DETOA Človeče, poď do ZOO!-24%
10 € 7,60 €

Akcia

Zábavná hra pre deti, na spôsob obľúbeného Človeče, nehnevaj sa. Dve hry v jednej!! Figúrkou sa pohybuje pomocou hodenej farby alebo obrázka zvieratka, je teda vhodná aj pre menších hráčov. Veľmi pekný dizajn. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

DETOA Magnetický cestovný šach drevený
10,90 €

Klasická hra v kompaktnej cestovnej verzii. Šach je klasická stolová hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutie dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

DETOA Magnetické piškvorky drevo
10,70 € 9,90 €

Klasická hra v kompaktnej cestovnej verzii. Piškvorky sú strategická hra, v ktorej spolu súperia dvaja hráči. Na štvorčekovú tabuľku striedavo pokladáte krížik/koliesko tak, aby ste vytvorili neprerušenú sériu piatich svojich značiek.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
8,60 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

DETOA Maxi Človeče nehnevaj sa-24%
17,70 € 13,40 €

Akcia

Snáď všetci sme ho hrali. Človeče nehnevaj sa v MAXI spracovaní. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov a cieľom každého hráča je doviesť svoje 4 figúrky zo štartového do cieľového domčeka.

DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
21,90 € 19,50 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

DETOA Pexeso 40 drevených kociek-26%
14,60 € 10,70 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení zabaví celú rodinu. 40 drevených kociek s jednoduchým motívom zvieratiek a predmetov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm-22%
18,80 € 14,50 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

DETOA Pexeso Krtek, drevo, 36 ks-24%
15,70 € 11,80 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení s veselými obrázkami Krtka a jeho priateľov. Pexeso určite zabaví celú rodinu. 38 drevených kociek s obľúbeným motívom známej českej licencie.

DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek-23%
14,60 € 11,10 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.

DETOA Súbor hier spoločenská hra-20%
24,60 € 19,50 €

Súbor spoločenských hier, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte a zahrajte si spoločne hy ako človeče nehnevaj sa, Šach, Dáma, Mlyn, Domino, Blchy alebo Kocky. Hry sú v českom jazyku

DETOA Strkadlo Krtko a vrtuľník-29%
23,40 € 16,40 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým Krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Vrtuľa sa pri pohybe roztočí a deti tak budú mať o zábavu postarané.

DETOA Šach Steuton-25%

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,5
17,70 € 13,11 €

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

DETOA Vláčik Krtko

DETOA Vláčik Krtko

Hodnotenie: 4,9
13,70 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský drevený vláčik s tromi známymi pasažiermi Krtkom, myškou a žabkou. Jednotlivé časti vláčika sa dajú rozobrať a podľa fantázie detí opäť zložiť späť. I Krtko a jeho kamaráti sa dajú presúvať.

DETOA Pexeso dopravné značky
12,60 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

DETOA Magnetické puzzle Deti-17%
13,40 € 11,10 €

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini-23%
11,90 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

DETOA Krtko na výlete - červená
10,70 € 9,10 €

Krtko s kamarátkou Žabkou sa vydali na výlet v červenom autíčku. Figúrky, autíčko a kľúčik sú vyrobené z kvalitného dreva. Figúrky aj kľúčik možné ľubovoľne vyberať a prehadzovať. Malý fanúšikovia si tak užijú veľa zábavy.

DETOA Počítadlo 100 gulôčok-22%
15,70 € 12,20 €

Napriek technologickému pokroku dnešnej doby, zostáva počítadlo stále súčasťou školských potrieb a základnou pomôckou pri prvom zoznamovaní s počítaním. Podporuje logické myslenie, pomáha pri prvých počtových úlohách a navyše pôsobí dekoratívne.

DETOA Magnetické puzzle ZOO-17%
13,40 € 11,10 €

Veľmi obľúbená hra pre deti, tentokrát so zvieratkami. Výrobok obsahuje magnetickú tabuľku zelenej farby, stojančeky a 44 drevených dielikov s magnetom, z ktorých možno zostaviť rôzne obrázky ako zvieratiek, tak rôznych stavieb, ktoré poznáš zo ZOO.

DETOA Divadlo magnetická Popoluška-29%
16,10 € 11,40 €

Magnetické divadlo je výborná zábava pre malých aj veľkých na motívy obľúbenej rozprávky Popolušky. Vo figúrkach je vlepený magnet, ktorý sa priťahuje k magnetu vo vodiacej tyčke. Hra rozvíja detskú fantáziu a kreativitu pri vymýšľaní vlastných rozprávkových príbehov.

DETOA Malý Architekt-30%

DETOA Malý Architekt

Hodnotenie: 4,8
21,90 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Stavebnica Malý Architekt obsahuje 120 malých drevených dielikov a jednu základňu. Z dielikov možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie. Hrady, zámky, domy to všetko váš malý architekt zvládne.

DETOA Šplhajúci Krtko-23%
14,20 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka šplhajúci Krtko slúži na rozvoj jemnej motoriky detí. Cieľom je striedavými pohybmi oboch rúk vytiahnuť Krtka k zvončeku a nechať ho kontrolovanou rýchlosťou zísť dole.

DETOA Pokladnička Krtko drevo-22%
10,30 € 8 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená pokladnička v dizajne veselej postavičky Krtka je pekný darček pre vašu ratolesť. Deti sa môžu hravým spôsobom naučiť šetriť si peniažky. Tak si šetri s Krtkom!

DETOA Drevená abeceda-21%

DETOA Drevená abeceda

Hodnotenie: 4
16,50 € 13 €

Kvalitná edukatívna hračka z dreva. Deti sa zábavnou formou môžu naučiť základy slovenského jazyka a to abecedu a tiež rozpoznávanie farieb. Nákupom hračiek povediete svoje deti k rozvoju motorických schopností, estetickému cíteniu a kladnému vzťahu k prírodnému materiálu, drevu.

DETOA Magnetické divadlo Krtko-17%
16,10 € 13,30 €

Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky O Krtkovi. Zahrajte si rozprávku s krtkom a jeho kamarátmi. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.

DETOA Stôl s náradím-24%

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 4,8
19,20 € 14,50 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.

DETOA Magnetické divadlo hrad-18%
12,70 € 10,30 €

Magnetické divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávku zo života kráľovskej rodiny. Magnetické figúrky sa po javisku posúvajú akoby samé. V balení nájdete päť postavičiek a kulisy.

DETOA Magnetické puzzle Princezny-18%
13,40 € 10,90 €

Drevené zafarbené dieliky podlepené magnetkami, s obľúbeným dievčenským motívom Princezien. Na kovovú tabuľku si malé princezné môžu skladať množstvo obrázkov. Hra pomáha rozvíjať jemnú motoriku rúk, kreativitu a fantáziu.

DETOA Medvede magnetické puzzle
10,67 €

Magnetické puzzle Medvědi

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Sada obsahuje magnetickou tabulku, stojánek a 37 barevných dřevěných dílků s magnetem.

DETOA Magnetické divadlo Perníková chalúpka-24%
16,10 € 12,20 €

Magnetické divadlo je výborná zábava pre malých aj veľkých na motívy obľúbenej rozprávky o Perníkovej chalúpke. Vo figúrkach je vlepený magnet, ktorý sa priťahuje k magnetu vo vodiacej tyčke. Hra rozvíja detskú fantáziu a kreativitu pri vymýšľaní vlastných rozprávkových príbehov.

DETOA Kocky drevené L 96 dielikov-27%
14,20 € 10,30 €

Pri hraní s drevenými kockami rozvíjajú deti fantáziu a jemnú motoriku. Balenie obsahuje 96 dielikov rôznych tvarov v zaujímavých farbách. S touto stavebnicou si deti užijú veľa kreatívnej zábavy.

DETOA Pexeso Krtek
12,47 €

Pexeso z dřevěných kamenů o rozměrech 40×40×6mm s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Procvičování a soustředění paměti dětí. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

DETOA Jojo modré s bežiacim krtkom
5,99 €

Modré JO – JO s běžícím krtečkem. Baleno v přírodní papírové krabičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

DETOA Skladačka zvieratka
5,99 €

Dřevěná skládanka s motivem zvířátek pro procvičení paměti a soustředění.

Sada obsahuje 12 dřevěných kamenů (40 × 40 × 6 mm) potištěných z obou stran.

DETOA Závěs na kočárek Krtek dřevěný
7,91 €


Závěs z dřevěných dílků s oblíbeným Krtečkem zabaví Vaše dětátko. Šňůrku lze připevnit na kočárek, vajíčko nebo lehátko. Šňůrka musí být mimo dosah dítěte. Jakmile na ni již dítě dosáhne, musí být odstraněna. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.

DETOA Jojo červené s krtkom sediacim
5,99 €

Červené JO – JO se sedícím krtečkem. Baleno v přírodní papírové krabičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

DETOA 3D piškvorky
8,99 €

Při této hře musejí hráči uplatnit koncentraci a obratnost. Soupeři střídavě navlékají kuličky své barvy na dřevěné tyčky. Vyhrává ten, kdo dříve vytvoří souvislou řadu čtyř kuliček své barvy v jakémkoliv směru. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

DETOA Krtko a žmurkajúce auto-28%
21,50 € 15,30 €

Krtko a žmurkajúce auto je skvelá drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj jemnej motoriky a myslenia. Auto sa skladá z oddeliteľných častí, takže ho môžu deti pomocou náradia rozobrať a zase zložiť.

DETOA Divadlo magnetické Hrad
10,19 €

Magnetické divadlo Hrad obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky v a 5 dřevěných figurek. Rozměry: 20,5 × 33 × 4 cm

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra-30%
18,80 € 13 €

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

Detoa je český výrobca drevených hračiek s tradíciou od roku 1908 . Firma pôsobí ako jeden z posledných výrobcov drevených hračiek nielen v SR , ale aj Európe a snaží sa o zachovanie originálnej, rokmi preverenej kvalite materiálov aj ručného spracovania. Všetci si určite spomenieme na hračky s Krtkom a jeho priateľmi, magnetické divadlá, drevené koráliky alebo ťahacie hračky, ktoré sa dedili z generácie na generáciu a dnes opäť získavajú pozornosť nielen vďaka kvalite, zdravotnej nezávadnosti, ale aj pre ich podporu rozvoja motorických schopností detí, čo väčšinou dnes najrozšírenejším plastovým hračkám z Číny chýba. Použitie dreva navyše napomáha budovaniu vzťahu k prírodným materiálom a kreativite.

Výrobky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy . Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevažne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná zvlášť vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu našich výrobkov .

Darovaním drevenej hračky deťom dáte viac, než len hračku!

Detoa je český výrobca drevených hračiek s tradíciou od roku 1908 . Firma pôsobí ako jeden z posledných výrobcov drevených hračiek nielen v SR , ale aj Európe a snaží sa o zachovanie originálnej, rokmi preverenej kvalite materiálov aj ručného spracovania. Všetci si určite spomenieme na hračky s Krtkom a jeho priateľmi, magnetické divadlá, drevené koráliky alebo ťahacie hračky, ktoré sa dedili z generácie na generáciu a dnes opäť získavajú pozornosť nielen vďaka kvalite, zdravotnej nezávadnosti, ale aj pre ich podporu rozvoja motorických schopností detí, čo väčšinou dnes najrozšírenejším plastovým hračkám z Číny chýba. Použitie dreva navyše napomáha budovaniu vzťahu k prírodným materiálom a kreativite.

Výrobky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy . Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevažne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná zvlášť vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu našich výrobkov .

Darovaním drevenej hračky deťom dáte viac, než len hračku!