DC dámske tenisky Chelsea Tx (303226-BG3)-30%
64,95 € 44,95 €

Výpredaj

Dámske tenisky DC Shoes Chelsea Tx (303226-BG3) vyrobené z pevného textilu, perforované na vnútornej strane pre priedušnosť. Vulkanická podrážka s mäkkou vnútornou stielkou pre pohodlie.

DC dievčenské šľapky Slide-32%
22 € 14,90 €

Akcia

Dievčenské šľapky od značky DC Shoes si ich nositeľky zamilujú. Šľapky sú vybavené opaskom zo syntetickej kože a EVA podrážkou, ktorá je odolná a poskytuje maximálne pohodlie.

DC dievčenské tenisky Trase Plat Tx-31%
45 € 30,90 €

Akcia

Dievčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositeľky zamilujú. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu so zaväzovaním na šnúrky. Vulkanická platforma s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC Chlapčenské tenisky Trase Tx-30%
40 € 27,90 €

Akcia

Chlapčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu so zaväzovaním na šnúrky. Vulkanická podrážka s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC Woodland M-50%
129,90 € 64,95 €

Výpredaj

DC shoes Woodland M Boot sú pánske zimné členkové topánky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej kože a majú vnútorné zateplenie, ktoré udržia nohy v teple a v suchu.

DC chlapčenské šľapky Slide-32%
22 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské šľapky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Šľapky sú vybavené opaskom zo syntetickej kože a EVA podrážkou, ktorá je odolná a poskytuje maximálne pohodlie.

DC Crisis High Wnt M (ADYS100116)-50%
113,90 € 56,95 €

Výpredaj

Pánske členkové tenisky Crisis High Wnt M (ADYS100116) od značky DC Shoes. Kožené tenisky do chladnejšieho počasia vďaka vnútornému zatepleniu umelou kožušinou.

DC Tonik W J Shoe-79%
75,84 € 15,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámské tenisky DC Tonik jsou vyrobené z odolné kůže, středový panel je z textilu. Větrací otvory na vnitřní straně pro komfort, vulkanizovaná podrážka a celková slim silueta dělají z Toniku jeden z nejvyhledávanějších modelů.

DC Banshee Pnt M-50%
174,90 € 87,45 €

Výpredaj

Pánske snowboardové nohavice Banshee s technológiou WEATHER DEFENSE 10K. Nohavice majú podlepené švy na kritických miestach, systém pripevnenia k bunde, zips na nohaviciach a systém upevnenia lemu nohavíc k topánke.

DC Code Pnt M-50%
194,90 € 97,45 €

Výpredaj

Pánske snowboardové nohavice Code s technológiou WEATHER DEFENSE 15K. Nohavice majú podlepené švy na kritických miestach, **systém pripevnenia k bunde, zips na nohaviciach a systém **upevnenia lemu nohavíc k topánke.

DC Pure Ht Wr Boot M Boot-50%
144,90 € 72,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske zimné topánky DC Shoes Pure high-top sú kožené topánky s gumenou podrážkou s protišmykovým vzorom, ktoré udržia vaše nohy v komforte a suchu.

DC Servo Jkt M-50%
223,90 € 111,95 €

Výpredaj

Pánska snowboardová bunda Servo s technológiou WEATHER DEFENSE 15K warm rating 2. Bunda má podlepené švy na kritických miestach, vetracie otvory v podpazuší a kapucňu s dvojbodovým sťahovaním.

DC Banshee Pnt M
173,50 €

Pánske snowboardové nohavice Banshee Pnt M s technológiou WEATHER DEFENSE 10K (10 000mm, 5 000g). Nohavice majú podlepené švy na kritických miestach, systém pripevnenia k bunde, zips na nohaviciach a systém upevnenia leme nohavíc k topánke a vetranie na zips.

DC chlapčenské tenisky Court Graffik Se-50%
56,63 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DC chlapčenské tenisky Court Graffik Se sú jednoducho TOP! Pokiaľ chcete mať svojho chlapčeka vystajlovaného, nesmú vám doma chýbať tieto super tenisky. Graffik tenisky majú šnurovacie šnúrky a sú perforované na vnútornej strane pre priedušnosť.

DC chlapčenské tenisky Heathrow-30%
50 € 34,90 €

Akcia

Chlapčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Tenisky sú vyrobené z priedušnej sieťoviny so zaväzovaním na šnúrky. Ľahká UNILITE podrážka s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC chlapčenské žabky Spray-33%
15 € 9,90 €

Akcia

Chlapčenské žabky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Žabky sú v čiernom prevedení s výrazným logom na podrážke. Odolná a pružná podrážka z EVA poskytuje pohodlie pri chôdzi.

DC Evan Hi Wnt M-50%

DC Evan Hi Wnt M

Hodnotenie: 5
113,90 € 56,95 €

Výpredaj

Pánske členkové tenisky Evan HI od značky DC Shoes. Kožené tenisky do chladnejšieho počasia vďaka vnútornému zatepleniu umelou kožušinou. Vulkanizovaná podrážka s protišmykovým vzorom.

DC Pure Ht Wc Wnt M-50%
123,90 € 61,95 €

Výpredaj

Pánske členkové tenisky Pure HIGH WNT od značky DC Shoes. Kožené tenisky do chladnejšieho počasia vďaka vnútornému zatepleniu umelou kožušinou. Vulkanizovaná podrážka s protišmykovým vzorom.

DC Torstein M Boot

DC Torstein M Boot

Hodnotenie: 5
131,85 € 70,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské zimní boty Torstein od značky DC Shoes jsou kožené boty s UNILITE podrážkou, která udrží vaše nohy v komfortu a suchu. Boty jsou vyrobené v moderním designu.

DC Trase Tx G Shoe Pwd Powder Blue-50%
46,16 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky s vonkajšej časti z textilu a vyššou podrážkou chrániacou chodidlo po celom obvode. Šnurovacie očká pre rýchle sťahovanie sú prispôsobené aktívnemu životu vašich milovaných. Mäkká stielka zaisťuje maximálne pohodlie pri ceste do školy aj hranie na ihrisku. DC Trase Tx G Shoe Pwd je pre lepšiu citlivosť vybavená vulkanizovanou podrážkou.

DC chlapčenské tenisky Crisis high-top-50%
66,01 € 32,90 €

Akcia

DC chlapčenské tenisky Crisis high-top sú super doplnkom pre všetkých malých skejťákov* do chladného počasia vďaka vnútornému zatepleniu kožúškom! Čierna ku streetu jednoducho hodí a preto si ich každý chlapec hneď obľúbi. **Tenisky sú vyrobené z **kože a majú šnurovanie na **šnúrky.

DC Chlapčenské tenisky Heathrow Tx Se-30%
50 € 34,90 €

Akcia

Chlapčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Topánky sú vyrobené z priedušnej sieťoviny so zaväzovaním na šnúrky. Ľahká UNILITE podrážka s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC chlapčenské tenisky Pure Elastic-50%
56,63 € 27,90 €

Akcia

DC chlapčenské tenisky Pure Elastic sú jednoducho TOP! Pokiaľ chcete mať svojho chlapčeka vystajlovaného, nesmú vám doma chýbať tieto super tenisky. Pure Se tenisky majú elastické bezšnúrovacie šnúrky a sú perforované na vnútornej strane pre priedušnosť.

DC chlapčenské tenisky Pure High-Top-50%
66,01 € 32,90 €

Akcia

DC chlapčenské tenisky Pure HT sú super doplnkom pre každého malého skejťáka* do chladného počasia vďaka vnútornému zatepleniu kožúškom! Čierna ku streetu jednoducho hodí a preto si ich každý chlapec hneď obľúbi. **Tenisky sú vyrobené z **kože a majú šnurovanie na **šnúrky.

DC chlapčenské tenisky Pure High-Top-50%
66,01 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DC chlapčenské tenisky Pure HT sú super doplnkom pre každého malého skejťáka* do chladného počasia vďaka vnútornému zatepleniu kožúškom! Hnedá k streetu jednoducho hodí a preto si ju každý chlapec hneď obľúbi. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu a majú šnurovanie na šnúrky.

DC chlapčenské tenisky Pure Se-50%
66,01 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DC chlapčenské tenisky Pure So sú jednoducho TOP! Pokiaľ chcete mať svojho chlapčeka vystajlovaného nesmú vám doma chýbať tieto super tenisky. Pure So sú tenisky na šnurovanie a sú perforované na vnútornej strane pre priedušnosť.

DC Chlapčenské tenisky Trase Tx Se-31%
45 € 30,90 €

Akcia

Chlapčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu so zaväzovaním na šnúrky. Vulkanická podrážka s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC chlapčenské žabky Spray-33%
15 € 9,90 €

Akcia

Chlapčenské žabky od značky DC Shoes si ich nositelia zamilujú. Žabky sú v červenom prevedení s výrazným logom na podrážke. Odolná a pružná podrážka z EVA poskytuje pohodlie pri chôdzi.

DC Defy Jkt M-50%

DC Defy Jkt M

Hodnotenie: 5
194,90 € 97,45 €

Výpredaj

Pánska snowboardová bunda Defy s technológiou WEATHER DEFENSE 10K. Bunda má podlepené švy na kritických miestach, vetracie otvory v podpazuší, kapucňu s dvojbodovým sťahovaním, systém upevnenia bundy k nohaviciam a **pružný pás proti zapadnutiu **snehu.

DC Defy M

DC Defy M

Hodnotenie: 4,5
194,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska snowboardová bunda Defy M s technológiou WEATHER DEFENSE 10K (10 000mm, 5 000g). Bunda má strih regular, podlepené švy na kritických miestach, vetracie otvory v podpazuší a kapucňu s dvojbodovým sťahovaním.

DC dievčenské tenisky Chelsea Tx-50%
56,63 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

DC dievčenské tenisky Chelsea Tx sú super doplnkom pre každú malú skejťačku! Kombinácia farieb ružovej k rebelkám jednoducho sadne a preto si ich každé dievčatko hneď obľúbi. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu a majú zaväzovanie na šnúrku.

DC dievčenské tenisky Pure High-Top-50%
66,01 € 32,90 €

Akcia

DC dievčenské tenisky Pure HT sú super doplnkom pre každú malú skejťáčku do chladného počasia vďaka vnútornému zatepleniu kožúškom! Ružová k rebelkám jednoducho padne a preto si ich každé dievčatko hneď obľúbi. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu a majú zaväzovanie na šnúrku.

DC dievčenské tenisky Trase Tx-30%
40 € 27,90 €

Akcia

Dievčenské tenisky od značky DC Shoes si ich nositeľky zamilujú. Tenisky sú vyrobené z pevného textilu a majú šnurovanie na šnúrky. Vulkanická podrážka s mäkkou vnútornou stielkou poskytuje pohodlie na každom kroku.

DC Dryden M-50%

DC Dryden M

Hodnotenie: 4,9
109,90 € 54,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska snowboardová mikina DC shoes Dryden M s odnímateľnou vestou z materiálu WEATHER DEFENSE DWR, ktorá odpudzuje vodu. Voľnejší strih RELAXED FIT. Mikina je vybavená veľkým vreckom a logom značky na hrudi.

DC Franchise Glove M-50%
54,90 € 27,45 €

Výpredaj

Pánske snowboardové rukavice Franchise Glove M. Vďaka WEATHER DEFENSE 10K technológii a **THINSULATE zatepleniu sú tieto snowboardové rukavice skvelou voľbou na hory a do snowparku. S rukavicami **môžete ovládať dotykové displeje.

DC Franchise Mitt M-50%

DC Franchise Mitt M

Hodnotenie: 5
54,90 € 27,45 €

Výpredaj

Pánske snowboardové palčiaky Franchise Mitt M. Vďaka WEATHER DEFENSE 10K technológii a **THINSULATE zatepleniu sú tieto snowboardové rukavice skvelou voľbou na hory a do snowparku. S rukavicami **môžete ovládať dotykové displeje.

DC pánske tenisky Net Se (302297-KCO)-30%
74,95 € 51,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske tenisky DC Shoes Net Se (302297-KCO) s výrazným postranným logom vyrobené z kože, vystužený jazyk a oblasť členku pre komfort.

DC Relay Pnt M
194,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske snowboardové nohavice Relay Pnt M s technológiou WEATHER DEFENSE 15K (15 000mm, 10 000g). Nohavice majú podlepené švy na kritických miestach, systém pripevnenia k bunde, zips na nohaviciach a systém upevnenia leme nohavíc k topánke a vetranie na zips.

DC Ripley Jkt M

DC Ripley Jkt M

Hodnotenie: 5
204,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánska snowboardová bunda Ripley Jkt M s technológiou WEATHER DEFENSE 10K (10 000mm, 5 000g). Bunda má strih regular, podlepené švy na kritických miestach, vetracie otvory v podpazuší a kapucňu s dvojbodovým sťahovaním.

DC Bolsa M
24,10 €

Pánské pantofle DC Bolsa M jsou ideální pro široké spektrum aktivit v teplém počasí. Pantofle jsou velmi lehké a pohodlné. Na svrchu boty zaujme velké logo značky.

DC Heathrow M Bkw-34%

DC Heathrow M Bkw

Hodnotenie: 5
89,99 € 58,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánské tenisky Heathrow od značky DC Shoes vyrobené z prodyšné síťoviny, lehká UNILITE podrážka a celková sportovní silueta dělá z Heathrow jeden z nejvyhledávanějších modelů. Vnitřní konstrukce boty je ve špičce zesílená a vyztužená kolem kotníku.