-40%
Dakine Batoh Canyon 24L

Dakine Batoh Canyon

94,99 €
56,99 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Unisex batoh Canyon 24L. Materiál: 100% Recyklovaný Polyester…

Dakine detské rukavice Yukon Mitt Ai Mikes S modrá

Dakine detské rukavice Yukon Mitt Ai Mikes

33,90 €

Detské vzorované palčiaky Yukon od značky Dakine. O zateplenie sa postará 4stranný strečový fleec materiál a zároveň je možné do rukavíc vložiť tepelnú podložku.

Tovar od predajcu MALL
Dakine detské rukavice Yukon Mitt Black S čierna
2x

Dakine detské rukavice Yukon Mitt Black

33,90 €

Detské jednofarebné palčiaky Yukon od značky Dakine. O zateplenie sa postará 4stranný strečový fleec materiál a zároveň je možné do rukavíc vložiť tepelnú podložku.

Tovar od predajcu MALL
Dakine detské rukavice Yukon Glove Black S čierna

Dakine detské rukavice Yukon Glove Black

33,90 €

Detské jednofarebné rukavice Yukon od značky Dakine sú vybavené našitým systémom Touch Screen, ktorý umožňuje ovládanie obrazoviek inteligentných telefónov. O zateplenie sa postará 4stranný strečový fleec materiál a zároveň je možné do rukavíc vložiť tepelnú podložku.

Tovar od predajcu MALL
-63%
Dakine Syncline Short With Liner Bluerock 30
2x

Dakine Syncline Short With Liner Bluerock

110,96 €
40 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánske športové kraťasy Syncline od značky Dakine sú 13 palcov dlhé, z ľahkého a priedušného materiálu a súčasťou je vložka s vypchávkami, ktorú je možné vybrať.

Tovar od predajcu MALL

Zakladateľ tejto preslávenej značky Rob Kaplan začal vyrábať pútka na surf už v roku 1979 v Haiku na Maui na Hawaii. O rok neskôr bol požiadaný profesionálnymi surfistami, aby im pomohol vyrobiť pútka na nohy na nové wave boardy. V roku 1986 DaKine otvoril svoju prvú severoamerickú pobočku (vrátane výroby a skladu) v Hood River v Oregone, kde má dodnes svoju základňu. V roku 1989 ako prvý vstúpil na snowboardový trh s príslušenstvom a batohmi na snowboard.

V priebehu 90. rokov rozšíril svoju ponuku o prvé modely zimných rukavíc. Doslova revolúciu predstavoval v roku 1996 prvý DaKine helipack a v roku 1999 prvý čisto skateboardový batoh Park Pack, ktorého vlastnosti pomocou rôznych inovácií viedli k vývoju ďalších modelov snáď najúspešnejších batohov vôbec. V roku 2001 sa začalo s výrobou príslušenstva pre kite boarding a o tri roky neskôr, po dlhej ceste od prvého surfového pútka, DaKine oslávil svoje 25. výročie.