Climbing technology Be Up
27,31 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný kýblik Climbing Technology Be Up s inovatívnym a kompaktným dizajnom. Skvelý ako pre športové lezenie, tak aj tradičné alpské dlhé lezenie. Vhodné pre použitie s jednoduchým, polovičným aj dvojitým lanom.

Climbing technology Bluej Chalk Bag
20,98 € 19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické vrecko na magnézium Climbing Technology Bluej Chalk Bag. Ergonomický tvar vrecka s veľkým otvorom pre jednoduché vloženie ruky.

Climbing technology On-Sight Harness
49,78 € 47,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Climbing Technology On-Sight Harness je extrémne ľahký a zároveň pevný úväz vyvinutý špeciálne pre športové lezenie. Je vyrobený z priedušného a rýchloschnúceho materiálu, ktorý poskytuje dostatok komfortu.

Climbing technology 5X Lime Set NY 12cm Silver
63,44 € 60,30 €

Sada piatich klasických eloxovoných expresiek Climbing Technology Lime Set NY spojených polyamidovou slučkou v dĺžke 12cm, vhodné pre športové lezenie. Spodnú karabínu drží v správnej polohe nová revolučná gumička FIXITE.

Climbing technology Progrip
35,87 € 33,30 €

Kvalitné kožené rukavice pre náročných lezcov. Climbing Technology Progrip sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ktoré spoľahlivo chránia vaše ruky pri zvýšenej námahe. Odolná kozia koža v kombinácii s ďalšími materiálmi zaručia dlhú životnosť rukavíc i pri intenzívnom použití.

Climbing technology Progrip Ferrata
23 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvalitné kožené rukavice určené na ferraty. Climbing Technology Progrip Ferrata disponujú dvojitou vrstvou pravej kozej kože, ktorá je mimoriadne odolná a pevná. Na chrbte palca majú všitý kus látky na utieranie potu. V oblasti zápästia je neoprénový náramok so suchým zipsom pre optimálne utiahnutie.

Climbing technology Progrip Plus
42,14 € 39 €

Kvalitné kožené rukavice pre náročných lezcov. Climbing Technology Progrip Plus disponujú dvojitou vrstvou pravej kozej kože, ktorá je mimoriadne odolná a pevná. Chrbát z veľmi priedušnej látky dobre odvádza pot. V oblasti zápästia je neoprénový náramok so suchým zipsom pre optimálne utiahnutie.