CuddlyZOO Multifunkčný vankúš Medveď
28,80 € 27 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný vankúš Bear (Medveď) je funkčný, kvalitný a dizajnový vankúš pre viac príležitostí – dojčiaci vankúš, na sedenie pre deti, či ako klasický vankúš do detskej i dospelej postele. Hypoalergénny, 55×45 cm.

CuddlyZOO Plyšové hryzátko, Medvedík
10,90 €

Krásne plyšové hryzátko Cuddly Zoo pripomínajúce svojím v tvare medvedíka. Zvieratko je vyrobené z jemnej tkaniny Minky, ktorá je mäkká, hrejivá a ideálna na maznanie.

CuddlyZOO Toy
17,90 €

Hračka Cuddly Zoo je skvelým miláčikom na hranie, maznanie a na spanie. Je vyrobená z dvoch druhov materiálov. Farebné, zaujímavé obrázky priťahujú pozornosť každého dieťaťa.

CuddlyZOO Obojstranný vankúš, MAMA
19,40 €

Obojstranný mäkký vankúšik bude ideálny skôr pre staršie dieťa. Jednu stranu tvorí jednofarebná, extrémne jemná a maznavá tkanina Minky. Druhá bavlnená strana je s farebnou potlačou a unikátnym vzorom.

CuddlyZOO Vankúšik do auta
16,30 €

Počas cestovania autom malé deti často zaspia, prestanú ovládať svaly krku a hlava potom prepadá zo strany na stranu. Opierka hlavy je špeciálne tvarovaná tak, aby týmto nepríjemným veciam zabránila.

CuddlyZOO Vankúšik v tvare motýlika
15,50 €

Vankúšik CuddlyZOO má tvar motýlika a vďaka tomu drží hlavičku bábätka v správnej pozícii a chráni ju proti nárazom. Ponúka bábätku príjemné a pokojné spanie a je ideálny pre deti od prvých dní života.

CuddlyZOO Safety belts pillow
19,40 €

Krásne vankúšiky k upevneniu na bezpečnostné pásy v autosedačke a kočíku. Vankúšik a chránič pásu v jednom poskytnú pohodlie vášmu dieťaťu. Vďaka ich veľkosti sú vhodné aj pre rodičov.

CuddlyZOO Zavinovačka
38,90 €

Detská zavinovačka od CuddlyZOO je multifunkčná zavinovačka na zabalenie a zabezpečenie dieťaťa. Dva kvalitné materiály, ľahká údržba. Použitie doma aj vonku, v postieľke, v kočíku či autosedačke.