DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
21,50 € 17,40 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
14,50 € 11,30 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.

DETOA Vláčik Krtko

DETOA Vláčik Krtko

Hodnotenie: 4,8
13,70 € 10,60 €

Detský drevený vláčik s tromi známymi pasažiermi Krtkom, myškou a žabkou. Jednotlivé časti vláčika sa dajú rozobrať a podľa fantázie detí opäť zložiť späť. I Krtko a jeho kamaráti sa dajú presúvať.

DETOA Magnetické puzzle Deti
13,30 € 11,30 €

Magnetické puzzle Deti obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 40 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantatie.

DETOA Malý Architekt

DETOA Malý Architekt

Hodnotenie: 4,8
21,50 € 15,10 €

Stavebnica Malý Architekt obsahuje 120 malých drevených dielikov a jednu základňu. Z dielikov možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie. Hrady, zámky, domy to všetko váš malý architekt zvládne.

DETOA Maxi Človeče nehnevaj sa
17,20 € 13,86 €

Snáď všetci sme ho hrali. Človeče nehnevaj sa v MAXI spracovaní. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov a cieľom každého hráča je doviesť svoje 4 figúrky zo štartového do cieľového domčeka.

DETOA Pyramída psík drevo 8ks 15cm v krabici 1+
11,60 € 9,40 €

Hra s krúžkami je vhodná pre všestranné učenie najrôznejších zručností. Poskladajte pyramídu z drevených krúžkov a na vrchol nasaďte hlavičku psíka. Táto hračka zabaví aj tie najmenšie deti.

DETOA Človeče, poď do ZOO!
9,80 € 9,35 €

Zábavná hra pre deti, na spôsob obľúbeného Človeče, nehnevaj sa. Dve hry v jednej!! Figúrkou sa pohybuje pomocou hodenej farby alebo obrázka zvieratka, je teda vhodná aj pre menších hráčov. Veľmi pekný dizajn. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.

DETOA Stôl s náradím

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 5
18,80 € 16,60 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.

DETOA Čo kam patrí? 36 drevených kociek
12,90 € 10,60 €

Drevená hra na motívy pexesa Čo tam patrí necháva hráčov zaradiť kocky k rôznym miestam. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním vzťahov medzi rôznymi prostrediami a zvieratami, alebo predmetmi.

DETOA Magnetické puzzle Dinosaury
13,30 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetické puzzle Dinosaury obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 44 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantázie.

DETOA Magnetická abeceda drevo
13 € 10,60 €

Nová vzdelávacia hra, vďaka ktorej sa deti zábavnou formou učia poznávať písmenká, skladať slovíčka alebo celé vety. Výrobok spĺňa požiadavky EÚ na bezpečnosť hračiek.

DETOA Domino

DETOA Domino

Hodnotenie: 5
8,60 €

Sada dominových kociek, určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. Kocky sú drevené a v krabičke je 55 kusov. Hra je vhodná pre celé rodiny, aj deti od troch rokov veku.

DETOA Pexeso dopravné značky
11,30 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra
18,40 € 14 €

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

DETOA Kocky stavebnice drevo 50 ks v krabici 20x19x8 cm
18,40 € 12,80 €

Stavebnica je ideálnou hračkou, ktorá rozvíja tvorivé a kombinačné schopnosti dieťaťa. Rozvíja logické myslenie, učí deti trpezlivosti a vytrvalosti. Doprajte im ten pocit, že niečo dokážu!

DETOA Strkadlo Krtko a vrtuľník
22,70 € 15,10 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým Krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Vrtuľa sa pri pohybe roztočí a deti tak budú mať o zábavu postarané.

DETOA Magnetické puzzle ZOO
13,30 € 10,20 €

Veľmi obľúbená hra pre deti, tentokrát so zvieratkami. Výrobok obsahuje magnetickú tabuľku zelenej farby, stojančeky a 44 drevených dielikov s magnetom, z ktorých možno zostaviť rôzne obrázky ako zvieratiek, tak rôznych stavieb, ktoré poznáš zo ZOO.

DETOA Pexeso 40 drevených kociek
11,99 € 10,20 €

Tradičná hra Pexeso v drevenom prevedení zabaví celú rodinu. 40 drevených kociek s jednoduchým motívom zvieratiek a predmetov. Vhodné pre deti od 3 rokov.

DETOA Pexeso Krtek
10,91 €

Pexeso z dřevěných kamenů o rozměrech 40×40×6mm s veselými obrázky Krtka a jeho přátel. Procvičování a soustředění paměti dětí.

DETOA Jo-jo zelené s krtkom jasajúcim
5,99 €

Zelené Jo-jo s jásajícím krtečkem. Baleno v přírodní papírové krabičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.

DETOA Domino 28 kameňov
5,99 €

DOMINO

Klasická společenská hra Domino. Balení obsahuje celkem 28 kamenů vyrobených ze dřeva. Velikost každého dílku je cca 20 × 40 mm.

DETOA Kocky drevené L 96 dielikov
13,70 € 9,80 €

Pri hraní s drevenými kockami rozvíjajú deti fantáziu a jemnú motoriku. Balenie obsahuje 96 dielikov rôznych tvarov v zaujímavých farbách. S touto stavebnicou si deti užijú veľa kreatívnej zábavy.

DETOA Počítadlo kuličkové dřevěné 19x11,5cm
5,99 €


Klasické dřevěné počítadlo v přírodním provedení s 10ti barevnými kuličkami. Počítadlo podporuje logické myšlení a pomáhá při prvních početních úkolech. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.
Rozměry výrobku 19 × 11,5cm.
Vhodné pro děti od 1 roku.

DETOA Divadlo magnetické Červená Karkulka
15,60 € 11,30 €

  • Divadlo pre deti i dospelých. Magnetické divadlo z prostredia rozprávky Červená Karkulka. Zahrajte si rozprávku s malou Červenou čiapočkou a vlkom. Figúrky sa posúvajú po javisku akoby samy.
DETOA Magnetické divadlo hrad
12,50 € 9,40 €

Magnetické divadlo pre deti i dospelých. Zahrajte si rozprávku zo života kráľovskej rodiny. Magnetické figúrky sa po javisku posúvajú akoby samé. V balení nájdete päť postavičiek a kulisy.

DETOA Magnetické dieliky Krtko mini
11,30 € 10,20 €

Magnetické dieliky Krtko a kamaráti. Na kovovú tabuľku si deti môžu skladať množstvo obrázkov s motívom Krtka a jeho kamarátky Myšky. Výrobok podporuje zručnosť a fantáziu detí.

DETOA Súbor hier spoločenská hra
23,90 € 19,50 €

Súbor spoločenských hier, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte a zahrajte si spoločne hy ako človeče nehnevaj sa, Šach, Dáma, Mlyn, Domino, Blchy alebo Kocky. Hry sú v českom jazyku

DETOA Krtko a mašinka drevo 12cm
11,70 € 9,80 €

Ťahacia drevená detská hračka Krtko a mašinka urobí radosť hlavne malým deťom, ktoré sprevádza pri ich prvých krôčikoch. Veľmi kvalitná česká drevená hračka z populárneho detského seriálu.

DETOA Jojo červené s krtkom sediacim
7,67 €

Červené JO – JO se sedícím krtečkem. Baleno v přírodní papírové krabičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části.

DETOA Magnetické puzzle Medvede
13,30 € 9,80 €

Magnetické puzzle Medvede obsahujú magnetickú tabuľku, stojanček a 37 farebných drevených dielikov s magnetom. Z magnetov je možné tvoriť obrázky úplne podľa vlastnej fantázie.

DETOA Skladačka zvieratka
10,31 €

Dřevěná skládanka s motivem zvířátek pro procvičení paměti a soustředění.

Sada obsahuje 12 dřevěných kamenů (40 × 40 × 6 mm) potištěných z obou stran.

DETOA Stavebnica kocky 2,5 cm drevo mestečko 100 dielikov
17,50 € 15,10 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Dieliky majú rôzne farby, veľkosti a potlače. Z dielikov je možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie.

DETOA 12 měsíčků
5,99 €

Desková hra na motivy oblíbené pohádky. Zábavná hra pro 2–6 hráčů každého věku.

DETOA Detský náramok s lienkou
5,99 €

Dětská bižuterie z dřevěných perlí navlečených na gumičce. Délka náramku je cca 70 mm. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.

DETOA Divadlo magnetické Popoluška
15,83 €

Magnetické divadlo známeho príbehu o Popoluške. Postav drevené pódium, rozlož postavičky a pomocou tyčky s magnetom pohybuj postavičkami na javisku. 

DETOA Hodinky s Krtkom ružové
7,67 €

Dívčí dřevěné hodinky s obrázkem krtečka. Navlečeno na jemné gumičce. Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části. Výrobek je zdravotně nezávadný.

DETOA Magnetické divadlo Krtko
17,51 €

Magnetické divadlo Krtečka a jeho kamarádů obsahuje podstavce, dvoje kulisy z tvrdého papíru, dvoje vodící hůlky a 5 dřevěných figurek. Rozměry: 33 × 20 × 3,5 cm. Věk: 3+

DETOA Magnetické puzzle deti
15,71 €

Magnetické puzzle Děti

Detoa je český výrobce dřevěných hraček s tradicí od roku 1908. Sada obsahuje magnetickou tabulku, stojánek a 40 barevných dřevěných dílků s magnetem.

DETOA Počítadlo 100 gulôčok
15,30 € 11,30 €

Napriek technologickému pokroku dnešnej doby, zostáva počítadlo stále súčasťou školských potrieb a základnou pomôckou pri prvom zoznamovaní s počítaním. Podporuje logické myslenie, pomáha pri prvých počtových úlohách a navyše pôsobí dekoratívne.

DETOA Šach Steuton-23%

DETOA Šach Steuton

Hodnotenie: 4,4
17,20 € 13,10 €

Akcia

Šach je klasická dosková hra pre dvoch hráčov, ktorá vznikla v 15. storočí v južnej Európe úpravou starej perzskej hry šatrandž. Predstavuje stretnutiu dvoch nepriateľských armád. Komu sa podarí zneškodniť nepriateľského kráľa, dať mu mat, víťazí.

Detoa je český výrobca drevených hračiek s tradíciou od roku 1908 . Firma pôsobí ako jeden z posledných výrobcov drevených hračiek nielen v SR , ale aj Európe a snaží sa o zachovanie originálnej, rokmi preverenej kvalite materiálov aj ručného spracovania. Všetci si určite spomenieme na hračky s Krtkom a jeho priateľmi, magnetické divadlá, drevené koráliky alebo ťahacie hračky, ktoré sa dedili z generácie na generáciu a dnes opäť získavajú pozornosť nielen vďaka kvalite, zdravotnej nezávadnosti, ale aj pre ich podporu rozvoja motorických schopností detí, čo väčšinou dnes najrozšírenejším plastovým hračkám z Číny chýba. Použitie dreva navyše napomáha budovaniu vzťahu k prírodným materiálom a kreativite.

Výrobky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy . Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevažne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná zvlášť vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu našich výrobkov .

Darovaním drevenej hračky deťom dáte viac, než len hračku!

Detoa je český výrobca drevených hračiek s tradíciou od roku 1908 . Firma pôsobí ako jeden z posledných výrobcov drevených hračiek nielen v SR , ale aj Európe a snaží sa o zachovanie originálnej, rokmi preverenej kvalite materiálov aj ručného spracovania. Všetci si určite spomenieme na hračky s Krtkom a jeho priateľmi, magnetické divadlá, drevené koráliky alebo ťahacie hračky, ktoré sa dedili z generácie na generáciu a dnes opäť získavajú pozornosť nielen vďaka kvalite, zdravotnej nezávadnosti, ale aj pre ich podporu rozvoja motorických schopností detí, čo väčšinou dnes najrozšírenejším plastovým hračkám z Číny chýba. Použitie dreva navyše napomáha budovaniu vzťahu k prírodným materiálom a kreativite.

Výrobky sú vyrábané z kvalitného dreva, ktoré sa ťaží v horských oblastiach strednej Európy . Na farbenie sa používajú len kvalitné, certifikované a ekologické farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71 a nezaťažujú životné prostredie. Pretože sú hračky určené prevažne najmenším deťom, je technologickému procesu a kompletizácii venovaná zvlášť vysoká pozornosť, ktorá zaručuje stálu a vysokú kvalitu našich výrobkov .

Darovaním drevenej hračky deťom dáte viac, než len hračku!