DICKIE S.O.S. Team Set 3 ks, česká verzia
15,50 €

Vyraz k nehode, požiaru či alebo sa vysporiadaj so zločincami. K tomu ti pomôže tento set s dopravnými prostriedkami spadajúcimi do integrovaného záchranného systému Českej republiky. V sete nájdeš Ambulanciu a hasičské auto na voľnobeh a policajné auto na zotrvačník.


DICKIE Funkčný semafor s príslušenstvom
12,18 €
11,40 €

Funkčný semafor s automatickým prepínaním svetiel. Výška semafora je 24 cm. Semafor ukazuje farebné pokyny ako pre motoristov, tak zo strany i pre chodcov, ktorí sa snažia prejsť cez prechod. Súčasťou balenia je aj 8 dopravných značiek.


DICKIE AS Ambulancia Auto 30cm
19,46 €

13,90 €

Auto ambulancie na voľnobeh so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Auto má otváracie zadné dvere. Súčasťou sú aj nosidlá pre pacientov.


DICKIE Nákladné auto MAN air pump 1:24
18,47 €

16,60 €

Perfektná sklápačka MAN, ktorá vďaka vzduchovému čerpadlu ovláda korbu, sa hodí pre každého malého staviteľa. Po stlačení červeného tlačidla na streche auta sa vďaka pneumatickému čerpadlu vyklopí korba a tým vysypeme náklad. Ďalším stlačením na boku vozidla sa korba sklopí späť. Malí stavitelia tak bez námahy môžu premiestňovať náklad alebo odvážať sutiny zo stavby.


DICKIE Action Series Ambulancia 33cm
30,73 €

23,80 €

Auto ambulancia na voľnobeh so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranárov. Otváracie zadné dvere. Súčasťou sú aj nosidlá pre pacientov.


DICKIE Action Series Hasičské auto, 36cm
25,89 €

21,90 €

Hasičské auto na voľnobeh poteší všetkých chlapcov, ktorí sa raz chcú stať záchranármi. Auto je vybavené zvukovými a svetelnými efektmi. Má tiež funkčnú striekačku, ktorá sa ovláda manuálne.


DICKIE Action Series Vojenské zásahové vozidlo, 33cm
25,89 €

23,20 €

Vojenské zásahové vozidlo na voľnobeh poteší všetkých chlapcov, ktorí majú radi armu. Zvukové a svetelné efekty, otváracie zadné dvere a funkčná striekačka. Po naliatí vody na príslušné miesto a stlačení tlačidla, striekačka strieka vodu.


DICKIE Action Series Záchranársky vrtuľník 41 cm
25,70 €

Záchranársky vrtuľník so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Vrtuľa sa točí, ležadlo možno ovládať tlačidlom nahor/nadol. Nechýbajú otváracie dvere.


DICKIE AS Ambulancia 15 cm
10,23 €

8,70 €

Auto ambulancia na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Pridaj si do zbierky záchranárskych vozidiel jedno z najdôležitejších. Zapni sirénu aj maják a vydaj sa na pomoc.


DICKIE AS Autožeriav 15 cm
10,25 €

7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Autožeriav na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Najlepší pomocník pre prevoz nákladu. Postav výškové budovy alebo sa len postaraj o bezpečnú prepravu svojich hračiek. Čaká ťa veľa zábavy!


DICKIE AS Dump Truck 16 cm
10,23 €

7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklápačka na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Nalož kocky a prevez ich tam, kam potrebuješ. Vysyp piesok a začni stavať hrad. S týmto nákladiakom môžeš prevážať takmer všetko.


DICKIE AS Hasičské auto 15 cm
10,23 €

6,70 €

Požiarne auto s ktorým sa budeš cítiť ako naozajstný hasič. Napusti nádrž s vodou a začni hasiť. Cestou zapni maják a sirénu, aby ťa nikto nemohol prehliadnuť.


DICKIE AS Odťahový voz 15 cm
10,25 €
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vozidlo odťahovej služby na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Potrebuješ premiestniť svoju zbierku autíčok? Toto je ideálny pomocník, ktorý ti k tomu nesmie chýbať. Vďaka pohyblivému ramenu a manuálnemu navikuz to pre teba bude hračkou ..


DICKIE S Policajné zásahové vozidlo 15 cm
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Policajné zásahové vozidlo na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Postaraj sa o poriadok medzi hračkami vo svojej izbičke a bráň zákon. Zapni maják a buď aj ty tým správnym policajtom.


DICKIE AS Polícia Auto SUV 30cm
19,46 €

16,50 €

Auto polície SUV na voľnobeh so svetelnými a zvukovými efektmi. Postaraj sa o poriadok medzi hračkami vo svojej izbičke a bráň zákon. Zapni maják a buď aj ty tým správnym policajtom.


DICKIE AS Smetiarske auto 15 cm
10,23 €

7,40 €

Smetiarske auto na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Urob si poriadok vo svojej izbičke pomocou auta, ktoré nemožno prehliadnuť.


DICKIE Auto Happy popelářské 25 cm
25,48 €

19,20 €

Popelářské auto z řady Happy s motorizovanou jízdou vpřed a vzad, možnost i volného pohybu. Krásný kousek od značky Dickie, který zabaví každého malého řidiče. Díky Zvukovým a světelným efektů si užijí spustu zábavy.


DICKIE Auto Happy transportér 42 cm
37,15 €

29,40 €

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.


DICKIE Auto Midnight Racer
9,83 €
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.


DICKIE Auto Tuner Lightstreak
17,72 €

13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.


DICKIE Autotransportér + 6 autíčok, prísl.
15,40 €

12,40 €

Autotransportér so 6 autíčkami a ďalším príslušenstvom na voľnobeh. Nechajte svoje deti rozvinúť svoju kreativitu a predstavivosť vďaka sade, v ktorej môžu prevážať aj jednotlivo pretekať s autami.


DICKIE Hasičské auto 31 cm, na zotrvačník, svetelné
16,60 €

Hasičské auto na zotrvačník je snom každého chlapca. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektami a výsuvnými bočnými nosníkmi.


DICKIE Hasičské auto s mikrofónom 43 cm
33,30 €

27,50 €

Hasičské auto s mikrofónom je krásna a obľúbená detská hračka. Ktorý chlapec by netúžil stať sa aspoň na chvíľu hasičom hrdinom a zachrániť dom pred požiarom. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektmi.


DICKIE Žeriav Mega Crane 120cm
46,40 €
+ doprava zadarmo

120 cm vysoký žeriav, ktorý zaručene uchváti každého malého staviteľa. Žeriav sa ovláda klasickým diaľkovým ovládaním s prepojovacím káblom. Funkcie ovládania sú: otáčanie žeriavu, zdvíhanie a spúšťanie nákladu a pohyb nákladu po ramene vpred a vzad.


DICKIE Loď policajná 23 cm.
9,86 €
9,30 €

Policajný čln na batérie. Polož ho na vodnú hladinu a predstav si sám seba ako člena pobrežnej hliadky. Čaká ťa veľa zábavy.


DICKIE Policejní auto Lightstreak
17,72 €

12,40 €

Staň se strážcem zákona s tímhle jedinečným Policejním autíčkem na setrvačník. Díky světelné funkci a měnícím se barvám si ho ihned oblíbíš. Užij si spoustu zábavy.


DICKIE Policajná stanica s mikrofónom, CZ
38,95 €

26,60 €

Policajná stanica s mikrofónom pre všetkých chlapcov, ktorí chcú jedného dňa byť veľkými strážcami poriadku a alebo záchranármi. Stanica je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi. Zmestí sa do nej policajné auto aj vrtuľník.


DICKIE Policajná stanica trojposchodová, česká verzia
18,56 €

16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Policajná stanica/garáž. Manuálne ovládaný výťah zabezpečuje pohodlnú prepravu autíčok medzi tromi poschodiami. Pozvi svojich kamarátov a užite si spoločne veľa zábavy!


DICKIE RC auto Cars Burák

DICKIE RC auto Cars Burák

Hodnotenie: 4,5
27,10 €

Nové RC auto Cars Burák prichádza z filmu Cars2. Autíčko je na diaľkové ovládanie a honosí sa funkciou turbo. Auto jazdí dopredu, dozadu, doprava a doľava.


DICKIE RC Borek Autožeriav Luďa Single Drive, 1kan
22 €

19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Autožeriav Luda na diaľkové ovládanie. Jedného z kamarátov Borka staviteľa môžeš mať doma aj ty. Jednoduché ovládanie, s ktorým si užiješ veľa zábavy. Naštartuj a choď.


DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive
21 €

17,80 €

Poriadne to rozbehni s týmto autíčkom na diaľkové ovládanie, inšpirované filmom Cars 3. RC Blesk McQueen o veľkosti 14 cm jazdí dopredu, dozadu a zatáča. Frekvencia 1 kanálového diaľkového ovládača je 27 MHz.


DICKIE RC Cars 3 Ultimate Blesk McQueen 1:16, 26 cm, 3 kanály
76 €

65,80 €
+ doprava zadarmo

Blesk McQeen na diaľkové ovládanie, 3 kanály, mierka 1:16, dĺžka 26 cm. Frekvencia 2,4 GHz. Svetelný efekt, driftovanie, zvukové efekty a ďalšie funkcie pre skvelú jazdu. Vyrobené z odolných plastov.


DICKIE RC Cars 3 Turbo Mack Truck 46 cm
70,27 €

43,60 €
+ doprava zadarmo

Nákladné auto Turbo Mack Truck z filmu Cars na diaľkové ovládanie. V novom farebnom prevedení so svetelnými a zvukovými efektmi, možnosťou diaľkového odpojenia prívesu a funkciou turbo osloví každého malého fanúšika tohto animáku. Auto s dĺžkou 46 cm je vyrobené z kvalitných plastov.


DICKIE RC čln Sea Lord Dickie RtR
27,80 €

RC čln Sea Lord je dlhý 340 mm. V športovom dizajne má skvelé jazdné vlastnosti. Set je kompletný vrátane batérií. Jeho jednoduché ovládanie je vhodné pre deti od 3 rokov.


DICKIE RC Mercedes AMG GT3 1:16
89 €
+ doprava zadarmo

Športové pretekárske auto na diaľkové ovládanie. Auto jazdí všetkými smermi, je vybavené funkciami turbo, driftovanie a efektom dymu od zadných pneumatík. Nechýbajú nevyhnutné svetelné a zvukové efekty. Auto je vyrobené z kvalitných plastov v mierke 1:16 a jazdí maximálnou rýchlosťou 10 km / h.


DICKIE RC Mini Flippy, 2kan
39,48 €

26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autíčko Flippy s veľkými kolesami na diaľkové ovládanie s funkciou točenia a prevracania sa. Sen každého malého chlapca! Žiadny povrch nie je prekážkou a vďaka skvelému výkonu zvládnete čokoľvek.


DICKIE RC Požiarnik Sam čln Titan 1:16
55 €

44,50 €
+ doprava zadarmo

Máte doma malého hasiča? Čln na diaľkové ovládanie v dizajne hasič Sam je netradičnou hračkou, ktorá spestrí všetky vodné radovánky. Veselý dizajn a vodné delo na prove sa bude páčiť všetkým nadšeným požiarnikom.


DICKIE RC Požiarnik Sam Hasičské auto Jupiter
46 €

35,70 €

Každý malý hasič musí mať doma poriadne hasiace auto. Hasičské auto Jupiter z obľúbeného seriálu Požiarnik Sam. Auto na diaľkové ovládanie v mierke 1:24 vydáva svetelné efekty. Ovládanie zaisťuje dvojkanálová vysielačka s frekvenciou 27MHz.


DICKIE RC Red Titan 1:16, 29cm, 2kan
48 €

41,80 €
+ doprava zadarmo

Terénne auto na diaľkové ovládanie je ideálnou hračkou, s ktorou si malí pretekári užijú veľa zábavy. Auto má plastové telo s odpruženou nápravou, je odolné proti prachu a postriekaniu vodou. Vyrobené v mierke 1:16. Maximálna rýchlosť 10 km / h.


DICKIE RC Sand Rider 1:24, 24cm, 2kan
35 €

29 €

Terénne auto na diaľkové ovládanie je ideálnou hračkou, s ktorou si malý pretekári užijú veľa zábavy. Auto má plastové telo s odpruženou nápravou. Vyrobené v mierke 1:24. Maximálna rýchlosť 12 km/h.


DICKIE RC Transformers Rumble Grimlock 1:16
96 €

73,90 €
+ doprava zadarmo

Auto na diaľkové ovládanie v dizajne Transformers Grimlock. Rc auto s unikátnou funkciou turbo, ktorá auto vymrští na zadné do podoby transforméra. Nechýbajú klasické svetelné a zvukové efekty. Model je vyrobený z kvalitného plastu v mierke 1:16.


DICKIE RC Transformers Turbo Racer Sideswipe
40,66 €

34,80 €

Auto na diaľkové ovládanie Transformers RC Turbo Racer Sideswipe nadchne nielen všetkých fanúšikov tohto žánru. Autíčko je vyrobené z odolného plastu, má podsvietené ráfiky kolies a kapotu a nechýba funkcia turbo.


DICKIE SOS záchranná stanica
23,36 €

17,50 €

Záchranná stanica pre všetkých chlapcov, ktorí chcú jedného dňa byť veľkými strážcami poriadku a alebo záchranármi. Stanica je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi Zmestí sa do nej policajné aj hasičské auto.


DICKIE Traktor CLAAS s prívesom 36 cm
13,81 €

9,30 €

Traktor CLAAS s prívesom je ako stvorený pre začínajúcich farmárov a poľnohospodárov. Vďaka prívesu sa s ním dá voziť prakticky čokoľvek. Vhodný nielen ako darček aj pre tých najmenších.


DICKIE Transformers Mission Racer Bumblebee-46%
12,17 €

6,57 €

Akcia

Unikátne vystreľovacie autíčko v dizajne obľúbeného transforméra Bumblebee. Jednoduchý mechanizmus, pomocou gumovej pásky autíčko vystrelíte z rampy, ktorá je súčasťou balenia. Autíčko je vyrobené z kvalitných materiálov a je 11 cm dlhé.


Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber so svojím synom a 5 zamestnancami. V roku 1993 sa pridala spoločnosť Dickie Toys a časom aj ďalšie firmy ako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Vďaka fúzii SIMBA-DICKIE-GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má spoločnosť pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

V sortimente Dickie Toys nájdete hračky najmä pre chlapcov všetkých vekových kategórií – autá záchranných zložiek, do terénu i mesta, poľnohospodárske aj stavebné, lietadlá, vysielačky, RC modely, garáže atď.

Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber so svojím synom a 5 zamestnancami. V roku 1993 sa pridala spoločnosť Dickie Toys a časom aj ďalšie firmy ako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Vďaka fúzii SIMBA-DICKIE-GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má spoločnosť pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

V sortimente Dickie Toys nájdete hračky najmä pre chlapcov všetkých vekových kategórií – autá záchranných zložiek, do terénu i mesta, poľnohospodárske aj stavebné, lietadlá, vysielačky, RC modely, garáže atď.