Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Soho 330mm
71,84 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohemia Crystal misa na nohe Soho 330mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Soho je napoly hladká, napoly ostro rezaná ako diamanty. Stojí na nádherné nôžke. Misa má moderný dizajn a svojím zaujímavým vzhľadom rozžiaria každý interiér.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal váza Fortune 305mm
65,15 €

Bohemia Crystal váza Fortune 305mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal váza z kolekcie Fortune sa inšpirovala luxusom a bohatstvom. Aristokratický dizajn sa tu nádherne prelína s leskom olovnatého krištáľu. Váza má stupňovitý charakter a pôsobí veľkolepo.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dóza s viečkom Ikaros 130mm
13,88 €

Bohemia Crystal dóza s viečkom Ikaros 130mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dóza s viečkom z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dóza 550mm
65,72 €

Bohemia Crystal dóza 550mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal veľkolepá dóza sa stane dominantou každej místosti, kde sa práve nachádza. Vyzerá ako pohár víťazov. Môže poslúžiť na uskladnenie najrôznejších pokladov.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Karafa na whisky Kathrene 41767/700ml
35,96 €

Karafa Kathrene sa hodí na whisky alebo na likér. Je vyrobená z kvalitného olovnatého krištáľu. Skutečný objem cca 500ml. Je možné umývať v umývačke. Elegantna, štíhla, jednoduchá. Týmito tromi slovami by išla popísať karafa na whisky Kathrene z olovnatého krištáľu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Črievička 76402/00000/195mm
23,86 €

Bohemia Crystal črievička 76402/00000 / 195mm. Olovnatý krištáľ. Sklenená črievička ako pre Popolušku. Sklo tapánky je vyrobené z veľmi kvalitného olovnatého krištáľu. Nádherná a vkusná dekorácia alebo talizman. Ďalšie interiérové doplnky nájdete tu. krištálová črievička 195mm olovnatý krištáľ

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Cukornička 185mm
28,10 €

Cukornička s viečkom z olovnatého krištáľu. Výška 185mm. Balené v tmavo modrej darčekovej krabičke. Úžasne roztomilá cukornička s tradičným českým dekorom urobí z obyčajného sladenia nevšedný zážitok. Hodí sa ako na biely, tak hnedý cukor, obaja sa v nej krásne vynímajú.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dekantér Wave 750ml
48,24 €

Bohemia Crystal dekantér Wave 750ml, vyrobené z bezolovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekcie Wave má výrazný moderný dizajn. Tento masívny kus krištáľu zdobia hojdajúce sa vlnobitie zamrznuté v čase.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dekoratívna vázička 170 mm
7,88 €

Bohemia Crystal dekoratívna vázička 170 mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dekoratívna vázička je ideálna na sušené kvety a drobné dekorácie. Ozdobu robí i prázdna. Vyrobené z olovnatého krištáľu s bezkonkurenčným leskom a pevnosťou. Vhodné do umývačky.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dekoratívna vázička 210 mm
11 €

Bohemia Crystal dekoratívna vázička 210 mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dekoratívna vázička je ideálna na sušené kvety a drobné dekorácie. Ozdobu robí i prázdna. Vyrobené z olovnatého krištáľu s bezkonkurenčným leskom a pevnosťou. Vhodné do umývačky.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Dóza na med Macko 53313/69710/150mm
31,40 €

Dóza na med z olovnatého krištáľu s motívom medvedíka. Balené v tmavomodrej darčekovej krabici. Možno umývať v umývačke riadu. Objem 400 ml. Výška 129mm. Šířka 150mm. Bestseller dóza Macko je kvalitnou a praktickou dekorácií z luxusného českého krištáľu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dóza s viečkom Fortune 205mm
36,20 €

Bohemia Crystal dóza s viečkom Fortune 205mm. Vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dóza s viečkom z kolekcie Fortune sa inšpirovala luxusom a bohatstvom. Aristokratický dizajn sa tu nádherne prelína s leskom olovnatého krištáľu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dóza s viečkom Ikaros 180mm
27,48 €

Bohemia Crystal dóza s viečkom Ikaros 180mm, vyrbena z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dóza s viečkom z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal dóza s viečkom Soho 215mm
41,54 €

Bohemia Crystal dóza s viečkom Soho 215mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal dóza s viečkom z kolekcie Soho je napoly hladká, napoly ostro rezaná ako diamanty. Dóza má moderný dizajn a svojím zaujímavým vzhľadom rozžiaria každý interiér.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Dóza srdce 54700/52400/110mm
10,36 €

Dóza v tvare srdca je vyrobená z olovnatého krištáľu. Veľkosť 110 mm. Balené v tmavomodrej darčekovej krabici. Možno umývať v umývačke riadu. Vkusne spracovaná dóza v tvare srdca, ktorá zaujme oči každej ženy. Je jedno či ju naplníte čokoládovými cukríky alebo vlastnoručne upečenými sušienkami.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal džbán Diamond 1250ml
29,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohemia Crystal džbán na vodu a nealko Diamond 1250ml, váha 2 400 g, rozmery 194 × 142 × 270 mm. Vyrobené z bezolovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal džbán z kolekcie Diamond má bohatý diamantový brus a pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Figúrka kohúta 75112/69730/120mm
12,87 €

Bohemia Crystal Figúrka kohút 75112/69730 / 120mm. Olovnatý krištáľ. Prekrásny darček, ktorý poteší nielen deti, ale aj dospelých. Sklenená figúrka je vyrobená z vysoko kvalitného olovnatého krištáľu. Vkusná bytová dekorácia alebo poslúži len tak pre radosť a šťastie.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal fotorámik 215mm
21,76 €

Bohemia Crystal fotorámik 215mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal rámček na fotky orámuje tie najkrajšie spomienky. Vyrobené z olovnatého krištáľu s bezkonkurenčným leskom a pevnosťou. Vhodné do umývačky (bez fotky!). Praktický luxusný darček českej výroby.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Gondola 360 mm
27,71 €

Bohemia Crystal Gondola 360 mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, vhodné do umývačky. Bohemia Crystal gondola je ideálnym spoločníkom pre konferenčný stolík. Jej jednoduchý dizajn sa hodí do každého iteriéru. Vhodné na ovocie, dekorácie, alebo aj doručenú poštu, kľúče alebo drobnosti.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Gondola 360 mm
27,09 €

Bohemia Crystal Gondola 360 mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, vhodné do umývačky. Bohemia Crystal gondola je ideálnym spoločníkom pre konferenčný stolík. Jej jednoduchý dizajn sa hodí do každého iteriéru. Vhodné na ovocie, dekorácie, alebo aj doručenú poštu, kľúče alebo drobnosti.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Gondola 360 mm
28,06 €

Bohemia Crystal Gondola 360 mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, vhodné do umývačky. Bohemia Crystal gondola je ideálnym spoločníkom pre konferenčný stolík. Jej jednoduchý dizajn sa hodí do každého iteriéru. Vhodné na ovocie, dekorácie, alebo aj doručenú poštu, kľúče alebo drobnosti.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal hodiny 120mm
30,92 €

Bohemia Crystal hodiny 120mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal hodiny v minimalistickom modernom prevedení. Hodiny s kvalitným QUARTZ hodinovým strojčekom, napájané z mikrotužkové batérie. Vyrobené z olovnatého krištáľu s bezkonkurenčným leskom a pevnosťou.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na whiskey Casablanca 0,75l
51,88 €

Bohemia Crystal karafa na whiskey Casablanca 0,75l, vyrobené z bezolovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekcie Casablanca má moderné a elegantné prevedenie. Vnútri guľatá, zvonku hranatá.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na whisky Fortune 700ml
41,62 €

Bohemia Crystal karafa na whisky, rum a pálenku Fortune, objem karafy 700ml. Vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekcie Fortune sa inšpirovala luxusom a bohatstvom. Aristokratický dizajn sa tu nádherne prelína s leskom olovnatého krištáľu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na Whisky Laguna 950ml
47,67 €

Bohemia Crystal karafa na Whisky Laguna 950 ml, vyrobené z bezolovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Moderná karafa na whisky spríjemnia relax pri obľúbeném drinku každému milovníkovi dobrého pitia. Dizajn je oblý, čistý a organický, pripomína pokojné chladivé vody priezračné modré lagúny.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na whisky Patriot 700ml
43,41 €

Karafa Patriot je vhodná na whisky, rum alebo pálenku. Skutečný objem cca 500ml. Vyrobené z olovnatého krištáľu. Je možné umývať v umývačke. Nevídaný a originálny tvar karafy, rovnako ako majstrovský brus, ktorý pripomína kôru stromov, robí z tohto kúsku dizajnový zážitok.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na whisky, rum a pálenku Bromelias 700ml
42,14 €

Bohemia Crystal karafa na Whisky, rum a pálenku Bromelias. Objem karafy 700ml. Vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekcie Bromelias sa inšpirovala exotickú bromélií. Rovnako ako ona, má špičky, ale zachováva si jemnosť a krásu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na Whisky, rum a pálenku Soho 700ml
32,85 €

Bohemia Crystal karafa na Whisky Soho 700ml, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal karafa na whisky z kolekcie Soho je napoly hladká, napoly ostro rezaná ako diamanty. Karafa má moderný dizajn a svojím zaujímavým vzhľadom rozžiaria každý interiér.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal karafa na whisky Timesquare 800ml
38,62 €

Karafa na whisky Timesquare so štvorcovým dekorom je vyrobená z kvalitného olovnatého krištáľu. Skutečný objem cca 500ml. Je možné umývať v umývačke. Horizontálny a vertikálny brus. Dokonalá geometrie v praxi. Pôsobí ľahko, sviežo a nadčasovo. Ďalšie kúsky z kolekcie Timesquare nájdete tu.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal Kríž 76515/55612/270mm
25,72 €

Kríž z olovnatého krištáľu. Výška 270 mm. Balené v tmavomodrej krabici. Krásny brúsený kríž, vhodný ako dekorácia alebo darček. Ďalšie interiérové doplnky nájdete tu. kríž z olovnatého krištáľu výška 270 mm balené v tmavomodrej krabici

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Bromelias 330mm
53,42 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohemia Crystal misa Bromelias 330mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Bromelias sa inšpirovala exotickú bromélií. Rovnako ako ona, má špicaté okraje, ale zachováva si jemnosť a krásu. Misa pôsobí priebojne a pôvabne.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Fortune 250mm
41,54 €

Bohemia Crystal misa Fortune 250mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Fortune sa inšpirovala luxusom a bohatstvom. Aristokratický dizajn sa tu nádherne prelína s leskom olovnatého krištáľu. Misa pôsobí veľkolepo.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Fortune 330mm
55,97 €

Bohemia Crystal misa Fortune 330mm. Vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Fortune sa inšpirovala luxusom a bohatstvom. Aristokratický dizajn sa tu nádherne prelína s leskom olovnatého krištáľu. Misa pôsobí veľkolepo.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Ikaros 130mm
44,60 €

Bohemia Crystal misa Ikaros 130mm, vyrobené z olonatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad. Misa je krásnou a neopozeranú dekoráciou do moderného interiéru.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Ikaros 265mm
52,90 €

Bohemia Crystal misa Ikaros 265mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad. Misa je krásnou a neopozeranú dekoráciou do moderného interiéru.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa Ikaros 330mm
54,84 €

Bohemia Crystal misa Ikaros 330mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad. Misa je krásnou a neopozeranú dekoráciou do moderného interiéru.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Bromelias 330mm
71,62 €

Bohemia Crystal misa na nohe Bromelias 330mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Bromelias sa inšpirovala exotickú bromélií. Rovnako ako ona, má špicaté okraje, ale zachováva si jemnosť a krásu. Misa pôsobí priebojne a pôvabne.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Bromelias 350mm
70,91 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohemia Crystal misa na nohe Bromelias 350mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Bromelias sa inšpirovala exotickú bromélií. Rovnako ako ona, má špicaté okraje, ale zachováva si jemnosť a krásu. Misa pôsobí priebojne a pôvabne.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Ikaros 265mm
67,12 €

Bohemia Crystal misa na nohe Ikaros 265mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Ikaros 330mm
66,73 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohemia Crystal misa na nohe Ikaros 330mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Ikaros pripomína svojím vzhľadom vtáčie perute bájneho Ikara. Čistý a moderný dizajn zaujme na prvý pohľad.

Crystal Bohemia Bohemia Crystal misa na nohe Oko 350mm
76,77 €

Bohemia Crystal misa na nohe Oko 350mm, vyrobené z olovnatého krištáľu, možno umývať v umývačke. Bohemia Crystal misa z kolekcie Oko má oblý dizajn s vejárovitým brusem stojí na ozdobné nôžke. Na svoje si prídu milovníci poctivej sklárskej práce a olovnatého krištáľu.