Veľký drevený domček s garážou a osvetlením

Derrson Veľký drevený domček s garážou a osvetlením

131,96 €

Drevený domček pre bábiky je perfektný darček na každú príležitosť! Pastelový svet bábik si vaše dieťa určite obľúbi. Malý, precízne vyrobený drevený nábytok skvele padne do detskej ruky. Dom sa skladá z 3 podlaží, garáže a makety bazéna. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa a kúpeľňa.

XXL drevená kuchynka s príslušenstvom Sofia

Derrson XXL drevená kuchynka s príslušenstvom Sofia

119,96 €

AKČNÁ CENA! Veľká drevená detská kuchynka s príslušenstvom pre deti od 3 rokov veku. Je vybavená celkom 5 kusmi hliníkového riadu. Vaše dieťa sa určite s touto veľkou kuchynkou nudiť nebude. Mikrovlnka, rúra, skrinka a práčka sú otváracie. Všetky dvierka sú opatrené systémom bezpečného zatvárania.

Multifunkčná obojstranná drevená tabuľa 115x56cm

Derrson Multifunkčná obojstranná drevená tabuľa 115x56cm

37,96 €

Hrať sa na školu a učiť sa nové veci? S drevenou tabúľ sa z učenia stane nekonečná zábava. Dá sa na ňu písať z jednej strany kriedami a z druhej strany fixkami. Guličkové počítadlo podporí deti v učení a opakovaní základných počtov
a vďaka hodinám s ručičkami sa zdokonalia v poznávaní času.

edukačné drevené chodítko White forest

Derrson edukačné drevené chodítko White forest

63,96 €
 • podporuje dieťatko pri učení chôdze
  • stabilná konštrukcia vyrobená z dreva
  • vzdelávací panel s pohyblivými prvkami
  • súčasťou balenia sú aj kocky pre aktivitu triedenia tvarov
  • umožňuje prepravu aj iných hračiek
  • certifikáty: CE, EN71
  • rozmery: 45,5 × 26,5 × 31,5 cm
  • hmotnosť: 3,5 k…
Derrson drevené multifunkčné chodítko Fresh

Derrson drevené multifunkčné chodítko Fresh

51,96 €

Multifunkčné chodítko spája mnoho vzdelávacích hračiek v jednom. Chodítko je vyrobené z vysoko kvalitného dreva bez nebezpečných ostrých prvkov. Pomôže dieťaťu pri prvých krôčikoch. Na kolieskach má protišmykové gumy, ktoré zabraňujú poškrabaniu podlahy.

Derrson drevený stôl pre chlapcov s náradím 32ks

Derrson drevený stôl pre chlapcov s náradím 32ks

51,96 €

Derrson drevený ponk pre chlapcov s náradím 32ks je vyrobená výhradne z dreva. Dielňa pozostáva z drevenej police, zveráku a steny s náradím. Súprava obsahuje vhodné nástroje, ako je píla, kladivo, skrutkovač, odmerka a plochý kľúč. Sada ďalej obsahuje 12 skrutiek s uzávermi a 3 drevené prvky.

Derrson Veľká drevená motorická kocka chodítko 6v1

Derrson Veľká drevená motorická kocka chodítko 6v1

73,96 €

Aktívne chodítko a obrovská motorická kocka s mnohými aktivitami v jednom! Najlepší darček pre deti, ktoré sa práve učia chodiť. Chodítko dieťa tlačí pred sebou, má v ňom oporu pri získavaní stability a udržiavanie rovnováhy. A keď sa nožičky unaví, je čas si ísť hrať.

Derrson detský kočík a chodítko Srdiečka

Derrson detský kočík a chodítko Srdiečka

43,96 €

Detské drevené chodítko Derrson v tvare kočíka pre bábiky je ideálny hračkou pre deti už od 12 mesiacov veku. Pre menšie deti slúži ako chodítko kedy rukoväť je v takej výške, že dieťaťu umožňuje vozíček tlačiť a zároveň udržiavať rovnováhu.

Derrson drevená motoricka kostka pastelová 5v1

Derrson drevená motoricka kostka pastelová 5v1

23,96 €

Vzdelávacia kocka z dreva má niekoľko strán a každá strana má inú funkciu. Kocka má rad pohyblivých prvkov a gombíkov, ktoré rozvíjajú manuálne schopnosti dieťaťa. Kocka má odnímateľný horný kryt na ktorom sú umiestnené kovové špirály po ktorých posúvate farebné korálky.

Derrson drevená sada s pecou na tvorbu pizzy

Derrson drevená sada s pecou na tvorbu pizzy

23,16 €

Hra na varenie sa dlhodobo radí u detí medzi najobľúbenejšie zábavu, nejedna detská hra sa nezaobíde bez klasickej drevenej kuchynky a sady
riadu. Drevená pec na pizzu však posúva túto hru na úplne inú úroveň.