Disinfekto DISINFEKTO proti baktériám a plesniam, so sviežou vôňou
9,91 €

popis DISINFEKTO je dezinfekčný čistiaci prostriedok s príjemnou vôňou proti plesniam a baktériám. Prípravok je použiteľný na všetky umývateľné plochy vrátane podláh, obkladov, dverí, sanitárneho vybavenia a spotrebičov. Liek nesmie prísť do kontaktu s potravinami a musí sa…

Disinfekto DISINFEKTO univerzálny dezinfekčný prostriedok v spreji
3,47 €

popis Univerzálny, tekutý prípravok DISINFECT v spreji proti baktériám a plesniam. Dezinfikuje a prevonia miestnosť vôňou čerstvých kvetov. Je určené pre čistenie všetkých umývateľných plôch a predmetov: podláh, kachličiek, dverí, vnútra chladničiek, kuchynských pracovných…

Disinfekto DISINFEKTO Bucato antibakteriálne prísada do prania, 40 pranie
3,81 €

popis DISINFEKTO Bucato je doplnok k praciemu prípravku s hygienizujícím účinkom, ktorý pomáha odstraňovať baktérie a choroboplodné zárodky. Vhodný na všetky typy bielizne (biele i farebné), do práčky aj na ručné pranie. Účinný už od 40 ° C. Neobsahuje chlór a fosfor. Obsah:…

Disinfekto DISINFEKTO univerzálny dezinfekčný prostriedok-58%
6 € 2,52 €

Akcia

popis Dezinfekto je univerzálny tekutý, dezinfekčný a čistiaci prostriedok proti baktériám a plesniam. Je určený pre dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov: podláh, kachličiek, dverí, sanitárnych zariadení, vnútra chladničiek, kuchynských pracovných plôch,…

Disinfekto Dezinfekcia bez chlóru s kvetinovou vôňou v spreji 2 x 500 ml
5,80 € 5,10 € 0,85 €/ks

Novinka

Dezinfekcia bez chlóru je opatrená príjemnou kvetinovou vôňou. Je vhodná na kúpeľne, obklady, kuchyne, podlahy a rôzne pracovné plochy. Disinfekto Dezinfekcia bez chlóru s kvetinovou vôňou v spreji 2 × 500 ml je skvelá pre čistenie a dezinfekciu povrchov.

Disinfekto Antibakteriálna prísada k praciemu prostriedku s fresh vôňou 1000 ml
6,90 € 5,60 € 0,93 €/ks

Novinka

Dezinfekcia na bielizeň odstraňuje 99,99 % baktérií, plesní a kvasiniek. Je vhodná na všetky tkaniny a možno použiť na uteráky, spodnú bielizeň, prestieradlá a ďalšie látky. Disinfekto Antibakteriálna prísada k praciemu prostriedku s fresh vôňou 1000 ml neobsahuje chlór.

Disinfekto Dezinfekcia bez chlóru s kvetinovou vôňou 2 x 1000 ml
5,80 € 5,10 € 0,85 €/ks

Novinka

Dezinfekcia bez chlóru je opatrená príjemnou kvetinovou vôňou. Je vhodná na kúpeľne, obklady, kuchyne, podlahy a rôzne pracovné plochy. Disinfekto Dezinfekcia bez chlóru s kvetinovou vôňou 2 × 1000 ml je skvelá pre čistenie a dezinfekciu povrchov.

Disinfekto Dezinfekčný prací gél 1320 ml 22 praní
9,10 € 7,30 € 0,91 €/ks

Novinka

Dezinfekcia na bielizeň odstraňuje 99,99 % baktérií, plesní a kvasiniek. Je vhodná na všetky tkaniny a možno použiť na uteráky, spodnú bielizeň, prestieradlá a ďalšie látky. Disinfekto Dezinfekčný prací gél 1320 ml 22 prania neobsahuje chlór.

Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 300 ml
6,20 € 5,90 €

Novinka

Antimikrobiálny gél so 65 % percentami alkoholu zaisťuje dokonalú hygienu rúk. Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 300 ml je vhodný pre všetky typy pleti a nie je potrebné ho oplachovať.

Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 500 ml s pumpičkou
10,90 € 9,90 €

Novinka

Antimikrobiálny gél so 65 % percentami alkoholu zaisťuje dokonalú hygienu rúk. Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 500 ml s pumpičkou je vhodný pre všetky typy pleti a nie je potrebné ho oplachovať.

Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 5000 ml
60,40 €

Novinka

Antimikrobiálny gél so 65 % percentami alkoholu zaisťuje dokonalú hygienu rúk. Disinfekto Gél na ruky s obsahom alkoholu 5000 ml je vhodný pre všetky typy pleti a nie je potrebné ho oplachovať.