Devold dievčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE ružová
39,90 €

Dievčenská pekne tvarovaná čiapka od značky Devold je vyrobená zo 100% merino vlny, ktorá deti udrží v príjemnej teple. Praktický strih ochráni hlavu pred chladom. Jednofarebná čiapka so šnúrkami na zaväzovanie nájde využitie od jesene do jari.

Devold chlapčenská čiapka BREEZE BABY BEANIE modrá
39,90 €

Chlapčenská pekne tvarovaná čiapka od značky Devold je vyrobená zo 100% merino vlny, ktorá deti udrží v príjemnej teple. Praktický strih ochráni hlavu pred chladom. Jednofarebná čiapka so šnúrkami na zaväzovanie nájde využitie od jesene do jari.

Devold dievčenské funkčné tričko Breeze Junior T-shirt
46,95 €

Novinka

Praktické funkčné tričko pre dievčatá od značky Devold s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold dievčenské funkčné tričko BREEZE KID SHIRT
47 €

Novinka

Dievčenské funkčné tričko značky Devold s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu a vaše dievčatko tak bude v teple po celú dobu nosenia. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold dievčenské tričko DUO ACTIVE JUNIOR SHIRT
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tričko zo 100% Merino vlny kvalitné, značky Devold je nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, je teda vhodný aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. Dlhé rukávy a okrúhly výstrih zaistí pohodlie.

Devold Dievčenské nohavice Breeze Long Johns-49%
45,90 € 23 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivé dievčenské termo nohavice od značky Devold. Vyrobené z priedušnej merino vlny, ktorá zaisťuje perfektnú termoizoláciu. Nohavice sú vhodné aj pre osoby citlivé na vlnu. V chlade zahrejú, v teple dobre vetrajú. Možno prať a sušiť v sušičke pri nízkych teplotách.

Devold chlapčenské funkčné tričko BREEZE KID SHIRT
47 €

Novinka

Chlapčenské funkčné tričko značky Devold s dlhým rukávom a okrúhlym výstrihom. Vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu a váš chlapček tak bude v teple po celú dobu nosenia. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold chlapčenské nohavice Duo Active Long Johns-31%
50,46 € 34,40 €

Krásne vlnené dvojvrstvové spodné nohavice od značky Devold. Nohavice disponujú výbornými termoizolačnými vlastnosťami, sú pohodlné a vďaka dvom vrstvám vás udržia v teple aj keď zmoknete alebo sa viac zapotíte.

Devold chlapčenské tričko DUO ACTIVE KID SHIRT
49,90 €

Chlapčenské tričko zo 100% Merino vlny kvalitnej značky Devold je nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, je teda vhodný aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. Dlhé rukávy a okrúhly výstrih zabezpečia pohodlie.

Devold Juniorské tričko Breeze
53,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivé dievčenské termotričko s dlhým rukávom od značky Devold. Vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaisťuje perfektnú termoizoláciu. Tričko je vďaka odolnosti voči pachom ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold chlapčenské funkčné tričko Breeze Junior T-shirt
46,95 €

Novinka

Praktické funkčné tričko pre chlapcov od značky Devold s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold chlapčenské funkčné tričko Moving Mountain Kid Tee
40,95 €

Novinka

Chlapčenské funkčné tričko s nápisom You can move the mountains" od značky Devold s krátkym rukávom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold dievčenské funkčný overal BREEZE BABY SLEEPSUIT-34%
69,90 € 45,50 €

Akcia

Dievčenský funkčný overal značky Devold s dlhým rukávom a praktickým zapínaním na cvočky po celej dĺžke. Vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu a Vaše dievčatko tak bude v teple po celý čas nosenia.

Devold dievčenské nohavice Duo Active Long Johns-32%
50,46 € 34 €

Krásne vlnené dvojvrstvové spodné nohavice od značky Devold. Nohavice disponujú výbornými termoizolačnými vlastnosťami, sú pohodlné a vďaka dvom vrstvám vás udržia v teple aj keď zmoknete alebo sa viac zapotíte.

Devold chlapčenské funkčné tričko Breeze Kid T-shirt
35,95 €

Novinka

Chlapčenské funkčné tričko od značky Devold s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold dievčenské funkčné tričko BREEZE JUNIOR SHIRT
56 €

Novinka

Dievčenské funkčné tričko s dlhým rukávom od značky Devold je vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Udrží v pohode a dopraje pohodlie počas mnohých vonkajších aktivít.

Devold dievčenské tričko DUO ACTIVE KID SHIRT
49,90 €

Dievčenské tričko zo 100% Merino vlny kvalitnej značky Devold je nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, je teda vhodný aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. Dlhé rukávy a okrúhly výstrih zabezpečia pohodlie.

Devold chlapčenské funkčné body DUO ACTIVE BABY BODY
49,90 €

Chlapčenské funkčné body od značky Devold je vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Body dopraje bábätku pohodlie a je mäkké a priedušné s praktickým patentom pri krku a medzi nožičkami.

Devold chlapčenské funkčné legíny BREEZE JUNIOR LONG JOHNS
56 €

Novinka

Chlapčenské funkčné legíny od značky Devold sú vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Pružný pás dopraje pohodlie počas mnohých vonkajších aktivít.

Devold chlapčenské funkčné legíny BREEZE KID LONG JOHNS
47 €

Chlapčenské funkčné legíny od značky Devold sú vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Pružný pás dopraje pohodlie počas mnohých vonkajších aktivít.

Devold chlapčenské funkčné legíny DUO ACTIVE JUNIOR LONG JOHNS
49,90 €

Chlapčenské spodné legíny zo 100% Merino vlny kvalitné značky Devold sú nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, sú teda vhodné aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. V páse je pohodlná guma.

Devold chlapčenské funkčné tričko BREEZE JUNIOR SHIRT
59,90 €

Novinka

Chlapčenské funkčné tričko s dlhým rukávom od značky Devold je vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Udrží v pohode a dopraje pohodlie počas mnohých vonkajších aktivít.

Devold Chlapčenské nohavice Breeze Long Johns
53,90 €

Hrejivé chlapčenské termo nohavice od značky Devold. Vyrobené z priedušnej merino vlny, ktorá zaisťuje perfektnú termoizoláciu. Nohavice sú vhodné aj pre osoby citlivé na vlnu. V chlade zahrejú, v teple dobre vetrajú. Možno prať a sušiť v sušičke pri nízkych teplotách.

Devold chlapčenský funkčný overal BREEZE BABY SLEEPSUIT-34%
69,90 € 45,50 €

Akcia

Chlapčenský funkčný overal značky Devold s dlhým rukávom a praktickým zapínaním na cvočky po celej dĺžke. Vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu a váš chlapček tak bude v teple po celú dobu nosenia.

Devold chlapčenský funkčný overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT-37%
89,90 € 56,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenský overal zo 100% Merino vlny značky Devold spoľahlivo zahrá každé malé dieťa. Materiál nehryzie, zips po celej dĺžke uľahčí obliekanie a úplety na rukávoch a nohaviciach udržia teplo. Overal je vhodný ako prvá vrstva.

Devold detské funkčné tričko Moving Mountain Kid Tee
40,95 €

Novinka

Detské funkčné tričko s nápisom You can move the mountains" od značky Devold s krátkym rukávom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold dievčenská kukla BREEZE KID BALACLAVA
39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské príjemná kukla od značky Devold je vyrobená zo 100% merino vlny, ktorá deti udrží v príjemnom teple. Praktický strih ochráni hlavu aj krk. Jednofarebná kukla, na ktorú je spoľahnutie, nájde využitie od jesene do jari.

Devold dievčenské funkčné body DUO ACTIVE BABY BODY
49,90 €

Dievčenské funkčné body od značky Devold je vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Body dopraje bábätku pohodlie a je mäkké a priedušné s praktickým patentom pri krku a medzi nožičkami.

Devold dievčenské funkčné legíny BREEZE JUNIOR LONG JOHNS
56 €

Dievčenské funkčné legíny od značky Devold sú vyrobené zo 100% merino vlny, ktorá je príjemná pre pokožku za každého počasia, zahreje a dokonale sa prispôsobí telu. Pružný pás dopraje pohodlie počas mnohých vonkajších aktivít.

Devold dievčenské funkčné legíny BREEZE KID LONG JOHNS
47 €

Novinka

Dievčenské funkčné legíny značky Devold sú vyrobené z hrejivej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu a budete tak v teple po celú dobu nosenia. Materiál je priedušný vďaka svojej prirodzenej štruktúre a neutralizuje telesné pachy.

Devold dievčenské funkčné legíny DUO ACTIVE JUNIOR LONG JOHNS
49,90 €

Dievčenské spodné legíny zo 100% Merino vlny kvalitné značky Devold sú nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, sú teda vhodné aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. V páse je pohodlná guma.

Devold dievčenské funkčné legíny DUO ACTIVE KID LONG JOHNS
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské legíny zo 100% Merino vlny kvalitnej značky Devold sú nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, sú teda vhodné aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. V páse je pohodlná guma.

Devold dievčenské funkčné legíny DUO ACTIVE KID LONG JOHNS
49,90 €

Chlapčenské spodné legíny zo 100% Merino vlny kvalitné značky Devold sú nepostrádateľnou súčasťou zimného šatníka nielen na hory! Materiál deti nehryzie, sú teda vhodné aj pre citlivú pokožku ako prvá vrstva. V páse je pohodlná guma.

Devold dievčenské funkčné tričko Breeze Kid T-shirt
35,95 €

Novinka

Dievčenské funkčné tričko od značky Devold s krátkym rukávom a okrúhlym výstrihom. Je vyrobené z priedušnej Merino vlny, ktorá zaistí perfektnú termoizoláciu. Tričko je ideálne ako základná vrstva športového oblečenia.

Devold Dievčenské nohavice Breeze Long Johns
53,90 €

Hrejivé dievčenské termo nohavice od značky Devold. Vyrobené z priedušnej merino vlny, ktorá zaisťuje perfektnú termoizoláciu. Nohavice sú vhodné aj pre osoby citlivé na vlnu. V chlade zahrejú, v teple dobre vetrajú. Možno prať a sušiť v sušičke pri nízkych teplotách.

Devold dievčenský funkčný overal NIBBA BABY WOOL PLAYSUIT-37%
89,90 € 56,50 €

Akcia

Dievčenský overal zo 100% Merino vlny značky Devold spoľahlivo zahreje každé malé dieťa. Materiál nehryzie, zips po celej dĺžke uľahčí obliekanie a úplety na rukávoch a nohaviciach udržia teplo. Overal je vhodný ako prvá vrstva.

Devold ® vyrába kvalitné, dlhotrvajúce odevy už od roku 1853. Medzi jeho prvých zákazníkov patrili bežní ludia žijúci a pracujúci v drsnom klimate nórskeho pobrežia – predovšetkým rybári a námorníci. Coskoro sa obluba odolných a teplých odevov rýchlo rozšírila po celom Nórsku. V nasledujúcich rokoch si slávni polárny bádatelia ako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pre svoje expedície pletené svetre, ciapky, ponožky a spodné prádlo Devold ®. Niektoré rovnaké modely, ktoré pomohli clenom týchto expedícií prežit to najdrsnejšie klíma na svete, sa dodnes stále vyrábajú!

Vysoko kvalitná prírodná ovcia vlna bola – a stále je – základný materiál používaný v odevoch Devold ®. Dnešný aktívní priaznivci outdooru volia Devold ®, pretože náš odev je zároven ako funkcné, tak komfortný aj pri dlhodobom nosení. Klasický odev od Devoldu ® obstojí po roky užívania a nikdy nevyjde z módy!

Devold ® vyrába kvalitné, dlhotrvajúce odevy už od roku 1853. Medzi jeho prvých zákazníkov patrili bežní ludia žijúci a pracujúci v drsnom klimate nórskeho pobrežia – predovšetkým rybári a námorníci. Coskoro sa obluba odolných a teplých odevov rýchlo rozšírila po celom Nórsku. V nasledujúcich rokoch si slávni polárny bádatelia ako Ellsworth, Amundsen a Nansen vybrali pre svoje expedície pletené svetre, ciapky, ponožky a spodné prádlo Devold ®. Niektoré rovnaké modely, ktoré pomohli clenom týchto expedícií prežit to najdrsnejšie klíma na svete, sa dodnes stále vyrábajú!

Vysoko kvalitná prírodná ovcia vlna bola – a stále je – základný materiál používaný v odevoch Devold ®. Dnešný aktívní priaznivci outdooru volia Devold ®, pretože náš odev je zároven ako funkcné, tak komfortný aj pri dlhodobom nosení. Klasický odev od Devoldu ® obstojí po roky užívania a nikdy nevyjde z módy!