Diadermine Denný krém pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler 50 ml
16,50 €

Denný krém pre vyplnenie vrások Lift+ Super Filler je výbornou alternatívou k injekciám hyaluronu. Podložené 6letým výskumom, 16 klinickými testami na 477 spotrebiteľoch. Denný krém Lift + Super Filler je pokročilé alternatívne riešenie proti starnutiu pleti.

Diadermine Látková pleťová maska s aktívnym hyaluronát Lift+ 1 ks
3,40 €

Starostlivosť proti vráskam s okamžitým vyplňujúcim & liftingovým efektom: obohatená o aktívnu hyalurónovej látky, táto LIFT + látková pleťová maska regeneruje vašu pokožku a poskytuje jej vyhladzujúci efekt proti vráskam už po prvom použití. Výsledky: vrásky sú vyplnené a pokožka je pevnejšia.

Diadermine Látková pleťová maska s optimizérom kolagénu Lift+ 1 ks
3,40 €

Látková pleťová maska s optimizérom kolagénu Lift+ je starostlivosť proti vráskam s okamžitým vyhladzujúcim efektom: s optimálnou koncentráciou kolagénu. Táto Lift+ látková pleťová maska vyhladzuje pokožku už po prvom použití. Výsledky: okamžité vyhladenie & efekt proti vráskam.

Diadermine Upokojujúci micelárna voda pH5 400 ml
6,40 €

Diadermine pH5 zklidňujcící micelárna voda obsahuje micely, ktoré priťahujú a obklopujú nečistoty, make-up a kožný maz. Vďaka receptúre s glycerínom je vaša pokožka hydratovaná, chránená a napätie pokožky je znížené. Znášanlivosť s pokožkou potvrdená na základe testov z laboratórií Diadermine. .

Diadermine Zpevňující kapsule s okamžitým účinkom Lift+ Super Filler 7 ks
5,20 €

Koncentrovaný komplex aktivuje produkciu kolagénu a chráni kyselinu hyalurónovú v pokožke pred odbúravaním, viditeľné výsledky proti vráskam už po 30 minútach. Vďaka vyplňujícímu komplexu a aktívnemu hyaluronu poskytujú kapsule pokročilú starostlivosť o vrásky na tvári a krku. .