Diadermine Essentials odličovač očí a make-upu
7,24 €

popis Odstraňuje všetky druhy make-upu bez pocitu mastného filmu. Vhodné aj pre osoby, ktoré používajú kontaktné šošovky. Naneste pomocou vatového tampónu na zatvorené oči a riasy. Znášanlivosť s pokožkou potvrdená na základe testov z laboratórií DIADERMINE. Skladovanie a…

Diadermine Odličovač s ošetrením rias Essential s 125 ml
4,70 € 3,90 €

Diadermine ošetrujúci odličovač očí kombinuje čistiace a ošetrujúce účinky: perfektne odstraňuje všetky druhy make-upu vrátane vodeodolného, bez podráždenia citlivej oblasti v okolí očí, a zároveň chráni a ošetruje riasy. .

Diadermine Nočný krém pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler 50 ml
17 € 15,10 €

Nočný krém pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler je výbornou alternatívou k injekciám hyaluronu. Podložené 6letým výskumom, 16 klinickými testami na 477 spotrebiteľoch. Nočný krém Lift + Super Filler je pokročilé alternatívne riešenie proti starnutiu pleti.

Diadermine Látková pleťová maska s aktívnym hyaluronát Lift+ 1 ks
3,50 €

Starostlivosť proti vráskam s okamžitým vyplňujúcim & liftingovým efektom: obohatená o aktívnu hyalurónovej látky, táto LIFT + látková pleťová maska regeneruje vašu pokožku a poskytuje jej vyhladzujúci efekt proti vráskam už po prvom použití. Výsledky: vrásky sú vyplnené a pokožka je pevnejšia.

Diadermine Sérum pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler 40 ml
17 € 15,10 €

Sérum pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler je výbornou alternatívou k injekciám hyaluronu. Podložené 6letým výskumom, 16 klinickými testami na 477 spotrebiteľoch. Sérum Lift + Super Filler je pokročilé alternatívne riešenie proti starnutiu pleti.

Diadermine Zpevňující kapsule s okamžitým účinkom Lift+ Super Filler 7 ks
5,40 €

Koncentrovaný komplex aktivuje produkciu kolagénu a chráni kyselinu hyalurónovú v pokožke pred odbúravaním, viditeľné výsledky proti vráskam už po 30 minútach. Vďaka vyplňujícímu komplexu a aktívnemu hyaluronu poskytujú kapsule pokročilú starostlivosť o vrásky na tvári a krku. .