Crayola Zázračné maľovanky Disney Princezné
11,76 € 10,10 €

Každý rodič je pyšný na svojho malého Picassa a jeho umelecké diela. Obzvlášť uspokojivá je potom čistá radosť malých umelcov pri kreslení tých najkrajších diel. Podporovanie kreativity a tvorenie prostredníctvom kreslenia je jedna z najlepších činností, ktorú môžete svojim deťom poskytnúť. Ale chápeme, že neporiadok, ktorý sa pri takomto kreslení objavuje, je koľkokrát vyčerpávajúci. Zázračné maľovanky Crayola vám žiadny neporiadok nespôsobia.

Crayola Voskovky extra umývateľné 8 ks
4,68 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Voskovky sú nevyhnutnou súčasťou základnej výbavy každého umelca. Tieto jednoduché farebné predmety majú tú neuveriteľnú schopnosť, že rozpútajú nespočet hodín plných kreslenia, tvorenia a vymýšľania. Mozog si tak odpočinie od stereotypu a od každodenných starostí a prepne sa do režimu kreativity.

Crayola 12 ks obojstranných pasteliek
7 €

Prémiové obojstranné pastelky Crayola sú špeciálne navrhnuté pre precíznu dospelácku ruku, ale aj pre malé ruky, ktoré sa ešte len učia kresliť. Pestré farby sú vhodné na domáce použitie i na školské projekty. Pastelky sú odolné a len tak sa nezlomia. Možno ich ľahko a bez stôp vygumovať.

Crayola Trblietky v lepidle - vyprateľné
11,76 € 11,60 €

Trblietky v lepidle, to sú malé tubičky plné iskrivých farieb. Môžete s nimi zdobiť všelijaké obrázky, ale aj tvoriť vlastné priania. Lepenie bude deti baviť. Lepidlá sú vhodné na papierové a kartónové povrchy. Možno ich ľahko odstrániť pomocou vody a mydla aj ľahko vyprať z oblečenia.

Crayola 10 ks umývateľných temperových farieb
11,76 € 7,30 €

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola tempery prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.

Crayola Sada 5 špeciálnych štetcov
5,86 € 5 €

So sadou 5 štetcov s kvalitnými mäkkými štetinami vytvoríte umelecké dielo veľmi ľahko. Štetce si hravo poradia so širokými ťahmi aj s drobnou vykresľovacou prácou. Mäkké štetiny sa veľmi ľahko čistia, takže môžete kresliť znova a znova, štetce vydrží naozaj dlho.

Crayola Vodové farby na palete so štetcom
5,86 € 5,80 €

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola vodové farby prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.

Crayola Zázračné maľovanky Autá
11,76 € 6,60 €

Každý rodič je pyšný na svojho malého Picassa a jeho umelecké diela. Obzvlášť uspokojivá je potom čistá radosť malých umelcov pri kreslení tých najkrajších diel. Podporovanie kreativity a tvorenie prostredníctvom kreslenia je jedna z najlepších činností, ktorú môžete svojim deťom poskytnúť. Ale chápeme, že neporiadok, ktorý sa pri takomto kreslení objavuje, je koľkokrát vyčerpávajúci. Zázračné maľovanky Crayola vám žiadny neporiadok nespôsobia.

Crayola Zázračné omaľovánky My little Pony
11,76 € 5,40 €

Každý rodič je pyšný na svojho malého Picassa a jeho umelecké diela. Obzvlášť uspokojivá je potom čistá radosť malých umelcov pri kreslení tých najkrajších diel. Podporovanie kreativity a tvorenie prostredníctvom kreslenia je jedna z najlepších činností, ktorú môžete svojim deťom poskytnúť. Ale chápeme, že neporiadok, ktorý sa pri takomto kreslení objavuje, je koľkokrát vyčerpávajúci. Zázračné maľovanky Crayola vám žiadny neporiadok nespôsobia.

Crayola Albi Crayola Fixy se širším hrotem
6 €

<p><strong>Crayola Fixy se &scaron;ir&scaron;&iacute;m hrotem</strong></p><p>Fixy v rukou umělce – to je nepřebern&eacute; množstv&iacute; kreativn&iacute;ch možnost&iacute;.

Crayola Albi Crayola Kouzelné razítkování
33 €

<p><strong>Albi Crayola Kouzeln&eacute; raz&iacute;tkov&aacute;n&iacute;</strong></p><p>Kouzeln&eacute; raz&iacute;tkov&aacute;n&iacute; z řady Mess Free Crayola s inkoustem, kter&yacute; se otiskne pouze na speci&aacute;ln&…

Crayola Albi Crayola Kreativní sada s houbičkami
10 €

<p><strong>Albi Crayola Kreativn&iacute; sada s houbičkami</strong></p><p>Každ&yacute; rodič n&aacute;m d&aacute; za pravdu, že děti jsou jako magnet na v&scaron;echno &scaron;pinav&eacute; – bl&aacute;to, kaluže, j&iacute;dlo a bar…

Crayola Albi Crayola Mini super fixy
7 €

<p><strong>Crayola Mini super fixy</strong></p><p>Fixy v rukou umělce – to je nepřebern&eacute; množstv&iacute; kreativn&iacute;ch možnost&iacute;.

Crayola Albi Crayola Oboustranné pastelky
7 €

<p><strong>Albi Crayola Oboustrann&eacute; pastelky</strong></p><p>Pr&eacute;miov&eacute; barevn&eacute; pastelky Crayola jsou speci&aacute;lně navržen&eacute; pro precizn&iacute; dospěl&aacute;ckou ruku, ale i pro mal&eacute; ruce,…

Crayola Albi Crayola Omalovánky se samolepkami
20 €

<p><strong>Albi Crayola Mini Kids Omalov&aacute;nky se samolepkami</strong></p><p>Řada <strong>Crayola Mini Kids</strong> je vytvořen&aacute; pro mal&eacute; děti od 1 do 3 let.

Crayola Albi Crayola Razítkovací fixy
8 €

<p><strong>Crayola Raz&iacute;tkovac&iacute; fixy</strong></p><p>Fixy v rukou mal&eacute;ho umělce, i velk&eacute;ho – to je nepřebern&eacute; množstv&iacute; kreativn&iacute;ch možnost&iacute;.

Crayola Albi Crayola Smazatelné pastelky
6 €

<p><strong>Crayola Smazateln&eacute; pastelky</strong></p><p>Pr&eacute;miov&eacute; barevn&eacute; pastelky Crayola jsou speci&aacute;lně navržen&eacute; pro precizn&iacute; dospěl&aacute;ckou ruku, ale i pro mal&eacute; ruce, kter&…

Crayola Albi Crayola Smývatelné voskovky
6 €

<p><strong>Albi Crayola Sm&yacute;vateln&eacute; voskovky</strong></p><p>Voskovky jsou nezbytnou souč&aacute;st&iacute; z&aacute;kladn&iacute; v&yacute;bavy každ&eacute;ho umělce.

Crayola Albi Crayola Třpytivé voskovky
6 €

<p><strong>Albi Crayola Třpytiv&eacute; voskovky</strong></p><p>Voskovky jsou nezbytnou souč&aacute;st&iacute; z&aacute;kladn&iacute; v&yacute;bavy každ&eacute;ho umělce.

Crayola Albi Crayola Twist voskovky
6 €

<p><strong>Albi Crayola Twist voskovky</strong></p><p>Voskovky jsou nezbytnou souč&aacute;st&iacute; z&aacute;kladn&iacute; v&yacute;bavy každ&eacute;ho umělce.

Crayola Albi Crayola Vysouvací pastelky
6 €

<p><strong>Crayola Vysouvac&iacute; pastelky</strong></p><p>Pr&eacute;miov&eacute; barevn&eacute; pastelky Crayola jsou speci&aacute;lně navržen&eacute; pro precizn&iacute; dospěl&aacute;ckou ruku, ale i pro mal&eacute; ruce, kter&a…

Crayola Albi Crayola zvířátka Washimals Box
39 €

<p><strong>Albi Crayola zv&iacute;ř&aacute;tka Washimals Box</strong></p><p>Crayola Washimals jsou unik&aacute;tn&iacute; zv&iacute;ř&aacute;tka, kter&aacute; si mohou děti pokreslit dle sv&eacute; fantazie.

Crayola 10 ks ľahko zmazateľných pasteliek
6,60 €

Prémiové pastelky Crayola s gumou sú špeciálne navrhnuté pre precíznu dospelácku ruku, ale aj pre malé ruky, ktoré sa ešte len učia kresliť. Pestré farby sú vhodné na domáce použitie i na školské projekty. Pastelky sú odolné a len tak sa nezlomia. Možno ich ľahko a bez stôp vygumovať.

Crayola 12 ks twist pasteliek gumovateľných
5,86 € 5,20 €

Prémiové farebné pastelky Crayola sú špeciálne navrhnuté pre precíznu dospelácku ruku, ale aj pre malé ruky, ktoré sa ešte len učia kresliť. S vysúvacími pastelkami nepotrebujete orezávatko! Keď sa tuha vymaľuje, stačí skrátka pastelkou otočiť a môžete zase pokračovať v kreslení.

Crayola 12 voňavých mini twist voskoviek
7,04 € 6,20 €

Voskovky sú nevyhnutnou súčasťou základnej výbavy každého umelca. Tieto vysúvacie a voňavé voskovky majú tú neuveriteľnú schopnosť, že rozpútajú nespočet hodín plných kreslenia, tvorenia a vymýšľania. Mozog si tak odpočinie od stereotypu a od každodenných starostí a prepne sa do režimu kreativity.

Crayola 6 mini super fixiek
7 €

Super mini fixky sú krátke fixky plné farieb. Fixky v rukách umelca, to je nepreberné množstvo kreatívnych možností. Farby boli vyvinuté pre rozvoj kreatívneho myslenia aj pre oddych od každodenných starostí. Fixy majú vysoko kvalitnú Crayola farbu, nakresloa prvý obrázok rovnako perfektne ako ten dvadsiaty.

Crayola Fixky vyprateľné so širším hrotom 8 ks
6,20 €

Fixky v rukách umelca, to je nepreberné množstvo kreatívnych možností. Farby boli vyvinuté pre rozvoj kreatívneho myslenia aj pre oddych od každodenných starostí. Fixy majú vysoko kvalitnú Crayola farbu, nakreslia prvý obrázok rovnako perfektne ako ten dvadsiaty.

Crayola Kúzelné fixky 10 ks
7,82 € 7,70 €

Kúzelné fixky Crayola v 10 rôznych odtieňoch kreslia len na špeciálny kúzelný papier, ktorý je v Kúzelných vymaľovánkach a bloku! Pokožka aj oblečenie detí tak zostanú čisté. Rovnako tak aj nábytok. Kúzelné fixky sú ideálnou zábavou na doma i na cesty.

Crayola Kúzelné pečiatkovanie
33,22 € 27,20 €

Kúzelné pečiatkovanie z radu Mess Free Crayola s atramentom, ktorý sa odtlačí iba na špeciálny papier, zabaví deti od 3 rokov. Pečiatky spoznajú, akú farbu atramentu si zvolíte, a podľa tej svietia. Atrament je v 3 farbách, oranžovej, zelenej a fialovej.

Crayola Kreatívna sada s hubkami morský svet
16,78 € 14,30 €

Každý rodič nám dá za pravdu, že deti sú ako magnet na všetko špinavé, blato, kaluže, jedlo a farby! Keď si predstavíte tú veľkú radosť, akú z toho majú, len ťažko sa ich za to hreší. Podporte ich kreativitu a radosť. Pri produktoch Crayola kreslenie mimo papier ničomu nevadí. Farby sa dajú ľahko vyprať z oblečenia i umyť zo všetkých povrchov, vrátane pokožky.

Crayola Mini kids maľovanky so samolepkami Minnie
7,79 € 7 €

Maľovanky Crayola prebúdzajú v deťoch tvorivého ducha a spolu s ním sa rozvíja aj kreativita. Precvičia si motorické zručnosti a v neposlednom rade aj poznávanie farieb. Detské omaľovánky s Disney postavami Minnie, Mickeyho Mouse a ich kamarátov sú doplnené o samolepky.

Crayola Moje prvé fixky 8 ks
5 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Kreslenie rozvíja kreativitu i tých najmenších detí. Fixy majú špeciálny hrot a silný tvar, ktorý deťom nedovolí hrot zatlačiť dovnútra. Atrament je zdravotne nezávadný a z pokožky ho možno ľahko umyť vodou aj vyprať z oblečenia.

Crayola Moje prvé pestré voskovky 24 ks
7 € 6,60 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Kreslenie rozvíja kreativitu aj tých najmenších detí. Voskovky majú krátky silný tvar, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre tie najmenšie ručičky.

Crayola Moja prvá sada nožnice
5,05 € 4,70 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Farebné plastové nožnice podporia kreativitu malých umelcov. Nožnice perfektne strihajú papier, ale zároveň sú úplne bezpečné pre detské ruky i vlasy.

Crayola Moje prvé trojhranné voskovky 16 ks
7,70 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Kreslenie rozvíja kreativitu aj u tých najmenších detí. Voskovky majú trojhranný tvar vytvorený špeciálne pre tie najmenšie ručičky.

Crayola Neónové temperové farby 6ks
9,79 € 7,70 €

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola tempery prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.

Crayola Veľká kreatívna sada Autá-31%
58,65 € 40,31 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rozvíjajte kreativitu svojho malého umelca s umeleckými sadami Crayola. Nespočetné množstvo variantov obrázkov, ktoré môžu s farbami tvoriť, zaručia hodiny a hodiny zábavy. Farby Crayola sú 100% vyprateľné a umývateľné z väčšiny povrchov pomocou teplej vody s mydlom.

Crayola Voskovky twist 12 ks
6,20 €

Voskovky sú nevyhnutnou súčasťou základnej výbavy každého umelca. Tieto jednoduché farebné predmety majú tú neuveriteľnú schopnosť, že rozpútajú nespočet hodín plných kreslenia, tvorenia a vymýšľania. Mozog si tak odpočinie od stereotypu a od každodenných starostí a prepne sa do režimu kreativity.

Crayola Vodové farby - s nádobkami na miešanie
7,82 € 7,70 €

Štetec s farbou je pre deti niečo ako čarovný prútik. Možností, čo všetko s ním môžu vytvoriť, je nekonečno. Crayola vodovky prinášajú veľa farieb pre inšpiráciu vašich detí vo svete umenia. Farby sú perfektné pre domáce použitie, učebňu, herňu aj kdekoľvek inde, kde chce váš malý umelec tvoriť.

Crayola Zázračné maľovanky Ľadové kráľovstvo
11,76 € 7,70 €
+ doprava zadarmo

Každý rodič je pyšný na svojho malého Picassa a jeho umelecké diela. Obzvlášť uspokojivá je potom čistá radosť malých umelcov pri kreslení tých najkrajších diel. Podporovanie kreativity a tvorenie prostredníctvom kreslenia je jedna z najlepších činností, ktorú môžete svojim deťom poskytnúť. Ale chápeme, že neporiadok, ktorý sa pri takomto kreslení objavuje, je koľkokrát vyčerpávajúci. Zázračné maľovanky Crayola vám žiadny neporiadok nespôsobia.

Crayola Mini kids maľovanky so samolepkami Paw Patrol
7,79 € 7 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Kreslenie rozvíja kreativitu aj tých najmenších detí. Maľovanky so samolepkami Tlapkovej patroly zabavia malých umelcov na dlhú dobu.

Crayola Moja prvá sada maľovaniek a nálepiek
19,52 € 16,70 €

Rad Crayola Mini Kids je vytvorený pre malé deti od 1 do 3 rokov. Produkty sú prispôsobené malým ručičkám a možnostiam detí. Rozvíja kreativitu a motorické zručnosti. Kreatívna sada plná maľovaniek a samolepiek zabaví malých umelcov na dlhú dobu.