Cigale BIO Mydlo s oslím mliekom 100 g
3,70 €

Tuhé mydlo s oslím mliekom sa hodí najmä pre citlivú pokožku a pri najrôznejších kožných problémoch. Šetrne pleť umyje a zjemní bez toho, aby ju vysúšalo či dráždilo. Mydlo je vyrábané tradičným marseillským postupom a obsahuje vysoký podiel rastlinných olejov v bio kvalite.

Cigale BIO Mydlo s citrónovým esenciálnym olejom 100 g
3,30 €

Tuhé mydlo s citrónovým olejom obsahuje esenciálne oleje, ktoré mu prepožičiavajú charakteristickú vôňu čerstvých citrusov. Vďaka tomu mydlo nielen účinne umýva pokožku, ale svojou vôňou vás aj osvieži a prebudí.

Cigale BIO Hypoalergénne mydlo Baby s BIO marhuľovým olejom 100 g
3,50 €

mydlo Baby s vysokým podielom bio marhuľového oleja jemne umýva a stará sa o výživu nielen citlivej detskej pokožky. Mydlo môžete použiť na sprchovanie, kúpeli či klasicky na umývanie rúk. Je vyrobené podľa tradičnej francúzskej receptúry. Neobsahuje konzervanty, ropné látky ani parfumáciu.

Cigale BIO Ajurvédske bylinné mydlo 100 g
4,10 €

Tuhé Ajurvédske bylinné mydlo Cigale BIO šetrne umýva aj citlivú pokožku. Vďaka svojmu prírodnému veganskému zloženie navyše zjemňuje, prejasňuje a tonizuje. Mydlo je vyrobené tradičným spôsobom výroby marseillského mydla.