). DJI Mini 2 Fly More Combo vyhotovuje 12Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 30 fps. Na jedno nabitie lieta až 31 minút. Poskytne vám rad inteligentných režimov, odolnosť proti vetru úrovne 5, 4K video a Quick Shots. Automaticky sa vráti späť pri nízkom stave batérie a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Osmo Action - CYNOVA Mini plastový statív
21,30 €

Praktický plastový statív je určený pre akčnú kameru DJI Osmo Action poteší svojou kompaktnosťou. DJI Osmo Action – CYNOVA Mini plastový statív je ideálny pre zhotovovanie záznamov s dlhým časom uzávierky, panorámy a časozberov.

DJI Mavic Mini - Snap adaptér
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Snap adaptér pre dron DJI Mavic Mini. Za pomoci adaptéra môžete k hornej časti drona pripojiť rôzne príslušenstvo, ako je LED displej alebo stavebný blok.

DJI Phantom 3 Advanced - použité-41%
1 169 € 679,20 €

Použité

Kvadrokoptéra Phantom 3 vybavená Full HD kamerou umístěnou na 3-osém stabilizovaném závěsu a integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu.

DJI Mavic Air - Ochranné oblúky
16,50 €

2 kusy ochranných oblúkov pre dron DJI Mavic Air. Oblúky chránia dron, vás i vaše okolie. Dronu s nimi menej hrozí, že sa napríklad zamotá do vetiev alebo sa pokazí nárazom, u ľudí či vecí potom znižuje riziko zranenia alebo poškodenia spôsobených točiacimi vrtuľami.

DJI Osmo Action - CYNOVA Ochranný obal
15,20 €

Ochranný silikónový obal je určený pre akčnú kameru DJI Osmo Action, ktorý chráni proti poškodeniu. DJI Osmo Action – CYNOVA Ochranný obal má elegantnú čiernu farbu a je doplnený pútkom. Chráni váš počítač pred špinou a mechanickým poškodením.

DJI Osmo Action - podvodné puzdro do 60 m
56,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranné vodotesné puzdro je určené pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m. DJI Osmo Action – podvodné puzdro do 60 m je opatrené mriežkami pre odvod tepla, takže sa kamera nezahmlieva ani neprehrieva. Pevné sklo zaisťuje jasnosť a ochranu displeja.

DJI Osmo Action - sada ND filtrov
65,40 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Action – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI Osmo ruční stabilizátor s UHD kamerou + mikrofon FM-15 FlexiMic + 2x akumulátory (DJI0650-C02) - zánovné-19%
665,78 € 532,70 €

Zánovné

Stabilizátor umožňující natáčet dokonale stabilizovaná videa ve vysokém rozlišení 4K, pořizovat fotografie v rozlišení až 12,4 MPx, pořizování panoramatických snímků, selfie snímků a videí. Vše, co natáčíte nebo fotíte vidíte na mobilním telefonu, který umožňuje nejen náhled kamery, ale i nastavování jednotlivých parametrů a zároveň umožňuje úpravu a sdílení pořízených snímků a fotografií. Limitovaná edice s dvěma akumulátory navíc.

DJI Osmo Pocket - Redukcia Lightning
15,40 €

Redukcia pre prepojenie kamery so smartphonom je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Redukcia Lightning umožňuje prepojenie smartphonu s operačným systémom iOS a konektorom Apple Lightning s vašou akčnou kamerou.

DJI FPV Propellers (CP.FP.00000022.01)
15 €

Novinka

Vrtule k dronu DJI FPV Propellersbezpečné, vyvážené a odolné, ľahko namontovateľné. Kompatibilné s DJI FPV dronom, hmotnosť 5,2 g. Čierny dizajn s oranžovými detailmi na špičkách vrtúľ pre štýlový vzhľad.

DJI Mavic Air, Flame Red - použité
866,64 € 738,70 €

Použité

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Pocket - Nabíjacie puzdro
130,10 €

Praktické puzdro slúži nielen na uschovanie, ale aj nabíjanie vášho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjacie púzdro funguje ako šikovná stanica, do ktorej je okrem kamery možné uložiť dve microSD pamäťové karty, štyri ND filtre a dva konektory pre pripojenie k telefónu.

DJI Osmo Pocket - Vodotesné puzdro
57,50 €

Vodotesné puzdro rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Vodotesné puzdro umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m, vďaka čomu budete môcť zaobstarať absolútne dychberúce zábery vodného sveta.

DJI Ronin SC

DJI Ronin SC

Hodnotenie: 4,3
365,40 €

Prepracovaný stabilizátorergonomickou rukoväťou vydrží až 11 hodín na jedno nabitie. DJI Ronin SC sa môže pochváliť nízkou hmotnosťou, širokou kompatibilitou a zabudovaným akumulátorom. Vďaka neobmedzenej osi otáčania a jednoduchej inštalácii sa vám s týmto stabilizátorom bude fotiť jedna radosť.

DJI Osmo Action - adaptér CYNOVA pre ext. mikrofón
51,10 €

Adaptér pre externý mikrofón umožňuje pripojenie externého mikrofónu ku kamere DJI Osmo Action. DJI Osmo Action – adaptér CYNOVA pre ext. mikrofón je opatrený USB-C konektorom a 3,5 mm portom, ďalej USB-C konektorom pre prenos dát. Je kompatibilný s DJI Osmo Action Frame.

DJI Osmo Action - LiPo akumulátor 1300 mAh
25,70 € 24,99 €

Náhradný li-po akumulátor predĺži vašej akčnej kamere DJI Osmo Action výdrž o poriadny kus. DJI Osmo Action – LiPo akumulátor 1300 mAh má kapacitu 1 300 mAh a je ideálny ako záložná, či hlavná batéria.

DJI Osmo Mobile 3

DJI Osmo Mobile 3

Hodnotenie: 5
149 €

Stabilizátor, ktorým dáte roztraseným videám zbohom. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, ktorý je vybavený elektronickou stabilizáciou obrazu. Ovláda sa jednoducho tlačidlami aj gestami a môžete s ním robiť kvalitné fotografie i videá až po dobu 15 hodín. Je skladací a ľahký a dáva vám k dispozícii rad efektov, filtrov a režimov, ako je panoráma, slow-mo, timelapse alebo rýchly active track.

DJI Osmo Mobile 3 Combo

DJI Osmo Mobile 3 Combo

Hodnotenie: 4,8
149 €

Stabilizátor a 3ramenný stojan, ktorým dáte roztraseným videom zbohom. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, ktorý je vybavený elektronickou stabilizáciou obrazu. Ovláda sa jednoducho tlačidlami aj gestami a môžete s ním robiť kvalitné fotografie i videá až po dobu 15 hodín. Je skladací a ľahký a dáva vám k dispozícii rad efektov, filtrov a režimov, ako je panoráma, slow-mo, timelapse alebo rýchly active track.

DJI Osmo Pocket - 3,5mm adaptér
50,30 €

Adaptér pre pripojenie mikrofónov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – 3,5mm adaptér rozširuje možnosti pripojenia externých mikrofónov pre dosiahnutie toho najlepšieho zvuku za akýchkoľvek podmienok.

DJI Osmo Pocket - Modul ovládania
81,40 €

Šikovný ovládač umožňuje nastavovanie závesu, a priamo vašej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Modul ovládanie je opatrený intuitívnym kolieskom a tlačidlami pre ovládanie závesu a kamery. Môžete tak nastaviť osi závesu či ho vycentrovať a ďalej nastaviť režimy fotografovania.

DJI Osmo Pocket - vložky pre zníženie vlhkosti
7,90 €

Sada vložiek pre zníženie vlhkosti je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket v kombinácii s vodeodolným puzdrom. DJI Osmo Pocket – vložky pre zníženie vlhkosti zabraňujú zahmlievaniu puzdra, čo vám zaistí dokonale ostré zábery aj pod vodnou hladinou. Opakované užívanie znižuje účinnosť vložky. Pred použitím nutné uchovávať v suchu.

DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
2 096,80 €

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozičným systémom, anti-kolíznymi senzormi a mnoho ďalšími funkciami. Verzia Pro + je navyše vybavená zabudovaným 5,5" displejom.

DJI Air 2s Fly More Combo
1 338,30 € 1 299 €
Doprava zadarmo

Novinka

Vysoce kvalitní dron s kompletním příslušenstvím (brašna, ND filtry, náhradní baterie, 6 párů vrtulí aj.). DJI Air 2s má 1" CMOS senzor a pořizuje 20Mpx fotografie a videa v rozlišení až 5,4K 30 fps nebo 4K 60 fps. Na jedno nabití létá až 31 minut. Poskytne vám řadu režimů, inteligentní HDR, lepší snímky i za zhoršených světelných podmínek, detekci focené scény, sledování natáčeného objektu nebo HyperLapse. Detekuje překážky a s OcuSync 3.0 záběry přenáší až na vzdálenost 12 km.