Devee Čistiaca kefka na tvár Liftmee Brush2Go
14,95 €

Čistiaca kefka na tvár Liftmee Brush2Go LiFTmee BRUSH2GO jemne a efektívne čistí póry od zvyškov make-upu, prebytočného mazu a špiny. Tým sa predovšetkým zabráni nepríjemným kožným nečistotám. Ak je pokožka profesionálne očistená, jej vzhľad je automaticky jemnejší.

Devee DEVEE Hyaluron Efekt ampulky pre okamžitý účinok 7 x 2 ml
29 €

DEVEE Hyaluron Efekt ampulky pre okamžitý účinok Hyaluron EFEKT je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho) a minerálnych látok (napr. Calcium PCA na posilnenie ochrannej bariéry pokožky) na čo najúčinejšíe odstránenie vrások.

Devee DEVEE Hyaluron Fluid Očný Lifting 15 ml
29 €

Devee Hyaluron Fluid Očný Lifting Hyaluron FLUID EYE lifting je kombinácia zmesi hyaluronanu sodného (nízko a vysokomolekulárneho), Thaiského zázvoru, výťažkou zo semien konope (mastné aminokyseliny), slnečnicového oleja, hesperedínu (bioflavonoid) a ďalších látok na čo najúčinejšíe odstránenie v…

Devee Hyaluron 24 hod. hydratačný krém 50ml
39 €

Devee Hyaluron  24h Moisture Cream Concentrate Bohatý 24h krém na dennú starostlivosť o pleť. Obsahuje účinnú trojitú kombináciu kyseliny hyalurónovej s vysokou a nízkou molekulovou hmotnosťou a je v zapuzdrenej forme. Zaručuje to hlbokú penetráciu tejto vedecky uznávanej zložky proti starnutiu.

Devee Hyaluron Body Lotion, Telové mlieko 200ml
29 €

Devee Hyaluron telové mlieko Telové mlieko je určené na každodennú starostlivosť o telo. Aplikujte ráno a večer pre čo najlepší účinok. Hydratuje a napína pokožku. Obsahuje hyaluronan sodný, ktorý podporuje tvorbu kolagénu. Ľahké krémové telové mlieko.

Devee Hyaluron gél 30ml
29 €

Devee Hyaluron gél 30ml Tento gél sa vyznačuje vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej a je veľmi efektívny pri redukcii a odstraňovaní vrások i známok starnutia. Vysoký podiel tejto látky robí tento gél tak hodnotným a žiadaným na celom svete. Vysoká koncentrácia kyseliny hyaluronovej!

Devee LiFTmee BRUSH čistiaca kefka na pleť
39 €

LiFTmee BRUSH čistiaca kefka na pleť LiFTmee BRUSH s 10 000 vibráciami za minútu stimuluje nielen mikrocirkuláciu pokožky, ale čistí aj hĺbku pórov pokožky pomocou viac ako 50 000 jemných čistiacich štetín a vyvoláva žiarivo sviežu pleť.

Kozmetika na starnúcu pleť určená na starostlivosť o tvár a telo. Nemecká kvalita. Známka patrí Nemeckej spoločnosti od ktorých máme exkluzivitu na predaj v SR a ČR.

Kozmetika na starnúcu pleť určená na starostlivosť o tvár a telo. Nemecká kvalita. Známka patrí Nemeckej spoločnosti od ktorých máme exkluzivitu na predaj v SR a ČR.