CLEAN IT Čistiaci roztok na notebooky s utierkou, 2 × 30 ml CL-182-19%
5,82 € 4,70 €

Čistiaci roztok na notebooky, ich obrazovky a klávesnice, s ktorým dáte zbohom fľakom aj baktériám. Čistič CleanIT pozostáva z 2 fľaštičiek s objemom 30 ml a mikrovláknovej utierky. Fľašky sú malé, môžete ich tak pohodlne prenášať v taške na notebook a mať ich vždy pri sebe.

CLEAN IT Čistiaci roztok na plasty EXTREME s utierkou, 250 ml CL-190
5,82 € 5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Čistiaci roztok na veľmi znečistené plasty. Clean IT Extreme sa obzvlášť hodí k čisteniu tlačiarní a ďalších zariadení, s ktorými si bežné čističe neporadia. Súčasťou balenia je utierka z mikrovlákna. Nepoužívajte na čistenie obrazoviek.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, veľká svetlo modrá CL-700
3,40 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 40 × 42 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT cl-102 stlačený vzduch, 400 ml-61%
11,90 € 4,60 €

Stlačený vzduch je určený pre vyfúkavanie prachu a nečistôt zo zle prístupných miest. 400ml stlačeného vzduch je množstvo, ktoré postačí pre dlhé a intenzívne používanie.

CLEAN IT UV sterilizátor pre mobilné telefóny CL-800
49,70 €

Praktický UV sterilizátor je určený na dezinfekciu vášho mobilného telefónu či drobných predmetov dennej potreby stlačením jediného tlačidla. Clean IT UV sterilizátor pre mobilné telefóny CL-800 je ideálny pre 7″ telefóny, ktoré zvládne sterilizovať už za 5 min. Ľahko sa nabíja cez ľubovoľnú mobilnú nabíjačku. Funguje aj ako aromalampa.

CLEAN IT Čistiace CD pre Blu-ray/DVD/CD-ROM prehrávače CL-320
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Aj vaše audio prístroje s optickou mechanikou potrebujú pravidelnú, kvalitnú a šetrnú starostlivosť v podobe jemného čistenia špeciálnym čistiacim CD Clean IT, ktoré je vybavené 6 štetcami. Čistiace CD sa hodí pre údržbu optických hláv v CD, DVD, Blu-Ray prehrávačoch a rekordéroch aj v Hi-Fi systémoch.

CLEAN IT Čistiace obrúsky mokré na LCD/TFT 100 ks (náhrada za CL-4)
5,70 €

Vlhčené čistiace obrúsky pomôžu udržať displej vášho zariadenia čistý a perfektne čitateľný. Clean IT Čistiace obrúsky mokré na LCD/TFT CL-140 (náhrada za CL-4) sú určené na LCD, TFT a LED displeje a ďalej na plazmové obrazovky. Balenie obsahuje 100 kusov mokrých obrúskov.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá svetlo modrá CL-710
2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka svetlo modrému savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT Antistatická čistiaca pena na obrazovky, 400 ml CL-172
5,70 €

Čistite múdro, čistite šetrne – vďaka čistiacej pene Clean IT 400 ml so špeciálnym zložením ľahko odstránite šmuhy a nečistoty z LCD, LED aj plazmových obrazoviek a z displejov. Pena má anti-statické účinky, takže bráni opätovnému usadzovaniu prachu a nečistôt na ošetrený povrch.

CLEAN IT Čistiaca utierka z mikrovlákna, malá žltá CL-712
2,50 €

Jemná starostlivosť o displej vášho mobilného miláčika aj LCD, LED a plazmové obrazovky – čistiaca utierka Clean IT sa šetrne stará o citlivé povrchové materiály, ktoré spoľahlivo zbaví nečistôt a prachu bez poškriabania. Utierka s rozmermi 19 × 19 cm zadržiava vlhkosť vďaka savému mikrovláknu, z ktorého je vyrobená.

CLEAN IT Magic Cleaning Gum, CL-200
5,50 €

Magic Cleaning Gum je ideálna čistiaca guma na pravidelné odstraňovanie prachu a špiny hlavne z počítačových a notebookových klávesníc, ktoré po jej použití doslova svieti