Disney Baby baby Deka na hranie Mickey Mouse-28%
74,90 € 53,60 €

Deka na hranie Mickey Mouse 0m +, vďaka ktorej vykúzlite vášmu dieťaťu ideálnu plochu na hranie. Ponúkne mu veľa prekvapenia a hier a zábavy. S obľúbeným motívom Mickey Mouse.

Disney Baby Húpačka vibrujúca Minnie Mouse Stars & Smiles Baby 0 m +, do 18 kg, 2019
70,90 € 61,80 €

Nekonečnú zábavu pre vaše bábätko alebo väčšie princezničky prináša húpačka Minnie Mouse Stars & Smiles Baby od Bright Starts, ktorá ohromí aj rodičov svojou funkčnosťou a praktickosťou. Odnímateľná hrazdička ponúka vašim deťom hru s hračkami Minnie Mouse. Vhodné pre deti od narodenia.

Disney Baby Baby podložka penová skladacia Disney Pals 120 x 89cm 6m +-28%
43,90 € 31,40 €

S podložkou na hranie Disney Pals od Bright Starts vytvoríte bezpečný priestor pre Vaše deti, v ktorejkoľvek časti domova, či už v detskej izbičke alebo v obývacej izbe. Vydajte sa s deťmi na cesty vo svete Disney a zažite dobrodružstvo s myšiakom Mickey Mouse a jeho kamarátov.

Disney Baby Deka na hranie Minnie Mouse Garden Fun 0m+ 2019
98,90 € 87 €

Deka na hranie Minnie Mouse Garden Fun 0 m+ 2019 je perfektným útočiskom pre každú malú princeznú. Dievčatká tu nájdu dostatok priestoru a hračiek, ktoré môžete odopnúť a vziať ich so sebou kamkoľvek na cestu. Vhodné pre deti od narodenia.

Disney Baby Baby podložka penová skladacia Minnie Mouse 120 x 89cm 0m +
39,90 €

Podložka penová skladacia Minnie Mouse 120 × 89cm 0m +. S podložkou na hranie Minnie Mouse od Bright Starts vytvoríte bezpečný priestor pre Vaše deti, v ktorejkoľvek časti domova, či už v detskej izbičke alebo v obývacej izbe. Vydajte sa s deťmi na cesty Minnie Mouse a zažite dobrodružstvo. Podložka sa ľahko udržuje v čistote a stačí ju jednoducho poskladať, čím je ľahká na premiestnenie alebo skladovanie. Mäkkosť podložky izoluje a tlmí nárazy, čím zaisťuje Vášmu dieťatku maximálne pohodlie a bezpečnosť pri hraní.