DAFO Cibula vyprážaná 100g
0,92 €

Vyprážané cibuľka zlatistej farby má širokú škálu využitia – do šťouchaných zemiakov, šošovky, hrachovej kaše, hamburgerov, miešaných vajíčok, plnených zemiakových knedlí, domáceho chleba, halušiek, sekané, na chlebíčky, hot dogy, ku smaženému a pečenému mäsu či k posypanie čínskych rezancov .

DAFO Curry mleté 250g
1,44 €

Čo by zmes môže mať mnoho rôznych obmien a variácií od jemných až po ostrejšie. Curry mletej niekedy tiež nazývané „kari“ či „karí“, je ako zmesou korenia, tak názvom pokrmu typického pre Indiu.

DAFO Bobkový list celý 20g
0,76 €

Sušený list vavrínu vznešeného sa používa najmä ako korenie. Bobkový list celý má arómu silne korenené a mierne trpké.

DAFO Anjelské krídla 250g
1,68 €

Zmes korenia pre grilované či pečené kura. Anjelské krídla nám pri pečení či grilovanie vytvorí krásne chrumkavú zlatú kôrku.

DAFO Havana grill 250g
1,68 €

Zmes korenia vhodné na grilovanie, rožnenie a pečenie všetkých druhov mäsa. Túto zmes môžeme tiež použiť na marinády.

DAFO Worcestrová omáčka 1l
2,28 €

Worcesterská omáčka sa používa na dochucovanie duseného mäsa, rýb, biftekov a roštěnek, majonéz alebo šalátov.

DAFO Bejby gril 250g
1,64 €

Zmes vhodná na všetky druhy rožněných a grilovaných pokrmov. Bejby gril nám tiež výborne dochutí fritované prílohy.

DAFO Cibula plátková 100g
1,08 €

Nemáme po ruke čerstvú cibuľu a chceme predsa niečo dobré uvariť, rovnako dobre nám poslúži variant sušených plátkov cibule. Používame ju všade tam, kam sa dáva cibuľa bežne – do rôznych gulášov, pod mäso, zeleninu, do nátierok či omáčok. Výborne sa tiež hodí na pizzu.

DAFO Argentina 250g
1,68 €

Zmes korenia vhodná na marinovanie, grilovanie a rožnenie rôznych druhov mäsa. Argentína je vynikajúci napr. Na grilované koleno. Hodí sa aj na dusenú zeleninu či na dochutenie zemiakov.

DAFO Aztécky poklad 250g
1,92 €

Jemne pikantná zmes. Aztécky poklad sa výborne hodí na okorenenie mletých mias, klobás, steakov a naloženie mäsa na ražnenie.

DAFO Fenikel celý 200g
1,32 €

Fenikel má teplú, anízovú vôňu, chutí sviežo, ľahko sladkasto a po sladké drievko.

DAFO Jarná bylinková zmes 100g
1,28 €

Bylinková zmes vhodná pre teplú i studenú kuchyňu. Výborne dochutí nátierky, plnky, omáčky, ale aj varené zemiaky či ryžu.

DAFO Paprika mletá údená 250g
1,80 €

Vôňa papriky býva skôr potlačená a jemná. Niektoré typy sa vyznačujú karamelovú, ovocnou alebo údenú príchuťou, zatiaľ čo iné ľahko dráždi a páli v nose. Chuť kolíše od sladkasto údené po vyzretou a plnú alebo jemne pálivú s náznakom horkosti.

DAFO Zmes na pizzu 100g
1,44 €

Zmes korenia vhodná nielen na pizzu alebo pod mäso, ale tiež do omáčok na cestoviny či ryžu.

DAFO Adamové rebra 250g
1,60 €

Jemne ostrá koreniaca zmes s výrazným medovým arómou. Adamové rebra sa hodí na všetky druhy mäsa, predovšetkým na pečená rebierka, bôčik či nakladanie mäsa na gril. Výborná je do marinád alebo tiež na zeleninu.

DAFO Borievka celá 100g
1,72 €

Chuť tohto korenia je čistá, osviežujúca, sladkastá a ľahko pálivá s náznakom borovice a živice. Borievka celá má drevnatú, nezameniteľnú vôňu ginu, ktorého výroby je súčasťou.

DAFO Dymová soľ 250g
1,60 €

Dymová soľ dodá údeninám, klobásam a podobnym výrobkom príjemné údené arómu.

DAFO Gyros zlatý 250g
1,80 €

Zmes korenia na prípravu tradičného gyrosu. Gyros zlatý môžeme tiež použiť na steaky z kuracieho, bravčového, ovčieho a hovädzieho mäsa. Odporúčame tiež do leča a zeleninových zmesí.

DAFO Italia 250g
2,28 €

Koreniaca zmes, ktorá sa výborne hodí na pizzu, cestovinová jedlá, zemiaky, pod mäsovej zmesi, do polievok i omáčok, leča alebo gulášu.

DAFO Korenie citronové 250g
3,04 €

Citrónové korenie dodáva príjemnú pieporná-kyslú chuť a vôňu steakom z lososa, ale aj iným pokrmom z rýb a morských plodov. Výborne chutí aj v cestovinách a šalátoch.

DAFO Krakonošova zahrádka 200g
1,84 €

Zmes korenia vhodná na dochutenie polievok, nátierok, omáčok a mletého mäsa, zeleninových šalátov a na výrobu bylinkového masla.

DAFO Kurkuma mletá 250g
1,52 €

Kurkuma, niekedy tiež zvaná „indický šafran“, bola dlhú dobu cenená skôr ako rastlina farbiarska. Dnes pre ňu však nájdeme široké využitie aj v kuchyni. Spája a zosúlaďuje iné druhy korenia, s ktorými sa mieša v mnohých kombináciách – je napríklad súčasťou zmesí kari či garam masala.

DAFO Medvedí grill 250g
1,80 €

Zmes korenia určená na marinovanie, grilovanie, rožnenie a pečenie všetkých druhov mäsa a zeleniny.

DAFO Mletá mäsa 250g
1,52 €

Zmes korenia na dochutenie mletého mäsa, sekané a zeleninových fašírok.

DAFO Pfeffer steak 250g
3,20 €

Korenisté korenie vhodné na steaky, naloženie mäsa alebo do pikantných omáčok k mäsu.

DAFO Rasca čierna cela 250g
1,84 €

Rasca čierna, tiež nazývaný „černuška“, bol pred príchodom korenia do európskych kuchýň veľmi obľúbeným korením. Jeho aróma nie je nijako výrazné, vonia po bylinkách, ľahko pripomína pamajorán. Jeho chuť je horká, pieporná, prenikavá a oriešková.

DAFO Rasca drvená 250g
1,36 €

Rasca je známa svou pronikavou vůní, jež je stejně jako chuť teplá, nahořkle sladká a ostře kořenná, s příchutí sušené pomerančové kůry a slabým nádechem anýzu.

DAFO Škorica celá 100g
1,72 €

Chuť škorice je sladkastá, teplá s náznakom klinčekov a citrusu, aróma je jemne sladké, drevité, napriek tomu však intenzívne.

DAFO Bylinkové maslo 100g
1,08 €

Koreniaca zmes vhodná pre teplú i studenú kuchyňu. Bylinkové maslo sa používa na okorenenie nátierok, plniek a omáčok. Vynikajúci je aj na dochutenie varených zemiakov alebo ryže.

DAFO Cesnak granulovaný 250g
2,36 €

Granulovaný cesnak je všestranným pomocníkom v kuchyni – využijete ho všade tam, kam sa hodí aj čerstvý cesnak. Hodí sa do nátierok, omáčok, polievok, strukovín, fašírok, šalátov, pod mäso a na hrianky. Po zmiešaní so soľou vytvoríte cesnakovou soľ výbornú napríklad na grilovanie.

DAFO Cesnak plátkový 200g
2,60 €

Cesnakové plátky využijete vždy, keď nemáte po ruke čerstvý cesnak. Hodí sa na pizzu, pod mäso, do polievok, placiek, omáčok alebo majonéz.

DAFO Chilli papriky 50g
0,92 €

Chuť chilli má veľký rozsah – od jemne pálivej až po neuveriteľne štipľavú.

DAFO Chilli platok 200g
1,60 €

Chuť chilli má veľký rozsah – od jemne pálivej až po neuveriteľne štipľavú.

DAFO Čierne korenie celé 200g
3,04 €

Korenie je celosvetovo najpoužívanejším korením. Chuť i vôňa čierneho korenia je aromatická a ostro pálčivá.

DAFO Čierne korenie mleté 250g
1,92 €

Korenie je celosvetovo najpoužívanejším korením. Chuť i vôňa čierneho korenia je aromatická a ostro pálčivá.

DAFO Čierny cesnak 1ks
3,96 €

Tento typ cesnaku je typický pre ázijskú kuchyňu. Chuť čierneho cesnaku nie je nijako štipľavá ani ostrá. Má skôr sladkastú chuť.

DAFO Čubrica červená 250g
1,60 €

Tradičná koreniaca zmes balkánskej kuchyne vhodná na dochutenie mletého mäsa, zapekané zeleniny a rôznych más. Vhodná tiež na strukoviny, do slaného tvarohu a nátierok.

DAFO Čubrica zelená 200g
1,64 €

Tradičná koreniaca zmes balkánskej kuchyne vhodná na dochutenie mletého mäsa, zapekané zeleniny a rôznych más. Vhodná tiež na strukoviny, do slaného tvarohu a nátierok.