CleanMate RV500-15%

CleanMate RV500

Hodnotenie: 4
199 €

169 €
+ doprava zadarmo

Akcia

AKCIA: zľava 10 EUR navyše po zadaní kódu JN19101 (platí do 30. 6. 2019, alebo do vypredania zásob)!
Robotický vysavačgyroskopickou navigací, který zametá, vysává i vytírá. CleanMate RV500 je poháněn Li-Ion baterií, která zaručuje až 90 minut vysávání. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu. Plánovač úklidu umožňuje zvolit den a čas, kdy bude robotický vysavač uklízet.

CleanMate QQ6

CleanMate QQ6

Hodnotenie: 3,5
224,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysavač CleanMate QQ-6 vhodný na všechny typy hladkých podlah Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Vhodný pro alergiky. Atestovaná UV dezinfekční lampa podlahu dezinfikuje a odstraňuje bakterie a viry. Pomocník do každé domácnosti.


CleanMate QQ6SLi

CleanMate QQ6SLi

Hodnotenie: 5
240 €

193,70 €
+ doprava zadarmo

Robotický vysávač CleanMate QQ6SLi je podlahový vysávač s vysoko výkonným sacím motorom. Väčšia vylepšená nádobka s indikáciou plnosti pozbiera z vašich podláh všetky nečistoty. Výstupný HEPA filter zachytí aj jemné čiastočky prachu a alergény. Inovatívne ultrazvukové senzory pomáhajú robotickému vysávaču v navigácii priestorom a bráni kolíziám s nábytkom. S užitočným plánovačom upratovania môžete zvoliť deň a čas, kedy bude robot Vaše podlahy upratovať a sonickou stenou vymedzíte uprataný priestor.


CleanMate QQ6Pro
279 €

272,90 €
+ doprava zadarmo

Robotický vysávačWi-Fi pripojením pre jednoduché ovládanie skrz mobilnú aplikáciu. CleanMate QQ6Pro dokonale vysaje a navyše aj vytrie všetky tvrdé podlahy v byte. Vďaka špeciálnej špirálovitej kefe pohltí aj chlpy domácich maznáčikov. Atestovaná dezinfekčná UV lampa podlahu dezinfikuje a zároveň odstraňuje baktérie a vírusy. Akonáhle vysávaču dôjde energia, vráti sa do nabíjacej základne.