Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Cutie Diamonds

Upresniť parametre

Šperky Cutie Diamonds sa vďaka svojej elegancii a kráse stanú potešujúcim a ceneným darom, ktorý prinesie vašim najbližším veľa skvelých spomienok a emócií. Meno Cutie Diamonds znamená v prvom rade prvotriednu kvalitu a neopozeraný dizajn šperkov s prírodnými diamantmi, vychádzajúcich z najlepších českých a európskych zlatníckych tradícií. Značka tiež v spolupráci s Nadáciou Terezy Maxovej podporuje znevýhodnené deti pri ich štarte do života.

Diamantové šperky Cutie Diamonds sú vyrábané za použitia najmodernejších technológií. Kombinácia inovácie s tradičnými remeslami (predovšetkým s precíznou ručnou výrobou šperkov klasickou zlatníckou a klenotníckou technológiou) zaručuje, že sa k vám dostane kvalitný šperk, ktorý v priebehu výroby mnohokrát prešiel rukami skúsených zlatníkov.

Samozrejmosťou je použitie špičkových materiálov. 14ti karátové zlato používané pri výrobe šperkov je nealergénne a prechádza dôkladnou kontrolou kvality. Vždy je opatrené platnými značkami puncového úradu ČR, ktoré dokladujú, že materiál zodpovedá platnej českej a európskej legislatíve a jej normám. Diamanty spĺňajú najnáročnejšie kritériá kvality (čistota, brus, farba a váha, tzv. 4c) a ich ťažba je garantovaná v súlade s Kimberleyským procesom, garantujúcim ich etický a bezkonfliktný pôvod od spoľahlivých dodávateľov. Šperky tak nielen skvele vyzerajú, ale je zabezpečené aj maximálne pohodlie pri ich nosení.

Šperky Cutie Diamonds sú ako stvorené pre jedinečné chvíle vo vašom živote.