Djeco Čarovný obrázok Tajuplný strom
16,20 €

Čarovný obrázok, ktorý sa s padnutím noci mení. Obrázok od značky Djeco je podsvietený tak, aby pri rozsvietení ukázal úplne nový svet. Cez deň bude obľúbenou dekoráciou a v noci najlepšom parťákom na zaspávanie.

Djeco Uspávacia hra Hurá do postieľky!
13,30 €

Novinka

Čo si vylosujete pred spaním – pusinku alebo pošteklenie? Zbierajte karty, uložte panáčika do vystlanej postieľky, a až zaspí, vyberte si odmeny uvedené na kartách: pusinky, pohladenie, pošteklenie. Cieľom hry pre dospelého je primať dieťa, aby po skončení hry išlo v dobrej nálade a bez rečí spať.

Djeco Zábavná kartová hra BataPuzzle
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná kartová hra, pri ktorej deti zbierajú jednotlivé dieliky dopravného prostriedku. Cieľom hry je byť prvý, kto zostaví svoj dopravný prostriedok. Deti zvládnu hrať hru aj bez dohľadu dospelého.

Djeco Kartová hra Pipolo
8,90 €

Novinka

Ak chcete vyhrať hru Pipolo, musíte vedieť sebaisto klamať! Pipolo je kartová blufovacia hra pre deti od 5 rokov, v ktorej hráči skryto hrajú karty zvierat a buď hovoria pravdu alebo blufujú o tom, akú kartu zahrali. Víťazom je hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých kariet.

Djeco Mozaika dúhový páv a sova
9,10 € 8,90 €

Vytvor dva krásne farebné mozaikové obrázky dúhového páva a sovy. Geniálna hra na cesty alebo všade tam, kde je potrebné deti na dlhšiu dobu zabaviť. -Deti si zdokonaľujú jemnú motoriku ruky.

Djeco Oceán LED tienidlo
11,10 €

Výpredaj

Originální dekorace nejen do dětského pokojíčku je vyrobena pod značkou Djeco. Pod papírovým stínítkem se skrývá LED svíčka která ke spotřebě potřebuje baterie. Tajuplné hlubiny oceánu se stanou, příjemným společníkem do říše snů.

Djeco Čarovný talizman Morská panna
9,30 € 8,90 €

Čarovný talizman v dizajnovom prevedení s morskou pannou. Urobí radosť každej malej i veľkej parádnici. Retiazka je dostatočne dlhá, aby sa dala ľahko navliekať.

Djeco Nočné svetlo Lila & Pupi
45,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Svetlo sa po 2 hodinách, až Vaši anjelici zaspia, samo vypne. Nočná lampička, ktorá po zapnutí vydáva jemné farebné svetlo a poletujú v nej vločky. Výsledný efekt je nesmierne nežný a pôsobivý.

Djeco Drevený piknikový kôš
42,80 € 37,70 €

Milujeme piknik! Usporiadaj skvelý piknik pre všetky bábiky a kamarátky. V balení je drevený piknikový kôš s miskami, tanierikmi, príbormi, pohármi, džbánom, dekou a obrúskami.

Djeco Nočné svetlo Malý Pilot
45,30 €

Nočná lampička, ktorá po zapnutí vydáva jemné farebné svetlo a poletujú v nej vločky. Výsledný efekt je nesmierne nežný a pôsobivý. Svetlo sa po 2 hodinách, až Vaši anjelici zaspia, samo vypne.

Djeco Podivuhodná ZOO
27,20 € 26,90 €

Novinka

Nie je ZOO ako ZOO. Taktická a nepredvídateľná hra pre malých aj veľkých majiteľov zoo. Najprv musíš vybrať zástupcu z vodnej a vtáčej ríše, potom nájsť najkrajšie zvieratá a nakoniec pritiahnuť davy nadšených návštevníkov. Kto bude mať najatraktívnejšie zoo vyhráva.

Djeco Taktická hra Savana
8,90 €

Novinka

Rýchla hra Savana v podobe prebíjanej. Víťazstvo je dobrá vec, ale neviete, čo majú ostatní hráči. Vyhráva, ten kto má karty s najväčšou hodnotou.

Djeco Veľký vláčik Jungle
35 € 31,70 €

Zábavný veľký vláčik je plný zvieratiek. Môžu byť v rôznych kombináciách. Zvieratká sa naskladajú na vláčik s piatimi vagónikmi a mašinkou. Vláčik môžu za sebou deti ťahať.

Djeco Kartová hra Bogoss
13,30 € 12,90 €

Novinka

Táto kartová hra deti zaujme najmä tým, že sa dá hrať i po tme. Karty totiž svietia a hra tak dostáva tajomný nádych. Hráči sa snažia poskladať kostru z celých alebo polámaných kúskov kostry. Cieľom hry je zložiť ako prvý dve celé kostry alebo jednu polámanú.

Djeco Nočné svetlo Balerina
45,30 €

Nočná lampička, ktorá po zapnutí vydáva jemné farebné svetlo a poletujú v nej vločky. Výsledný efekt je nesmierne nežný a pôsobivý. Svetlo sa po 2 hodinách, až Vaši anjelici zaspia, samo vypne.

Djeco Látkový domček Francúzsky vidiek
71,20 € 62,90 €

Romantnický domček v štýle Francúzskeho vidieka bude skvelým hracím miestom pre vaše deti. Domček môžete použiť doma v izbičke ale aj v lete vonku na záhrade. Deti si pri hraní a schovávaní užijú veľa zábavy.

Djeco Domino Veselé počítanie
8,90 €

Domino s veselými obrázkami. Spočítaj pavúčiky alebo pestrofarebné dážďovky. Tradičné obľúbené domino, pri ktorom sa deti učia počítať. Priraďujú k sebe číslo a obrázok so zodpovedajúcim počtom zvieratiek.

Djeco Rybárčenie Morské panny
17,10 € 15,80 €

Krásna drevená hra s 12 magnetickými krásne maľovanými podmorskými tvormi. Obsahuje 2 prúty a praktickú krabičku. Preto je možné vziať túto hru všade tam, kde je potrebné deti na dlhšiu dobu zabaviť.

Djeco Batôžtek Levíček
24,80 € 23,40 €

Krásny farebný ilustrovaný batoh s motívom levíčka v kvalitnom prevedení je vybavený praktickou rukoväťou, menovkou a nastaviteľnými popruhmi. Vhodný pre deti už od 2 rokov.

Djeco Hostina pre princezny
28,80 € 26,40 €

Štýlová drevená súprava je ideálna pre večeru pri sviečkach. Sada obsahuje dva tanieriky, dva príbory, dve ružové poháre v tvare púčikov. V balení je aj svietnik s roztomilými sviečkami. To všetko je na krásne zdobenej podložke.

Djeco Karty Mini Family
8,90 €

Novinka

Kvarteto s krásnymi ilustráciami vhodné aj pre najmenšie deti. Hra sa hrá ako klasické kvarteto. Hráči zbierajú rozprávkové karty – čarodejnícke deti, veselých duchov, a ďalšie rozprávkové príšerky. Deti nemusia vedieť čítať, zbierajú karty podľa obrázkov.

Djeco Stolná hra malý zber
18,90 €

Novinka

Králiky sú hladní a ak sa k nim chceme priblížiť musíme zbierať mrkvu a hrach. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý získa 3 králiky, 3 mrkvy a 3 hrášky.

Djeco 3D maľovanky Zábavné príšerky
21,70 € 21,10 €

Neuveriteľná súprava, kde pomocou správnej kombinácie studených a teplých farieb vytvoríš 3D efekt obrázku. V súprave sú 4 obrázky na vyfarbenie. Nasaď okuliare a uvidíš, aký si maliar.

Djeco Batôžtek Medvedík
24,80 € 21,90 €

Krásny farebný ilustrovaný batoh s motívom medvedíka v kvalitnom prevedení je vybavený praktickou rukoväťou, menovkou a nastaviteľnými popruhmi. Vhodný pre deti už od 2 rokov.

Djeco Batôžtek Myška

Djeco Batôžtek Myška

Hodnotenie: 5
24,80 € 21,90 €

Krásny farebný ilustrovaný batoh s motívom myšky v kvalitnom prevedení je vybavený praktickou rukoväťou, menovkou a nastaviteľnými popruhmi. Vhodný pre deti už od 2 rokov.

Djeco Tajný denník s čarovným perom Owen
10,40 € 9,90 €

Krásny dizajnový denník pre tajné písanie pomocou magického pera. Magické pero píše neviditeľným atramentom. Na druhej strane má kúzelné svetlo, ktorým sa aj najtajnejšie správy dajú čítať. Všetky skryté tajnosti budú v tomto denníčku úplne v bezpečí a prečíta ich len ten, kto má kúzelné pero.

Djeco Kartová hra Čarodejnice
8,90 €

Novinka

Najobľúbenejšia kartová hra pre dievčatá. Kupujte a vymieňajte tie diely hradu, ktoré Vám chýbajú a chráňte sa pred útokmi ostatných čarodejníc. Hráč, ktorý zostaví svoj zámok ako prvý (6 kariet rovnakej farby), vyhráva.

Djeco Hra malá asociácia
15,90 €

Novinka

V priebehu hry otáčate kartičky s obrázkami rôznych vecí (čo zvieratka jedia, čo sa typicky nachádza v ich prostredí) a ten, kto najrýchlejšie uhádne, z ktorého prostredia obrázok je, na neho postaví figúrku a získa bod.

Djeco Ulov si kačičku!

Djeco Ulov si kačičku!

Hodnotenie: 5
17,10 € 15,80 €

Zábavná hra, kto uloví viac kačičiek. Obsahuje 12 roztomilých rybiek, 2 prúty a praktickú krabičku. Preto je možné vziať túto hru všade tam, kde je potrebné deti na dlhšiu dobu zabaviť.

Djeco Čarovný obrázok Jednorožec
16,20 €

Cez deň taký, v noci iný. Čarovný obrázok od značky Djeco je podsvietený tak, aby pri rozsvietení ukázal úplne nový svet. Cez deň bude obľúbenou dekoráciou a v noci najlepšom parťákom na zaspávanie.

Djeco Mozaika Motýle

Djeco Mozaika Motýle

Hodnotenie: 5
8,90 €

Vytvor dva krásne trblietavo farebné mozaikové obrázky motýľov. Geniálna hra na cesty alebo všade tam, kde je potrebné deti na dlhšiu dobu zabaviť. -Deti si zdokonaľujú jemnú motoriku ruky.

Djeco Domino Farma

Djeco Domino Farma

Hodnotenie: 5
8,60 €

Krásne ilustrované veľké domino s motívom domácich zvieratiek. Zvieratká sa kladú rovnakými koncami k sebe, komu ostane kostička, prehráva. Krabička obsahuje 12 obrázkov, 24 dielikov.

Djeco Dáždnik Morský svet
9,90 €

S týmto dáždnikom žiadne malé dieťa už nezmokne. Dáždnik má krásne francúzske ilustrácie s motívom morského sveta. Dáždnik má módne pastelové farby.

Djeco Kartová hra Sardinky
10,90 €

Novinka

Obľúbená postrehová hra s rybkami. Každá konzerva obsahuje rôzne sardinky: elegantné dámy či fešáckych džentlmenov, plavcov a plavkyne, sardinku – havajskú parádnicu ap. Nájdete medzi svojimi kartami tie, ktoré boli v konzerve? Kto nazbiera najviac sardiniek, vyhráva.

Djeco Prvé puzzle Jungle
11,10 € 10,90 €

Puzzle Primo pre všetky malé deti s obľúbeným motívom zvieratiek. Zostavte si jedno z troch zvieratiek z džungle v troch obtiažnostiach podľa počtu dielov. Všetko v unikátnom dizajne firmy Djeco.

Djeco Doktorský kufrík

Djeco Doktorský kufrík

Hodnotenie: 4
30,20 € 27,20 €

Lekársky kufrík s výbavičkou pre všetky malé doktorky. Otvorte ho a pustite sa do liečby ľudí či zvieratiek, podľa toho, kto vám práve sedí v čakárni. Po hraní môžete všetko upratať a zatvorený kufrík bez problémov odniesť.

Djeco Mozaika Dinosaury
8,90 €

Vytvor dva krásne sa trblietavo farebné mozaikové obrázky dinosaurov. Geniálna hra na cesty alebo všade tam, kde je potrebné deti na dlhšiu dobu zabaviť. -Deti si zdokonaľujú jemnú motoriku ruky.

Djeco Domčeky pre zvieratká
22,90 €

Set obsahuje 6 zvieratiek a každé z nich má svoj domček. Deti sa naučia poznávať rôzne zvieratká a základné farby. Pri stavaní si deti precvičia motoriku, logiku a zistia, ako funguje rovnováha.

Djeco Kartová hra Familou
8,90 €

Novinka

Hra Familou je rýchlou dynamickou hrou pre celú rodinu. Všetci hráči spolupracujú, aby čo najrýchlejšie vytvorili spoločne sedem rodín, ale pozor na vlka. Tak rýchlo, kým nepríde.

Djeco Cubissimo
18,90 €

Novinka

Logická hra je súprava kociek určená na skladanie. Poskladaj kocku podľa zadania. Nie je to však vôbec jednoduché. Postav podľa zadania základné postavenie kociek – základ pre kocku. Pomocou zvyšných kociek dotvor kocku do požadovaného tvaru.

Djeco Mistibooh
10,20 € 9,90 €

Novinka

Kartová hra, ktorá sa dá hrať aj po tme! Karty svietia a vytvárajú tak napínavú atmosféru. Pravidlá hry sú rovnaké ako pri Čiernom Petrovi. Karty sa rozdajú všetkým hráčom a ak má hráč zhodnú dvojicu, vyloží ju na stôl.

Djeco Hra bláznivé Sudoku
16,90 €

Novinka

Logická hra založená na princípe sudoku. Cieľom hry je umiestniť všetkých 16 drevených kameňov na hraciu dosku podľa priložených 40 kartičiek s rôznymi vyobrazeniami a rôzne náročnými úrovňami.

Djeco Prepisovacie obrázky Cukraland
8,90 €

Obľúbená metóda prepisovacích obrázkov bude deti rozhodne baviť. Prepisovacie obrázky s motívmi sveta sladkostí a cukroviniek. Deti si vyberú obrázok, položia fóliu na miesto, kde ho chcú mať, a drievkom po obrázku jemne prechádzajú. Vo chvíli, keď obrázok na fólii zosvetlí, je prenesený na papieri.

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži, ktorá bola založená roku 1954. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu nápaditých kreatívnych hračiek a doplnkov do detských izbičiek. Vyniká nádhernými a jedinečnými ilustráciami. Tradičné hračky sa sviežim moderným vzhľadom okúzľujú malé aj veľké deti po celom svete. Talentovaní francúzski ilustrátori a dizajnéri vytvára zaujímavé, až magické produkty, ktoré stimulujú predstavivosť detí. Objavte aj vy neuveriteľný Djeco svet.

Djeco je francúzska spoločnosť so sídlom v Paríži, ktorá bola založená roku 1954. Špecializuje sa na navrhovanie a výrobu nápaditých kreatívnych hračiek a doplnkov do detských izbičiek. Vyniká nádhernými a jedinečnými ilustráciami. Tradičné hračky sa sviežim moderným vzhľadom okúzľujú malé aj veľké deti po celom svete. Talentovaní francúzski ilustrátori a dizajnéri vytvára zaujímavé, až magické produkty, ktoré stimulujú predstavivosť detí. Objavte aj vy neuveriteľný Djeco svet.