-56%
Dainese Kid Vest Protector L

Dainese Kid Vest Protector

73,70 €
32 €
Posledný kus za túto cenu!

Detský chránič chrbtice Dainese Kid Vest Protector s kĺbovo spojenými polypropylénovými plátmi a jadrom s vrstvami z materiálu Crash Absorb.

Tovar od predajcu MALL
Dainese NEW DRAKE AIR TEX pánske letné športové textilné nohavice veľkosť 46

Dainese NEW DRAKE AIR TEX pánske letné športové textilné nohavice

218 €
207 €

Tieto motocyklové nohavice Dainese z tkaniny Cordura® Comfortmajú odnímateľné tvrdé chrániče certifikované podľa normy EN 1621.1. Kvalita nohavíc New Drake Air Tex vyplýva z ich technických vlastností a vysokoprofilového štýlu: zips v spodnej časti nohavíc, podšívka z priedušnej, perf

Partner: Yshop
Dainese CASUAL SLIM LADY textilné nohavice veľkosť D25

Dainese CASUAL SLIM LADY textilné nohavice

198 €
189 €
Posledný kus za túto cenu!

Kalhoty na motorku a voľný čas, ktoré spájajú ochranu pri jazde s pohodlím každodenných nohavíc. Sú vyrobené z inovatívnej priadze Armalith®, ktorá kombinuje bavlnu, Lycru®a UHMWPE(polyetylén s veľmi vysokou molekulovou hmotnosťou). Takto vyrobená tkanina je veľmi ľahká, mäkká, al

Partner: Yshop

Dainese je Talianska športová značka s dlhou históriou, špecializujúca sa na výrobu ochranných prostriedkov a oblečenie pre zjazdové lyžovanie, snowboarding, MTB a MOTO šport. Produkty značky Dainese používa pre ich kvalitu, bezpečnosť a komfort veľa profesionálnych športovcov a pretekárov.

Dainese bolo založené v roku 1972. Prvými produktami boli kožené nohavice pre motokros, takmer okamžite nasledované prvou koženou kombinézou. Inovatívne dizajny a používanie farieb boli skutočnou revolúciou, boriacou do tej doby nudný, konvenčný štýl obliekania motorkárov.