CS Solingen Príbor nerez sada 30 ks LEMGO
54,96 €

43,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zaoblený tvar rozvinutej sady príborov, ktorý obsahuje od každého druhu šesť kusov. Elegantný dizajn príborov Lemgo značky CS Solingen vás nadchne svojim spracovaním ušľachtilej nerezovej ocele.


CS Solingen Súprava príborov 30 ks INDIANA
79,34 €
77,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Elegantná obsiahla príborová súprava o tridsiatich kusoch obsahuje okrem základnej trojice tiež čajovú lyžičku a dezertnú vidličku. Príbory majú jemné zdobenie na rukoväti, ktoré vytvára celkovo luxusný vzhľad.


CS Solingen 1829 Nôž na pečivo 20,5 cm BLACK MAGIC
31,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na pečivo v kombinácii elegantného tvaru s tradičnou výrobou, starostlivo vybraných ocelí. Tento nôž nadchne amatéra aj profesionálneho kuchára. Ako mávnutím čarovného prútika prebehne príprava jedla s nožom Black Magic.


CS Solingen Brúsny kameň na nože Tromso
21,13 €
20,90 €

Brúsny kameň má 2 stupne hrubosti a je určený na dokonalé naostrenie vašich nožov. Je vhodný pre všetky typy oceľových čepelí, zvlášť vhodný pre ostrenie Damaškových čepelí.


CS Solingen Hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 24 cm, 24 cm-23%
125,14 €

95,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje * ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje **rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche. Pokrievka je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.


CS Solingen Kuchársky nôž z japonskej ocele Konstanz, 20 cm
50,94 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž je vyrobený zo 67 vrstiev japonskej ocele20 cm dlhú čepeľ a ergonomickú rukoväť z pravého dreva. Nôž je precízne ostrý vďaka ručne brúsenej čepele.


CS Solingen Kuchársky nôž z nerezovej ocele Herne, 20 cm
12,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchársky nôž s ergonomickou protišmykovou rukoväťou v klasickom dizajne s troma nitmi. Má 20 cm dlhú oceľ a ručne brúsené ostrie. Vynikajúci pre krájanie mäsa, údenín, ovocia i zeleniny.


CS Solingen Kuchařský nůž z nerezové oceli Shikoku, 17 cm
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchařský nůž z extrémně tvrdého a pevného materiálu. Má 17 cm dlouhou čepel broušenou laserem, která vydrží dlouho ostrá. Designový kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.


CS Solingen Kuchynský nôž Premium, 9 cm
6,23 €
6 €

Klasický kuchynský nôž s tromi nitmi nesmie chýbať v žiadnej správnej kuchyni. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele a má 9 cm dlhú čepeľ.


CS Solingen Kuchynský nôž s titánovým povrchom Garmisch, 9 cm
10,16 €
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický kuchynský nôž s titánovým povrchom značky CS Solingen. Je vyrobený z nerezovej ocele, má 9 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.


CS Solingen Lis na cesnak nerez Exquisite
7,02 €

Nerezový lis na cesnak Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Lis je vhodný do umývačky riadu.


CS Solingen Lúpací nôž s titánovým povrchom Garmisch, 9 cm
10,16 €
10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lúpací nôž s titánovým povrchom značky CS Solingen. Je vyrobený z nerezovej ocele, má 9 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.


CS Solingen Lúpací nôž z nerezovej ocele Herne, 7 cm
7,40 €

Lúpací nôž s ergonomickou protišmykovou rukoväťou v klasickom dizajne s troma nitmi. Má 7 cm dlhú čepeľ a ručne brúsené ostrie. Ideálny na lúpanie všetkého ovocia a zeleniny. Lúpanie s ním je rýchle a jednoduché.


CS Solingen Magnetická lišta na nože Pro-Star, 33 cm
5,45 €
5 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetická lišta na nože Pro-Star od značky CS Solingen, s dĺžkou 33 cm zaistí vďaka silným magnetickým pásikom stabilné prichytenie nožov. Magnetická lišta je šikovný kuchynský pomocník ktorý šetrí priestor na kuchynskej linke.


CS Solingen Naberačka nerezová Exquisite
5,45 €
5 €

Nerezová naberačka Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Naberačka je vhodná do umývačky riadu.


CS Solingen Nôž na citrusy s titánovým povrchom Garmisch, 10 cm
11,33 €
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynský nôž na citrusy s titánovým povrchom od značky CS Solingen. Je vyrobený z nerezovej ocele, má 10 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.


CS Solingen Nôž na pečivo s titanovým povrchom Garmisch, 20 cm
13,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na pečivo s titánovým povrchom, je vyrobený z nerezovej ocele, má vrúbkovanú 20 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Tento štýlový kúsok nemôže chýbať v žiadnej modernej kuchyni.


CS Solingen Nôž na pečivo z japonskej ocele Konstanz, 18 cm
47,01 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na pečivo je vyrobený zo 67 vrstiev japonskej ocele18 cm dlhú čepeľ a ergonomickú rukoväť z pravého dreva. Nôž je precízne ostrá vďaka **ručne brúsenej čepele.


CS Solingen Nôž na paradajky Premium, 13 cm
7,41 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž na paradajky s vrúbkovanou čepeľou v klasickom dizajne s troma nitmi nesmie chýbať v žiadnej správnej kuchyni. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele a má 13 cm dlhú čepeľ.


CS Solingen Nôž santoku Premium, 15 cm
12,12 €

Nôž santoku so širokou čepeľou si poradí s krájaním mäsa, rýb i väčších kusov zeleniny. Má klasický dizajn s tromi nitmi a je vyrobený z nerezovej ocele a má 15 cm dlhú čepeľ.


CS Solingen Nôž Santoku s titánovým povrchom Garmisch, 13 cm
13 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku s titánovým povrchom, je vyrobený z nerezovej ocele, má 16 cm dlhú čepeľ a ergonomickú perleťovú rukoväť. Široká čepeľ je ideálna na krájanie mäsa, rýb i väčších kusov zeleniny.


CS Solingen Nôž Santoku z japonskej ocele Konstanz,18 cm
47,01 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku je vyrobený zo 67 vrstiev japonskej ocele18 cm dlhú čepeľ a ergonomickú rukoväť z pravého dreva. Nôž je precízne ostrý vďaka ručne brúsenej čepele.


CS Solingen Nôž Santoku z nerezovej ocele Herne, 18 cm
12,11 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž Santoku s ergonomickou protišmykovou rukoväťou v klasickom dizajne s troma nitmi. Má 18 cm dlhú oceľ a ručne brúsené ostrie. Široká čepeľ si hravo poradí s porciovaním mäsa, rýb aj väčšej zeleniny.


CS Solingen Nůž Santoku z nerezové oceli Shikoku, 13 cm
10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nůž Santoku z extrémně tvrdého a pevného materiálu. Má 13 cm dlouhou čepel broušenou laserem, která vydrží dlouho ostrá. Designový kousek, který nesmí chybět v žádné kuchyni.


CS Solingen Nôž Santoku z nerezovej ocele Stern, 18 cm
15,24 €
15 €

Nôž Santoku je vyrobený z maximálne odolnej ocele proti strate ostrosti a zlomeniu a má 18 cm dlhú čepeľ. Skvele sa hodí na krájanie napríklad väčších kusov zeleniny či mäsa. Dizajnový kúsok, ktorý nesmie chýbať v žiadnej kuchyni.