Covim ESE Pody káva Orocrema 25 porcií
7,72 € 0,31 €/ks

Talianska káva Covim Orocrema v E.S.E. tabletách. Covim Orocrema je kvalitná káva so silnou arómou a plnou chutí so známkami čokolády a orechov.

Covim ESE Pody káva Granbar 25 porcií
8,20 € 0,33 €/ks

Talianska káva Covim Granbar v E.S.E. tabletách. Covim Granbar predstavuje veľmi obľúbenú zmes kávy Arabica a výberových káv odrody Robusta.

Covim ESE pody káva Gold Arabica 25 porcií
8,76 € 0,35 €/ks

Talianska káva Covim Gold Arabica v E.S.E. tabletách. Covim Gold Arabica je káva zo 100% Arabiky pestovanej v Brazílii, Kolumbii, Kostarike, Guatemale a Santa Domingu.

Covim Granbar zrnková káva 1Kg
21,17 €

Krémová, lahodná a sladká, s plným telom a intenzívnou arómou. Harmonická rovnováha chuti a mierna kyslosť. Vhodné na espresso a cappuccino.

Covim Gold Arabica zrnková káva 1Kg
25,82 €

100% Arabica z Brazílie, Kolumbie, Kostariky a Guatemaly. Intenzívna chuť, silné telo, mierna a vyvážená kyslosť a kvetinovo-ovocná aróma.

Covim Prestige zrnková káva 1 kg
22,19 €

Bohatá, zaoblená, zamatová a aromatická chuť s pretrvávajúcou vôňou. Luxusná a vyvážená zmes Arabiky a Robusty. Vhodná na espresso.

Covim kapsle Orocrema pre Nespresso 10ks
3,09 €

Vynikajúca chuť kávy charakterizujúca známky čokolády a orechov. Káva má príjemne jemnú arómu a dokonalú cremu. Zmes Arabica a Robusta.

Covim Orocrema zrnková káva 1 kg
14,87 €

Káva je zmesou najlepších kávových zŕn odrôd Arabica a Robusta. Milovníci dobrej kávy ocenia plnú chuť s čokoládovým nádychom a príjemne jemnú arómu.