Delta Plus Vysoké gumáky Land OB SRA hnedá/bežová 42

Delta Plus Vysoké gumáky Land OB SRA

29,95 €

Nepremokavé vysoké gumáky s ohnutým zvrškom – podporuje prirodzený priebeh chôdze a obmedzuje trenie. Vyrobené z PVC a nitrilu s protišmykovou podrážkou. Pútko na zadnej strane, ľahké vyzutie po celodennej práci.

Delta Plus Bezepčnostné čižmy GOLD2 S5 RSC khaki 44

Delta Plus Bezepčnostné čižmy GOLD2 S5 RSC

37,15 €

Bezepčnostné čižmy, gumáky z PVC Flex – S5. Určené pre najnáročnejších pracovníkov, ktorí požadujú nekompromisnú bezpečnostnú obuv! Kľúčovými slovami GOLD2 sú maximálna ochrana, vyšší komfort a vyššia priedušnosť.

Spoločnosť Delta Plus píše svoju tradíciu v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci už od roku 1977. Sortimentom viac ako 1500 výrobkov spomedzi pracovných odevov, pracovnej obuvi a ochranných pracovných pomôcok zásobuje viac ako 10 000 zákazníkov po celom svete.

Pri vývoji svojich produktov sa zameriava nielen na dosiahnutie vysokej úrovne ochrany zdravia pri práci, ale aj na maximalizáciou komfortu. Nemenej dôležitý dôraz kladie aj na dizajn. Experti Delta Plus z oblasti inovácií integrujú do pracovných odevov aj najnovšie poznatky z oblasti športu a oblečenia na voľný čas. Aj preto sa pracovné odevy a obuv Delta Plus vyznačujú vysokou mierou komfortu a pohodlia.