Christina Aguilera

Christina Aguilera Christina Aguilera - EDP 50 ml
2x

Christina Aguilera - EDP

16,80 €
14,50 € 0,29 €/ml

Zmyselnosť a sila zvodnosti. Prvá vôňa Christiny Aquilery je určená ženám, ktoré sa cítia silné a užívajú si svoju ženskosť. Zmes ovocia v hlave vône, ktorú dopĺňa kvetinové srdce s kvapkou šťavnatej slivky, vás bude sprevádzať po celý deň.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Unforgettable - EDP 75 ml

Christina Aguilera Unforgettable - EDP

17,90 € 0,24 €/ml

Unforgettable od Christina Aguilera je vôňa pre všetky ženy, ktoré chcú urobiť dojem a zanechať nezabudnuteľnú stopu. Hlava vône je ovocná s tónmi slivky a granátového jablka. Srdce je kvetinové s vôňami ruží a jazmínu. V závere vôňu zafixuje kašmírové drevo, vanilka a fazuľa Tonka.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Woman - EDP 50 ml
4x

Christina Aguilera Woman - EDP

12,90 €
12,20 € 0,24 €/ml

Christina Aquilera uvádza na trh svoj nový parfum Woman. Táto vôňa stelesňuje naozajstnú ženskosť. Ženu zmyselnú, radostnú a predovšetkým ženu, ktorá sa cíti sexy. Vôňa otvára akordy bergamotu, ružového korenia, liči a hrušky. Srdce patrí magnólii, ružu, listu fialky a medu.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP 30 ml

Christina Aguilera Touch of Seduction - EDP

8,10 € 0,27 €/ml

Touch of Seduction od značky Christina Aguilera je kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, ktorá sa otvára ovocnými tónmi maliny, liči a frézie. Srdce je už úplne kvetinové a tvorí ho ruže, zimolez a kosatec – na záver vôňu ukončí santalové drevo, vanilka a pižmo.   Na trh bola uvedená v roku 2015.

Partner: Vivantis
-21%
Christina Aguilera Christina Aguilera By Night - EDP 15 ml
2x

Christina Aguilera By Night - EDP

8,90 €
7 € 0,47 €/ml

Christina Aguilera By Night je zvodná vôňa s nádychom hravosti. Oslavuje zmyselnosť a ženskosť v každej z nás. Christina hovorí: „Milujem ten čas, keď sa chystám večer von. Na to, aby som sa cítila žensky a sebavedomo mi stačí moja obľúbená vôňa. " O tejto vôni vám viac napovie náš magazín.

Partner: Vivantis
-20%
Christina Aguilera Eau So Beautiful - EDP 15 ml

Christina Aguilera Eau So Beautiful - EDP

12,10 €
9,60 € 0,64 €/ml

Eau So Beautiful je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy. Táto ženská vôňa bola vytvorená s tónmi lesných jahôd, šťavnatého pomela a listov fialiek, ktoré sa miešajú do bielej kytice jazmínu, gardénie, konvalinky a magnólie pred zmyselnou a suchú úpravou santalového dreva, vanilky a pižma.

Partner: Vivantis
Christina Aguilera Glam X - EDP 60 ml
2x

Christina Aguilera Glam X - EDP

13,50 €
12 € 0,20 €/ml

Parfém od Christiny Aguilery je orientálno-kvetinový a nazýva sa Glam X. Je určený pre ženy, ktoré vidia svet jasne a vie kto sú. Perfektné parfum pre cieľavedomé ženy. Je tvorený zo zložitých štruktúr, je veľmi výrazný a osobitý. V top tónoch ucítite mandarínky, broskyne, badián a kvet pomaranča.

Partner: Vivantis