Davidoff Cool Water Woman - EDT
12,90 € 12,10 €

Cool Water Woman je inšpirovaná najkrajšími vodnými úkazmi sveta: trblietavými jazierkami na havajskom ostrove Kauai, priezračnými horskými jazerami bavorských Álp, tryskajúcimi vodnými parami severného Škótska, azúrovými moriami južného Pacifiku.

Davidoff Cool Water Man - EDT
20 € 13,20 €

Vôňa, ktorá sa dostane človeku pod kožu. Evokuje senzualitu upokojujúcich síl a záhadnosť vody. Muž Cool Water je jedinec, ktorý si verí, je si vedomý svojej mužnosti a svojho tela.

Davidoff Café Espresso 57 500g, zrno
12,10 €

Davidoff Café Espresso 57 je zrnková káva pražená pri špeciálnom stupni praženia 57, ktorý je vyváženým spojením doby praženia a dokonalej teploty. To umožňuje, aby sa v prvotriednych zrnách rozvinula príjemná aróma s ľahko čokoládovou príchuťou. Tmavé, intenzívne praženie prekvapí typickou chuťou kávy espreso.

Davidoff Café Rich Aroma 250g
7,76 €

mletej káve Davidoff Café Rich Aroma sa úchvatne snúbi intenzívna chuť a príjemná kyslosť, ktorá je zavŕšená plne koreneným a jemne ovocným tónom. To zaručuje exkluzívny chuťový zážitok.

Davidoff Créme Intense 500 g
12 €

Zrnková káva Davidoff Café Créme Intense ponúka výraznú vycibrenú arómu, plnú chuť a jedinečnú smotanovú penu. Táto káva je ideálna pre plne automatické kávovary.

Davidoff Prestige Espresso 100 ks
39,40 € 34,70 € 0,35 €/ks

Kávové kapsule Davidoff Café Prestige Espresso sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. Kávové zrná sú tmavo pražené a ponúkajú tak vyššiu intenzitu chuti. Užite si zmes zŕn Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky. V balení nájdete 100 ks kapsúl.

Davidoff Cool Water Man - voda po holení
15,30 €

Vôňa, ktorá sa dostane človeku pod kožu. Evokuje senzualitou upokojujúcich síl a záhadnosťou vody. Muž Cool Water je jedinec, ktorý si verí, je si vedomý svojej mužnosti a svojho tela.

Davidoff Prestige Espresso 10 ks
4,20 € 3,50 € 0,35 €/ks

Kávové kapsule Davidoff Café Prestige Espresso sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. Kávové zrná sú tmavo pražené a ponúkajú tak vyššiu intenzitu chuti. Užite si zmes zŕn Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky. V balení nájdete 10 ks kapsúl.

Davidoff Zino - EDT
17,10 € 16,70 €

Zino od značky Davidoff je pánska, orientálno-drevitá, sladšia vôňa pre mužov, ktorá sa otvára tónmi bergamotu, ružového dreva, levandule a šalvie. V srdci vône sa ukrýva karafiát, ruža, konvalinka a jazmín. Základ je drevitý s prímesou opojnej vanilky a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 1988.

Davidoff Horizon Extreme - EDP
30,40 € 27,40 €

Horizon Extreme je orientálno-drevitá vôňa pre mužov; nová verzia predchádzajúcej Horizon z roku 2016. Hlava obsahuje nahorklý grep, štipľavý zázvor a aromatický rozmarín. V srdci sa snúbi koža, céder, muškátový oriešok a olej cypriol (nagarmotha). Kompozíciu uzatvára ambra a santalové drevo.

Davidoff Café Créme 500g, zrno
11,64 € 10,40 €

Davidoff Café Créme je exkluzívnou zmesou intenzívne pražených zrniek, v ktorých sa rozvíja výrazne vycibrená aróma, plná chuť a jedinečná zamatová pena. Ideálna pre plne automatické kávovary.

Davidoff Cool Water Woman Mera - EDT
45,60 € 21,20 €

Davidoff prichádza s novou letnou limitovanou edíciou Cool Water. Dámska toaletná voda Cool Water Woman Mera je nový zdroj sviežosti a sily v sparných letných dňoch. Silu čerpá z hlbín mora.

Davidoff Cool Water Woman - deodorant s rozprašovačom
10,30 € 8,10 €

Cool Water Woman je inšpirovaná najkrajšími vodnými úkazmi sveta: trblietavými jazierkami na havajskom ostrove Kauai, priezračnými horskými jazerami bavorských Álp, trblietavé vodné pary severného Škótska, azúrové moria Južného Pacifiku.

Davidoff Hot Water - EDT

Davidoff Hot Water - EDT

Hodnotenie: 5
17,90 € 17,50 €

Vrodená sila a inštinkt, pravá a príťažlivé charizma, nenútený a prirodzený sex-appeal. Vôňa v sebe ukrýva erotickú mužnú prednosť a zmyselnú vášeň. Vzrušujúca červená bazalka v hornej nóte je obohatená o pravú palinu. Milostné srdce, zahalené do nového korenia, prináša tejto vôni nesmierny žiar.

Davidoff The Game - EDT

Davidoff The Game - EDT

Hodnotenie: 3,5
25,80 € 18,30 €

Parfum The Game od značky Davidoff vytvoril Bernard Ellena v roku 2012, je to drevitá, svieža vôňa pre mužov. Upúta vás vzácnymi tónmi ebenového dreva v základe, predtým vás však oslní kombinácia ginu a borievky v úvode a kosatca a vzácnych driev v srdci vône.

Davidoff Style Lungo 10 ks
4,20 € 3,50 € 0,35 €/ks

Kávové kapsule Davidoff Café Style Lungo sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. Káva lungo ponúka väčšiu šálku kávy s jemnejšou intenzitou pomocou tradičného spôsobu praženia. Užite si zmes zŕn Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky. V balení nájdete 10 ks kapsúl.

Davidoff Cool Water Wave - EDT
19 € 11,20 €

Davidoff Cool Water Wave pre mužov vytvoril Francis Kurkdjian, Antoine Lie a Jean Jacques. Hlavu tvorí grep, sečuánske korenie spoločne s morskými tónmi. Srdce obsahuje brezové listy a jalovec. Základu dominuje pačuli a santalové drevo.   Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Davidoff Cool Water Man - deodorant s rozprašovačem
11,40 € 9,60 €

Vôňa, ktorá sa dostane človeku pod kožu. Evokuje senzualitu upokojujúcich síl a záhadnosť vody. Muž Cool Water je jedinec, ktorý si verí, je si vedomý svojej mužnosti a svojho tela.

Davidoff Cool Water Man - tuhý deodorant
15,20 € 9,60 €

Vôňa, ktorá sa dostane človeku pod kožu. Evokuje senzualitu upokojujúcich síl a záhadnosť vody. Muž Cool Water je jedinec, ktorý si verí, je si vedomý svojej mužnosti a svojho tela.

Davidoff Café Espresso 57 250g-21%
7,36 € 5,80 €

Akcia

Davidoff Café Espresso 57 je pražená pri špeciálnom stupni praženia 57, ktorý je vyváženým spojením doby praženia a dokonalej teploty. To umožňuje, aby sa v prvotriednych zrnách rozvinula príjemná aróma s ľahko čokoládovou príchuťou. Tmavé, intenzívne praženie prekvapí typickou chuťou kávy espreso.

Davidoff Café Fine Aroma 250g
7,36 € 7 €

mletej káve Davidoff Café Fine Aroma sa jedinečným spôsobom snúbi stredne silná chuť a vycibrený kyslý charakter zakončený výraznou lahodnou vôňou. Jemná, delikátna chuť prekoná aj tie najvyššie očakávania.

Davidoff Champion - EDT

Davidoff Champion - EDT

Hodnotenie: 5
16,20 €

Davidoff predstavuje pánsku vôňu Champion, ktorá spúšťa túžbu mužov objaviť ich skrytý potenciál – základný inštinkt pre víťazstvo a silu. Reprezentuje každodenný rituál muža, ktorý deň čo deň pracuje na svojej fyzickej aj mentálnej sile, aby sa stal Championom.

Davidoff Cool Water Intense - EDP
72,30 € 35,30 €

Cool Water Intense z roku 2019 je svieža vôňa, ktorá obsahuje iba tri zložky. Otvára sa tóny zelenej mandarínky, aby následne prešla do sladkých exotických akordov kokosu a uzavrela sa ambrovým základom. Jej nosom je Annick Menard.

Davidoff Cool Water Man - deodorant ve spreji
9,50 € 8,40 €

Vôňa, ktorá sa dostane človeku pod kožu. Evokuje senzualitu upokojujúcich síl a záhadnosť vody. Muž Cool Water je jedinec, ktorý si verí, je si vedomý svojej mužnosti a svojho tela.

Davidoff Adventure - EDT

Davidoff Adventure - EDT

Hodnotenie: 4
21,60 €

Dobrodružstvo je vzdialené miesto, kde ste nikdy neboli. Dobrodružstvo je vzplanutie emócií, ktoré ste nikdy nepocítili. Dobrodružstvo je výzva, nájdenie svojich hraníc a ich prekročenie. Ísť svojou vlastnou cestou, nech už vás povedie kamkoľvek.

Davidoff Elegancia Espresso 10 ks
4,20 € 3,50 € 0,35 €/ks

Kávové kapsule Davidoff Café Elegance Espresso sú kompatibilné s kávovarmi Nespresso. Kávové zrná sú jemne pražené, ale napriek tomu ponúkajú výraznú arómu a chuť. Užite si zmes zŕn Arabiky z Južnej a Strednej Ameriky. V balení nájdete 10 ks kapsúl.

Davidoff Horizon - EDT 125 ml + sprchový gél 75 ml
40,40 € 31,30 €

Tu je, ďaleko od vyšliapanej cesty. Pred ním sú hory ležiace v nekonečnej krajine a dotýkajúce sa nebies. Vietor je silný, ostro vonia rozmarínom, kožou a vetiverom. On sa pozerá do diaľky. Rýchly a voľný ako orol šplhá zo skaly na skalu. Nohami na zemi, presne vie, kam mieri.

Davidoff Cool Water Aquaman - EDT
45,60 € 23,50 €

Pánska legendárny toaletná voda Cool Water prichádza s letnou limitovanou edíciou Cool Water Aquaman. Nechajte sa zlákať vôňou oceánu a vydajte sa na novú dobrodružnú cestu. Doprajte si letné osvieženie v horúcich letných dňoch.

Davidoff Cool Water Caribbean Summer Edition - EDT
20,90 € 19,60 €

Cool Water Caribbean Summer Edition z roku 2018 je citrusovo-aromatická vôňa pre mužov. Svieža hlavu tvorí mandarínka, citrón a grep. V bylinnom srdci ucítite kombináciu šalvie, borievky a bazalky. Základ dotvára aromatická mäta spoločne so santalovým drevom. .

Davidoff Cool Water Mediterranean Summer Edition - EDT
21,70 € 19,60 €

Cool Water Mediterranean Summer Edition je drevito-svieža vôňa pre mužov. Hlavu tvorí citrusy v podobe tangerínes, grepu a citróna. V bylinnom srdci ucítite bazalku, jalovec, mätu a šalvia. Kompozíciu uzatvárajú hrejivé akordy santalové dreva. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Davidoff Cool Water Sea Rose - EDT
17,90 € 16,90 €

Toaletná voda Cool Water Sea Rose vznikla v roku 2013 a odkrýva úplne novú stránku večné love story medzi ženou a morom. Nežná a lahodná, táto mimoriadne svieža vôňa oslavuje čistotu a spontánnosť. Žena Sea Rose žije v dokonalej harmónii s krásou prírody.

Davidoff Cool Water Wave Woman - telové mlieko
7,60 € 4,10 €

Davidoff Cool Water Wave evokuje krištáľovo čistou vodou, šumenie mora, prehriaty piesok a horúce letné dni. Pre ženy so slobodným duchom, ktoré sú ženské a sebavedomé. Parfumér Philippe Bousseton sa pri tvorbe tejto kvetinovo-ovocnej vône inšpiroval Afroditou. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2007.

Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition - EDT
18,80 €

Cool Water Woman Sea Rose Caribbean Summer Edition je kvetinová vôňa pre ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a mandarínku. Potom prechádza do kvetinového srdca, ktoré je tvorené ruží. Kompozíciu uzatvára kašmírové drevo. Na trh bola uvedená v roku 2018. .

Davidoff Cool Water Woman Sea Rose Mediterranean Summer Edition - EDT
34,20 € 19,10 €

Water Sea Rose Mediterranean Summer Edition je kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy. Otvára sa ovocnými tónmi mandarínky a hrušky, potom prechádza do akordov ruže, aby sa následne rozvoněla po pižmu a cédru. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Davidoff Cool Water Woman - sprchový gél
7,20 € 6,90 €

Cool Water Woman je inšpirovaná najkrajšími vodnými úkazmi sveta: trblietavými jazierkami na havajskom ostrove Kauai, priezračnými horskými jazerami bavorských Álp, trblietavé vodné pary severného Škótska, azúrové moria Južného Pacifiku.

Davidoff Cool Water Woman Summer Edition - EDT
22,80 € 19,60 €

Novinka

Tento rok v lete sa vydajte na nezabudnuteľnú cestu s Davidoff Cool Water Woman Summer Edition, vzdušnú a veľmi ženskú vôňou. Preneste svoje zmysly do nádherných modrých vôd Tichého oceánu. a ponorte sa.

Davidoff Cool Water Woman - telové mlieko
8,10 €

Cool Water Woman je inšpirovaná najkrajšími vodnými úkazmi sveta: trblietavými jazierkami na havajskom ostrove Kauai, priezračnými horskými jazerami bavorských Álp, trblietavé vodné pary severného Škótska, azúrové moria južného Pacifiku.

Davidoff Horizon - balzam po holení
26,60 € 23,50 €

Tu je, ďaleko od vyšliapanej cesty. Pred ním sú hory ležiace v nekonečnej krajine a dotýkajúce sa nebies. Vietor je silný, ostro vonia rozmarínom, kožou a vetiverom. On sa pozerá do diaľky. Rýchly a voľný ako orol šplhá zo skaly na skalu. Nohami na zemi, presne vie, kam mieri.

Davidoff Horizon - EDT
17,90 € 14,70 €

Tu je, ďaleko od vyšliapanej cesty. Pred ním sú hory ležiace v nekonečnej krajine a dotýkajúce sa nebies. Vietor je silný, ostro vonia rozmarínom, kožou a vetiverom. On sa pozerá do diaľky. Rýchly a voľný ako orol šplhá zo skaly na skalu. Nohami na zemi, presne vie, kam mieri.

Davidoff Run Wild - EDP
17,70 €

Run Wild For Her je aromatická kvetinová parfémová voda pre ženy. Vo skvelej hlave tejto vône nájdeme pistácie a granátové jablko. V stredu vône cítime jazmín a nakoniec sa prejaví vôňa ľalie. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Davidoff Run Wild - EDT 100 ml + tuhý deodorant 75 ml
49,40 € 32,60 €

Run Wild je aromatická korenistá vôňa pre mužov. Korenistá hlava obsahuje škoricu a zázvor. Srdce patrí výrazné levanduľu, základ potom jedľové živicu a fazuľu tonka. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Davidoff Run Wild - EDT
22,80 € 21,70 €

Run Wild je aromatická korenistá toaletná voda pre mužov. Dominantné hlava obsahuje zázvor. Srdce patrí výrazné levanduľu a fazuľu Táničke. V základe potom nájdeme škoricou a jedľovú živicu. Na trh bola uvedená v roku 2019.

Davidoff The Brilliant Game - EDT
22,80 € 20,50 €

Vôňa The Brilliant Game od značky Davidoff je orientálno-drevitá vôňa, ktorá bola vytvorená v roku 2014. Obsahuje v sebe veľa výnimočných zložiek, ako napr. Karamel, kumarín, vermút, campari a ďalšie. Nechajte sa uniesť touto mužnou očarujúce vôňou!.