CUBS Detský drevený domček Filip
205,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený domček Filip od firmy CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Má jeden vchod a okienko. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


CUBS Stolička prírodná-87%
39,48 €

5,01 €

Akcia

Zostavte si vlastný drevenú stoličku CUBS s menom. Sedák stoličky obsahuje vyberateľné písmená, ktoré umožňujú zostaviť jedno z najpoužívanejších mien. Bezfarebná verzia stoličky je ponechaná v prírodnom prevedení, s výnimkou nôh, pre kreatívne dokončenie zákazníkom. Puzzle sú koncipované tak, aby umožňovali opakovane zostaviť meno, ale aj pohodlne a najmä bezpečne sedieť.


CUBS Detský drevený domček Eliška
516,40 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Eliška s verandou od výrobcu CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového a jedľového dreva. Má dva vchody a okná s okenicami. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý vhodne doplní každú záhradu.


CUBS Detský drevený domček Petrol
621,30 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Petrol od výrobcu CUBS je ako ozajstná benzinka s obchodíkom. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového a jedľového dreva. Je rozdelený na dve miestnosti s dverami a oknami s plexisklom. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorí vhodne doplní každú záhradu.


CUBS Detská hrazda - drevená
16,40 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je drevená hrazda CUBS ideálnou voľbou. Hrazda je vhodná pre deti od 3 do 12-tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS F-kotvenie 50x500mm
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zemná kotva určená pre zaistenie detského ihriska. Pre vybrané ihrisko CUBS alebo iné kompatibilné.


CUBS Hojdačka Disk - kvetinka
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový hojdačkový sedák CUBS Disk kvetinka je hodnotným doplnkom k akejkoľvek hojdačkovej zostave alebo modulu, prípadne ihrisku. Hojdačka sa skladá z jedného nastaviteľného polypropylénového lana v dĺžke 2m ku ktorému je pripevnený hojdací disk s hrebeňmi.


CUBS Hojdačka VIP - plastový sedák
14,41 €
13,40 €

Plastový tvarovaný hojdačkový sedák CUBS VIP je dodávaný s kvalitným 10 mm polypropylénovým lanom v dĺžke 2 m. Dĺžka závesu je nastaviteľná a ideálna pre zavesenie na hojdačkový modul CUBS alebo iný, prípadne aj strom. Špeciálne navrhnutý sedák s protišmykovým povrchom a zvýšenými bočnicami zaistí bezpečnosť a pohodlie.


CUBS Kryt na pieskovisko 118 x 118 cm
43,10 €
+ doprava zadarmo

Nepremokavý kryt na pieskovisko určený predovšetkým na pieskovisko 3v1 od značky Cubs. Kryt chráni piesok pred nečistotami a poveternostnými vplyvmi. Kryt má rozmer 118 × 118 cm.


CUBS Madlo plastové 2ks

CUBS Madlo plastové 2ks

Hodnotenie: 5
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tieto skvelé madlá CUBS sú dokonale navrhnuté tak, aby pomáhali deťom dostať sa bezpečne na ťažšie prístupné miesta detských ihrísk a drevených preliezačiek všetkých druhov. Môžu byť použité vo vnútri alebo vonku na akomkoľvek drevenom ráme.


CUBS Pieskovisko 3v1

CUBS Pieskovisko 3v1

Hodnotenie: 3,5
77,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pieskovisko spojené so sedením a s pevným krytom 3v1 od značky Cubs. Multifunkčný výrobok predčí vaše očakávania v každom ohľade. Kryt chráni piesok pred nečistotami. Pieskovisko má rozmer 118 × 118 cm.


CUBS Pieskovisko Adam

CUBS Pieskovisko Adam

Hodnotenie: 5
42,70 €
+ doprava zadarmo

Detský piknikový stolček CUBS Karolína sa vďaka svojim rozmerom zmestí na každú záhradu, ale aj do bytu. Pre dlhšiu životnosť je drevo ošetrené impregnáciou. Žiadanou výhodou je, že si ho deti môžu nafarbiť a dotvoriť podľa podľa svojho.


CUBS Šplhacia tyč k detskému ihrisku
69,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šplhacia tyč k detskému ihrisku CUBS alebo inému privátnemu ihrisku. Otvory pre skrutky na montážnu dosku Ø 10 mm. Skrutky nie sú súčasťou balenia. Železná tyč je dodávaná v červenom prevedení.


CUBS Volant k detskému ihrisku
13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Volant k detskému ihrisku CUBS alebo inému hraciemu setu. Kúpou tohto príslušenstva deťom rozšírite možnosť hrania. Kvalitné plastové spracovanie. Priemer volantu je 30 cm.


CUBS Zrkadlo k detskému ihrisku
49,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Úsmevné zrkadlo k detskému ihrisku CUBS alebo inému systému. Zrkadlo s ktorým si užijete veľa zábavy je skvelý doplnok do domčeka. Balenie obsahuje zrkadlo a 4 skrutky, takže môžete hračku hneď namontovať..


CUBS Ďalekohľad Star k detskému ihrisku
28,70 €

Ďalekohľad k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Už má vaše dieťa na zostave kormidlo, ale stále mu tam niečo chýba? Kúpte mu ďalekohľad. Šikovný doplnok, s ktorým sa deti vybláznia, pretože môžu pozorovať všetko dianie okolo (rádius 360 st.) Príde im to hrozne napínavé.


CUBS Detské kruhy - drevené
53,40 €
+ doprava zadarmo

Drevené kruhy CUBS na cvičenie pre deti od 3 do 12 rokov s maximálnou nosnosťou 70 kg. Kruhy sú vhodné a dôležité pre rozvoj nielen telesných, ale aj morálnych vlasností dieťaťa. Pomáhajú rozvíjať silu, odvahu, obratnosť a priestorovú orientáciu.


CUBS Detský piknikový stôl s plastovým boxom
102,90 €

Detský piknikový stolček CUBS s plastovým boxom sa vďaka svojim rozmerom zmestí na každú záhradu, ale aj do bytu. Žiadanou výhodou je, že si stolček deti môžu nafarbiť a dozdobiť podľa svojho.


CUBS Listová schránka
16,90 €

Listové schránka k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Neviete, ako doručiť tajnú poštu? U nás v CUBS sme našli pre vaše deti riešenie v podobe veľkej poštové schránky.


CUBS Drevený piknikový stolík s úložným priestorom
49,70 €
+ doprava zadarmo

Detský drevený stolček CUBS je dobrým základom pre každú záhradnú párty alebo stretnutie s priateľmi. Piknikový stolík je vyrobený z kombinácie borovicového a jedľového dreva. Ide o kvalitný výrobok, ktorý vhodne doplní každú záhradu.


CUBS Hojdačka Baby 3v1 Trix
43,50 €
+ doprava zadarmo

Hojdačka CUBS Baby 3v1 Trix je prémiová plastová hojdačka vhodná aj pre najmenších. Vďaka riešeniu 3v1 sa môžu hojdať deti vo veku 0–12 rokov. Maximálna nosnosť hojdačky je 70 kg. CUBS Baby 3v1 Trix rastie s vaším dieťaťom.


CUBS Hojdačka Basic plastová
15,50 €

Plastová hojdačka CUBS Basic je určená pre vonkajšie i vnútorné použitie. Hojdanie je skvelý spôsob, ako sa bezpečne hrať v kombinácii s fyzickou aktivitou. Sedadlo na dieťa má široké použitie v rôznych zostavách, samostatne alebo ako súčasť detského ihriska.


CUBS Hrazda drevená s plastovou rukoväťou
17,80 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je drevená hrazda CUBS ideálnou voľbou. Hrazda je vhodná pre deti od 3 do 12 tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Impregnovaný piknikový stôl s plastovým boxom
122,30 €

Detský piknikový stolček CUBS s plastovým boxom sa vďaka svojim rozmerom vojde do bytu, ale vďaka impregnácii aj na každú záhradu. Výhodou je, že si stolček deti môžu nafarbiť a dozdobiť podľa svojho.


CUBS Kormidlo Star k detskému ihrisku
30,70 €

Kormidlo k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Každá správna loď musí mať samozrejme kormidlo. Sú vaše deti presvedčené, že ich zostava na záhrade je loď na mori? Podporte túto ich výletnickú predstavu a kúpte im kormidlo.


CUBS Piškvorky OXO k detskému ihrisku
70,20 €
67 €
+ doprava zadarmo

Precvičte si hlavu! Hracie pole Piškvorky OXO k detskému ihrisku alebo plotu záhrady. OXO majú jedinečný prémiový dizajn, ktorý zahŕňa 9 hracích valcov (konfigurácia 3×3). Každý valec obsahuje reliéf s farebným X a O.


CUBS Povrazový rebrík pre detské ihriská
20,90 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je povrazový rebrík CUBS ideálnou voľbou. Rebrík je vhodný pre deti od 3 do 12-tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Šmykľavka s prípojkou na vodu 2,95 m
89,30 €

CUBS Šmykľavka s prípojkou na vodu 2,95 m reprezentuje kvalitu prémiovej kategórie šmykľaviek za výhodnú cenu. Vyniká stálofarebnosťou, pevnosťou a je mrazuvzdorná. Veľmi dobré klzné vlastnosti sú výsledkom mimoriadnej kombinácie materiálov a výrobného procesu. Na šmykľavku možné pripojiť hadicu a vodné radovánky môžu začať.


CUBS Šplhacie lano s uzlami pre detské ihriská
27,10 €

Ak chcete, aby vaše dieťa cvičilo svoju obratnosť, rozvíjalo silu a zároveň sa dokonale vybláznilo je šplhacie lano CUBS s uzlami ideálnou voľbou. Lano je vhodné pre deti od 3 do 12 tich rokov. Maximálna nosnosť je 70kg.


CUBS Telefón k detskému ihrisku
15,29 €
15,10 €

Telefón k detskému ihrisku CUBS alebo inému, ktorý vydáva zvuk pri stlačení tlačidla. Obsah balenia: telefón, jedna skrutka. Z bezpečnostných dôvodov ide o bezpečnú atrapu určenú k detskej hre.


CUBS Teleskop pre detské ihrisko
13,90 €

Teleskop k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Obsah balenia: teleskop, skrutky. Z bezpečnostných dôvodov (pohľad do slnka) ide o bezpečnú atrapu určenú k detskej hre.


CUBS Teleskop Star

CUBS Teleskop Star

Hodnotenie: 5
24,30 €

Teleskop k detskému ihrisku CUBS alebo inému systému. Dokážete si predstaviť základňu alebo hrad bez teleskopu? Vaše deti určite nie. Ako inak by mohli pozorovať blížiace sa nepriateľské armády? Doplňte zostavu vašich detí o veľký teleskop CUBS Star a uvidíte, koľko zábavy si užijú.


CUBS Volant s klaksónom k detskému ihrisku
17,10 €

Tut, tut! Zábava pre malých vodičov. Volant s funkčným klaksónom, ktorý môžete pripevniť k detskému ihrisku CUBS alebo inému. Volant je vyrobený z pevného a plného PP plastu.


CUBS Stolička

CUBS Stolička

Hodnotenie: 5
37 €

Zostavte si vlastnú drevenú stoličku CUBS s menom. Sedák stoličky obsahuje vyberateľné písmená, ktoré umožňujú zostaviť jedno z najpoužívanejších mien. Písmená sú dopredu nafarbené, ostatné diely stoličky sú ošetrené bezfarebným lakom. Puzzle sú koncipované tak, aby umožňovali opakovane zostaviť meno, ale aj pohodlne a najmä bezpečne sedieť.


CUBS Detský drevený domček Nela
168,10 €
+ doprava zadarmo

Drevený domček Nela od firmy CUBS. Domček je vyrobený iba z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Má jeden vchod a okienko. Jedná sa o originálny a mimoriadne kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


CUBS WourkOut Junior 007
304,80 €

Vonkajší fitness prvok WourkOut Junior je určený pre vyžitie detí a mládeže na záhrade. CUBS pri vývoji prvkov spolupracuje s fitness lektormi, freerunnermi, parkour špecialistami, ale aj odbornými združeniami v Českej a Slovenskej republike.


CUBS WourkOut 008
619,30 €
+ doprava zadarmo

Vonkajší fitness prvok WourkOut je určený pre vyžitie celej rodiny, mládeže i dospelých na záhrade. CUBS pri vývoji prvkov spolupracuje s fitness lektormi, freerunnermi, parkour špecialistami, ale aj odbornými združeniami v Českej a Slovenskej republike.


CUBS WourkOut Junior 006
153,40 €
+ doprava zadarmo

Vonkajší fitness prvok WourkOut Junior je určený pre vyžitie detí a mládeže na záhrade. CUBS pri vývoji prvkov spolupracuje s fitness lektormi, freerunnermi, parkour špecialistami, ale aj odbornými združeniami v Českej a Slovenskej republike.


CUBS Detská hojdačka Safe Care - červená
19 €

Plastová hojdačka Safe Care je určená pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Hojdanie je skvelý spôsob, ako sa bezpečne hrať v kombinácii s fyzickou aktivitou. Sedadlo na dieťa má široké využitie v rôznych zostavách, samostatne alebo ako súčasť detského ihriska.


CUBS Detské ihrisko Dominik
198 €

CUBS Dominik je detské ihrisko s dvoma hojdačkami, vyrobené z drevených hranolov, ktoré sú ekologicky tlakovo impregnované. Ochrana je predpokladom dlhoročnej životnosti bez akýchkoľvek známok opotrebenia.


CUBS Detské ihrisko Matyáš
299 €

CUBS Matyáš je detské ihrisko s dvoma hojdačkami a možnosťou dokúpiť a pripojiť šmýkačku, vyrobené z drevených hranolov, ktoré sú ekologicky tlakovo impregnované. Ochrana je predpokladom dlhoročnej životnosti bez akýchkoľvek známok opotrebenia.


CUBS Detské ihrisko Vojta
229 €

CUBS Vojta je detské ihrisko, ktoré kombinuje hojdanie s lezením a možnosťou dokúpiť a pripojiť šmýkačku, vyrobené z drevených hranolov, ktoré sú ekologicky tlakovo impregnované. Ochrana je predpokladom dlhoročnej životnosti bez akýchkoľvek známok opotrebenia.


CUBS Detský drevený domček Malíček
176,70 €

Drevený domček Malíček od firmy CUBS. Domček je polootvorený, bez okeníc, dverí a podlahy. Je vyrobený len z kombinácie vysoko kvalitného borovicového, smrekového a jedľového dreva. Originálny a kvalitný výrobok, ktorý obohatí každú záhradu.


CUBS Dopadová plocha - zatrávňovacia doska SAF
43,10 €
+ doprava zadarmo

Praktická gumová zatrávňovacia dopadová plocha ideálna pre všetky záťažové miesta vašej záhrady ako je napríklad detské ihrisko, státie automobilu alebo záťažová časť trávnikov. Diely pokryjú plochu 1,5 m2.


CUBS Hojdačka Prak - sedák
24 €

Flexibilný hojdačkový sedák CUBS Prak je dodávaný s kvalitným polypropylénovým lanom v dĺžke 2 m. Dĺžka závesu je nastaviteľná a ideálna na zavesenie na hojdačkový modul CUBS alebo iný, prípadne aj strom.


CUBS Šmykľavka s prípojkou na vodu 2,2 m
69,50 €

CUBS Šmykľavka s prípojkou na vodu 2,20 m reprezentuje kvalitu prémiovej kategórie šmýkačiek za výhodnú cenu. Vyniká stálofarebnosťou, pevnosťou a je mrazuvzdorná. Veľmi dobré klzné vlastnosti sú výsledkom mimoriadnej kombinácie materiálov a výrobného procesu. Na šmýkačku možné pripojiť hadicu a vodné radovánky môžu začať.