Design Scandinavia

-42%
Design Scandinavia Konferenčná stolička s podrúčkami Marte B, modrá

Design Scandinavia Konferenčná stolička s podrúčkami Marte B

388 €
223 €
Doprava zadarmo

Jedálenská stolička s podrúčkami alebo konferenčné kresielko Marte už poznáte vo variante s textilnou kožou. Tento obľúbený sedací nábytok teraz prichádza v novom modernom variante s poťahovinou, ktorá je antistatická a odolná proti špine a vode.

-58%
Design Scandinavia Pohovka 3-sedák Megan, 191 cm, ružová

Design Scandinavia Pohovka 3-sedák Megan, 191 cm, ružová

1 103 €
460,01 €
Doprava zadarmo

Pohovka Megan je veľmi pohodlný čalúnený sedací nábytok, ktorý sa hodí nielen do obývačky, ale aj do kaviarní či hotelov.

Silné mäkké čalúnenie a oblé tvary sú pre kolekciu čalúneného nábytku Megan typické.

-30%
Design Scandinavia Barový stôl Seaford I., 120 cm, melamínový popol

Design Scandinavia Barový stôl Seaford I., 120 cm, melamínový popol

143,96 €
99,99 €
Doprava zadarmo

Dizajnový barový stôl Seaford vyrobený z MDF, perfektne zapadne do moderných interiérov. Doska stola v dekore melamínový popol je doplnená o čiernu podnož a vytvára tak trendy kontrast. Stačí len pohodlné stoličky a môžete s chuťou hostiť návštevy.

-27%
Design Scandinavia Barový stôl Seaford I., 120 cm, divoký dub

Design Scandinavia Barový stôl Seaford I., 120 cm, divoký dub

138,58 €
99,99 €
Doprava zadarmo

Dizajnový barový stôl Seaford vyrobený z MDF, perfektne zapadne do moderných interiérov. Doska stola v dekore divoký dub je doplnená o čiernu podnož a vytvára tak trendy kontrast. Stačí len pohodlné stoličky a môžete s chuťou hostiť návštevy.

-28%
Design Scandinavia Bambusová váza Mali, 30 cm, zelená

Design Scandinavia Bambusová váza Mali, 30 cm

127,09 €
91 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Bambusová váza Mali je ako stvorená pre priaznivcov prírodných materiálov a originálneho dizajnu. Okrem klasickej čiernej a bielej je váza tiež k dispozícii v sýtych farbách, ktoré rozžiaria celý interiér.

Dánska značka Design by Scandinavia patrí do najväčšej nábytkárskej skupiny v Európe a jej výrobky sa dodávajú aj na americký, ázijský alebo austrálsky trh. Centrála spoločnosti leží v severozápadnej časti Dánska, kde má výroba dizajnového nábytku dlhoročnú tradíciu. V Európe získali výrobky Design by Scandinavia veľkú popularitu v Nórsku, Veľkej Británii a Nemecku. Na český trh sa dostali len nedávno, ale aj tak už stačili vzbudiť ohlas u architektov a bytových dizajnérov. Hlavný sortiment tvoria nábytok do obytných interiérov (mimo kuchynských liniek a osvetlenie), v poslednej dobe sa rozširuje ponuka čalúneného nábytku a sedacích súprav.