CuddleCo Fusak do kočíka Comfi-Extreme
38,20 €

Posledný kus za túto cenu!

CUDDLE Fusak Comfy-Extreme je fusak, vhodný do každého počasia. Ochráni Vaše bábätko v daždi, vetre i snehových prehánkach a pritom mu poskytne potrebné pohodlie. Praktický dvojaký zips, nastaviteľná kapucňa. Vhodné pre detičky už od narodenia. Rozmer: 90 × 50 × 4 cm.


CuddleCo Fusak do kočíka  Comfi-Snug 2v1
29 €

CUDDLE Fusak Comfy-Snug 2v1 s rozmermi 90 × 44 × 2,5 cm je veľmi ľahučký a ľahko sa s ním vďaka jeho kompaktnosti cestuje. Univerzálny, štýlový, veľmi funkčný – udrží aj Vaše bábätko v komforte a teple. Vhodný pre deti od narodenia.


CuddleCo vankúš z pamäťovej peny Polka Dots
46,31 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny až 5 v 1 je všestranný a bol navrhnutý tak, aby mamičke zaisťoval všetok komfort dôležitý pre spánok počas noci. Ďalej možno použiť ako podporu pri dojčení či kŕmení.


CuddleCo Pamäťová podložka do kočíka
28,85 €

25,33 €

Akcia

Cuddle Co Podložka do kočíka Cuddle Me je obojstranná, z hustej pamäťovej peny pre maximálne pohodlie. Opozerala sa Vám farba kočíka? Zmeňte ju!


CuddleCo Dojčiaci vankúš z pamäťovej peny
25,54 €

CuddleCo Dojčiaci vankúš z pamäťovej peny bol navrhnutý tak, aby sa pohodlne zmestil okolo pása pre pohodlné dojčenie. Využijete pred i po pôrode. Poskytne úľavu, oporu, pohodlie a komfort. Bambusové vrstvy sú hypoalergénne a poťah je snímateľný.


CuddleCo Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny
44,04 €
+ doprava zadarmo

CuddleCo Multifunkčný vankúš z pamäťovej peny – využijete v tehotenstve, po pôrode aj pre bábätko. Všestranná pomôcka, ktorú si zamilujete. Podpora ženského/detského tela, pre najväčšie pohodlie. Hodvábne jemné bambusové vrstvy, prateľný poťah.


CuddleCo Podložka Comfi-Play
30,60 €

CuddleCo Podložka Comfi-Play je podložka pre dieťatko, ktoré leží na brušku. Ideálny spoločník pre prvé objavovanie okolia. Rozvíja silu hornej časti tela, s prídavnými pútkami, hypoalergénna. Pohodlná a bezpečná.


CuddleCo Prebaľovacia podložka Comfi-Change
34,40 €

CuddleCo prebaľovacia podložka Comfy-Change z pamäťovej peny – spojenie mäkkého bambusu a pamäťovej peny zaistí tú najväčšiu mäkkosť a komfort, pohodlie pre Vaše dieťatko. Prateľný poťah, hypoalergénna. Pre detičky od narodenia.


CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus
10 €

CuddleCo Záhlavník z pamäťovej peny Bambus vytvorí pre Vaše dieťatko tú najlepšiu podporu hlavičky, krku a chrbtice vďaka mäkkej a pohodlnej bambusovej textílii z ktorej je vyrobený. Určené deťom od 1 roka veku. Pre pohodlné a uvoľnené cestovanie s deťmi.