CuddleCo Podložka do kočíka Comfi-Cush
29 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CUDDLECo Pamäťová podložka do kočíka Comfy-cush zmierňuje tlak a zmierňuje dopady jazdy na nerovnom teréne, takže vaše dieťa sa bude v kočíku cítiť pohodlne oveľa dlhšie. Celoročná všestrannosť s obojstranným dizajnom. Univerzálny dizajn je kompatibilný s takmer všetkými kočíkmi.

CuddleCo Pamäťová podložka do kočíka
29,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cuddle Co Podložka do kočíka Cuddle Me je obojstranná, z hustej pamäťovej peny pre maximálne pohodlie. Opozerala sa Vám farba kočíka? Zmeňte ju!

CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Snug 2v1
28,68 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CUDDLE Fusak Comfy-Snug 2v1 s rozmermi 90 × 44 × 2,5 cm je veľmi ľahučký a ľahko sa s ním vďaka jeho kompaktnosti cestuje. Univerzálny, štýlový, veľmi funkčný – udrží aj Vaše bábätko v komforte a teple. Vhodný pre deti od narodenia.

CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Extreme
37,87 € 36,90 €

CUDDLE Fusak Comfy-Extreme je fusak, vhodný do každého počasia. Ochráni Vaše bábätko v daždi, vetre i snehových prehánkach a pritom mu poskytne potrebné pohodlie. Praktický dvojaký zips, nastaviteľná kapucňa. Vhodné pre detičky už od narodenia. Rozmer: 90 × 50 × 4 cm.

CuddleCo vankúš z pamäťovej peny Polka Dots
46,31 € 43,90 €

Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny až 5 v 1 je všestranný a bol navrhnutý tak, aby mamičke zaisťoval všetok komfort dôležitý pre spánok počas noci. Ďalej možno použiť ako podporu pri dojčení či kŕmení.