DEUTER Walker 16
61,83 € 53,70 €

Mestský batoh s objemom 16 l disponuje skvelým odvetrávaním vďaka Airstripes systému a vytvarovanými ramennými popruhmi. Obsahuje priestor pre vloženie dokumentov a 2 bočné vrecká na fľaše s vodou. Deuter Walker 16 má veko na pracku.

DEUTER Aviant Duffel Pro batoh black 60 l-31%
101,60 € 69,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška disponuje ramennými popruhmi, ktoré umožňujú nosenie na chrbte ako batoh. Súčasťou je hlavné priestorné vrecko na vybavenie a bočné oddelené vrecko na obuv. Deuter Aviant Duffel Pro batoh black 60 l je vhodný na tréning aj cestovanie.

DEUTER Vista Chap Khaki-navy-34%
55,70 € 36,30 €

Mestský batoh s objemom 16 l disponuje skvelým odvetrávaním vďaka Contact systému a vytvarovanými ramennými popruhmi. Obsahuje priestor pre dôležité dokumenty a 2 bočné vrecká na fľaše s vodou. Deuter Vista Chap Khaki-navy je z vodeodolného materiálu PFC Free.

DEUTER Aviant Duffel Pro batoh black 40 l
92,50 € 87,90 €

Taška disponuje ramennými popruhmi, ktoré umožňujú nosenie na chrbte ako batoh. Súčasťou je hlavné priestorné vrecko na vybavenie a bočné oddelené vrecko na obuv. Deuter Aviant Duffel Pro batoh black 40 l je vhodný na tréning aj cestovanie.

DEUTER Kid Comfort Active SL 12L
256,80 €

Detská sedačka disponuje perforovanými bočnicami a dobre priedušným chrbtom. Súčasťou je vnútorná sedačka s čalúneným sedom a bezpečnostnými popruhmi. Deuter Kid Comfort Active SL 12L má odnímateľný a vyprateľný podbradník.

DEUTER Wash Center Lite I
20,30 € 18,50 €

Taška na hygienické potreby so zrkadielkom pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 2 zipsovými vreckami. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Center Lite I so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

DEUTER Wash Bag - Kids

DEUTER Wash Bag - Kids

Hodnotenie: 4,4
17,89 € 16,60 €

Praktická taštička na hygienické potreby. Deuter Wash Bag Kids zaujme ľúbivým dizajnom a kompaktnými rozmermi. Taška má 1 väčšie hlavné vrecko a 2 sieťované zipsové vrecká. Vybavené háčikom pre pohodlné zavesenie.

DEUTER Neo Belt I

DEUTER Neo Belt I

Hodnotenie: 3
21,90 € 19,40 €

Moderná praktická ľadvinka. Deuter Neo Belt I je vyrobená z odolného neoprénu a zmestí sa do nej všetko potrebné – od kľúčov až po mobilný telefón.

DEUTER lekárnička First Aid Kit Active - EMPTY papaya
17,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lekárnička disponuje pútkom, ktoré umožňuje uchytenie na bedrový pás či remienok. Zapína sa pomocou zipsu. Deuter lekárnička First Aid Kit Active – EMPTY papaya má vnútri pokyny pre rýchlu pomoc.

DEUTER Organizer Belt-18%

DEUTER Organizer Belt

Hodnotenie: 5
23,46 € 19,20 €

Ľadvinka s objemom 1,8 l s vystuženým chrbtom disponuje nastaviteľným bedrovým pásikom, ktorý si nastavíte podľa vašich preferencií. Obsahuje vnútorné vrecko zo sieťoviny a tiež karabínku na kľúče, Deuter Organizer Belt pomáha udržovať poriadok vo vašich veciach.

DEUTER Kid Comfort 14L
326,90 €

Detská sedačka disponuje polstrovaným a anatomicky tvarovaným bedrovej pásom. Súčasťou je vnútorná sedačka s čalúneným sedom a bezpečnostnými popruhmi. Deuter Kid Comfort 14 má odnímateľný a vyprateľný podbradník.

DEUTER Trail 24-25%
111 € 83,10 €

Dámsky turistický batoh má chrbát tvarovaný pomocou Aircotact technológie, ktorá zaisťuje dobré odvetrávanie. Hrudné i bedrové pásy sa dajú nastaviť pre váš maximálny komfort. Obsahuje zabudovanú pláštenku pre ochranu batohu. Deuter Trail 24 SL má možnosť vloženia 3 l hydrovaku.

DEUTER lekárnička First Aid Kit Pro - EMPTY papaya
20 € 17,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lekárnička disponuje pútkom, ktoré umožňuje uchytenie na bedrový pás či remienok. Zapína sa pomocou zipsu. Deuter lekárnička First Aid Kit Pro – EMPTY papaya má vnútri pokyny pre rýchlu pomoc.

DEUTER UP Sydney
120,50 €

Batoh s objemom 22 litrov disponuje dvomi bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie fliaš s vodou. Súčasťou je čalúnený chrbát a ramenné popruhy. Deuter UP Sydney má nastaviteľný hrudný pás a odnímateľný bedrový pás.

DEUTER Walker batoh maron-midnight 24 l
79,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mestský batoh s objemom až 24 l disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom Airstripes. Súčasťou sú bočné vrecká na vloženie fliaš s vodou. Deuter Walker batoh maron-midnight 24 l je opatrený priehradkou na dokumenty či vrecko na cennosti.

DEUTER XV 1 SL batoh cranberry-aubergine 17 l
85,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mestský batoh s objemom až 17 l disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom. Súčasťou sú bočné vrecká na vloženie fliaš s vodou. Deuter XV 1 SL batoh cranberry-aubergine 17 l je opatrený vreckom na cennosti či čelným vreckom na bundu.

DEUTER Wash Center Lite II-17%
23 € 18,90 €

Akcia

Taška na hygienické potreby so zrkadielkom pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 2 zipsovými vreckami. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Center Lite II so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

DEUTER Escape I
24,56 € 22,40 €

Do tašky cez rameno Deuter Escape I sa zmestí všetko, čo potrebujete mať neustále pri sebe. Oceníte vnútorný organizér a dve zipsové vrecká. Vďaka praktickým rozmerom, odolnému materiálu a hmotnosti si tašku rýchlo obľúbite.

DEUTER Futura 32l
154,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Batoh s objemom 32 litrov od značky Deuter. Disponuje dvoma bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie drobností. Súčasťou je polstrovaný chrbát a ramenné popruhy. Deuter Futura 32l má nastaviteľný hrudný pás, čelné elastické vrecko na bundu, kovovú výstuhu na chrbte aj pútko na palilce.

DEUTER Security Money Belt I
15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná ľadvinka s funkciou peňaženky sa môže pochváliť vysoko funkčným hladkým dizajnom. Security Money Belt I má rozmery 45 × 24 × 36 cm a váži len 40 g. Je možné ju nosiť buď pod oblečením alebo na oblečenie. Vďaka dvom zipsovým vreckám budú vaše peniaze a dohladí vždy v bezpečí.

DEUTER Vista Spot
66 €

Batoh s objemom 18 litrov disponuje dvomi bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie fliaš s vodou. Súčasťou je čalúnený chrbát a ramenné popruhy. Deuter Vista Spot má naimpregnovanú tkaninu odpudzujúcu vodu.

DEUTER Kikki 8L
44,80 €

Detský batôžtek s objemom 8 litrov disponuje dvoma bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie fliaš s vodou. Súčasťou sú polstrovaný chrbát a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Deuter Kikki 8L je ideálny na výlety.  

DEUTER Walker batoh graphite-black 16 l
57,80 €

Mestský batoh s objemom až 16 l disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom Airstripes. Súčasťou sú bočné vrecká na vloženie fliaš s vodou. Deuter Walker batoh graphite-black 16 l je opatrený priehradkou na dokumenty či vrecko na cennosti.

DEUTER Futura 27l - zánovné
132,40 € 114,80 €

Zánovné

Batoh s objemom 27 litrov od značky Deuter. Disponuje dvoma bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie drobností. Súčasťou je polstrovaný chrbát a ramenné popruhy. Deuter Futura má nastaviteľný hrudný pás, čelnú elastickú kapsu na bundu, kovovú výstuhu v chrbte aj pútko na palice.

DEUTER Futura SL 30l
154,40 €

Novinka

Batoh s objemom 30 litrov od značky Deuter. Disponuje dvoma bočnými vreckami, ktoré sú vhodné na vloženie drobností. Súčasťou je polstrovaný chrbát a ramenné popruhy. Deuter Futura SL má nastaviteľný hrudný pás, čelnú elastickú kapsu na bundu, kovovú výstuhu v chrbte aj pútko na palice.

DEUTER Futura Vario 45 + 10 SL - rozbalené
221,24 € 204,90 €

Rozbalené

Turistický batoh Deuter Futura Vario 45+10 SL určený pro ženy a postavy s menší tělesnou výškou. Jednoduchý systém posunutí víka umožňuje navýšit úložný prostor o 10 l. Dvě hliníkové výstuhy převádějí část váhy do ergonomickéo bederního pásu.

DEUTER Security Belt

DEUTER Security Belt

Hodnotenie: 3,9
12 €

Cestovný opasok s úložným priestorom v dĺžke 46 cm. Deuter Security Belt je ideálna a veľmi skladná varianta ku klasickej ľadvinke. Do zazipsovaného vrecka jednoducho ukryjete peniaze či doklady. Opasok možno nosiť pod oblečením aj na ňom. Pevná spona zaisťuje bezpečné nosenie.

DEUTER Wallet-19%
13,81 € 11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Deuter Wallet je praktická peňaženka so zapínaním na suchý zips. dostatok priehradok pre všetko potrebné.

DEUTER Wash Bag Lite I

DEUTER Wash Bag Lite I

Hodnotenie: 5
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Taška na hygienické potreby pojme všetky pomôcky, ktoré pri svojich cestách potrebujete. Disponuje 3 vreckami, z toho 2 sú zo sieťoviny. Je vybavená pútkom na zavesenie kdekoľvek a kedykoľvek. Deuter Wash Bag Lite I so zapínaním na zips je ideálnym doplnkom pri cestovaní.

DEUTER XV 3 SL batoh cranberry-aubergine 21 l
94,10 €

Mestský batoh s objemom až 21 l disponuje odvetrávaným chrbtovým systémom. Súčasťou sú bočné vrecká na vloženie fliaš s vodou. Deuter XV 3 SL batoh cranberry-aubergine 21 l je opatrený vreckom na cennosti či čelným vreckom na bundu.

Široká ponuka, absolútne pohodlie a dokonalé detaily. Týmito slovami možno charakterizovat batohy nemeckej firmy Deuter, ktorej pociatky siahajú až na prelom 19. a 20. storocia. Prvým slávnym batohom sa stal v roku 1953 model Tauern, ktorý sa vdaka stálemu vylepšovaniu stal šlágrom trhu a zostal ním po neuveritelných tridsat rokov. Dalším medzníkom bol rok 1985, kedy firma Deuter získala patent na vtedy revolucný nosný systém Deuter Aircomfort, ktorý sa v niekolkých modifikáciách používa dodnes. Avšak najväcšie úspechy slávila firma s kolekciou batohov pre cyklistov, ktorým sa zacala venovat v roku 1991.

Firma Deuter pôsobí vo viac ako 45 krajinách po celom svete a je najstaršou firmou zaoberajúcou sa výrobou batohov. Deuter patrí medzi pät top znaciek predajcov batohov. Nezáleží, aký typ športovej ci turistickej aktivity vyznávate, batohy Deuter uspokoja každý dopyt a budú vás spolahlivo sprevádzat pri akejkolvek ceste za dobrodružstvom!

Široká ponuka, absolútne pohodlie a dokonalé detaily. Týmito slovami možno charakterizovat batohy nemeckej firmy Deuter, ktorej pociatky siahajú až na prelom 19. a 20. storocia. Prvým slávnym batohom sa stal v roku 1953 model Tauern, ktorý sa vdaka stálemu vylepšovaniu stal šlágrom trhu a zostal ním po neuveritelných tridsat rokov. Dalším medzníkom bol rok 1985, kedy firma Deuter získala patent na vtedy revolucný nosný systém Deuter Aircomfort, ktorý sa v niekolkých modifikáciách používa dodnes. Avšak najväcšie úspechy slávila firma s kolekciou batohov pre cyklistov, ktorým sa zacala venovat v roku 1991.

Firma Deuter pôsobí vo viac ako 45 krajinách po celom svete a je najstaršou firmou zaoberajúcou sa výrobou batohov. Deuter patrí medzi pät top znaciek predajcov batohov. Nezáleží, aký typ športovej ci turistickej aktivity vyznávate, batohy Deuter uspokoja každý dopyt a budú vás spolahlivo sprevádzat pri akejkolvek ceste za dobrodružstvom!