de Buyer hrniec Appety 11 l, bez pokrievky
119,08 €

112,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec na dusenie z radu Appety s objemom 11 l z nerezovej ocele, je vyrobený v súlade s odbornými štandardmi. Vhodný pre všetky tepelné zdroje vrátane indukcie.


de Buyer nerezová pokrievka Appety 28 cm
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektná pokrievka pre všetok riad v radoch Appety, Priority a Twisty značky deBuyer. Veľmi kvalitná nerezová pokrievka s priemerom 28 cm má zaoblené hrany a špeciálne leštený povrch.


de Buyer Panvica na lievance Mineral 27 cm
42,60 €
+ doprava zadarmo

Panvica na lievance či volské oká nie je opatrená umelým nepriľnavým povrchom a neobsahuje PFOA ani PTFE. Panvicu je možné používať pri veľmi vysokých teplotách pri ktorých sa pripravovaný pokrm veľmi rýchlo zatiahne a nedôjde k úniku vitamínov ani výživných látok.


de Buyer Panvica Mineral na mini lievance, Poffertjes 27 cm
42,60 €
+ doprava zadarmo

Panvica na mini lievance nie je opatrená umelým nepriľnavým povrchom a neobsahuje PFOA ani PTFE. Panvicu je možné používať pri veľmi vysokých teplotách, pri ktorých sa pripravovaný pokrm veľmi rýchlo zatiahne a nedôjde k úniku vitamínov ani výživných látok.


de Buyer Steaková panvica Mineral 26 cm
59,40 €
+ doprava zadarmo

Panvicu je možné používať pri veľmi vysokých teplotách, pri ktorých sa pripravovaný pokrm veľmi rýchlo zatiahne a nedôjde k úniku vitamínov ani výživných látok. Panvica na grilovanie nie je opatrená umelým nepriľnavým povrchom a neobsahuje PFOA ani PTFE.


de Buyer Palacinková panvica Mineral 26 cm
56,20 €
+ doprava zadarmo

Panvica na palacinky nie je opatrená umelým nepriľnavým povrchom a neobsahuje PFOA ani PTFE. Panvicu je možné používať pri veľmi vysokých teplotách, pri ktorých sa pripravovaný pokrm veľmi rýchlo zatiahne a nedôjde k úniku vitamínov ani výživných látok.


de Buyer Palacinková panvica Choc Resto 26 cm
49,10 €
+ doprava zadarmo

Panvica s priemerom 26 cm je vyrobená priamo na prípravu palaciniek. Panvica Choc Resto je ideálna pre jemné varenie, je nerozbitná a má rovnomerné rozloženie tepla. Vhodná pre všetky typy tepelných zdrojov vrátane indukcie.


de Buyer Stojan na panvicu WOK
39,60 €

Stojan na panvicu WOK de Buyer pri použití indukcie. Stojanček z nerezovej ocele má špecifický tvar stojana s podpornou rukoväťou a vďaka tomu drží panvicu WOK vo vzpriamenej polohe.


de Buyer WOK panvica 35,5 cm
64,40 €
+ doprava zadarmo

Celooceľová WOK panvica vyžaduje malé množstvo tuku, preto je vhodná pre prirodzené a zdravé varenie. WOK panvica od francúzskeho výrobcu De Buyer má priemer 35,5 cm a dlhú zakrivenú rukoväť vo francúzskom štýle pre ľahkú manipuláciu.


de Buyer Grilovacia panvica Mineral 26 cm
54,40 €
+ doprava zadarmo

Panvica na grilovanie nie je opatrená umelým nepriľnavým povrchom a neobsahuje PFOA ani PTFE. Panvicu je možné používať pri veľmi vysokých teplotách pri ktorých sa pripravovaný pokrm veľmi rýchlo zatiahne a nedôjde k úniku vitamínov ani výživných látok.


de Buyer Nepriľnavá panvica Choc Resto 28 cm
58,60 €
+ doprava zadarmo

Rovnomerné rozloženie tepla a nitovaná pevná epoxidová rukoväť vo francúzskom štýle je ideálna pre jemné varenie. Panvica francúzskej značky de Buyer je vyrobená z jedného kusa hliníka a je potiahnutá nepriľnavým povrchom.


de Buyer Brúska na nože HIGH TECH PRO 15
50,10 €
+ doprava zadarmo

Brúska na nože High Tech Pro značky de Buyer má oceľové valčeky s diamantovým práškom, vďaka ktorému budú vaše kuchynské nože veľmi ostré. Pri výrobe používa značka de Buyer patentovaný systém brúsnych uhlov.


de Buyer Chef nôž Asian FK2 17 cm
79,06 €
+ doprava zadarmo

Na noži značky de Buyer je veľmi unikátna geometria čepele a nastaviteľný systém protizávažia. Kuchynský nôž Chef má čepeľ s dĺžkou 17 cm a rukoväť vyrobenú z uhlíkových vlákien.


de Buyer Chef Nôž French FK2 26 cm
98,26 €
+ doprava zadarmo

Nôž je vyrobený z jedného kusa nemeckej ocele X50CrMoV15 a rukoväť z uhlíkových vlákien. Kuchynský nôž FK2, nôž ázijského typu má ostrú čepeľ ideálnu na prípravu mäsa, rýb a zeleniny.


de Buyer Combo porciovací nôž FK2 26 cm
81,69 €
+ doprava zadarmo

Porciovací nôž Combo má čepeľ s dĺžkou 26 cm a rukoväť vyrobenú z uhlíkových vlákien. Na noži značky de Buyer je veľmi unikátna geometria čepele a nastaviteľný systém protizávažia.


de Buyer Krájač na pizzu 10 cm
16,19 €

Krájač na pizzu s kolieskom s priemerom 10 cm má ergonomickú plastovú rukoväť. Tento profesionálny model značky de Buyer má rezacie koliesko vyrobené z nerezovej ocele.


de Buyer Návlek na rukoväť panvice
82,76 €

8,70 €

Návlek na rukoväť panvice značky de Buyer. Riad vyrobený z ocele je známy tým, že skvele rozvádza a akumuluje teplo. Tento návlek na rukoväť z neoprénového materiálu perfektne sedí na rukoväti a umožňuje bezpečnú manipuláciu bez popálenia.


de Buyer Ocieľka QUINTUM
77,10 €
+ doprava zadarmo

Ocieľka na nože má patentovaný systém Diamond Cams TM. Ocieľka značky de Buyer sa môže pochváliť diamantovou stranou a chrómovanou stranou s presnými uhlami ostrenia.


de Buyer Panvica Mineral 24 cm
46,80 €
+ doprava zadarmo

Panvica Mineral B Element nie je opatrená žiadnym umelým nepriľnavým povrchom a navyše je ideálna na prudké restovanie mäsa či zeleniny a grilovanie. Oceľ je 100% prírodný materiál s povrchovou úpravou založenou na včelom vosku.


de Buyer Panvica Mineral 28 cm
59,40 €
+ doprava zadarmo

Oceľ je 100% prírodný materiál s povrchovou úpravou založenou na včelom vosku. Panvica Mineral B Element nie je opatrená žiadnym umelým nepriľnavým povrchom a navyše je ideálna na prudké restovanie mäsa či zeleniny a grilovanie.


de Buyer Pavica Mineral 32 cm
77,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Panvica Mineral B Element nie je opatrená žiadnym umelým nepriľnavým povrchom a navyše je ideálna na prudké restovanie mäsa či zeleniny a grilovanie. Oceľ je 100% prírodný materiál s povrchovou úpravou založenou na včelom vosku.


de Buyer Santoku nôž FK2 17 cm
78,30 €
+ doprava zadarmo

Kuchynský nôž Santoku má čepeľ s dĺžkou 17 cm a rukoväť vyrobenú z uhlíkových vlákien. Na noži značky de Buyer je veľmi unikátna geometria čepele a nastaviteľný systém protizávažia.


de Buyer Strojček na cestoviny
123,80 €
+ doprava zadarmo

Ručný strojček na cestoviny na prípravu rezancov alebo tagliatelle. Pripravené cesto položíme na časť skladajúcu sa z 2 hladkých valcov a niekoľkokrát ho necháme prejsť pomocou kľuky. Obdĺžnikový pás cesta potom nakrájame na požadované prúžky.


de Buyer TRIUM Brúsik 3-stupňový
61,70 €
+ doprava zadarmo

Brúsik bol vyvinutý pre perfektné ostrenie všetkých typov nožov. Jednoduchým posúvaním nadol a dozadu medzi pevnými oceľovými valčekmi na ktorých je diamantový prášok, opakovaním docielime perfektného naostrenia noža.