CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Extreme
37,87 € 36,90 €

CUDDLE Fusak Comfy-Extreme je fusak, vhodný do každého počasia. Ochráni Vaše bábätko v daždi, vetre i snehových prehánkach a pritom mu poskytne potrebné pohodlie. Praktický dvojaký zips, nastaviteľná kapucňa. Vhodné pre detičky už od narodenia. Rozmer: 90 × 50 × 4 cm.

CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Snug 2v1
28,68 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

CUDDLE Fusak Comfy-Snug 2v1 s rozmermi 90 × 44 × 2,5 cm je veľmi ľahučký a ľahko sa s ním vďaka jeho kompaktnosti cestuje. Univerzálny, štýlový, veľmi funkčný – udrží aj Vaše bábätko v komforte a teple. Vhodný pre deti od narodenia.

CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus
9,96 € 9,40 €

CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus vytvorí pre Vaše dieťatko tú najlepšiu podporu hlavičky, krku a chrbtice vďaka mäkkej a pohodlnej bambusovej textílii z ktorej je vyrobený. Určené deťom od 1 roka veku. Pre pohodlné a uvoľnené cestovanie s deťmi.

CuddleCo Penový matrac Lullaby 120 x 60 cm
69,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusný penový matrac Lullaby 120 × 60 cm je šetrný k jemnej detskej pokožke. Ručne vyrábané (v UK) mäkké bambusové vlákno. Bambusové vlákna sú prírodné, hypoalergénne, antimikrobiálne a priedušné, pomáhajú matrac udržať čistý, svieži a bez baktérií. Lullaby matrac patrí medzi prémiové produkty, vodoodolná vrstva, ideálna pre prvé dni, kedy sa dieťa učí chodiť na nočník.

CuddleCo vankúš z pamäťovej peny Polka Dots
46,31 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny až 5 v 1 je všestranný a bol navrhnutý tak, aby mamičke zaisťoval všetok komfort dôležitý pre spánok počas noci. Ďalej možno použiť ako podporu pri dojčení či kŕmení.

CuddleCo Pružinový matrac Harmony 120 x 60 cm
124,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusný pružinový matrac Harmony 120 × 60 cm je šetrný k jemnej detskej pokožke. Ručne vyrábané (v UK) mäkké bambusové vlákno. Bambusové vlákna sú prírodné, hypoalergénne, antimikrobiálne a priedušné, pomáhajú matrac udržať čistý, svieži a bez baktérií. Harmony matrace patria medzi prémiové produkty. Taštičkové pružiny kopírujú tvar tela dieťaťa a poskytujú mu tak ničím nerušený spánok. Pružiny sa prispôsobia, aj keď dieťa rastie.

CuddleCo Pružinový matrac Signature 120 x 60 cm
143,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Luxusný pružinový matrac Signature 120 × 60 cm je šetrný k jemnej detskej pokožke. Ručne vyrábané (v UK) mäkké bambusové vlákno. Bambusové vlákna sú prírodné, hypoalergénne, antimikrobiálne a priedušné, pomáhajú matrac udržať čistý, svieži a bez baktérií. Signature matrac patrí medzi prémiový produkt. Taštičkové pružiny kopírujú tvar tela dieťaťa a poskytujú mu tak ničím nerušený spánok. Pružiny sa prispôsobia, aj keď dieťa rastie.

CuddleCo Prebaľovacia podložka Comfi-Change
32,90 €

CuddleCo prebaľovacia podložka Comfy-Change z pamäťovej peny – spojenie mäkkého bambusu a pamäťovej peny zaistí tú najväčšiu mäkkosť a komfort, pohodlie pre Vaše dieťatko. Prateľný poťah, hypoalergénna. Pre detičky od narodenia.

CuddleCo Dojčiaci vankúš z pamäťovej peny
25,54 € 24,90 €

CuddleCo Dojčiaci vankúš z pamäťovej peny bol navrhnutý tak, aby sa pohodlne zmestil okolo pása pre pohodlné dojčenie. Využijete pred i po pôrode. Poskytne úľavu, oporu, pohodlie a komfort. Bambusové vrstvy sú hypoalergénne a poťah je snímateľný.

CuddleCo Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny
43,90 €
+ doprava zadarmo

CuddleCo Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny – využijete v tehotenstve, po pôrode aj pre bábätko. Všestranná pomôcka, ktorú si zamilujete. Podpora ženského/detského tela, pre najväčšie pohodlie. Hodvábne jemné bambusové vrstvy, prateľný poťah.

CuddleCo Podložka Comfi-Play
30,80 €

CuddleCo Podložka Comfi-Play je podložka pre dieťatko, ktoré leží na brušku. Ideálny spoločník pre prvé objavovanie okolia. Rozvíja silu hornej časti tela, s prídavnými pútkami, hypoalergénna. Pohodlná a bezpečná.