Desman Tenká montérková bunda pánska
18,35 €

Pracovný odev – pánska montérková pracovná bunda Desman so zapínaním na zips je vybavená multifunkčnými vreckami a vreckom na mobil. Toto pracovné oblečenie je vyrobené z tenšieho materiálu a preto je ideálne aj do teplejšieho prostredia.

Desman Tenké montérky na traky pánske
22,31 €

Pánske montérky na traky s náprsenkou Desman predstavujú pohodlné pracovné nohavice z ľahkého, tenšieho materiálu preto ich oceníte pri prácach vo vykúrenom interiéri alebo v lete.

Desman Tenké montérky pánske
17,59 €

Pánske pracovné montérky Desman sú montérkové nohavice do pása vyrobené z tenšieho ľahkého, tenšieho materiálu a so suchým zipsom na zúženie v oblasti členkov. Sú obohatené o multifunkčné vrecká.

Desman Bavlnené pracovné tričko
5,76 €

Pánske alebo dámske (unisex) bavlnené pracovné tričko Desman s krátkym rukávom. Spevňujúca ramenná páska bez bočných švov robí z trička Desman ideálny pracovný odev.

Desman Montérková vesta pánska
6,34 €

Výpredaj

Pánska pracovná montérková vesta Desman je klasická montérková vesta na zips s multifunkčnými vreckami uzatvárateľnými buď na zips, suchý zips alebo cvoky.

Desman Montérkové kraťasy pánske
14,36 €

Pánske pracovné montérkové kraťasy resp. šortky Desman sú ideálne pracovné oblečenie na letné mesiace. Sú obohatené o multifunkčné vrecká a vyrobené z príjemného, ľahkého materiálu.

Desman Pracovná šiltovka
2,46 €

Pracovná šiltovka Desman je čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony umiestnenej v zadnej časti.

Desman Tenké montérky a kraťasy 2v1
20,39 €

Tenké, odopínateľné pánske montérky Desman 2 v 1 sú vybavené multifunkčnými vreckami a vďaka odopínaniu ich môžete využiť ako pracovné nohavice alebo kraťasy. To z nich robí ideálne letné pánske pracovné oblečenie.

Značka Desman Australian Line predstavuje kolekcie montérkových odevov z odľahčenejších materiálov. Tieto pracovné odevy sú vhodné na celoročné nosenie.

Značka Desman Australian Line predstavuje kolekcie montérkových odevov z odľahčenejších materiálov. Tieto pracovné odevy sú vhodné na celoročné nosenie.