David Beckham

David Beckham Intimately Beckham For Men - EDT 30 ml
13x

David Beckham Intimately Beckham For Men - EDT

7,80 €

Vôňa odráža Davidovu sexy stránku. Tvorí ju drevito-orientálny akord vyžarujúci teplo a zmyselnosť. Začína to intenzívnou sviežosťou a iskrivosťou bergamotu, šťavnatého grapefruitu a výrazného korenistého kardamónu. Prebúdzajú sa zmysly a túžba po živote.

Partner: Vivantis
-56%
David Beckham Bold Instinct - EDT 75 ml

David Beckham Bold Instinct - EDT

44,90 €
19,50 €

Nová vôňa David Beckham Bold Insinct je prejavom odvážneho mužského inštinktu, ktorý sa získava a vyvíja skúsenosťami. Charizmatická vôňa mieša zmes dymových, zemitých nót whiskey spolu s korením a drevitými tónmi. Pre mužov, ktorí vecí, čo chcú.

Partner: Vivantis
-25%
David Beckham Homme - EDT 30 ml
9x

David Beckham Homme - EDT

8,20 €
6,10 €

Homme od značky David Beckham je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Úvod vône je citrusovo-korenistý, srdce vône patrí kašmírovému drevu, rozmarínu a koži. Potom sa vôňa rozvinie do drevitého základu, ktorý obsahuje pižmo, pačuli a mahagónové drevo. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2011.

Partner: Vivantis
-23%
David Beckham The Essence - EDT 30 ml
1x

David Beckham The Essence - EDT

8,20 €
6,30 €

David Beckham The Essence je svieža, fougerová vôňa pre mužov od značky David Beckham. Predstavená bola prvýkrát v roku 2012 a zaradila sa medzi skôr vydané vône od tejto značky. V úvode sa nachádza grapefruit, lístky fialky a levandule, srdce je ovocné s prímesou kardamónu.

Partner: Vivantis
David Beckham Classic - EDT 90 ml
2x

David Beckham Classic - EDT

9,50 €

Značka David Beckham predstavuje vôňu Classic pre mužov. Táto toaletná voda je svieža, drevitá a je určená pre všetky športovo založených mužov – či už pre aktívnych športovcov aj fanúšikov športu. Je ležérne a pritom osviežujúci. Na trh bola uvedená v roku 2013.

Partner: Vivantis
David Beckham Beyond - EDT 40 ml
3x

David Beckham Beyond - EDT

7,70 €

Vôňa David Beckham Beyond je symbolom mužskej príťažlivosti, sily a sebadôvery. Parfém Beyond v sebe prepája svieže a aromatické tóny. Tento jedinečný mix zvodnosti a dokonalosti sa otvára osviežujúcimi tónmi mojita a grapefruitu. Pikantné tóny korenia dodávajú zloženie originálny nádych.

Partner: Vivantis
David Beckham Beyond Forever - EDT 90 ml

David Beckham Beyond Forever - EDT

11,50 €
11,30 €
Akcia

V roku 2016 predstavila značka David Beckham ďalšie vôňu pre mužov, tentoraz s názvom Beyond Forever . Táto vôňa je plná sviežosti a patrí do fougerových vôní. Ukrýva v sebe napr. Pačuli, vetiver, kožu, fialku, paprade, slamienku a ďalšie zložky.

Partner: Vivantis
-16%
David Beckham Classic Blue - EDT 90 ml

David Beckham Classic Blue - EDT

11,70 €
9,80 €

David Beckham predstavil v roku 2013 vôňu Classic, ktorá je venovaná mužom, ktorí majú štýl. Teraz prichádza s novou vôňou Classic Blue, ktorá je inšpirovaná jeho klasickým štýlom a eleganciou v kombinácii s modernými detailmi.

Partner: Vivantis
David Beckham Homme - deodorant s rozprašovačem 75 ml

David Beckham Homme - deodorant s rozprašovačem

3,90 €
3,70 €

Homme od značky David Beckham je drevito-korenistá vôňa pre mužov. Úvod vône je citrusovo-korenistý, srdce vône patrí kašmírovému drevu, rozmarínu a kožu. Potom sa vôňa rozvinie do drevitého základu, ktorý obsahuje pižmo, pačuli a mahagónové drevo. Vôňa bola na trh uvedená v roku 2011.

Partner: Vivantis
David Beckham Inspired By Respect - EDT 60 ml
1x

David Beckham Inspired By Respect - EDT

9,80 €
8,50 €

Inspired by Respect od značky David Beckham je citrusová vôňa s výraznou levanduľovou a ambrovou zložkou ideálny pre každého sebavedomého muža. Hlava je tvorená sviežim bergamotom, grapefruitom a nezameniteľnú levanduľou. Korenené srdce zložené z kardamómu a lístkov klinčekov dopĺňa šťavnatý ananás.

Partner: Vivantis
-20%
David Beckham Instinct - dezodorant v spreji 150 ml
1x

David Beckham Instinct - dezodorant v spreji

3,40 €
2,70 €

Čistá koncentrácia odvahy a energie. Z vône vane okamžitý záblesk sviežosti vďaka talianskemu bergamotu, zatiaľ čo iskrivá zmes pomaranča a mandarínky jej dodávajú radostný úvodný akord. Inštinktívna sila charakteru a intuície.

Partner: Vivantis
-16%
David Beckham Intimately Men 75 ml
35x

David Beckham Intimately for Men EDT

11,57 €
9,68 €

Pánsku toaletnú Intimately vodu tvorí moderný, drevito-korenistý akord, vyžarujúci teplo a zmyselnosť. Teplé, zmyselné spodné tóny santalového dreva, pačuli a ambry tvoria nezabudnuteľnú a intímnu esenciu. Vychutnajte si úchvatnú zmes energie, vzrušenia, pohodlia a tepla.

Tovar od predajcu MALL