Damodara Instantná pohánková kaša s chia semienkami, goji a jablkami 50g
1,20 €

Instantné kaše do hrnčeka s chia semienkami, goji a jablkami. produkty Damodar sú vhodné pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov. Bez konzervantov, umelých farbív, emulgátorov, ochucovadiel či iných umelých zložiek.

Damodara Špenát vločky 35 g
1,10 €

Použitie do polievok, omáčok . Zloženie: Špenát 100%. Uchovávajte v suchu a tme. Obsah: 35 g Krajina pôvodu: ČR Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1529 kJ tuky 2,5g Sacharidy 41,2 g vláknina 7,5g Bielkoviny 41,1 g sodík 861mg.

Damodara Pochúťka hrachová s paradajkami 180g
2,20 €

Chrumkavá hrachová pochúťka so sušenými paradajkami, ktorú možno pridať do polievok, podávať ako prílohu alebo si ju vychutnať samostatne. Nie je nutné ďalej tepelne upravovať.

Damodara Chilli chipsy (papričky korenie) 100g
1,80 €

Chilli chipsy od Damodar sú zdravé strukovinové chrumky vhodné taktiež pre vegánov. neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín.

Damodara Červená repa púder 100 g
1,30 €

Sušené zeleninové korenie CVIKLA púder. 100% sušená zelenina. Napomáha proti poklesu imunity a posilňuje telo v mnohasměrech. Je vhodný na dochucovanie pokrmov, skvelá do slaných palaciniek, cestovín, polievok, omáčok i do smoothies. Výborné aj ako prírodné farbivo.

Damodara Řepov chipsy 100 g
1,80 €

Chipsy so zemiakmi a cviklou. Damodara – chipsy sú zdravé strukovinové chrumky vhodné taktiež pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín.

Damodara Chipsy s chia semienkami a rozmarínom 100 g
1,70 €

Podáva sa ako pochutina (chrumky či zemiačiky) – z prirodzene bezlepkových surovín – vhodné pre vegánov. Zloženie: hrachová múka, slnečnicový olej, sušené zemiaky, chia semienka (5,4%), morská soľ, rozmarín (1%).

Damodara Instantná polievka do hrnčeka cícerová s paprikou 38g
0,90 €

Polievka do hrnčeka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1–2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnú a ľahko stráviteľnú potravinou.

Damodara Instantná polievka do hrnčeka hrachová 42g
0,80 €

Hrachová polievka s cviklou. Český strukovinové výrobok. polievka do hrnčeka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. Stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1–2 minúty.

Damodara Instantná polievka do hrnčeka šošovicová 42g
0,80 €

Polievka so zeleninou a instantnými strukovinovým rezancami. stačí zaliať vriacou vodou a počkať 1–2 minúty. Vďaka špecifickej receptúre, používané pri výrobe stráca strukovina svoju nepríjemnú vlastnosť nadúvanie a stáva sa tak prijateľnú a ľahko stráviteľnú potravinou.

Damodara Makové chipsy 150g
2,20 €

Damodara chipsy sú zdravé strukovinové chrumky vhodné taktiež pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín.

Damodara Pizza chipsy (paradajka oregano) 100 g
1,70 €

Pizza Chipsy s príchuťou paradajky a oregana sú zdravé strukovinové chrumky vhodné taktiež pre vegánov. Neobsahujú žiadne živočíšne produkty ani akékoľvek prísady vyrobené za použitia živočíšnych produktov, naopak sú strukoviny výborným zdrojom rastlinných bielkovín.

Damodara Strukoviny pochúťka hrášková 180 g
2,10 €

Chrumkavá hrášková pochúťka, ktorú možno pridať do polievok, podávať ako prílohu alebo si ju vychutnať samostatne. Nie je nutné ďalej tepelne upravovať.

Damodara Strukoviny pochúťka papriková 180 g
2,30 €

Chrumkavá hrachová pochúťka, ktorú možno pridať do polievok, podávať ako prílohu alebo si ju vychutnať samostatne. Nie je nutné ďalej tepelne upravovať.

Damodara Strukoviny pochúťka Řepová 180 g
2,40 €

Chrumkavá hrachová pochúťka s červenou repou, ktorú možno pridať do polievok, podávať ako prílohu alebo si ju vychutnať samostatne. Nie je nutné ďalej tepelne upravovať.

Damodara je rodinný projekt, ktorý vznikol v roku 2006 a zaoberá sa výrobou a distribúciou vegánskych bezlepkových potravín.

Damodara je rodinný projekt, ktorý vznikol v roku 2006 a zaoberá sa výrobou a distribúciou vegánskych bezlepkových potravín.