DINO Anna plyš 43 cm-30%

DINO Anna plyš 43 cm

Hodnotenie: 5
22,66 € 15,79 €

Výpredaj

Plyšová **princezná **Anna z rozprávky Ľadové kráľovstvo 2. Hračka je z hebkého a mäkkého materiálu a stane sa u detí obľúbenou spoločníčkou. Bude kamarátkou pri dlhých cestách alebo pri nočnom zaspávaní.

DINO HRA FROZEN II

DINO HRA FROZEN II

Hodnotenie: 5
10,30 €

Vydajte sa s Elzou, Annou z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. a ich kamarátmi do magického lesa, plného čarovnej energie. Pomôžte im spojiť štyri čarovné elementy vody, ohňa, zeme a vetra, aby ste zachránili kráľovstvo Arendellské pred prastarou mágiou.

DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
26,99 € 20,40 €

Súbor 365 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 6 obojstranných herných plánov.

DINO Poď sa hrať Krtko detská spoločenská hra
8 € 6,70 €

Detská obľúbená hra s Krtkom a kamarátmi. Pri hre ich sprevádzajú veselé ilustrácie od pána Milera. Pravidlá hry sú rovnaké ako u Človeče, nehnevaj sa. Hracia kocka však namiesto bodov obsahuje obrázky, ktoré sú tiež na políčkach herného plánu.

DINO Z rozprávky do rozprávky Retro edícia
14,44 € 12,88 €

Špeciálna retro edícia **obľúbenej hry Z rozprávky do rozprávky v pôvodnom dizajne s unikátnymi **drevenými figúrkami. Pri hre, v ktorej vždy zvíťazí dobro nad zlom, si deti precvičia pozornosť a sústredenie.

DINO Země Město cestovná spoločenská hra
13,29 € 11,80 €

Ukážte, že vám to stále páli. Obľúbená hra Země Město, ktorú ste hrali ako malé deti, sa vracia vo vylepšenej verzii, ktorá vás zaručene pobaví aj ako stredne náročných dospelákov. Hra je dodávaná v štýlovej plechovej krabičke.

DINO Dostihy a sázky - Rychlá dráha
27,04 € 23,50 €

Špeciálna edícia klasické stolovej hry s dynamickými pravidlami, ktoré dávajú hre nové možnosti. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý dokáže najlepšie odhadnúť situáciu, zvážiť riziká a správne investovať zverené prostriedky.

DINO Zázraky prírody

DINO Zázraky prírody

Hodnotenie: 5
19,40 € 16,90 €

Zázraky prírody sú dynamická rodinná hra, ktorá v sebe kombinuje prvky vzdelávacie a párty hry. Hra je inšpirovaná rovnomennou reláciou Českej televízie. Cieľom hry je správne odpovedať na 12 otázok, ktoré sú rozdelené do 5 kategórií. Predveďte, čo všetko poznáte!

DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom
15,49 € 11,80 €

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.

DINO AZ Kvíz hra

DINO AZ Kvíz hra

Hodnotenie: 5
13,99 € 13,70 €

Společenská hra AZ Kvíz tak jak ji znáte z TV. Oblíbenou hru můžete hrát kdykoliv a porovnat si své znalosti se svými přáteli. Cílem hry je propojit tři strany herního plánu žetony své barvy.

DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
23,50 € 20,40 €

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.

DINO FROZEN II 12 Drevené kocky
9,50 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené kocky majú obrázky z rozprávky Ľadové kráľovstvo II. Balenie obsahuje 12 ks kociek a obrázky, podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej krabičke.

DINO Dostihy a stávky Junior
13,99 € 11,80 €

Detský variant najúspešnejšej českej hry Dostihy a stávky. Hráči nakupujú svoje poníky a ďalšiu potrebnú konskú výbavu. Táto hra prinesie nielen zábavu, ale tiež zoznámi deti s hodnotou peňazí a precvičuje počítanie.

DINO Kamionem po Evropě

DINO Kamionem po Evropě

Hodnotenie: 5
24,38 € 18,80 €

Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
11 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

DINO Kocky Kubus Rozprávky 6ks
7,37 € 5,50 €

Malé aj veľké deti milujú televízne večerníčky, kde na nich vykukne Bob a Bobek, Maxipes Fík alebo víla Amálka. Spolu s televíznymi hrdinami sa malé deti naučia skladať pomocou šiestich drevených kociek ich obrázky.

DINO Tatra Auto 148, oranžová
33,30 € 25,60 €

Legendárna plastová Tatra 148 známa medzi deťmi i rodičmi. Táto klasická hračka na piesok má širokú korbu, na ktorej sa deti môžu voziť.

DINO AZ Kvíz Junior

DINO AZ Kvíz Junior

Hodnotenie: 5
14,99 € 11,80 €

Detská hra AZ Kvíz Junior je určená všetkým zvedavým a bystrým deťom. Princíp hry vychádza z obľúbenej súťaže pre dospelých. Hra tak ako ju poznáte z TV deti naučí veľa nového a zaujímavého.

DINO Cestujeme do rozprávok hra
14,20 € 11,80 €

Cestujeme do rozprávok je skvelý súbor hier pre všetkych malých milovníkov večerníčkov. Hra obsahuje 4 zábavné hry. Vďaka známym rozprávkovým postavičkám si spríjemníte voľné chvíle na cestách.

DINO Cestujeme po hradoch a zámkoch
21,88 € 16,90 €

Cestujte s nami po hradoch a zámkoch Českej republiky. Počas hry objavíte zaujímavé miesta, spoznáte ich históriu a dozviete sa povesti z dôb dávno minulých. Je iba na vás, či budete cestovať pešo, na motorke alebo autom.

DINO Color chaos cestovná hra
8,96 € 7,90 €

Budete dostatočne pohotoví a zbavíte sa **svojich kariet rýchlejšie ako ostatní? Cieľom tejto hry je zbaviť sa ako prvý svojich kariet. Na kartách sú **nápisy farieb, ktoré však **nezodpovedajú **ich farebnému zobrazeniu.

DINO Z rozprávky do rozprávky NOVÁ
10,70 € 10,20 €

Nová verzia obľúbenej stolovej hry Z rozprávky do rozprávky. Vydajte sa spolu s kráľom, princeznou a ďalšími postavami hľadať zlatý poklad a tak vyhrať.

DINO Moje první hra

DINO Moje první hra

Hodnotenie: 4,5
16,50 € 13,70 €

Společenská hra pro nejmenší hráče. Krteček by si chtěl hrát, ale kamarádi se mu rozutekli po louce. Pomozte mu ztracené kamarády najít! Při hře zažijete hodně zábavy a ledacos se naučíte.

DINO Monster box

DINO Monster box

Hodnotenie: 5
11,70 € 11 €

Postrehová hra Monster box, zabaví nielen deti. **Pravidlá **sú možno jednoduché, ale nie je to také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdá. Hráči totiž karty musia počas ich skladania **rôzne **premiestňovať a otáčať, aby dosiahli svoj cieľ. Ten hráč, ktorému sa podarí získať **3 víťazné body, **vyhráva.

DINO Sequence

DINO Sequence

Hodnotenie: 5
27,36 € 22,66 €

Partia kariet je rozdaná. Umiestnite svoj žetón alebo **prekazíme ťah **protihráča? Kto má aké karty a kam bude smerovať ďalší ťah? Zábavná strategická hra, v ktorej ide **o zostavenie **Sequence teda radu 5 žetónov svojej farby. Komu sa to podarí najskôr, vyhráva!

DINO Súbor hier 150 spoločenská hra
12,99 € 9,40 €

Súbor 150 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.

DINO Úniková hra: mŕtvy muž v orient exprese
14,83 € 12,88 €

Úspešná úniková hra EXIT. Podarí sa vám včas odhaliť vraha na základe alibi a indícií, ktoré postupne odkrývate? Nová úniková hra v obtiažnosti **pre špecialistov **tentoraz s detektívnou zápletkou. Úniková hra **otestuje **vaše logické myslenie, postreh aj prácu v tíme.

DINO Úniková hra: Potopený poklad
14,83 € 12,90 €

Úspešná úniková hra EXIT. Hľadáte **potopený koráb **Santa Marie a hlavne poklad, čo prevážala a teraz leží na dne mora. Nájdete ho a stačíte sa vynoriť včas, než vám dôjde vzduch? Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

DINO Úniková hra: Zakázaný hrad
14,71 € 13 €

V úspešnej únikové hre EXIT s príbehom Zakázaný hrad sa stanete výletníkmi uväznenými na temnom hrade. Nepanikárte! Čítajte medzi riadkami, hľadajte indície, ale pozor na čas.

DINO Človeče nehnevaj sa
7,89 € 5,10 €

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky do domčeka. Avšak nie je to tak ľahké, mierumilovný presun figúrok do domčeka sa môže v okamihu zmeniť v neľútostný boj.

DINO Faunatastic

DINO Faunatastic

Hodnotenie: 3
9,90 €

Karty sú obojstranné, **pričom predná strana kariet zobrazuje zviera s jeho charakteristikami. Zadná strana ukazuje 3 náhodné charakteristiky, ako je popísané na nasledujúcej strane. Princípom hry je **priraďovanie vlastností a typických znakov k správnemu zvieraťu.

DINO Spoločenská hra Kvak

DINO Spoločenská hra Kvak

Hodnotenie: 3,5
25,56 € 19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná detská spoločenská hra ktorej cieľom je ovládnuť rybník, ktorý postupne odkrývate vďaka pohybu svojich žiab. Naučte sa čo najlepšie využiť svojich zdrojov: samca na plodenie potomkov a rozširovanie kolónie, komáre a lekná k rýchlejšiemu postupu a trstina k odpočinku. Majte sa však na pozore, pretože šťuky a súperove žaby vás nebudú šetriť!

DINO Lúka ako vyšitá rodinná hra
19,53 € 16,90 €

Hra s nevšedným textilným herným plánom, ktorý predstavuje lúku plnú kvetov. Hráči sa striedajú v prevliekaní šnúrok a snažia sa tak pre seba získať kvetinky. Hru komplikujú lúčna zvieratká.

DINO Magnetické šachy

DINO Magnetické šachy

Hodnotenie: 5
13,56 € 12,39 €

Elegantné prevedenie známej obľúbenej hry. Magnetické figúrky prináša ich stabilitu pri hre a istotu pri potrebe zachovania zahraných pozícií pri dlhodobých partiách. Zatvárací box so šachovnicou umožňuje bezpečné uloženie sady figúrok.

DINO Optické klamy

DINO Optické klamy

Hodnotenie: 5
10,79 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 kariet s optickými ilúziami, ktoré potrápia vaše vnímanie reality. Predvádzajte optické klamy svojim známym a sledujte ich vnímanie.

DINO Peppa pig detská hra

DINO Peppa pig detská hra

Hodnotenie: 3,5
9,63 € 8,60 €

Detská obľúbená hra pre najmenších s Peppinou a jej kamarátmi Počas hry sa deti naučia poznávať zvieratká, zvuky, farby a precvičia si postreh a kombinačné schopnosti.

DINO Rapido
12,90 €

So zvieratkami si deti vždy užijú srandu. Výnimkou nie je ani hra, pri ktorej svojich zvieracích kamarátov hľadajú na kartičkách. Kto **ako prvý **uhádne, ktoré zviera na obrázku chýba, ten si kartu môže vziať. Kto má najviac kartičiek, vyhráva.

DINO Rébusy

DINO Rébusy

Hodnotenie: 4
10,84 € 9,40 €

V tejto hre doprajete svojim šedým bunkám mozgovým skutočne efektívny tréning! V krabičke nájdete 56 hádaniek a hlavolamov rôznych stupňov obtiažnosti, ktoré dostanú váš mozog do formy.

DINO Súbor hier 100 variantov spoločenská hra
9,90 € 8,60 €

Súbor 100 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.

DINO Unicorns cestovná hra
9,90 €

Máte doma malého tárajka, ktorý nevydrží chvíľu potichu? Potom je tu hra presne pre neho. Pri obracaní kariet **sa totiž musí vždy vykríknuť, keď pozná správnu odpoveď. Cieľom hry je nájsť **zvieratkorožca,ktorý sa zobrazí presne toľkokrát, koľkokrát je zobrazené na zadnej strane nasledujúcej karty.

DINO Úniková hra: Faraónova hrobka
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom Faraónova hrobka sa turisti ocitnete v jednej z najúžasnejších egyptských pamiatok – v hrobke kráľa Tutanchamóna. Aké ale bude vaše prekvapenie, keď zistíte, že ste zrazu osameli a nemôžete sa dostať von. Naštartujte bystrú myseľ a zmiznite skôr, než vás stihne kliatba faraónov!

DINO Úniková hra: Tajné laboratórium
14,72 € 13 €

V úspešnej únikovej hre EXIT s príbehom prapodivného lekárskeho experimentu je vašou úlohou dostať sa von z laboratória plného nebezpečných chemických látok. Nájdite indície, odomknite všetky zámky a utečte von v časovom limite!

Spoločnosť Dino Toys s.r.o. začala svoju podnikateľskú činnosť pod názvom Dino & Ravensburger sro v roku 1995. Spoločnosť Dino Toys s.r.o. je zastúpená aj v Slovenskej republike prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti.

Aktivity spoločnosti zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, puzzlí a obrázkových kociek - program Dino a obchodnú činnosť v odbore hračiek v tuzemsku i zahraničí. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala vďaka rade úspešných hier a širokému sortimentu puzzlí. Medzi najúspešnejšie tituly spoločenských hier v posledných desaťročí na slovenskom trhu sa radí: „Dostihy a stávky” (dva milióny predaných kusov), „Človeče nehnevaj sa” a „Poď sa hrať”. Široký program tiež využíva atraktívne medzinárodné licencie ako: Walt Disney alebo Zdeněk Miler atď

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzlí, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detských a dospelých puzzlí, detských, rodinných, edukatívnych aj party hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov.

Spoločnosť Dino Toys s.r.o. začala svoju podnikateľskú činnosť pod názvom Dino & Ravensburger sro v roku 1995. Spoločnosť Dino Toys s.r.o. je zastúpená aj v Slovenskej republike prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti.

Aktivity spoločnosti zahŕňajú vlastnú nakladateľskú činnosť v oblasti hier, puzzlí a obrázkových kociek - program Dino a obchodnú činnosť v odbore hračiek v tuzemsku i zahraničí. Do povedomia širokej verejnosti sa spoločnosť dostala vďaka rade úspešných hier a širokému sortimentu puzzlí. Medzi najúspešnejšie tituly spoločenských hier v posledných desaťročí na slovenskom trhu sa radí: „Dostihy a stávky” (dva milióny predaných kusov), „Človeče nehnevaj sa” a „Poď sa hrať”. Široký program tiež využíva atraktívne medzinárodné licencie ako: Walt Disney alebo Zdeněk Miler atď

Spoločnosť vyvíja vlastný Dino program puzzlí, spoločenských hier a obrázkových kociek, v ktorom pri zachovaní vysokej kvality rešpektuje ako kultúrne, tak cenové zvyklosti lokálnych trhov. Dino program využíva významné licenčné tituly pre všetky zmienené sortimenty. Ponúka kompletný program detských a dospelých puzzlí, detských, rodinných, edukatívnych aj party hier vo veľmi dobrej kvalite. Spoločnosť Dino Toys spolupracuje s významnými výtvarníkmi, grafikmi a vynálezcami a pre jednotlivých zákazníkov ponúka výrobu špeciálnych alebo lokálne adaptovaných titulov.