CuddlyZOO CuddlyZOO Bavlnená deka dvojfarebná
33,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna mäkučká dvojfarebná detská deka Cuddly Zoo s jemným vzorom je vyrobená z vysoko kvalitnej bavlnenej priadze a akrylu. Vďaka tomu je príjemná na dotyk.


CuddlyZOO Detská deka bez výplne
35,53 €
33,27 €

CuddlyZOO Deka bez výplne – 100% bavlna na jednej strane, na strane druhej jemná a maznavá tkanina Minky (100% polyester). Ideálna pre malé bábätká na ležanie, ale aj ako prikrývka, hracia deka atď. Kvalitná, prateľná, vhodná od narodenia. 80×100 cm.


CuddlyZOO Plyšové hryzátko, Medvedík-42%
10,85 €

6,29 €

Výpredaj

Krásne plyšové hryzátko Cuddly Zoo pripomínajúce svojím v tvare medvedíka. Zvieratko je vyrobené z jemnej tkaniny Minky, ktorá je mäkká, hrejivá a ideálna na maznanie.


CuddlyZOO Súprava deka + vankúš, veľ. S
38,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučká súprava na spanie pre deti s farebnými zaujímavými obrázkami, ktoré priťahujú pozornosť každého dieťaťa, čo dieťaťu umožňuje preskúmavať svet a naučiť sa rozlišovať tvary a farby.


CuddlyZOO Toy-34%
17,87 €

11,69 €

Výpredaj

Hračka Cuddly Zoo je skvelým miláčikom na hranie, maznanie a na spanie. Je vyrobená z dvoch druhov materiálov. Farebné, zaujímavé obrázky priťahujú pozornosť každého dieťaťa.


CuddlyZOO Vložka do kočíka cover
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná vložka do kočíka uchráni kočík pred zašpinením a zároveň poskytne dieťaťu mäkké a pohodlné sedadlo. Vložka má otvory pre bezpečnostné pásy.


CuddlyZOO Obojstranný vankúš, MAMA
19,41 €

Obojstranný mäkký vankúšik bude ideálny skôr pre staršie dieťa. Jednu stranu tvorí jednofarebná, extrémne jemná a maznavá tkanina Minky. Druhá bavlnená strana je s farebnou potlačou a unikátnym vzorom.


CuddlyZOO Vankúšik do auta
16,31 €

Počas cestovania autom malé deti často zaspia, prestanú ovládať svaly krku a hlava potom prepadá zo strany na stranu. Opierka hlavy je špeciálne tvarovaná tak, aby týmto nepríjemným veciam zabránila.


CuddlyZOO Vankúšik v tvare motýlika
15,53 €

Vankúšik CuddlyZOO má tvar motýlika a vďaka tomu drží hlavičku bábätka v správnej pozícii a chráni ju proti nárazom. Ponúka bábätku príjemné a pokojné spanie a je ideálny pre deti od prvých dní života.


CuddlyZOO Safety belts pillow
19,30 €

Krásne vankúšiky k upevneniu na bezpečnostné pásy v autosedačke a kočíku. Vankúšik a chránič pásu v jednom poskytnú pohodlie vášmu dieťaťu. Vďaka ich veľkosti sú vhodné aj pre rodičov.


CuddlyZOO Zavinovačka
38,60 €

Detská zavinovačka od CuddlyZOO je multifunkčná zavinovačka na zabalenie a zabezpečenie dieťaťa. Dva kvalitné materiály, ľahká údržba. Použitie doma aj vonku, v postieľke, v kočíku či autosedačke.