Cigale BIO Mydlo s citrónovým esenciálnym olejom 100 g
3,20 €

Tuhé mydlo s citrónovým olejom obsahuje esenciálne oleje, ktoré mu prepožičiavajú charakteristickú vôňu čerstvých citrusov. Vďaka tomu mydlo nielen účinne umýva pokožku, ale svojou vôňou vás aj osvieži a prebudí.

Cigale BIO Hypoalergénne mydlo Baby s BIO marhuľovým olejom 100 g
3,40 €

mydlo Baby s vysokým podielom bio marhuľového oleja jemne umýva a stará sa o výživu nielen citlivej detskej pokožky. Mydlo môžete použiť na sprchovanie, kúpeli či klasicky na umývanie rúk. Je vyrobené podľa tradičnej francúzskej receptúry. Neobsahuje konzervanty, ropné látky ani parfumáciu.

Cigale BIO Ajurvédske bylinné mydlo 100 g
4 €

Posledný kus za túto cenu!

Tuhé Ajurvédske bylinné mydlo Cigale BIO šetrne umýva aj citlivú pokožku. Vďaka svojmu prírodnému veganskému zloženie navyše zjemňuje, prejasňuje a tonizuje. Mydlo je vyrobené tradičným spôsobom výroby marseillského mydla.

Cigale BIO Hypoalergénne BIO mydlo 100 g
3,40 €

Hypoalergénne BIO mydlo je vhodnéna umývanie rúk i celého tela. Zoberte si ho do sprchy alebo si doprajte dlhú kúpeľ, postavte si ho vedľa umývadla pre časté použitie. Mydlo neobsahuje konzervanty, ropné deriváty, umelé parfumy ani farbivá. Jeho zloženie minimalizuje vznik alergických reakcií.

Cigale BIO Mýdlo s levandulovým esenciálním olejem 100 g
3,20 €

Tuhé mydlo s levanduľovým olejom obsahuje esenciálne oleje, ktoré mu prepožičiavajú charakteristickú, ľahko korenistú vôňu levanduľových kvietkov. Vďaka tomu mydlo nielen účinne umýva pokožku, ale svojou vôňou vás i upokojí a uvoľní.

Cigale BIO Mydlo s oslím mliekom 100 g
3,60 €

Tuhé mydlo s oslím mliekom sa hodí najmä pre citlivú pokožku a pri najrôznejších kožných problémoch. Šetrne pleť umyje a zjemní bez toho, aby ju vysúšalo či dráždilo. Mydlo je vyrábané tradičným marseillským postupom a obsahuje vysoký podiel rastlinných olejov v bio kvalite.

Cigale BIO Mydlo s rozmarínovým esenciálnym olejom 100 g
3,20 €

Tuhé mydlo s rozmarínovým olejom obsahuje bio esenciálny olej z rozmarínu, ktorý mu prepožičiava charakteristickú rozmarínovú vôňu. Vďaka tomu mydlo nielen umyje vašu pokožku, ale svojou vôňou i upokojí a osvieži vašu myseľ.

Cigale BIO Tekuté mydlo "Levanduľové pole" 300 ml
5,90 €

Tekuté mýdlo „Levandulové pole“ je 100% přírodní tekuté mýdlo na ruce s BIO esenciálním olejem z levandule. Hydratuje a zjemňuje pokožku a nevysušuje ji. Mýdlo je 100% rostlinné, jeho základ tvoří BIO kokosový olej.

Cigale BIO Tekuté mydlo "Lipový kvet" 300 ml
5,90 €

Tekuté mydlo „Lipový kvet“ na rucevoní ako rozkvitnutý lipový strom. Mydlo je prirodzene bohaté na glycerín a kokosový olej, ktoré pokožku rúk hydratujú, zjemňujú, a zabraňujú tak jej nadmernému vysušovaniu. Ruky zanechajú po každom umytí jemné, hebké a vyživené. .