CS Solingen Brúsny kameň na nože Tromso
26,95 € 26,30 €

Brúsny kameň má 2 stupne hrubosti a je určený na dokonalé naostrenie vašich nožov. Je vhodný pre všetky typy oceľových čepelí, zvlášť vhodný pre ostrenie Damaškových čepelí.

CS Solingen Panvica grilovacia s pokrievkou EMDEN 28 cm
34 €

Grilovacia panvica s pokrievkou a mramorovým povrchom EMDEN značky CS Solingen s priemerom 28 cm využijete na všetkých typoch sporákov vr. indukcie. Oceníte ergonomickú zmäkčenú rukoväť, nepriľnavý povrch či žiaruvzdornú pokrievku.

CS Solingen Príbor steakový BRUHL, sada 14 ks
21,90 € 1,56 €/ks

Steakový príbor CS Solingen Bruhl nájde využitie v každej domácnosti. Táto sada sa skladá z celkom 14 dielov a nájdete v nej šesť steakových nožov, šesť vidličiek, jeden veľký porcovací nôž a jednu porcovaciu vidličku. Zúbkované ostrie si ľahko poradí s krájaním masových steakov a pohodlnú manipuláciu zaisťuje ergonomická drevená rukoväť.

CS Solingen Panvica Solaris Pro 40 cm
38 €

Panvica Solaris Pro 40 cm od značky CS Solingen je v robustnom hliníkovom prevedení, ktorú je možné vkladať aj do rúry. Vďaka nepriľnavému povrchu môžete variť zdravo s minimálnym tukom.

CS Solingen Panvica z nerezovej ocele Pro-X, 24 cm
38 €

Panvica z nerezovej ocele zaisťuje rovnomerný rozvod tepla po celom dne aj stranách panvice. Má premyslené odlievacie okraje pre pohodlné prelievania obsahu bez kvapnutiu a je vhodná na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky riadu.

CS Solingen Súprava príborov nerez EDLON 30ks
67,90 € 2,26 €/ks

Súprava príborov v elegantnom dizajne vás nadchne svojím spracovaním ušľachtilej nerezovej ocele. CS-Solingen Súprava príborov nerez EDLON 30ks obsahuje 6 kusov od každého druhu príboru v zaoblenom tvare.

CS Solingen Škrabka na zemiaky Exquisite 18,5 cm
4,95 € 4,90 €

Škrabka na zemiaky CS Solingen Exquisite s veľkosťou 18,5 cm zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému škrabanie zemiakov uľahčí. Táto škrabka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Navyše disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Set nožů z nerezové oceli All Star, 3 ks-43%
16,55 € 9,30 €

Akcia

Sada 3 nožů obsahuje vykošťovací nůž, nůž na pečivo a kuchařský nůž. Nože majá čepel z nerezové oceli a dřevěnou nýtovanou rukojeť. Tato sada představuje ideální základní výbavu do kuchyně.

CS Solingen Naberačka nerezová Exquisite
6,50 €

Nerezová naberačka Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Naberačka je vhodná do umývačky riadu.

CS Solingen Brúska na nože dvojstupňová Tromso
16,90 €

Praktická dvojstupňová diamantová brúska na nože s protišmykovou úpravou pre bezpečnú manipuláciu. Udržujte svoje kuchynské nože ostré pre maximálnu účinnosť.

CS Solingen Naberačka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
4,95 € 4,90 €

Naberačka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým naberaním a servírovaním zmrzliny. Táto naberačka poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou na tvorbu úhľadných kopčekov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Naberačka disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Lopatka na tortu Exquisite 27,5 cm
4,95 € 4,90 €

Praktická lopatka na tortu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým servírovaním torty. Táto lopatka zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým prevedením. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Lopatka disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Panvica hlboká Pro 28 cm
33 €

Hlboká panvica Pro 28 cm od značky CS Solingen je kvalitný robustný pomocník do každej kuchyne. Disponuje nepriľnavým povrchom, možnosťou vkladania do rúry či celonerezovou rukoväťou.

CS Solingen Obracačka nerezová Exquisite
5,30 €

Nerezová obracačka Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Obracačka je vhodná do umývačky riadu.

CS Solingen Panvica s mramorovým povrchom EMDEN 20 cm
16,90 €

Panvicu s mramorovým povrchom EMDEN od značky CS Solingen ocenia najmä používatelia, ktorí radi jedia zdravo. Mramorový povrch Procalon umožňuje zdravé varenieminimom tuku. Ergonomická mäkčená rukoväť umožňuje ľahký úchop a uľaví tak zápästia.

CS Solingen Magnetická lišta na nože Pro-Star, 33 cm
6,50 €

Magnetická lišta na nože Pro-Star od značky CS Solingen, s dĺžkou 33 cm zaistí vďaka silným magnetickým pásikom stabilné prichytenie nožov. Magnetická lišta je šikovný kuchynský pomocník ktorý šetrí priestor na kuchynskej linke.

CS Solingen Tesnenie na tlakový hrniec 22 cm
9,80 € 5,80 €

Univerzálne tesnenie na tlakový hrniec značky CS Solingen dostane vaše kuchynského pomocníka späť do formy. Toto náhradné tesnenie so zúženým profilom je vyrobené z kvalitného a odolného silikónu. Priemer jeho vonkajšieho okraja je 23,5 cm.

CS Solingen Nôž na paradajky, 14 cm STAR
4,60 €

Nôž na paradajky 14 cm Star značky CS Solingen sa nestratí v žiadnej kuchyni. Tento praktický nôž je určený na krájanie paradajok a ďalšej zeleniny či ovocia s mäkkou šupkou. Čepeľ noža je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele a má zúbkovaný tvar. Pohodlnú a bezpečnú manipuláciu zaisťuje ergonomická rukoväť s tromi nitmi.

CS Solingen Ocieľka 19 cm PROSTAR
5,30 €

Ocieľka 19 cm Prostar značky CS CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni, kde pomôže udržať ostrie vašich nožov. Táto ocieľka je vyrobená z nerezovej ocele vysokej kvality a jej dĺžka bez rukoväte je 19 cm. Rukoväť ocieľky je vyrobená tak, aby práca s ocieľkou bola bezpečná a komfortná.

CS Solingen Strúhadlo na syr nerez Exquisite
4,55 € 4,50 €

Strúhadlo na syr nerez CS Solingen Exquisite je praktickým pomocníkom pre každodenné varenie a prípravu jedál. Toto strúhadlo je vhodné ako na strúhanie syrov, tak i čokolády, zázvoru a ďalších pochúťok. Vyrobené je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka čomu je mimoriadne kvalitné a odolné voči opotrebovaniu.

CS Solingen Metla šľahacia nerez Exquisite
4,55 € 4,50 €

Praktická šľahacia metla Exquisite značky CS Solingen skvele poslúži pri šľahaní vajec, krémov a náplní. Metla poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Metla disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Drvič na zemiaky nerez Exquisite
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový drvič na zemiaky Exquisite od značky CS Solingen v dizajnovom prevedení matného a lešteného povrchu. Drvič je vhodný do umývačky riadu.

CS Solingen Nôž univerzálny 13 cm STAR
4,60 €

Nôž univerzálny STAR s čepeľou dlhou 13 cm od značky CS Solingen je nenahraditeľný kúsok vo vašom príborníku. Nôž má ergonomickú rukoväť v klasickom dizajne a čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele.

CS Solingen Sekáčik 14 cm STAR
7,30 €

Praktický sekáčik 14 cm Star značky CS Solingen je šikovným pomocníkom do každej kuchyne. Tento sekáčik je vyrobený z kvalitnej a odolnej nerezovej ocele a disponuje praktickým okom na zavesenie. Jeho rukoväť je pre maximálne pohodlné a bezpečné použitie ergonomicky tvarovaná a disponuje tromi nitmi.

CS Solingen Nôž na pečivo 20 cm STAR
5,10 €

Nôž na pečivo STAR s čepeľou dlhou 20 cm od značky CS Solingen oceníte pri krájaní pečiva, chleba alebo bagiet. Nôž má ergonomickú rukoväť v klasickom dizajne a čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele.

CS Solingen Nôž na paradajky Premium, 13 cm
14,20 €

Nôž na paradajky s vrúbkovanou čepeľou v klasickom dizajne s troma nitmi nesmie chýbať v žiadnej správnej kuchyni. Nôž je vyrobený z nerezovej ocele a má 13 cm dlhú čepeľ.

CS Solingen Univerzálne nožnice a nôž 2v1 Florina, 24 cm
6,50 €

Univerzálne nožnice a nôž 2v1 pre strihanie papiera, kartónu, rýb, byliniek či hydiny. Nožnice môžete jednoduchým pohybom rozobrať a potom použiť ako nôž. Šikovná pomôcka, ktorá šetrí priestor v kuchyni.

CS Solingen Vysoký hrniec s pokrievkou profi Lassan z nerezovej ocele a medi, 24 cm
144,70 € 114,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký hrniec s pokrievkou z nerezovej ocele a medi je vyrobený z vysokokvalitného trojvrstvového materiálu. Meď zaisťuje ideálne rozloženie tepla, hrniec je teda energeticky úsporný a umožňuje rýchle a rovnomerné varenie po celej ploche. Pokrievka je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

CS Solingen Panvica z nerezovej ocele Pro-X, 28 cm
48 €

Panvica z nerezovej ocele zaisťuje rovnomerný rozvod tepla po celom dne aj stranách panvice. Má premyslené odlievacie okraje pre pohodlné prelievania obsahu bez kvapnutiu a je vhodná na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky riadu.

CS Solingen Súprava príborov 30 ks INDIANA
105,95 € 72,90 € 2,43 €/ks

Elegantná obsiahla príborová súprava o tridsiatich kusoch obsahuje okrem základnej trojice tiež čajovú lyžičku a dezertnú vidličku. Príbory majú jemné zdobenie na rukoväti, ktoré vytvára celkovo luxusný vzhľad.

CS Solingen Nôž kuchársky 20 cm STAR
5,40 €

Nôž kuchársky STAR s čepeľou dlhou 20 cm od značky CS Solingen je nenahraditeľný kúsok vo vašom príborníku. Nôž má ergonomickú rukoväť v klasickom dizajne a čepeľ je vyrobená z nerezovej ocele.

CS Solingen Panvica s mramorovým povrchom EMDEN 28 cm
20,90 €

Panvica s mramorovým povrchom EMDEN značky CS Solingen s priemerom 28 cm využijete na všetkých typoch sporákov vr. indukcie. Oceníte ergonomickú zmäkčenú rukoväť a nepriľnavý povrch pre zdravé varenie s minimálnym tukom.

CS Solingen Lyžica príborová LEMGO, súprava 3 ks
5,30 € 1,77 €/ks

Sada troch kusov polievkových lyžíc CS Solingen Lemgo zaujme kvalitným spracovaním z nerezovej ocele. Povrch lyžíc je lesklý a úplne bez zdobenia, vďaka čomu sa ľahko udržujú v čistote. Dĺžka každej lyžice je 19 cm.

CS Solingen Panvica s mramorovým povrchom EMDEN 24 cm
20,50 €

Panvicu s mramorovým povrchom EMDEN od značky CS Solingen ocenia najmä používatelia, ktorí radi jedia zdravo. Mramorový povrch Procalon umožňuje zdravé varenieminimom tuku. Ergonomická mäkčená rukoväť umožňuje ľahký úchop a uľaví tak zápästia.

CS Solingen Sada nožov s mramorovým povrchom Steinfurt, 6 ks
16,90 €

Sada nožov s mramorovým povrchom obsahuje 5 nožov a 1 škrabku. Má špeciálny antibakteriálny mramorový povrch, ktorý pri krájaní neničí vitamíny v potravinách a ergonomické rukoväte, ktoré nekĺžu v ruke.

CS Solingen Vidlička príborová LEMGO, súprava 3 ks
5,30 € 1,77 €/ks

Sada troch kusov príborových vidličiek CS Solingen Lemgo zaujme kvalitným spracovaním z nerezovej ocele. Povrch vidličiek je lesklý a úplne bez zdobenia, vďaka čomu sa ľahko udržujú v čistote. Dĺžka každej vidličky je 18,8 cm.

CS Solingen Panvica z nerezovej ocele Pro-X, 30 cm
52 €

Panvica z nerezovej ocele zaisťuje rovnomerný rozvod tepla po celom dne aj stranách panvice. Má premyslené odlievacie okraje pre pohodlné prelievania obsahu bez kvapnutiu a je vhodná na všetky druhy sporákov, do rúry aj do umývačky riadu.