DJI Mavic Air 2 Fly More Combo
1 119 €

Vysoko kvalitný dron s kompletným príslušenstvom (brašna, náhradná batéria, ND filtre, 6 vrtúľ a i.). DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Mini Fly More Combo
499 €

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom vrátane batohu. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI Mavic Mini

DJI Mavic Mini

Hodnotenie: 4,7
399 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi kompaktný, ľahký a ľahko prenosný drón s príslušenstvom. DJI Mavic Mini váži necelých 250 g, lieta rýchlosťou až 46 km/h, na jedno nabitie vydrží až 30 minút a má dosah 4 km. Vyhotovuje fotografie s rozlíšením až 12 Mpx a 2,7km Quad HD videa a je vybavený 3osou stabilizáciou. V aplikácii nájdete pripravené šablóny strihu a režimy profesionálnych záberov.

DJI OSMO Pocket-25%

DJI OSMO Pocket

Hodnotenie: 5
378,43 € 281,90 €

Akcia

DJI OSMO Pocket je kapesní stabilizátor s vestavěnou kamerou, který kombinuje mobilitu a stabilitu v jednom zařízení. Je vybaven kamerou pořizující fotografické snímky v rozlišení 12 MPx a video v rozlišení 4K/60 fps. Vestavěná dotyková obrazovka zobrazuje živý náhled z kamery a umožňuje veškeré nastavení kamery a závěsu.

DJI Osmo Action - Nabíjací set
87,90 € 79,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentný nabíjací systém predĺži vašej akčnej kamere DJI Osmo Action výdrž batérie o poriadny kus. DJI Osmo Action – Nabíjací set sa skladá z nabíjača, dvoch akumulátorov a dvoch puzdier na dané akumulátory. Predstavuje praktické a jednoduché riešenie, ako si na cesty zbaliť čo najviac šťavy.

DJI Mavic Air Fly More Combo, Arctic White
1 063,69 € 902,80 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Mobile 3 Combo

DJI Osmo Mobile 3 Combo

Hodnotenie: 4,8
129 €

Stabilizátor a 3ramenný stojan, ktorým dáte roztraseným videom zbohom. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, ktorý je vybavený elektronickou stabilizáciou obrazu. Ovláda sa jednoducho tlačidlami aj gestami a môžete s ním robiť kvalitné fotografie i videá až po dobu 15 hodín. Je skladací a ľahký a dáva vám k dispozícii rad efektov, filtrov a režimov, ako je panoráma, slow-mo, timelapse alebo rýchly active track.

DJI Osmo Mobile 3

DJI Osmo Mobile 3

Hodnotenie: 4,9
109 € 98,50 €

Stabilizátor, ktorým dáte roztraseným videám zbohom. DJI Osmo Mobile 3 je 3osý gimbal, ktorý je vybavený elektronickou stabilizáciou obrazu. Ovláda sa jednoducho tlačidlami aj gestami a môžete s ním robiť kvalitné fotografie i videá až po dobu 15 hodín. Je skladací a ľahký a dáva vám k dispozícii rad efektov, filtrov a režimov, ako je panoráma, slow-mo, timelapse alebo rýchly active track.

DJI Osmo Pocket - Rozširujúca sada príslušenstva
108,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozširujúca sada príslušenstva je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Rozširujúca sada príslušenstva obsahuje držiak na príslušenstvo, bezdrôtový modul a modul na ovládanie. Nechýba ani 32 GB microSD pamäťová karta.

DJI Osmo Pocket - Vodotesné puzdro
57,50 €

Vodotesné puzdro rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Vodotesné puzdro umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m, vďaka čomu budete môcť zaobstarať absolútne dychberúce zábery vodného sveta.

DJI Osmo Action - LiPo akumulátor 1300 mAh
25,70 € 24,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný li-po akumulátor predĺži vašej akčnej kamere DJI Osmo Action výdrž o poriadny kus. DJI Osmo Action – LiPo akumulátor 1300 mAh má kapacitu 1 300 mAh a je ideálny ako záložná, či hlavná batéria.

DJI Care Refresh (Mavic Mini) EU
41 € 40,50 €

Novinka

Prémiová záruka pro dron DJI Mavic Mini na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou.

DJI Mavic Air, Arctic White
866,64 € 789 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2

Hodnotenie: 4,5
899 €

Vysoko kvalitný dron s príslušenstvom. DJI Mavic Air 2 vyhotovuje 48 Mpx fotografie a videá v rozlíšení až 4K UHD 60 fps. Na jedno nabitie lieta až 34 minút, pričom dosahuje rýchlosť až 68 km/h. Poskytne vám rad režimov, vylepšené HDR, detekciu fotenej scény, sledovanie natáčaného objektu alebo HyperLapse 8K. Detekuje prekážky a zábery prenáša až na vzdialenosť 10 km.

DJI Mavic Pro Platinum Fly More Combo
1 215,80 €

Výkonný malý dron so 4K kamerou pre záznam videa. Vďaka minimálnym rozmerom po zložení je ľahko prenosný a použiteľný kdekoľvek. Je vybavený prepracovanou technológiou detekcie prekážok, batériou pre až 27 minút letu alebo dolet 13 km. V tomto sete navyše batoh, 2 akumulátory a ďalšie príslušenstvo navyše.

DJI Ryža Tello Iron Man Edition - RC kvadrokoptéra
151,27 € 109 €

Malý a ľahký dron s dlhou výdržou. DJI RYZE Tello Iron Man Edition – RC kvadrokoptéra je vybavená HD kamerou s elektronickou stabilizáciou obrazu, fotí snímky s rozlíšením 5 Mpx a točí HD videá. Dron vie 8 druhov premetov, pristáva bezpečne, aj keď s ním stratíte spojenie, a je programovateľný, možno ho tak učiť nové veci.

DJI Care Refresh (Mavic Air 2) EU
98 €

Novinka

Prémiová záruka pro dron • DJI Mavic Air 2 na 1 rok – až 2 kompletní výměny dronu – kryje i škody způsobené kontaktem s vodou.

DJI Mavic 2 PRO

DJI Mavic 2 PRO

Hodnotenie: 5
1 524 €

Posledný kus za túto cenu!

  • Kompaktný dron so skladacou konštrukciou. Maximálna rýchlosť až 72 km/h, maximálny letový čas 31 minút a letová výška 6000 m n. M. Anti-kolízne senzory do všetkých smerov. – Veľmi tichý let Jedno palcový CMOS čip s objektívom Hasselblad 28 mm, nastaviteľnou clonou F2,8-F11 a rozlíšením 20 Mpix. – Vylepšený systém OcuSync 2.0.
DJI Phantom 4 Pro+ V2.0
1 998,08 € 1 859 €

Posledný kus za túto cenu!

Špičková kvadrokoptéra so 4K Ultra HD kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizovanom závese, s integrovaným systémom LightBridge pre prenos obrazu, video pozicným systémom, anti-kolíznymi senzormi a moho ďalšími funkciami. Verzia Pro+ je navyše vybavená zabudovaným 5,5 "displejom.

DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0

Hodnotenie: 5
1 999 € 1 859 €

Špičková kvadrokoptéra s 4K Ultra HD kamerou umístěnou na 3osém stabilizovaném závěsu, s integrovaným systémem Lightbridge pro přenos obrazu, video pozičním systémem, anti-kolizními čidly a moha dalšími funkcemi.

DJI Osmo Action - sada ND filtrov
47,40 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Action – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI Osmo Action - cestovná sada
65,80 € 59,30 €

Inteligentne zostavená cestovná sada doplní vašu kameru DJI Osmo Action o všetko potrebné pre nadobudnutie tých najlepších akčných záberov. DJI Osmo Action – cestovná sada obsahuje držiak, puzdro, statív a ďalšie nenahraditeľné pomôcky pre zapáleného filmára.

DJI Osmo Pocket - Sada ND filtrov
49 €

Šikovná sada ND filtrov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket a umožňuje lepšie nastavenie expozície. DJI Osmo Pocket – sada ND filtrov sa skladá z filtrov ND4, ND8, ND16 a ND32, ktoré obmedzujú množstvo snímaného svetla a pomáhajú robiť tie najlepšie zábery za akýchkoľvek svetelných podmienok.

DJI RYZE Tello Boost Combo - micro selfie drone combo - zánovné-12%
195,40 € 170 €

Zánovné

Tello – nový micro selfie dron vyrobený firmou Ryze Tech v spolupráci s firmami DJI a Intel. Malý, 80 g vážiaci dron je vybavený vstavanou HD kamerou, ktorá vyhotovuje videa s rozlíšením 720/30p a fotky s rozlíšením 5 MPx, s možnosťou FPV náhľadu v HD kvalite. Variant v Combo Boost balení

DJI Fly More Kit sada (Mavic 2)
358,40 € 342 €

Všestranná sada príslušenstva pre dron DJI Mavic 2. V sade nájdete 2 prídavné akumulátory, nabíjačku do auta, nabíjací adaptér až pre 4 akumulátory, adaptér, ktorý premení akumulátor na powerbanku, 2 páry náhradných vrtúľ a prepravný batoh.

DJI Mavic Air, Onyx Black
859 €

Malý, skladací dron je vybavený 4K kamerou umiestnenou na 3-osom stabilizátore, výkonným senzorovým systémom FlightAutonomy 2.0 a letovou dobou 21 minút. Možno ho ovládať pomocou vysielača, mobilného telefónu alebo pomocou gest. Pri modeli sú novinky typu Slow-Mo.

DJI Osmo Pocket - Teleskopická tyč
75,30 €

Šikovná teleskopická tyč rozširuje využitie akčnej kamery DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Teleskopická tyč umožňuje ovládanie stabilizovaného závesu. Je opatrená intuitívnymi tlačidlami na rukoväti a 1/4 "závitom pre pripevnenie ku statívu. Vďaka premennej dĺžke pomáha zhotovovať množstvo atraktívnych záberov.

DJI Mavic Mini - Prepravný batoh mini
37,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktná prepravná taška pre dron DJI Mavic Mini, ktorá ho ochráni pred nárazmi a mechanickým poškodením. Zmestí sa do nej dron, obojsmerný nabíjač, diaľkový ovládač a ďalšie malé príslušenstvo.

DJI Osmo Action - CYNOVA Mini plastový statív
20,20 € 18,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický plastový statív je určený pre akčnú kameru DJI Osmo Action poteší svojou kompaktnosťou. DJI Osmo Action – CYNOVA Mini plastový statív je ideálny pre zhotovovanie záznamov s dlhým časom uzávierky, panorámy a časozberov.

DJI Osmo Action - Sada držiakov kamery
34,90 € 33,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovná sada držiakov vám pomôže akčnú kameru DJI Osmo Action chrániť za akýchkoľvek podmienok. DJI Osmo Action – Sada držiakov kamery sa skladá z ochranného puzdra a upevňovacieho systému, vďaka ktorým bude vaša kamera vždy v bezpečí.

DJI Osmo Pocket - 3,5mm adaptér
39 €

Adaptér pre pripojenie mikrofónov je určená pre akčnú kameru DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – 3,5mm adaptér rozširuje možnosti pripojenia externých mikrofónov pre dosiahnutie toho najlepšieho zvuku za akýchkoľvek podmienok.

DJI Mavic Mini - DIY Creative Kit
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kreatívna sada pre dron DJI Mavic Mini. V sade nájdete farebné samolepky a fixky, ktorými si môžete vzhľad svojho drona upraviť podľa vlastného vkusu.

DJI Mavic Mini - Snap adaptér
15,50 €

Snap adaptér pre dron DJI Mavic Mini. Za pomoci adaptéra môžete k hornej časti drona pripojiť rôzne príslušenstvo, ako je LED displej alebo stavebný blok.

DJI Osmo Action - podvodné puzdro do 60 m
54,80 €

Ochranné vodotesné puzdro je určené pre akčnú kameru DJI Osmo Action a umožňuje potopenie až do hĺbky 60 m. DJI Osmo Action – podvodné puzdro do 60 m je opatrené mriežkami pre odvod tepla, takže sa kamera nezahmlieva ani neprehrieva. Pevné sklo zaisťuje jasnosť a ochranu displeja.

DJI Osmo Pocket - Nabíjacie puzdro
99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické puzdro slúži nielen na uschovanie, ale aj nabíjanie vášho DJI Osmo Pocket. DJI Osmo Pocket – Nabíjacie púzdro funguje ako šikovná stanica, do ktorej je okrem kamery možné uložiť dve microSD pamäťové karty, štyri ND filtre a dva konektory pre pripojenie k telefónu.

DJI Prepravné puzdro pre Osmo Mobile 3
28,70 €

Cestovné puzdro pre stabilizátor DJI Osmo Mobile 3, ktoré ho ochráni pred nárazmi a mechanickým poškodením. Taška je na zips, má praktické pútko a poteší vás malými rozmermi a nízkou hmotnosťou.

DJI LiPo akumulátor, 3850 mAh, 15,4 V (Mavic 2)
137,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný vysokokapacitný akumulátor pre dron DJI Mavic 2, ktorý vám poskytne ďalších 31 minút letu. Vďaka systému inteligentného riadenia batérií budete mať informácie o jeho aktuálnom stave pri lete k dispozícii v reálnom čase.

DJI Mavic Air - Ochranné oblúky
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

2 kusy ochranných oblúkov pre dron DJI Mavic Air. Oblúky chránia dron, vás i vaše okolie. Dronu s nimi menej hrozí, že sa napríklad zamotá do vetiev alebo sa pokazí nárazom, u ľudí či vecí potom znižuje riziko zranenia alebo poškodenia spôsobených točiacimi vrtuľami.

DJI Osmo Action - adaptér CYNOVA pre ext. mikrofón
36,70 €

Adaptér pre externý mikrofón umožňuje pripojenie externého mikrofónu ku kamere DJI Osmo Action. DJI Osmo Action – adaptér CYNOVA pre ext. mikrofón je opatrený USB-C konektorom a 3,5 mm portom, ďalej USB-C konektorom pre prenos dát. Je kompatibilný s DJI Osmo Action Frame.

DJI Osmo Action - CYNOVA Ochranný obal
14,70 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochranný silikónový obal je určený pre akčnú kameru DJI Osmo Action, ktorý chráni proti poškodeniu. DJI Osmo Action – CYNOVA Ochranný obal má elegantnú čiernu farbu a je doplnený pútkom. Chráni váš počítač pred špinou a mechanickým poškodením.

DJI Osmo Action - Náhradný kryt konektora
19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradný kryt konektora vám pomôže chrániť vašu akčnú kameru DJI Osmo Action vrátane všetkých zdierok a konektorov. DJI Osmo Action – Náhradný kryt konektora bráni usadzovaniu prachu v konektore a zachráni vám kožu vo chvíli, keď sa pôvodné súčiastky rozkotúľali.

DJI Osmo Action - Plavák s pútkom na ruku
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentná protišmyková rukoväť určená pre akčné kameru DJI Osmo Action vám pomôže zaobstarať tie najlepšie zábery priamo vo vode. DJI Osmo Action – Plavák s pútkom na ruku má jasne oranžovú spodnú časť, takže sa len tak nestratí z dohľadu a je opatrený statívovým závitom pre pripevnenie ďalšieho príslušenstva.

DJI Osmo Action - Súprava samolepiacich držiakov
23,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovná sada samolepiacich držiakov vám pomôže umiestniť akčnú kameru DJI Osmo Action presne tam, kde ju potrebujete. DJI Osmo Action – Súprava samolepiacich držiakov sa skladá z držiakov pre rovné i zakrivené povrchy, vďaka ktorým môžete kameru umiestniť na takmer akýkoľvek povrch. Sada sa ľahko inštaluje.

DJI Osmo ruční stabilizátor s UHD kamerou + mikrofon FM-15 FlexiMic + 2x akumulátory (DJI0650-C02) - zánovné-20%
665,78 € 532,60 €

Zánovné

Stabilizátor umožňující natáčet dokonale stabilizovaná videa ve vysokém rozlišení 4K, pořizovat fotografie v rozlišení až 12,4 MPx, pořizování panoramatických snímků, selfie snímků a videí. Vše, co natáčíte nebo fotíte vidíte na mobilním telefonu, který umožňuje nejen náhled kamery, ale i nastavování jednotlivých parametrů a zároveň umožňuje úpravu a sdílení pořízených snímků a fotografií. Limitovaná edice s dvěma akumulátory navíc.