DENON HOME 150 čierna
2x

DENON HOME 150

274,80 €
249,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Stylový, výkonný a plný vychytaných funkcí od HEOS až po hlasové ovládání – to je elegantní bezdrátový reproduktor Denon HOME 150 s Bluetooth, WiFiAirPlay 2 a s podporou hudebních služeb Spotify, TuneIn, TIDAL a dalších. Nabízí luxusní zvuk díky širokopásmovým měničům a má i dotekový senzor.

Tovar od predajcu MALL
-23%
DENON AH-GC25NC čierna

DENON AH-GC25NC slúchadlá s mikrofónom

310,17 €
237,30 €

Ďalšie ponuky od 167,27 €

Stop nepríjemným a rušivým zvukom z okolia vďaka technológii Noise Canceling, ktorou disponujú prenosné káblové slúchadlá Denon AH-GC25NC s výdržou až 30 h na nabitie. Slúchadlá majú odnímateľný 1,3 m audio kábel s 3,5 mm jackom a sú ideálne aj pre handsfree hovory. Pýšia sa čistým zvukom a Hi-Res audio certifikáciou.

Tovar od predajcu MALL
DENON HOME 350 čierna

DENON HOME 350

738,70 €
648,90 €

Stylový, výkonný a plný vychytaných funkcí od HEOS až po hlasové ovládání – to je elegantní bezdrátový reproduktor Denon HOME 350 s Bluetooth, WiFiAirPlay 2 a s podporou hudebních služeb Spotify, TuneIn, TIDAL a dalších. Nabízí luxusní zvuk díky širokopásmovým měničům, pyšní se 140W výkonem a má i dotekový senzor.

Tovar od predajcu MALL

Denon je profesionálna firma zaoberajúca sa výrobou HI-FI a AV komponentov, mikrosystémov, reprosústav, Blu-ray prehrávačov, gramofónov, všetkého príslušenstva vrátane širokej ponuky slúchadiel a profi DJ systémov. Prostredníctvom autorizovaných distribútorov sú dodávané nie len do celej Európy, ale aj Ázie a Ameriky.

Aby spoločnosť obstála v náročnom konkurenčnom prostredí, kladie veľký dôraz na inováciu a použitie najmodernejších technológií s dôrazom na bezchybný výkon každej zložky. Riešenie často hľadá v oblasti fyziky, elektroniky, strojárenstva a pod. Najíma znalcov v obore, s ktorých pomocou hľadá technologicky aj designovo najvýhodnejšie riešenia.

Špecializácia

AV prijímače a zosilňovače, mikrosystémy, gramofóny, reprosústavy, slúchadlá.