CuddlyZOO Souprava deka + polštář, vel. M
62,84 €
58,81 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

CuddlyZOO Souprava deka + polštář, vel.M je z přírodních a šetrných tkanin. Souprava se skládá z dětského polštáře a přikrývky. Antialergenní, vhodné již od narození. Rozměry: polštář 40 × 60 cm, deka 100 × 135 cm.


CuddlyZOO Plyšové hryzátko, Medvedík
10,85 €
10,29 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Krásne plyšové hryzátko Cuddly Zoo pripomínajúce svojím v tvare medvedíka. Zvieratko je vyrobené z jemnej tkaniny Minky, ktorá je mäkká, hrejivá a ideálna na maznanie.


CuddlyZOO Toy-50%
17,87 €

8,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hračka Cuddly Zoo je skvelým miláčikom na hranie, maznanie a na spanie. Je vyrobená z dvoch druhov materiálov. Farebné, zaujímavé obrázky priťahujú pozornosť každého dieťaťa.


CuddlyZOO Obojstranný vankúš, MAMA
19,41 €
+ doprava zadarmo

Obojstranný mäkký vankúšik bude ideálny skôr pre staršie dieťa. Jednu stranu tvorí jednofarebná, extrémne jemná a maznavá tkanina Minky. Druhá bavlnená strana je s farebnou potlačou a unikátnym vzorom.


CuddlyZOO Vankúšik do auta
16,31 €
+ doprava zadarmo

Počas cestovania autom malé deti často zaspia, prestanú ovládať svaly krku a hlava potom prepadá zo strany na stranu. Opierka hlavy je špeciálne tvarovaná tak, aby týmto nepríjemným veciam zabránila.


CuddlyZOO Vankúšik v tvare motýlika
15,53 €
+ doprava zadarmo

Vankúšik CuddlyZOO má tvar motýlika a vďaka tomu drží hlavičku bábätka v správnej pozícii a chráni ju proti nárazom. Ponúka bábätku príjemné a pokojné spanie a je ideálny pre deti od prvých dní života.


CuddlyZOO Safety belts pillow
19,40 €
+ doprava zadarmo

Krásne vankúšiky k upevneniu na bezpečnostné pásy v autosedačke a kočíku. Vankúšik a chránič pásu v jednom poskytnú pohodlie vášmu dieťaťu. Vďaka ich veľkosti sú vhodné aj pre rodičov.


CuddlyZOO Zavinovačka
38,90 €
+ doprava zadarmo

Detská zavinovačka od CuddlyZOO je multifunkčná zavinovačka na zabalenie a zabezpečenie dieťaťa. Dva kvalitné materiály, ľahká údržba. Použitie doma aj vonku, v postieľke, v kočíku či autosedačke.