CTI CTI Bavlnený froté podbradník 3ks HELLO KITTY Emma
5,90 €

Podbradník z jemného materiálu je navrhnutý tak, aby absorboval vlhkosť vrátane slín dieťaťa a chránil tak jeho citlivú pleť. Chráni oblečenie pred škvrnami a zápachom. Praktické zapínanie na suchý zips.

CTI CTI Luxusná bavlnená osuška 75/150cm HELLO KITTY Salsa
13,95 €

Obľúbená postavička mačičky HELLO KITTY zaiste poteší každú malú slečnu a bude jej robiť spoločnosť kdekoľvek pri vode. Osuška je z vysokokvalitnej 100% bavlny, samozrejmosťou je logo kvality OEKO-TEX® Maxi rozmer 75 × 150cm využijete ako pri bazéne tak aj na pláži.

CTI CTI Bavlnená osuška 70/120 cm PRINCEZNÁ SOFIA
9,90 €

Malej slečne určite urobí veľkú radosť osuška s motívom princeznej Sofie. Značka CTI reprezentuje na českom a slovenskom trhu krásne a kvalitné licenčné doplnky do bytu. Pochádza z Francúzska a vyznačuje sa mimoriadne kvalitnou látkou a skvelým spracovaním.

CTI CTI Bavlnená osuška 70/120cm DISNEY FROZEN Olaf
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deťom určite urobí veľkú radosť osuška s motívom veselého snehuliaka Olafa z rozprávky DISNEY FROZEN. Značka CTI reprezentuje na českom a slovenskom trhu krásne a kvalitné licenčné doplnky do bytu. Pochádza z Francúzska a vyznačuje sa mimoriadne kvalitnou látkou a skvelým spracovaním.

CTI CTI Bavlnená osuška 70/120cm DISNEY PLANES
9,95 €

Krásna osuška v obľúbenom dizajne rozprávky DISNEY PLANES, ktorú si zamilujete ako vy, tak vaše deti. Osuška je vhodná ako na domáce používanie tak i k vode či na pláž. Značka CTI reprezentuje na českom a slovenskom trhu krásne a kvalitné licenčné doplnky do bytu.

CTI CTI Bavlnená osuška 70/120cm HELLO KITTY Nadia
8,95 €

Obľúbený motív HELLO KITTY zaiste poteší každú malú slečnu a bude jej robiť spoločnosť kdekoľvek pri vode. Osuška je z vysokokvalitnej 100% bavlny, samozrejmosťou je logo kvality OEKO-TEX®

CTI CTI Bavlnená osuška 70/120cm NEMO a DORY
9,95 €

Keď sa našiel Nemo, stratila sa Dory. Bavlnená velúrová osuška s krásnou potlačou. Novinka roku 2017! Značka CTI reprezentuje na českom a slovenskom trhu krásne a kvalitné licenčné doplnky do bytu. Pochádza z Francúzska a vyznačuje sa mimoriadne kvalitnou látkou a skvelým spracovaním.

CTI CTI Bavlnená osuška 75/150cm MONSTER HIGH
11,95 €

Krásna osuška v obľúbenom dizajne rozprávky MONSTER HIGH, ktorú si zamilujete ako vy, tak vaše deti. Osuška je vhodná ako na domáce používanie tak i k vode či na pláž. Značka CTI reprezentuje na českom a slovenskom trhu krásne a kvalitné licenčné doplnky do bytu.

CTI CTI Darčekový set vankúš + deka HELLO KITTY
21,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna súprava HELLO KITTY obsahuje vankúšik s výplňou 28×42cm a mäkkučkú flísovú deku 130 × 160cm. Skvelý tip na darček! Originálna licencia. Tovar máme skladom, bude doručený do 24 hodín.

CTI CTI Detská flísová deka 110/140cm HELLO KITTY Rosa
5,95 €

Detská flísová deka s motívom HELLO KITTY je príjemná na dotyk a mäkká. Deka je z hrejivého fleecu a vaše dieťa v nej môže sedieť zabalené pri čítaní, pozeraní TV alebo hraní spoločenských hier.

CTI CTI Detská flísová deka 110/140cm MIMONI
8,60 €

Flísová deka rozprávkovým motívom MIMONI je príjemná a na dotyk mäkká. Deka je z hrejivého flísu a vaše dieťa v nej môže sedieť zabalené pri čítaní, pozeraní TV alebo hraní spoločenských hier.

CTI CTI Detská flísová deka 110/140cm MINNIE MOUSE New Shoes
7,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská flísová deka s motívom MINNIE MOUSE je príjemná na dotyk a mäkká. Deka je z hrejivého flísu a vaše dieťa v nej môže sedieť zabalené pri čítaní, pozeraní TV alebo hraní spoločenských hier.

CTI CTI Detská osuška 70/120cm DISNEY VÍLY Aloha
9,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená víla Zvonilka zaiste poteší každú malú slečnu a bude jej robiť spoločnosť kdekoľvek pri vode. Osuška je z vysokokvalitnej 100% bavlny, samozrejmosťou je logo kvality OEKO-TEX®

CTI CTI Luxusná bavlnená osuška 85/160cm HELLO KITTY Victoria
15,90 €

Obľúbená postavička mačičky HELLO KITTY zaiste poteší každú malú slečnu a bude jej robiť spoločnosť kdekoľvek pri vode. Osuška je z vysokokvalitnej 100% bavlny, samozrejmosťou je logo kvality OEKO-TEX® Maxi rozmer 85 × 160cm využijete ako pri bazéne tak aj na pláži.