DICKIE RC loď Sea Cruiser 34 cm
33,20 € 23,60 €

Posledný kus za túto cenu!

RC loď Sea Lord má dĺžku 34 cm mierka 1:48. V športovom dizajne má skvelé jazdné vlastnosti. Set je kompletný vrátane batérií. Jeho jednoduché ovládanie je vhodné pre deti od 6 rokov.

DICKIE Auto SOS česká verzia, hasiči
11,83 € 11,40 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!

DICKIE Auto SOS česká verzia, polícia
11,83 € 10,90 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!

DICKIE Auto SOS česká verzia, záchranná služba
11,90 €

Auto zložiek záchranných zborov na zotrvačník so svetelným a zvukovým efektom. Vydaj sa k prípadu, zapni maják a sirénu, nech ťa cestou nikto neprehliadne. Buď pripravený!

DICKIE Hasičské auto 31 cm, na zotrvačník, svetelné
18,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hasičské auto na zotrvačník je snom každého chlapca. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektami a výsuvnými bočnými nosníkmi.

DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, modrá
10,90 €

Nákladní auto MAN na setrvačník pro přepravu mobilních toalet. Realistický design potěší každého malého kluka! Zabav se na celý den a hraj si se svými kamarády.

DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, zelená
14,50 €

Nákladné auto MAN na zotrvačník pre prepravu dreva. Realistický dizajn poteší každého malého chlapca! Zabav sa na celý deň a hraj sa so svojimi kamarátmi. Pozor nech cestou náklad nevyklopíš.

DICKIE Action Series Záchranársky vrtuľník 41 cm-17%
25,89 € 21,33 €

Výpredaj

Záchranársky vrtuľník so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Vrtuľa sa točí, ležadlo možno ovládať tlačidlom nahor/nadol. Nechýbajú otváracie dvere.

DICKIE AS Ambulancia 15 cm
10,23 € 9,80 €

Auto ambulancia na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Pridaj si do zbierky záchranárskych vozidiel jedno z najdôležitejších. Zapni sirénu aj maják a vydaj sa na pomoc.

DICKIE AS Ambulancia Auto 30cm
19,46 € 18,50 €

Auto ambulancie na voľnobeh so zvukovými a svetelnými efektmi zaujme všetky deti, ktoré majú radi záchranára. Auto má otváracie zadné dvere. Súčasťou sú aj nosidlá pre pacientov.

DICKIE AS Polícia Auto SUV 30cm
19,46 € 14,90 €

Auto polície SUV na voľnobeh so svetelnými a zvukovými efektmi. Postaraj sa o poriadok medzi hračkami vo svojej izbičke a bráň zákon. Zapni maják a buď aj ty tým správnym policajtom.

DICKIE AS Smetiarske auto 15 cm
10,23 € 9,80 €

Smetiarske auto na voľnobeh so svetelným a zvukovým efektom. Urob si poriadok vo svojej izbičke pomocou auta, ktoré nemožno prehliadnuť.

DICKIE Auto Happy transportér 42 cm
37,15 € 26,40 €

Kamion pro přepravu aut z řady Happy, na volnoběh. Skvělý dárek pro každého malého kluka, který si přeje vlastní kolekci autíček. Jednoduché ovládání doplněno o zvukové a světelné efekty. Zábava může začít.

DICKIE Auto Tuner Lightstreak
17,72 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Díky tomuto vytuněnému závoďákovi budeš šampionem všech srazů. Auto Tuner Lightstreak se stane ozdobou tvého pokojíčku. Užij si spoustu zábavy a utvoř si přehlídku všech modelů.

DICKIE Letisko hrací set
13,02 € 9,80 €

Letisko hrací set. Teraz máš možnosť dostať sa do útrob vzletového priestoru ako nikdy predtým. Zaisti servis celého letiska a uži si veľa zábavy.

DICKIE Nákladné auto MAN air pump 1:24
18,47 € 13,80 €

Perfektná sklápačka MAN, ktorá vďaka vzduchovému čerpadlu ovláda korbu, sa hodí pre každého malého staviteľa. Po stlačení červeného tlačidla na streche auta sa vďaka pneumatickému čerpadlu vyklopí korba a tým vysypeme náklad. Ďalším stlačením na boku vozidla sa korba sklopí späť. Malí stavitelia tak bez námahy môžu premiestňovať náklad alebo odvážať sutiny zo stavby.

DICKIE SOS záchranná stanica
23,36 € 15,70 €

Záchranná stanica pre všetkých chlapcov, ktorí chcú jedného dňa byť veľkými strážcami poriadku a alebo záchranármi. Stanica je vybavená svetelnými a zvukovými efektmi Zmestí sa do nej policajné aj hasičské auto.

DICKIE Traktor CLAAS s prívesom 36 cm
13,81 € 13 €

Traktor CLAAS s prívesom je ako stvorený pre začínajúcich farmárov a poľnohospodárov. Vďaka prívesu sa s ním dá voziť prakticky čokoľvek. Vhodný nielen ako darček aj pre tých najmenších.

DICKIE Auto Happy VW T6 Squeezy 11 cm, červené
7,06 € 6,90 €

Veselé autíčko VW T6 na spätné natiahnutie pre najmenších. Namaľované oči, telo auta možno stlačiť. Aj tí najmenší pretekári si môžu užiť veľa zábavy.

DICKIE Auto Truck Heavy City 22 cm, červená
10,90 €

Nákladné auto MAN na zotrvačník na prepravu kontajnerov na triedený odpad. Realistický dizajn poteší každého malého chlapca! Postaraj sa o odpad v celej svojej ulici a pomáhaj udržiavať poriadok.

DICKIE RC Cars 3 Jackson Hrom Single Drive 1:32, 1kan
19 € 14,90 €

Auto na diaľkové ovládanie Jackson Hrom v licencii Cars 3. Toto autíčko zaručene osloví každého malého fanúšika tohto animáku. Auto jazdí dopredu a dozadu zatáča. Frekvencia 27 MHz.

DICKIE RC Cars 3 Turbo Mack Truck 46 cm
70,27 € 47,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nákladné auto Turbo Mack Truck z filmu Cars na diaľkové ovládanie. V novom farebnom prevedení so svetelnými a zvukovými efektmi, možnosťou diaľkového odpojenia prívesu a funkciou turbo osloví každého malého fanúšika tohto animáku. Auto s dĺžkou 46 cm je vyrobené z kvalitných plastov.

DICKIE RC Požiarnik Sam čln Titan 1:16
55 € 45,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Máte doma malého hasiča? Čln na diaľkové ovládanie v dizajne hasič Sam je netradičnou hračkou, ktorá spestrí všetky vodné radovánky. Veselý dizajn a vodné delo na prove sa bude páčiť všetkým nadšeným požiarnikom.

DICKIE RC Požiarnik Sam Hasičské auto Jupiter
46 € 31,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Každý malý hasič musí mať doma poriadne hasiace auto. Hasičské auto Jupiter z obľúbeného seriálu Požiarnik Sam. Auto na diaľkové ovládanie v mierke 1:24 vydáva svetelné efekty. Ovládanie zaisťuje dvojkanálová vysielačka s frekvenciou 27MHz.

DICKIE RC Transformers Rumble Grimlock 1:16-27%
96 € 69,23 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Auto na diaľkové ovládanie v dizajne Transformers Grimlock. Rc auto s unikátnou funkciou turbo, ktorá auto vymrští na zadné do podoby transforméra. Nechýbajú klasické svetelné a zvukové efekty. Model je vyrobený z kvalitného plastu v mierke 1:16.

DICKIE RC Transformers Turbo Racer Sideswipe
40,66 € 29,90 €

Auto na diaľkové ovládanie Transformers RC Turbo Racer Sideswipe nadchne nielen všetkých fanúšikov tohto žánru. Autíčko je vyrobené z odolného plastu, má podsvietené ráfiky kolies a kapotu a nechýba funkcia turbo.

DICKIE Transformers Mission Racer Bumblebee
12,17 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Unikátne vystreľovacie autíčko v dizajne obľúbeného transforméra Bumblebee. Jednoduchý mechanizmus, pomocou gumovej pásky autíčko vystrelíte z rampy, ktorá je súčasťou balenia. Autíčko je vyrobené z kvalitných materiálov a je 11 cm dlhé.

DICKIE Velká policejní základna
76,70 € 72,50 €
+ doprava zadarmo

Velká přenosná policejní základna s aktivními prvky a bohatým příslušenstvím. Součástí balení jsou i čtyři auta a vrtulník. Základnu lze snadno složit do jednoho kusu a přenést pomocí ucha. Stanice také zaujme zvukovými a světelnými efekty.

DICKIE Autotransportér + 6 autíčok, prísl.
15,40 € 11,80 €

Autotransportér so 6 autíčkami a ďalším príslušenstvom na voľnobeh. Nechajte svoje deti rozvinúť svoju kreativitu a predstavivosť vďaka sade, v ktorej môžu prevážať aj jednotlivo pretekať s autami.

DICKIE Hasičské auto s mikrofónom 43 cm
33,30 € 26,40 €

Hasičské auto s mikrofónom je krásna a obľúbená detská hračka. Ktorý chlapec by netúžil stať sa aspoň na chvíľu hasičom hrdinom a zachrániť dom pred požiarom. Hasiči majú vybavené auto presne podľa potrieb k rýchlej záchrane. Auto je vybavené svetelnými a zvukovými efektmi.

DICKIE Policejní auto Lightstreak
17,72 € 11,80 €

Staň se strážcem zákona s tímhle jedinečným Policejním autíčkem na setrvačník. Díky světelné funkci a měnícím se barvám si ho ihned oblíbíš. Užij si spoustu zábavy.

DICKIE Závodní auto Lightstreak
17,72 € 12,20 €

Je čas si zazávodit! Pěkné závodní auto Lightstreak, které nadchne každého malého kluka. Vytvoř si okruh a zajeď ho v nejrychleším čase. Tvůj pokoj je teď Tvou tratí.

DICKIE AS Hasičské auto 15 cm
11 €

Požiarne auto s ktorým sa budeš cítiť ako naozajstný hasič. Napusti nádrž s vodou a začni hasiť. Cestou zapni maják a sirénu, aby ťa nikto nemohol prehliadnuť.

DICKIE AS Hasičské auto 36 cm, světlo, zvuk, ruční pumpa
33,10 €

Novinka

Hasičské auto se žebříkem na volnoběh se stane perfektní zábavou pro každého dobrovolného hasiče. Na první pohled se zamiluje do zvukových a světelných efektů, které auto vydává. S funkční stříkačkou na manuální ovládání si pak bude připadat jako opravdový hasič.

DICKIE AS Popelářské auto 39 cm
35 € 27,90 €

Novinka

Oranžové popelářské auto zvládne vyklopit žlutou popelnici do svého odpadového prostoru velice snadno. Kdo z nás nechtěl být popelářem, když byl malý? Splňte tak sen každému malému zájemci o toto povolání s tímto úžasným autem, které má také zvukové a světelné efekty!

DICKIE Auto Midnight Racer
9,83 € 7,90 €

Autíčko na zpětné natažení se zvukem a hudbou. Pěkný závoďák, který nadchne každého malého kluka. Pořiď si i ty toho svého a jezdi jako o závod.

DICKIE RC auto Cars Burák

DICKIE RC auto Cars Burák

Hodnotenie: 4,5
27,50 €

Nové RC auto Cars Burák prichádza z filmu Cars2. Autíčko je na diaľkové ovládanie a honosí sa funkciou turbo. Auto jazdí dopredu, dozadu, doprava a doľava.

DICKIE RC Borek Autožeriav Luďa Single Drive, 1kan
22 € 14,90 €

Autožeriav Luda na diaľkové ovládanie. Jedného z kamarátov Borka staviteľa môžeš mať doma aj ty. Jednoduché ovládanie, s ktorým si užiješ veľa zábavy. Naštartuj a choď.

DICKIE RC Bořek Bagr Béďa Single Drive, 1 kan
21,30 € 16,90 €

Novinka

Bagr Béďa na dálkové ovládání v licenci Bořek Stavitel jistě okouzlí každého fanouška tohoto seriálu. Jednoho z kamarádů Bořka stavitele totiž můžeš mít doma i ty! Má jednoduché ovládání, se kterým si užiješ spoustu legrace. Nastartuj a jeď pomoc svým přátelům.

DICKIE RC Cars 3 Blesk McQueen Single Drive
21 € 18,10 €

Poriadne to rozbehni s týmto autíčkom na diaľkové ovládanie, inšpirované filmom Cars 3. RC Blesk McQueen o veľkosti 14 cm jazdí dopredu, dozadu a zatáča. Frekvencia 1 kanálového diaľkového ovládača je 27 MHz.

DICKIE RC Cars 3 Feature Blesk McQueen 1:16, 26cm, 3kan
77,70 € 70,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání z filmu Cars 3 zaručeně osloví každého malého fanouška tohoto animáku. Svým novým majitelům nabízí světelný efekt, zvukové efekty, driftování, vibrace a další funkce pro skvělou jízdu. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy, které tě v honbě za prvním místem čekají?

DICKIE RC Desert Supreme 20 cm, 2 kan
29,10 € 21,40 €

Novinka

Terénní auto na dálkové ovládání je ideální hračkou, se kterou si malí závodníci užijí spoustu zábavy. Uspořádej nezapomenutelné závody a vyhraj tu nejcennější trofej. Zvládneš všechny nástrahy, které tě v honbě za prvním místem čekají?

DICKIE Vysielačky Walkie Talkie Outdoor
21,41 € 16,80 €

Detské modré vysielačky sú super darčekom pre všetkych malých špiónov. Vysielačky majú dosah až 250 m v otvorenom priestore. Vysielačky pracujú na frekvencii 433 MHz. Rušenie šumu.

DICKIE Žeriav Giant Crane 100cm, kábel
31 € 26,40 €

Žeriav s ovládaním na kábel nesmie chýbať na žiadnom stavenisku. Žeriav zvláda pohyb vpravo, vľavo, hore a dole. Otvorená kabína pre žeriavnika. Otáča sa o 350 stupňov. Výška žeriavu 100 cm.

Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber so svojím synom a 5 zamestnancami. V roku 1993 sa pridala spoločnosť Dickie Toys a časom aj ďalšie firmy ako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Vďaka fúzii SIMBA-DICKIE-GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má spoločnosť pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

V sortimente Dickie Toys nájdete hračky najmä pre chlapcov všetkých vekových kategórií – autá záchranných zložiek, do terénu i mesta, poľnohospodárske aj stavebné, lietadlá, vysielačky, RC modely, garáže atď.

Spoločnosť Simba Toys založil v roku 1982 pán Fritz Sieber so svojím synom a 5 zamestnancami. V roku 1993 sa pridala spoločnosť Dickie Toys a časom aj ďalšie firmy ako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Vďaka fúzii SIMBA-DICKIE-GROUP teraz obsahuje niekoľko úspešných nezávislých spoločností, ktoré pokrývajú všetky oblasti trhu s hračkami. Spoločnosť sa tak stáva jednou z najväčších svetových výrobcov hračiek. Dnes má spoločnosť pobočky vo viac ako 22 krajinách po celom svete.

V sortimente Dickie Toys nájdete hračky najmä pre chlapcov všetkých vekových kategórií – autá záchranných zložiek, do terénu i mesta, poľnohospodárske aj stavebné, lietadlá, vysielačky, RC modely, garáže atď.