Climbing technology Kit Ferrata Plus
195,10 € 177,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitný ferratový set pre náročných lezcov. Climbing Technology Kit Ferrata Plus sa skladá z tlmiča pádov Top Shell Slider (s certifikáciou EN 958: 2017), 3 prackového úväzku Explorer a extra bezpečné helmy Eclipse / Galaxy.

Climbing technology Clickup Kit
69,11 € 55,90 €

Poloautomatické istítko Climbing Technology Click Up s karabínou HMS pre dynamické jednoduché laná o priemere 8,6 – 10.5 mm. Je veľmi jednoduché a zároveň bezpečné pri používaní. Lano je v istítku blokované karabínou HMS.

Climbing technology Ice Traction
33,56 € 30,70 €

Viacúčelové protišmykové hroty Climbing Technology Ice Traction. na silikónovom návleku. Hodí sa vždy, keď potrebujete istý krok na snehu a ľade a nechcete si so sebou brať klasické mačky.

Climbing technology Bluej Chalk Bag
20,98 € 18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické vrecko na magnézium Climbing Technology Bluej Chalk Bag. Ergonomický tvar vrecka s veľkým otvorom pre jednoduché vloženie ruky.

Climbing technology Galaxy
51,37 € 41,90 €

Univerzální horolezecká přilba Climbing Technology Galaxy ideální pro lezení a via ferraty. Vnější plášť, který je osazen čtyřmi klipy na uchycení popruhu čelovky, je vyroben z velice pevného ABS materiálu. Vnitřní část tvoří měkká pěna, která odvádí tělesnou vlhkost a tím zlepšuje komfort používání.

Climbing technology Lime SG Green
11,11 € 9,90 €

Kompaktná karabína Climbing Technology Lime SG Green pre športové aj rekreačné lezenie. Pevná duralová zliatina s robustnou a pevnou konštrukciou vás podrží pri klasickom aj technickom lezení.

Climbing technology Nevis Flex Bar 10P
85,73 € 76,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Desať-hrotové mačky Climbing Technology Nevis Flex Bar 10P sú ideálne predovšetkým na ľahšiu turistiku v horských oblastiach s ľadovcovými poľami. Patentovaná tvrdená oceľ s lakovaným povrchom zaručuje dlhú životnosť a pevnosť. Špeciálne predné hroty umožňujú lepšiu stabilitu na zľadovatenom snehu.

Climbing technology On-Sight Harness
49,78 € 44,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Climbing Technology On-Sight Harness je extrémne ľahký a zároveň pevný úväz vyvinutý špeciálne pre športové lezenie. Je vyrobený z priedušného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý poskytuje dostatok komfortu.

Climbing technology 5X Lime Set NY 12cm Green/Grey
67,33 € 64,50 €

Sada pěti klasických eloxovoných expresek Climbing Technology Lime Set NY spojených polyamidovou smyčkou v délce 12cm, vhodné pro sportovní lezení. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXITE

Climbing technology Nuptse Evo Classic
93,53 € 86 €

Climbing Technology Nuptse Nuptse Evo Classic sú mačky vhodné k turistike na ľadovcoch, horolezectvu, mixovému lezenie apod. Majú dvanásť dlhých a pevných hrotov, ktoré zabezpečia dobrú priľnavosť v čerstvom aj zamrznutom snehu. Širší profil v prostrednej časti zvyšuje stabilitu počas pohybu. Predné hroty dobre plnia svoju úlohu počas výstupu v strmom, zľadovatenom teréne.

Climbing technology 5X Lime Set NY 12cm Silver
63,44 € 60,50 €

Sada pěti klasických eloxovoných expresek Climbing Technology Lime Set NY spojených polyamidovou smyčkou v délce 12cm, vhodné pro sportovní lezení. Spodní karabinu drží ve správné poloze nová revoluční gumička FIXITE.

Climbing technology Concept SGL HMS
17,50 € 15 €

Univerzálna skrutkovacia karabína Climbing Technology Concept SGL HMS. Vďaka oceľovému perku v dolnej časti karabíny je ideálny pre použitie s prostriedkami na istenie a zlaňovanie (kýblik, osma atď.).

Climbing technology Warlock HMS
16,54 € 14,30 €

Malá, kompaktná a ľahká karabína Climbing Technology Warlock HMS so skrutkovacím zámkom. Vyrobená zo zliatiny hliníka, kovaná za tepla, určená pre tradičné horolezectvo a športové lezenie.

Climbing technology Progrip
35,87 € 32,60 €

Kvalitné kožené rukavice pre náročných lezcov. Climbing Technology Progrip sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré spoľahlivo chránia vaše ruky pri zvýšenej námahe. Odolná kozia koža v kombinácii s ďalšími materiálmi zaručia dlhú životnosť rukavíc i pri intenzívnom použití.

Climbing technology Progrip Ferrata
23 € 20,70 €

Kvalitné kožené rukavice určené na ferraty. Climbing Technology Progrip Ferrata disponujú dvojitou vrstvou pravej kozej kože, ktorá je mimoriadne odolná a pevná. Na chrbte palca majú všitý kus látky na utieranie potu. V oblasti zápästia je neoprénový náramok so suchým zipsom pre optimálne utiahnutie.

Climbing technology Progrip Plus
42,14 € 38,30 €

Kvalitné kožené rukavice pre náročných lezcov. Climbing Technology Progrip Plus disponujú dvojitou vrstvou pravej kozej kože, ktorá je mimoriadne odolná a pevná. Chrbát z veľmi priedušnej látky dobre odvádza pot. V oblasti zápästia je neoprénový náramok so suchým zipsom pre optimálne utiahnutie.

Climbing technology Be Up Kit + HMS
42,55 € 36,80 €

Výhodný set kýbliku Climbing Technology Be Up + HMS karabíny Concept SGL s pierkom brániacim pretočeniu karabíny na oku úväzu. Vhodné ako pre športové lezenie, tak aj tradičné alpské lezenie. Vhodné pre použitie s jednoduchým, polovičným aj dvojitým lanom.

Climbing technology Be Up
27,31 € 22,80 €

Multifunkčný kýblik Climbing Technology Be Up s inovatívnym a kompaktným dizajnom. Skvelý ako pre športové lezenie, tak aj tradičné alpské dlhé lezenie. Vhodné pre použitie s jednoduchým, polovičným aj dvojitým lanom.

Climbing technology Hook It Slider
117,04 € 106,40 €

Kvalitný ferratový set Climbing Technology Hook It Slider je vybavený extra veľkými dlaňovými karabínami, ktoré sa ľahko precvakávajú. Výhodou sady je aj kompaktný tlmič pádu patentovanej konštrukcie, ktorý ponúka progresívne brzdenie a nízku rázovú silu.

Climbing technology Top Shell Slider
97,53 € 88,70 €

Kvalitný tlmič pádu. Climbing Technology Top Shell Slider patrí medzi najmenšie tlmiče pádov, ktoré sú na trhu. Je vyrobený z odolných materiálov a vďaka nosnosti 40 – 120 kg je vhodný takmer pre každého. Ponúka nízku rázovú silu a patentovanú konštrukciu, ktorá vám dodá pocit bezpečia.